Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

05/01/2018

Michał Jarzyński: Rosyjska V kolumna

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 09:24

Życiorys imponujący i inspirujący zwłaszcza w świetle obecnego dziennikarskiego zajęcia . Wczoraj tj. 4 stycznia 2018 r. o godzinie 22.20 w TVP1 oglądałem program Jana Pospieszalskiego Warto rozmawiać  z udziałem wielu panelistów , w tym : Marcina Reja, Michała Rachonia, Kamila Basaja, Macieja Świrskiego , Krzysztofa Olendzkiego, Piotra Wojciechowskiego mówiący , w istocie rzeczy o rosyjskim zagrożeniu dla Polski , a ścisłej mówiąc o rosyjskiej V kolumnie w Polsce , w tym o rzekomych prześladowaniach Marcina Reja …o jego hajtowaniu, grożeniu mu itd.

Moja dziennikarska dociekliwość każe zapytać Jana Pospieszalskiego dlaczego buja w obłokach i nie zrobi  programu o współczesnych faktycznych zagrożeniach dla Polski i Polaków., bowiem tajemnicą poliszynela jest to, że w obecnej sytuacji geopolitycznej w jakiej znajduje się Polska największym zagrożeniem dla niej nie jest mityczna rosyjska V kolumna , lecz spółka partnerska CIA/Mossad .

Panie Pospieszalski !   oczekuję od Pana na odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam Michał Jarzyński . Informuję również Pana , iż Marcin Rej sam jest prześladowcą min. groził mi i WPS publicznie , powiedział , cytuję :  Takie paskudy trzeba tępić, zanim złożą jaja.

https://web.facebook.com/permalink.php?story_fbid=441716295998575&id=218251225011751&_rdc=1&_rdr

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/polski-oficer-antoni-macierewicz-jest-wrogiem-narodu/w76rxe4

Naturalnie mógłbym Marcina Reja podać do ichniejszego wymiaru sprawiedliwości w Polsce, lecz słaby to dla mnie przeciwnik …musi jeszcze dużo się nauczyć i potrenować, a wolontariat niech robi nad Jordanem , a nie w Polsce…tutaj go nie chcemy…

Komentarz ten napisałem na stronie Jana Pospieszalskiego tutaj :

http://styl-gwiazd-populada.pl/news-jan-pospieszalski-odejscie-syna-wzmocnilo-moja-wiare,nId,1928005

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: