Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

18/01/2018

[koment] Marcin Rola u Gadowskiego: Mamy absolutną cenzurę na YouTube, Facebooku i Twitterze

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 18:06

Marcin Rola u Gadowskiego: Mamy absolutną cenzurę na YouTube, Facebooku i Twitterze

PB: Wg Roli, jego wRealu24, IćPotPront i wszystkie pozostałe media internetowe są niezwykle ważne: wybory PiSu, wybory Trumpa… Owszem, ale tylko tak długo, gdy popierają żydłacką politykę. Obecna masakra to wyraz czystek wobec wzrostu oglądalności materiałów niepoprawnych politycznie. Akurat cieszę się, że Sekty Chojeckiego & Kowalskiego nie będzie, choć podejrzewam maskirowkę: oni doskonale popierają żydłacką politykę i nienawiść jak hasbara przykazała. Rola też jest niezwykle użyteczny klepiąc mantrę “lewactfo-prawactfo”, chwaląc takie żydłackie szkarady jak Trump, ale chyba za dużo nadawał Karonia :))

Trzeba się zwrócić do pani Minister Cyfryzacji buhaha jakie te chłopaki naiwne. Pani minister robi dla żydłactfa np. promocja 5G.

Goje, pobudka! Nie polegać na platformach żydłackich, mieć w zapasie media yekstowe jak Grypa666 czy wPrawo.pl. Poszliście na łatwe medium żydłackie masowej indoktrynacji (której też jesteście ofiarami), czas się z tego otrząsnąć. Ale tylko jeśli dopuścicie prawdę o systemie w jakim egzystujecie, o hasbarnych śmieciach jakimi się nafaszerowaliście.

Advertisements

1 Comment

  1. Rowing Machines

    [koment] Marcin Rola u Gadowskiego: Mamy absolutną cenzurę na YouTube, Facebooku i Twitterze | Piotr Bein

    Trackback by Rowing Machines — 03/02/2018 @ 10:51


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: