Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

13/01/2018

Krzysztof Karoń: spadająca gwiazda dezinformacji

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 06:09
PB: Karoń zapowiadał się dobrze, obnażając neo-marxizm. Teraz schodzi na intelektualne dziady, próbując ocenić problem z systemowego punktu. Robi ten sam podstawowy błąd, co w analizie neo-marxizmu, gdy nalegałem, by zbadał “religijne” korzenie twórców neo-marxiastowskich ideologii.
Świadomie czy nie, Karoń nie potrafi wykrzesać całej prawdy. Np. problem obecny globalny zwala na Białych: konsumują od kilku wieków więcej niż potrafią wyprodukować, toteż rabują inne kultury i cywilizacje.
O ile z początku można było brać jego uniki za taktykę przetrwania publicysty, to kiedy obecnie wkracza w nieuniknioną fazę definicji problemu totalnego, zaczyna wyglądać na strategicznego dezinformatora.
Zapowiedziałem Karonia parę lat temu Wschodząca Gwiazda Karoń, teraz zmienię na Spadająca Gwiazda Dezinformacji.
Koment pana [korespondenta znanego PB, nt. roli katolicyzmu w świadomości i wyzwalaniu się Polaków] to niezwykle ważna kwestia, jeśli nie przełomowa dla świadomości ok. 30 % Polaków, tych praktykujących katolicyzm klerykalny.  Proszę więcej przemyśleć, rozszerzyć, dopracować do publikacji.
Advertisements

2 Comments

  1. […] aprobuje lokaja syjo-globalistów Trumpa. Za dużo nadawał krytyka neo-marxizmu (żydłackiego, co trudno przychodzi wymówić Karoniowi), to i Rolę zmasakrowali… A może dla maskirowki? Kanał wRealu24 promował też podejrzaną […]

    Pingback by 6 groszy Grypy666 dla zmasakrowanych na JewTube | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 13/01/2018 @ 20:45


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: