Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

10/01/2018

Uszi zalajkował Singera :))

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 20:08

 

Uszi zalajkował Singera :))

PB: Czekam, kiedy JewTube usunie filmik :)) Na razie git dla żydłactfa!!! buhaha

W stopce ma Uszi: niecenzuralne i agresywne komentarze zostaną usunięte. Jak już musisz zakląć dawaj znaki (&*%@%). Widocznie poddał się początkowej lawinie zachwytu trolli nad najbardziej wyśmianym politykiem PiSraelitów, bo tylko gdzieniegdzie można znaleźć w komentach trzeźwe stanowiska, np. Rascal Vagina, Gryp Grap, The Rock.

Super-agent faszyngtońskich neokonów nie mógł być negatywnie usunięty, podczas gdy Moraw-icek pod prowadzącym ickiem lubawiczerow, Danielsem, realizuje banksterskie dobicie Polaków, synchronicznie z USraelską ustawka 447 i giga-geszeftem Potocki-Paz…

Tu dowód, że ż-zmyła z Maciarewiczem lepsza niż ryj Singera w radio co niemaryja. Kryptożydłak, który dobił Wojsko Polskie, sprowadził USraelskich bandytów w zamian za chłopaków na mięcho armatnie ż-NATO globalnie… wzursza do łez 🙂 swym patry-jotyzmem buhaha

Lekcja z tego dla Uszi:

  • Nie komentować bieżączek z marszu, poczekać, przeżuć… W info-wojnie wróg liczy na zaskoczenie i natychmiastową ludową baśń wg zaczynu hasbarnego. Z socjo-inżynierii wiadomo: pierwsze impresje są trwałe dla gawiedzi bezumnej (spora część narodu). Np. w fałszywej fladze smoleńskiej, z dnia na dzień Kalksztajn wyszedł z dołów sondażowych na Wawel… do dziś użytecznie durne polactfo czci go jak bohatera narodowego. Zmyłkowe impresje hasbara wciska tuż przed decydującymi momentami masowej manipulacji, co bardzo niepokoi odnośnie “Jeszcze Lepszej Zmiany”.
  • Przemyśleć PRZED nadawaniem. Fakty masz na wielu blogach pisanych 🙂 np. PiotrBein i Grypa666.wordpress.com. Nawet w Demotywatorach.pl :)))

Uszi, czekamy na samo-korektę, Vlogerze Roku 2017 wg Grypy666. Wielu przez takie poważne potknięcia nie prześliznęło się z Najlepszych 2016.

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: