Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

13/01/2018

6 groszy Grypy666 dla zmasakrowanych na JewTube

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 20:45

groszPobudka! Nie polegać na platformach żydłackich, mieć w zapasie media tekstowe jak Grypa666 czy Jacek Międlar. Poszliście na łatwe medium masowej indoktrynacji, której też jesteście ofiarami w kilku przypadkach. Czas się otrząsnąć, poznać prawdę o systemie w jakim egzystujecie, o hasbarnych śmieciach jakimi się (niektórzy) nafaszerowaliście. Wyzwanie następne:

Wszystkie e-platformy tak jak merdia (drukowane, TV, radiowe) są GLOBALNIE w łapskach kilku-kilkunastu skrajnych Żydów, nieodłącznego elementu globalnej sitwy w drodze do NWO.

Mówi o tym jak zawsze inteligentnie i wnikliwie David Icke: Giganty netu a psychologiczna zguba  ludzkości. Tymczasem to nie algorytmy zamykają kanały, tylko krajowe agencje ww. gigantów… ręcznie, osobiście… np. Demagog.pl w Polsce.

grosz

 

Piotr Korczarowski z Sarą Kostecką w eMisjiTV wyglądają jak po masakrze — bo i o to chodziło żydłactfu: nastraszyć, sponiewierać… A może potrzebna była im ta otrzeźwiająca lekcja, gdyż:

  • zawierzyli JewTubowi,
  • nie orędowali za utworzeniem niezależnych polskich platform dla kanałów video…
  • ani za scalaniem rozbijanego przez żydłactfo ruchu narodowego i jego podpory medialnej.

grosz

 

W drugiej połowie wideo, Piotr z Sarą odzyskują dumę i zapał do walki w info-wojnie. Wojnie którą Piotr rozumie i wymienia, ale czy stosuje jej zasady? W kolejnym wideo, już na bardziej niezależnym portalu CDA.pl, Piotr prezentuje się  jak redaktor mediów, jakich nadaremnie szukam po necie od lat.

 

grosz

 

Celowo znęcam się nad eMisjąTV. W br. wyróżniłem ich jako Vlogera Roku 2017, a obecnie zalecam do wsparcia przez moich Czytelników. Gdy urządzą studio, zdobędą środki na lepsze pokrycie sceny oddolnej naszej nieszczęsnej Ojczyzny, to mają dobre szanse na Narodowych Reporterów Roku 2018.

grosz

 

Zaś Marcin Rola z Witoldem Gadowskim nie mieliby szans na wiodących reporterów. Za szybko sukces przyszedł im — zbyt pewnym racji swego przekazu jako reprezentującej wolę i rozum Polaków. Gadowski zachwycał się wizytą Trumpa w Warszawie, a ostatnio chwalił (podobnie jak Szydło) osiągnięcia Macierewicza/Singera takie jak sprowadzenie wojsk okupacyjnych USraela do Polin,  osłabienie Wojska Polskiego i frajerski zakup za 35 mld zł bezużytecznego szmelcu pn. patrioty.

Media wRealu24 i in. są wg Roli niezwykle ważne: wybory PiSu, wybory Trumpa… Owszem, ale tylko tak długo, gdy popierają żydłacką polityczną poprawność, w tym “walka” prawica – lewica, obie sterowane przez ż-masonerię. Rola użytecznie klepie “lewactfo” (nawet po naprostowaniu przez Karonia!), aprobuje lokaja syjo-globalistów Trumpa. Za dużo nadawał krytyka neo-marxizmu (żydłackiego, co trudno przychodzi wymówić Karoniowi), to i Rolę zmasakrowali… A może dla maskirowki? Kanał wRealu24 promował też podejrzaną eminencję Hrabia (?) Potocki z cadykiem chabad-lubawiczerów na Europę Wsch. chcą nam zamienić reparacje od Niemiec na ścinanie głów. 

Gadowski z Rolą wnioskują: Trzeba się zwrócić do Pani Minister Cyfryzacji… Pani minister robi dla żydłactfa, np. promocja 5G, pilotowy test na gojach Polin, stąd przymus szczepień nano-metalami.

grosz

 

Obecna masakra to wyraz czystek wobec wzrostu oglądalności materiałów niepoprawnych politycznie. Cieszę się, że nareszcie ocenzurowano gniazdo wierutnych kłamstw, jadu nienawiści i pazernych zrzutekek na codzienną godzinę bełkotu Kowalskiego za jedyne 15 tys. zł/ mies., podczas gdy Korczarowski żebrze od lat z niewielkim skutkiem.

Sektę IPP ocenzurowali, podejrzewam, na maskirowkę: Chojecki i Kowalski  doskonale popierają żydłacką politykę jak hasbara przykazała. IPP jeszcze lepiej niż wRealu24 służą chrześcijańsko-syjonistycznym neokonom w Waszyngtonie, łupieżczo-syjonistycznym planom ż-banksterii na Polin i Międzymorze, wysłannikowi Jonny Danielsowi, a przedtem Eli’emu Bartłomiejowi Zolkos z Żydowskiej Ligi Obrony, rzecznikowi terroru syjonistów w Polin.

Cokolwiek działoby się w cenzurze realnej i maskirownej, przechodzenie na inne platformy nie rozwiąże kwestii info-wojny długoplanowo. Jak słusznie zauważa Icke w ww. pogadance, uny utworzyli internet nie po to, żeby goje mieli broń na unych. Idą znacznie bardziej upiorne “technologie”, gdzie lemingi same będą się domagać czipowania… nie w łapę czy czoło, tylko techniką 5G, skowronkiem sztucznej inteligencji i transhumanizmu. A to znaczyłoby koniec narodowców, nawet gdyby cudem uchronili się od naszpikowania nano-metalami i odizolowali od elektromagnetycznej hasbarnej zupy w powietrzu. Zazombione lemingi, ludziofce, polactfo czy jak ich zwał, narodowców zakrzyczą, zaduszą, zadepczą, wyprani na mózgach przez techniki 5G…

 

 

 

 

 

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: