Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

09/01/2018

Użyteczny goj banksterii rotszyldowskiej, inż. Witold Zglenicki

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 09:59

 

PB: Banksterski pęd do mamony … czyimś kosztem. Czy to dlatego pszepolski prezes Dziąba próbuje Zglenickim scalać lud wokół NowejPolski? Kalksztajn robi to Pizduckim/Selmanem LOL
Złoża mineralne na terenach narodu należą doń a nie do polackich pseudo-banksterów. Zglenicki miał konszachty z Rotszyldami, a ci nie tylko jego i spadkobierców wyruchali …nie tylko w tamtym regionie.  Faktycznie, ten durny goj nauczył i przekazał banksterom typu Rotszyld tajniki geologii i technik wydobycia ropy podmorskiej. Wtedy zaczęła się ropo-gazowa bonanza rotszyldziaków. Dziś kręcą ropą Kazachstanu. Na     dniach wracają do W-szawy Moraw-icka po resztki majątku narodowego Polaków, do baraku polskiego bydła roboczego w pasiakach: goj polski najbardziej dojny.
Współczesne nam polactfo…
…też główkuje co zrobić by zarobić a się nie narobić. Klaszczą Moraw-ickowi, który sprowadza “łatwy chleb” banksterski do W-szawy — na wieczną zgubę Narodowi Polskiemu. Podczas gdy el-auta i wodorowce zajmują szpalty lektury dla gojów, wybitny Polak już chyba nie żyje w Kanadzie, okradziony z genialnego patentu na silnik 10 razy wydajniejszy od obecnych napędów profitów banksterskich, znacznie wydajniejszy od wodorowców i el-napędu: Genialny silnik Polaka z Kanady, Kazimierza Hołubowicza — el-auta i wodorniki Moraw-icka wysiadają w przedbiegach, zużycie paliwa (może być palne byle co) 0,5 L/100 km, minimum spalin!!!

Interesowni naśladowcy Zglenickiego (minus geniusz inżynierski i organizacyjny):
Zamiast roić o odzyskaniu roponośnych działek, PKN Orlen lub PGNiG powinny były, odwołując się do dorobku Zglenickiego, walczyć o koncesje na eksploatacje azerskich złóż, wtedy gdy je przydzielano – uważa Witold S. Michałowski, redaktor naczelny “Rurociągów” i szef fundacji Odysseum. Niektórym trudno jednak porzucić nadzieję, choćby złudną, na uszczknięcie azerskiego “płynnego złota”, gdy cena baryłki ropy wynosi 53-55 USD, a zyski z jej wydobycia na dawnych działkach Zglenickiego można by liczyć rocznie w setkach milionów dolarów.

To jest możliwe równeż teraz, trzeba tylko w to uwierzyć
 
Świat przestawia się wreszcie na eko-czystą energię, a zjudaizowane nowo-bogackie szabas goje itd. jelity chcą kontynuować śmierdzący biznes ropowo-gazowy. Podobnie, nasz prezes NowaPolska, mgr inż. rolnictwa, rozprowadzał trujące wkładki do sroczy z USraela i przymierzał się do dystrybucji pasz GMO w hodowli zamkniętej, barbarzyńskiej dla bydła.
…………………………
Andrzej Dziąba: […] Promujmy się Polacy wzajemnie i wspierajmy tak, jak to zrobił twórca przemysłu naftowego w Azerbejdżanie Witold Zgleniecki. To jest możliwe równeż teraz, trzeba tylko w to uwierzyć.

Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.

1 Comment

  1. […] Użyteczny goj banksterii rotszyldowskiej, inż. Witold Zglenicki […]

    Pingback by SmartCity Polska — rozdzielić ziarno od plew | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 02/11/2018 @ 06:16


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: