Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

30/12/2017

Grzegorz Braun u boku Pana Nikta — Razwiedka666 będzie się pilnie przyglądać

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 22:56

Grzegorz Braun i Pan Nikt: Polskie piekiełko: Kaczyński, Jonny Daniels i aneks WSI

Grzegorz Braun i Pan Nikt: Prawdziwa twarz Dobrej Zmiany

Grzegorz Braun i Pan Nikt: A więc wojna!

PB: Ktoś komentuje pod filmikiem: KOWALSKI Z CHOJECKIM POWINNI [Niktowi i Braunowi]  BUTY CZYŚCIĆ!!!  Sorka, ale wygląda mi to na koniunkturalne podpięcie się pod Pana Nikta. Tchnie on odświeżającym powiewem na zatęchłą scenę analizy geostrategii i kontr-wywiadu, zabzdeczoną przez długoletnie produkcje Braunów, Michalkiewiczów, Wrońskich, Brzeskich, Goldbergów, A. Nowaków, Bartczaków, Gadowskich, Role itp. ałtorytety, prosoruf, reportażystuf śletczych i vlogieruf, exploatowanych (wszystko jedno czy świadomie dla nich czy nie) przez śmiertelnego wroga narodu polskiego w masowej nim manipulacji.

Komicznie, z rozmaitymi wariancjami, przekazywali ci super-agenci wpływu  Polakom (raczej polactfu odurnionemu wiele razy uprzednio przez podobnych), mantrując wersję od żydo-CIA. Przypomnę że nie tak dawno z okazji caprztyku z platformy ciężarówki niedaleko KneSSejmu, Braun wciskał, że za Zbrodnię Wołyńską współodpowiedzialna jest Moskwa! Chyba jedynie na tyle, że tak sowietów jak i banderowski reżim powołało i podtrzymywało żydłactfo globalne… Nawet gdyby, to obciążanie Rosji Putinowskiej za zbrodnie ż-sowietów jest kompletną szajbą. A jednak Braun miał takie wyskoki — odurniające publikę i niezwykle szkodliwe dla Polskiej Racji Stanu.

Co się dziś zmieniło? Nadchodzą wybiury, czy może Braun zaczyna rozumieć geopolitykę i załganie żydłackie, któremu sromotnie uległ? Jeśli to ostatnie, to kiedy i gdzie przeprosił Polaków za wyrządzone w ich umysłach szkody… czy przyznał uczciwie zmianę światopoglądu i zapowiedział poprawę? Braun, po latach gawęd z Michalkiewiczem o “kondominium rusko-niemieckim” w końcu dodał eskimoski nadzór. Niewiele to wyprostowało we łbach polactfa zachwyconego gawędami, jakie kłamliwie poniżały jedno z niewielu anty-żydłackich mocarstw — Rosję.

Od jakiegoś czasu obaj Gawędziarze Narodowi spuścili z ż-narracji  rusofobicznej. Czyżby wskutek stanowczej krytyki ze strony blogów, m.in. moje Grypa666 i PiotrBein oraz BlogPolski Andrzeja Szuberta? Za podobne krytyki i bezlitosną prawdę o globalnej klice żydłackiej, od lat obaj jesteśmy prześladowaniu przez mosiady i neo-ubecję. Andrzej stracił syna 28.8.2017 najprawdopodobniej z tamtych brudnych łap. A Grzegorz Braun? Dostaje symbolicznie po łapach za rejtanizm… teraz od żydłaka Danielsa, podczas gdy prawdziwi opozycjoniści siedzą w ciupie (Dr Mateusz Piskorski i Piotr Rybak).

Pan Nikt jest na tyle inteligentny, że może założyć własny kanał. A może jemu jewtube zablokowałoby nadawanie, podczas gdy podobno niebezpieczni dla żydłactfa Braun, Gadowski, Rola… nadal egzystują.  Tym bardziej Razwiedka666 przyglądać się będzie Braunowi u boku Nikta.

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: