Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

17/12/2017

Nierdzewni rdzenni Polacy

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 10:35
Piotr Bein To: Otylia ZigmanMarek Krasnopolski, Jankowski ZdzislawAndrzej SzubertProf. W. Julian Korab-Karpowiczand 3 more…Dec 16 at 6:27 PM
Jak to dobrze. że mamy Andrzeja Szuberta! Rozwala bzdury z miejsca… Jeszcze dodać, że nacisk na rdzewność 🙂 Polaków pozwala neo-ubecji oraz zjebom scyropolskim jak Cichocki i Korab-Ka “antysemiczyć” na najskuteczniejszych w walce o Polskę. Okazuje się, że wszystkich ożydzaczy można zakwalifikować za “pochodzenie”:
Zastąpić ten durny rdzewny termin na po prostu “polskość i patriotyzm udowodniony działaniem” czy cuś… prosor Korab-Ka sprecyzuje buhaha
On Saturday, December 16, 2017, 3:33:39 PM PST, Andrzej Szubert:
Podział na “rdzennych” i “nierdzennych” Polaków nie ma sensu.

Przypomnę, że ja sam nie jestem “rdzennym” Polakiem. Po mieczu pochodzę ze zgermanizowanych Słowian Połabskich i dopiero mój pradziadek porzucił Niemcy i osiadł w odrodzonej II Rzeczypospolitej, spolszczył się błyskawicznie i przyjął obywatelstwo polskie. Matka moja natomiast jest Ślązaczką, ani polską ani niemiecką, a śląską Ślązaczką.

Dalej… Klientelą, a raczej bydełkiem wyborczym wszystkich partii okupanta (POPisu, Nowoczesnej, Kukiza, PSL i SLD) są przede wszystkim rdzenni Polacy. Aż tylu żydowskich wtyk w Polsce nie ma. Inna sprawa – znam zasymilowanych “rodowodowych” Żydów po matce i ojcu, kochających Polskę i lepiej jej służących, niż miliony durnych rdzennych Polaków.

Dalej… W okupacyjnym aparacie władzy od żondu, knessejmu i  ministerstw, poprzez urzędy wojewódzkie, powiatowe, gminne i miejskie oraz sejmiki wojewódzkie do rad gmin i powiatów dominują w nich ilościowo rdzenni Polacy, za nędzne synekury wysługujący się żydowskiemu okupantowi. Przy czym większość z nich nawet nie ma świadomości tego, że służą okupantowi. Są do tego stopnia odurnieni i otumanieni, że wierzą w brednie o “wolnej Polsce” i “demokracji”.

Siła środowisk rzeczywiście niezależnych jest znikoma. Ponadto  istnieje pomiędzy nimi wiele podziałów zarówno o podłożu ideologicznym (jedni kochają żydo-katolicyzm, inni chcą gospodarki uspołecznionej), politycznym (jedni chcą sojuszu z Rosją, inni widzą Rosję jako wroga) jak i czysto ambicjonalnym (masa generałów i wodzów, brak chętnych na podkomendnych).

Niestety chyba rację miał hrabia Wielopolski, gdy powiedział, że dla Polaków można zrobić wszystko, z Polakmi nic.
On Monday, December 11, 2017 5:42 PM, marek. krasnopolski <marek.krasnopolski@wp.pl> wrote:

Sz. Pani ! Przedstawiona przez Panią  Wykładnia  NIE jest pozbawiona sensu i racji. Proszę mi w takim razie podpowiedzieć jak Zjednoczyc Polaków ? Pisze Pani o rdzennych Polakach …. moim zdaniem jest ich garstka. Więc jak z tej garstki ma powstać Ta własciwa Polska …. Funkcjonuje jednak pewien PARADOKS … Ci rdzenni i ci NIE rdzenni Polacy mają jeden CEL w słusznej SPRAWIE …. jak wiec to jest, że od ponad 100 LAT nie potrafia sie dogadać… jest gorzej bowiem jak to co sie odbyło w dniu 11 grudnia 2017 r trybem rekonstrukcji rzadu “Dobra Zmiana” dokonała Pospolitego szwindlu” wzorem PO-PSL i dokonała przydziału srednio 40 tys. PLN odpraw z tytułu dymisji … Przyznali sobie premie pod przykrywka pospolitego SZWINDLU. Wiec jak to jest z tymi przemianami  ustrojowymi … jest fakftycznie…. przecież odbywa sie ślizgawka pod przykrywka wyswiechtanych frazesów. … KRP posiada zupełnie inne załozenia a ponad wszelką watpliwosc    STOP dla tej klasy SZWINDLI … i oraz Gra w Durnia. z SUWERENEM … Pozdrawiam. KM/marek777/ KRP
—————————— —————————— —————————— ———————–
Dnia Poniedziałek, 11 Grudnia 2017 22:36 Otylia Zigman:
Witam Panie Marku
Nie interesuje nas rdzennych Polaków działalność w Krajowym Ruchu Polaków dlatego, że nie jest to związek tylko Polaków a połączony z ruchem żydowskim, to jest główna przyczyna. Pan jest inteligentnym bardzo osobnikiem i zapewne to Pan rozumie. Sytuacja ta wynika z doświadczeń historii i nie tylko, głównie z naszych różnych mentalności i wychowania.
My Polacy coraz gorzej jesteśmy traktowani przez żydowską nację, bardzo dobrze zorganizowaną przeciwko nam Polakom. Napewno nierealne jest zrobić coś dobrego wspólnie na przyszłość i sprawiedliwie z tego w przyszłości korzystać. Dzisiaj widzimy i doświadczamy przez rządzących w
kraju i z poza krajem, jak jesteśmy traktowani. Nie będę wchodzić w szczegóły bo Pan też dobrze to zna. Dlatego naszym marzeniem jest odsunąć się od wszystkich obcych i żyć odzielnie bez tych wszystkich manipulacji, z którymi musimy się uporać gdyż, tego mamy już powyżej naszych możliwości!
Dla przykładu; od ponad roku likwidowane są hodowle świń, pod pozorem jakieś wymyślonej choroby! Nie! Nie! Ta wymyślona choroba nie istnieje, nie! To są tylko zarządzenia chorych łbów aby wprowadzić chazarsko-żydowskie korporacje z hodowlami, dla kontroli żywności, trucia chemią ludzi, co jest w paszy i zysku! Polski Naród jest pod eksterminacją, wie Pan, że krew w żyłach się burzy na taką swawolę zła?
Dnia Poniedziałek, 11 Grudnia 2017 21:19 Marek Krasnopolski:
Witaj Piotr! dopiero – natknąłem sie na korespondencję od K-K o której NIE miałem pojęcia, że zostanę zaszczycony – oceniłem to jako PROWOKACJĘ i postanowiłem dac skromną odpowiedź.
—————————— —————————— ————-
cyt. *** Panie profesorze – prawidłowo Pan rozumuje ale skoro proponuje sie Pan obnazać to musi Pan zacząć od siebie. W moim przypadku NIE mam czego sie obawiać. Jest wrecz odwrotnie. NIE mam parcia na “szkło” i NIE posiadam zalet slizgacza. Zawsze miałem pod górę i wiatr w oczy oraz wiele problemów ze wzgledu na ZA bardzo  czysto polskie nazwisko.  Dyplomów o wykształceniu wystarczyłoby na dwóch. Dorobek zawodowy też jest przyzwoity. Pańska drwina z kapitan jest NIE na miejscu. Ale proponuje obnażanie zacząć od swojej szanownej osoby. Oczekuje tego ot chociazby ze wzgledu na STAN jaka rolę wiodącą Pan przyjął na siebie. Proszę Pan jest Pierwszy na liscie skoro Pański zamiar został przeze mnie oceniony,  że to Pan ma zamiar grać PIERWSZE skrzypce lub… jak spadochroniarz ma Pan cheć zająć z góry upatrzone miejsce profesorze. Do roboty Panie profesorze Korab. Pozdrawiam. KM/marek777/ KRP. ps. Pańska zgryźliwośc i uszczypliwośc jest najprawdopodobniej pochodną niskich pobudek wynikajacych z Pana właściwości osobowosci. Na chwilę obecną po analizie i wywodach zawartych w tresci Pańskiej korespondencji ujawnia sie staropolska definicja. By resppect. “
Marek  Krasnopolski
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: