Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

05/01/2018

[dyskusja] USraelska ustawka 447 dla żydłackich Holo-oszustów m.in. w Polin

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 02:28
 • PB: Się certolicie z żydłacką chucpą. Trza walnąć obuchem w mózg hydry…
  Do litanii bandytyzmu uzurpatorów ż/Żydów-ofiar II wś. dodam najważniejszy fakt, nie do zbicia nawet przez zięcia Trampka, rabina lubawiczerów Jareda Kushnera.
  Holokaust na ż/Żydach, technicznie zwany jest Szoa w kręgu nauki o genocydach, w którym się obracam. Holokaust naukowo znaczy genocyd na ponad 20 grupach, gdzie ż/Żydzi nie byli wyjątkową ofiarą, ani najliczniejszą ani w inny sposób specjalną czy godną wywyższania nad pozostałymi, w tym dziesiątki milionów ofiar słowiańskich: Rosjanie, Polacy, Serbowie…
  Ofiary Szoa to jedyna grupa zamordowana w Holokauście z planu współplemieńców — żydobanksterii, globalnych syjonistów żydowskich (bo są i nie-żydowscy, np. izraelo-lubni katodebile Polin, fundamentaliści w USraelu z odpowiednikiem sekty Chojeckiego & Kowalskiego w Polin). Opozyję polityczną hiltlerowców, jedną z 1-ych ofiar Holokaustu, mordowali syjo-hilerowcy, jakimi de facto był reżim pro-syjonistycznej III Rzeszy.
  Zaś Słowianie-ofiary Holokaustu odznaczają się wyjątkowością, a nie ofiary Szoa:
  1. Intelicyd, tj. masowy mord klasy inteligenckiej. Polacy stracili ich 80%, Rosjanie już pozbawieni jej byli przez “Czerwony Terror” Trotskiego i potem czystki stalinowskie…
  2. Podobnie jak Serbowie, utrata ok. 1/3 stanu ludności przedwojennej… część ukradziona przez żydo-sowietów do republik ZSRR, los pozostałych nieznany, prawdopodobnie szacher-macher z nadymaniem “6 mln” ż/Żydów, polskie Ofiary Wołyńskie przemielone na mączkę kostną i materiały budowlane oliparchatu kijowskiego.
  3. Ż/żydzi II RP zamordowani w Szoa (ok. 3 mln) to w większości ludzie lojalni Polskiej Racji Stanu i zasymilowani, czujący się Polakami. Pozostali to żydzi ortodoksyjni RP, tacy jak przedwojenni lubawiczerowie, jakich dziś udają pozerzy żydowscy typu Kushner, Daniels i Aaron Izrael Paz. Zatem odszkodowania należą się narodowi polskiemu, który zasymilowanych później jak i ortodoksyjnych  tak dobrze przyjął, że woleli żyć w Przystani Polin jako polskojęzyczni Polacy pochodzenia żydowskiego (grupa zasymilowana) i przeciwnicy syjonizmu (grupa ortodoksyjna) niż emigrować do przyszłego syjonistycznego Izraela w Palestynie. Jeśli nie mają spadkobierców prawnych, legalnych i niesfabrykowanych, to odszkodowania i ewentualne restytucje za ich mienie zniszczone przez żydo-sowietów i syjo-hitlerowców należy się narodowi polskiemu.
  4. Żydłactfo winne jest odszkodowań Polakom za całość Golgoty.pl, na którą obok Holokaustu składają sie genocydy takie jak wymanipulowane zabójcze zrywy wyzwoleńcze, 1 mln Polaków w Hołodomorze na Ukrainie (żydłak Kaganowicz), żydo-sowiecka Zbrodnia Katyńska, Rzeź Wołyńska popełniona przez  żydłactfo rękoma “banderowców” (tak jest, panie Braun, nie rękoma moskali… ucz się pan, póki żyję).
  Zatem ustawka 447 jest na naszą korzyść, do wykorzystania, jako że wg reguł żydłackich Holo-biznesmanów, wszyscy jesteśmy Ocalałymi z Holokaustu (i, ogólniej, żydłackiej Golgoty.pl).
  Należy sporządzić bumagę nieprzemakalną prawnie i walnąć w wypasiony pysk  udającemu narodowca Trampkowi, pachołkowi syjonistów i żydobanksterii. Może potrzebujemy na to Putina? buhaha
  Skoro taki skory do oszkodowań dla wciąż niezrekompensowanych ofiar Holokaustu, niech USrael jako dziedzic i poddzierżyciel żydzioryzmu buli Polakom za wsje straty w obu wojnach światowych, poprzednich powstaniach wymanipulowanych przez ówczesne żydłactwo itd. — w sumie szacowałbym na jakieś pareset BILONÓW dolców: Żydłactfo winne jest Polakom dziesiątki BILIONÓW ojro za straty z okresu II wś. i poWsjo!

  szalom
  Piotr Bein
  niezależny badacz ludobójstwa
  Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com
  Otylia Zigman: Bardzo dziękuję Panu za ten w słusznej racji komentarz i mam nadzieję, że nie wszyscy jeszcze w tym naszym zniewolonym kraju, zatracili silne ego, bez którego człowiek jest słabeuszem!  Jeżeli my Polacy teraz w tej sytuacji wymuszania na nas niesłusznych zwrotów majątkowych, zresztą, to poraz drugi ustąpimy, to znaczy, że Polaków w Polsce już nie ma!  Konsekwencje tego bedą bardzo poważne, nie tylko majątkowe ale głównie za brak stawiania zdecydowanych granic i milczeniem przyzwalania, na nie
  wiadomo już, jak wymyślne i koszmarne przestępstwa, wobec naszego Narodu. Zabiorą wszystko, to ciągle będzie za mało!!!
  Końcowy etap naszej zagłady jest łatwy  do przewidzenia, postąpią jak z Palestyńczykami!! Dlatego każdy zdrowy fizycznie i umysłowo powinien czuć obowiązek narodowy… Jeszcze raz wielkie dzięki za początek mobilizacji, Panie Henryku. Serdecznie pozdrawiam
  Walerian Dąbrowski: W swoim skromnym Archiwum mam jeszcze trochę więcej materiałów dowodowych o rabunku Polski i Polaków wraz
  z dosier nazwiskami wybitnych oprawców i ich dziedzicznych potomków. Na wszelki wypadek dobrze zabezpieczonym i powielonym.

  Marian Krakowiak: Szanowni Państwo, NIŻEJ PRZEDSTAWIAM PAŃSTWU  SWJĄ  ODPOWIEDŹ na ROBIONY REJWACH i LARUM w MEDIACH dot. ROSZCZEŃ SWIATOWYCH ŁOTRÓW WOBEC POLSKI.

  Potomkowie chazarskiej, talmudycznej dziczy koczowniczej i ich kolonialni kompani, niech siedzą lepiej cicho i “dzioby w kubeł” bo są FAŁSZYWYMI JUDEJCZYKAMI i z jAmeryki odesłali 3 statki z uciekinierami z Niemiec przed prześladowaniami III Rzeszy Niemieckiej w której w aparacie A. Hitlera dominowali syjoniści: w służbach, sztabie wojskowym i organizowaniu obozów koncentracyjnych i więzień dla opozycjonistów.
  Do tego jak dodamy kapitalistów żydowskich z JAmeryki – STANDARD OIL i z Niemiec – IG FARBEN i Zjazd Światowy Masonów z jesieni 1930 r., gdzie “ustawiono karierę A. Hitlera i rolę III Rzeszy do II W.Ś, a więc udział tzw. Londyńskiego City w całej operacji” , to już mamy obraz, aby z innymi ALIANTAMI np. ROSJĄ  zorganizować Proces Norymberga II, aby osądzić i ukarać WSZYSTKICH ZBRODNIARZY I LUDOBÓJCÓW, którzy zorganizowali II W.Ś. i wystawili II Rzeczpospolitą na pożarcie tzw. tysiącletniej III Rzeszy Niemieckiej, która na wschodnich terenach II Rzeczpospolitej miała utworzyć Państwo Żydowskie.   O tym świadczy przemówienie A.Hitlera w Reichstagu z dnia  15.X.1939 r. – dokumentacja jest w materiałach dyplomatycznych.
  A jak dodamy mordowanie i niszczenie Polaków i  ludności polskiej pochodzenia żydowskiego, która nie wyjechała wg. działań syjonistów, aby budować w Palestynie nowy Izrael to jest jasne, że twórcy też ” tzw. żydzi w służbie A. Hitlera”, zorganizowali na terenach II Rzeczpospolitej przez III Rzeszę Niemiecką, sieci obozów koncentracyjnych i zagłady np. sieć KL Auschwitz – Birkenau itp.
  Również do tego mordowanie Patriotów Polskich po 1944 r,. przez dzicz koczowniczą chazarską – odmianę,  czytaj “litwaków”, az  do lat 60-tych,  to już obraz działań tego ” plemienia żmjowego”,  staje się jaśniejszy.
  Teraz to co najciekawsze, PRL za mienie pozostawione w Polsce wypłacił krajom i zagranicy odszkodowania, których wykaz jest w Archiwum Rzeczpospolitej”, czyli wara wszystkim imperialistom i kolonistom od Rzeczpospolitej Polskiej.
  Najlepszy kąsek to jest tzw. aj waj TRANSFORMACJA USTROJOWA po 1989 r., czyli rabunek na skalę nie spotykaną w dziejach świata, bez jednego nawet wystrzału 24 KDL-i, z dorobku materialnego wypracowanego po II W.Ś.. przez pokolenia, dokonanego przez kraje zachodnie, kolonialne i diasporę nazywaną “żydowską, czytaj fałszywych judejczyków” , głównie w Polsce i ZSRR……i pozostałych krajach obozu socjalistycznego.
  Szczegółowa dokumentacja rabunku polskich banków i przedsiębiorstw dokonana po 1989 r.,  jest już  opracowana i wyliczona…..i czeka.
  Jakby tego było mało to ta dzicz po okrągłym masońskim stole, wprowadziła Polskę jako kraj skolonizowany do UE z korzeniami hitlerowskim ( Plan Mittel Europa) w nowej wersji, realizowany na oczach całego świata.
  Niech obecni w tym gronie historycy opracują materiały i dokumentację dla poruszonych wyżej tematów i zapoznają parlamentarzystów tzw. zaprzyjaźnionego USA z prawdziwą HISTORIĄ I FAKTAMI, aby zrozumieli że słuchając  “faszywych judejczyków i rasistów”, Ameryka szykuje sobie zagładę i kompromituje się wobec całego ŚWIATA. Amen.
  SPRAW DO ROZLICZENIA  W/W KOCZOWNIKÓW obecnych w gościnie u I Rzeczpospolitej , az do chwili obecnej MAMY ZNACZNIE WIĘCEJ…..!!!
  Nawet obecnie z polskiego systemu bankowego do “plemienia bankowego” i kolonistów wycieka około 100-tka mld. PLN, rocznie – czytaj Sprawozdanie M-3,  NBP. Widac, że ” taniec okupantów”, NARODU POLSKIEGO TRWA……nadal.
  To chyba wystarczy, aby przekonać Szanownego Pana Prezydenta USA i jego ŚWITĘ …! Do siego Roku 2018
  Szczęść Panie Boże tylko Patriotom Polskim w Ojczyźnie, na Zesłaniu i na Emigracji TERAZ I NA PRZYSZŁOŚĆ. — Henryk K., Warszawa, 05.01.2018 r

  PB: Pani Otylka jak zawsze niezawodna. Gówno zrobimy… USrael ma swe wojska okupacyjne w Polin, pewnie o to chodziło bardziej niż o “agresję” ruskich, z którymi żydłactfo szans by nie miało militarnie, choćby nawet lotnictwo i armia Izraela przybyły na pomoc dla ż-NATO.

  Żydłactfo wydoi nas nie tylko restytucjami, po to wsadziło Moraw-icka na stołek.  Yo będzie koniec Polski: zadłużenie nie do wypłacenia się, ma wioeczność, zabranie w zamian resztek majątku narodoqwego i zasobów, a jak będą chcieli to i strzyżenie kont bankowych jak na Cyprze.
  A propos, za datek na moje konto z dopiskiem “bailin” wysyłam pakiet info jak uchronić swe środki pieniężne składowane w bankach.
  Krzysztof Nowak zaś typowa owca polacka: trza mu do buzi włożyć, co ma wsadzić w pustkę pod sufitem. Jaki durak użytecznie oczekuje od lokajskiego okupanckiego żontu, by ten bronił Polskiej Racji Stanu! Zarząd Poloni też agenturalny!
  Jest tyle materiału od dobrych publicystów i analityków… dupę w troki K. Nowak i do klawiatury!
  Otylia Zigman: No i co? żawsze bezkrytycznie wobec masonerii ulokowanej w Episkopacie!?  Pisze;  media głównego ścieku, nie informowały… A dlaczego okupanta media polskojęzyczne miały informować, skoro Polacy mają Kościół, którego utrzymują i mu wierzą bo głosi “PRAWDĘ” ? Tak, napewno? To teraz widzimy, kim i czym jest ten Kościół i od dawna tak jest! Głosił kłamstwa historyczne, a szczególnie o Piłsudskim, żydowskim ageńcie!  Gdyż od dawna i od zawsze żydzi marzyli o podboju Polski i świata!!!
  Zawsze okupańci używają religii do podboju krajów, zawsze, bo jest to najłatwiejszy sposób na podbój naiwnych baranów!
  A teraz w czasie tak wysokiej techniki i technologii robią z masami  cokolwiek chcą, bo masa nie myśli, nie ma indywidualnego myślenia, rozumu. Masa tylko słucha i przytakuje oraz wykonuje rozkazy. Kościół od dawna kroczy razem z okupantem bardzo grożnym i z tymi sługusami banksterów syjonistycznych!  Wzajemnie się popierają, Kościół  ostatnio z PiSem i nikt z tego klanu nigdy się nie wyłamie, nawet nie odważy pomyśleć!  Wielkie jest zdziwienie, kiedy ktoś zaprzecza tej prawdzie, ponieważ jest to bardzo klarownie widoczna ta zmowa przeciwko Polakom. I kiedy staje ktoś w obronie tego oszustwa, milionów narodu, śmiało można ocenić, iż ta osoba, czy osoby współdziałają, współpracują ze złem na szkodę Narodu. Przecież nie możliwym jest aby sprawny umysł ze zdrowymi zmysłami nie dostrzegał tych manipulacji?? No chyba, że jest coś uszkodzone, niewładne, już stare zużyte, innego tłumaczenia nie ma!! Gdyby kiedyś Krzyżacy nie podbili Polaków-Słowian i nie zmusili do tej wiary mordami i siłą,
  Dzisiaj bylibyśmy wolnymi ludzmi, żyjącymi sobie bez udręczenia żydowskiego okupanta, jak w raju w naszej bogatej Polsce. Jeżeli już znamy cechy tego okupanta, co on potrafii i jak opanował prawie cały świat LICHWĄ i buduje sobie królestwo żydowskie, tzw. GLOBALIZM, przejmując kraj po kraju, a my bezkrytycznie nie dostrzegamy nic złego, nawet tego, że ta religia nasza również pochodzi od tego najeżdżcy i to nam nie daje nic do myślenia? No, to jest jedno określenie na to, iż zostaliśmy zahipnotyzowani, ale tylko ci co są praktykujący i żyją tą wiarą i bezustannymi modlitwami, wierząc gorąco, że nadejdzie jakiś cud. A tutaj jest gorzej i gorzej, pamiętam jak w latach 1995-7, żydzi przejmowali domy dziecka, sierocince. Ogłaszane było, że dzieci były żle odzywiane, były w złych warunkach, a to nie o to chodziło wcale. Robili to metodą przejmowania przedsiębiorstw, wszystkie sierocince potrzebowali.
  Teraz już wiadomo do jakiego biznesu to było potrzebne, szydło wylazło z wora!! To nawet strach jest myśleć a co dopiero pisać!?
  Jesteśmy w bardzo tragicznym położeniu, strasznej sytuacji, bo za takie zaniedbania jak lekkomyśność i zaufanie zbrodniczemu okupantowi, oddanie w jego lucyferyczne łapy, nasze kochane polskie słowiańskie dzieci? Możemy spodziewać się wszystkiego najgorszego jak tutaj, tak i tam, sprawiedliwy zapyta się, czy zadbałeś o swoje polskie dzieci, wiedząc dobrze co się z nimi działo i co się dzieje. Z tego nie zostaniemy usprawiedliwieni, ani nie zostanie to nam jako narodowi wybaczone…
  Otrzymaliśmy rozum w ważnym celu aby służył nam po pierwsze, do ustanowienia niezależnego i godnego życia na własnej ziemi, którą mieliśmy od wieków własną. A co mamy dzisiaj i na przyszłość? Gołym okiem można zobaczyć co nam zostało!
  Jest to:  Matka Boża w obrazie i  Jezus Chrystus na Krzyżu, + Torba i kij… A prawda jest taka, że ta religia jest częścią  systemu kontroli…
  Można posłuchać na YouTube; Pol Lechicki -Obnażanie matrixa, religia jest częścią systemu kontroli.
  ……………………………
  Krzysztof Nowak
  Czy Polska – Rzad Polski i czy tez Polonia na Swiecie, szczegolnie w USA ustosunkowala sie w jakis sposob wzgledem tej Ustawy 447??
  Czy mamy byc za??? Czy przeciw?? i DLACZEGO??? Prosze o odpowiedz. Jeszcze nie zauwzylem oficjalnej pozycji ani ze strony Polskiego rzadu ani tez od przywodcow POLONII.
Advertisements

1 Comment

 1. […] [dyskusja] USraelska ustawka 447 dla żydłackich Holo-oszustów m.in. w Polin […]

  Pingback by Piotr Bein: “Spór” z Izraelem o “polskie obozy”? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 01/02/2018 @ 06:05


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: