Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

13/01/2018

Umysłu prosorka Korab-Ka nie wzbogacą podróże kosmiczne

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 21:54

PB: Umysłu K-K nie wzbogacą podróże kosmiczne, mniejsza o kontynentalne. Korab-Ka publicznie umniejszał wykształcenie PB, a tu w fotkę UBC i nieweryfikowalne opisy wierzy “żydowi” LOL A co jeśli PB zmyśla dla bufona MG? :)))

“Lepiej” wykształconemu K-K wolno ożydzać? Nie cierpię Polin i polactfa, które Polin zrobiło z mej Ojczyzny. E-tępienie żydłactfa to post-bolszewizm Emoji w masońskich śmiecio-szkółkach prosorka K-K. Durny jak but (sorka dla buta) i chamski w rękawiczkach, K-K ma wykrztaucenie 🙂 Od guwernantki polskiego języka podłapał.
Polska nie jest wrogiem. — Słowiański wróg żydłactfa, toteż zrobiliście tam Polin, a Polaków skundliliście na polactfo i katodebili.
Polacy bronią się przed obcą dominacją — Obrońcy Polskiej Racji Stanuzawisną (Lepper), siedzą (Piskorski) albo są prześladowani (Bein, Szubert…).  K-K kieruje na fałszywe barykady “dobrej” zmiany. lewicy-prawicy itp. żydłackich sztuczek. Lokaj żydomasonerii, K-K naprowadza polactfo na “żyda”.
 
ale nie mają wrogich zamiarów wobec nikogo. — Polactfo użytecznie wystawia dzidy na wrogów żydłactfa. K-K podpierduje ożydzaniem, do taktu porno-agitki neo-ubecji… polactfo zachwycone:
https://www.youtube.com/watch?v=xzZFYAD3S-Q

Proszę uszanować naszą niezawisłość i wolność — “Polacy bronią się przed dominacją” czy są wolni? Chyba że o ż-masonach K-K pisze; wtedy NIE! — koszę toto w imię wolności swojej i rodaków.
wówczas odpłacimy się przyjaźnią — Nie układam się ze zdrajcami.
Proszę nie kaleczyć naszego języka — Staram się jak morze “żydek”… bez wykrztaucenia trudno buhaha
podważać autorytetu naszych legalnych polskich władz — Wszystkie władze są nielegalne z punktu Polskiej Racji Stanu i woli Suwerena. Polskie to one są jak K-K murzyński, a ałtorytet mają lokaje globalnego żydłactfa jak mysz przed kotem.
nie obrażać ludzi — Żadnego Człowieka nie obraziłem, za to pcha się na ich miejsce wyksztaucióhowa swjołocz, krypto-żydłactfo i ich szabas goje.
On Friday, January 12, 2018, 9:44:29 PM PST, Prof. W. Julian Korab-Karpowicz [w nawiązaniu do “debaty” z drem MG]
Skoro ma Pan też doktorat, jak Pan pisze, z “inżyniersko-planistyczną nadwyżką, z UBC, 40-go w światowym rankingu, a w MBA lepiej” i zasuwał “między 2 fakultetami po 700 ha kampusu” to po co wysławia się Pan jak człowiek niewykształcony, kalecząc język polski i obrażając ludzi lepiej wykształconych od siebie? Moja diagnoza psychologiczna — z jakiś powodów nie cierpi Pan Polski i Polaków, i dokonuje Pan manipulacji na określonym środowisku. Jeżeli się mylę, to proszę odpowiedzieć. Jakie ma Pan cele? Na swoich blogach wypowiada się Pan jak typowy rewolucjonista. Można to określić jako post-bolszewizm.
 
Są dwie możliwości. Albo to co mówimy to od początku kłamstwo i manipulacja lub albo to co mówimy to to w co wierzymy i wypływa z naszej uczciwości. Jeżeli stać Pana na uczciwość i prawdę to proszę zrewidować swój sposób mówienia i przestać obrażać innych ludzi i niszczyć to co polskie. Polska nie jest wrogiem. Polacy bronią się przed obcą dominacją, ale nie mają wrogich zamiarów wobec nikogo. Proszę uszanować naszą niezawisłość i wolność, a wówczas odpłacimy się przyjaźnią. Proszę nie kaleczyć naszego języka, podważać autorytetu naszych legalnych polskich władz i nie obrażać ludzi. 
W J Korab-Karpowicz
 
Ps. Znam ten UBC kampus bardzo dobrze.  A “zasuwałem między fakultetami” nie po dużym kampusie jak ten, ale między oceanami. 
 
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: