Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

10/12/2017

Paweł Bednarz rozpoczął głodówkę, wzywa Kukiza do obowiązku patriotycznego wobec dzieci + Niepotrzebne dzieciom kłótnie

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 09:36

Paweł Bednarz rozpoczął głodówkę ws. handlu polskimi dziećmi, wzywa Kukiza-zdrajcę do obowiązku patriotycznego

Adopcje zagraniczne — przemilczany skandal

KONIEC SPRAWY PAWŁA BEDNARZA WYJAŚNIONE DO KOŃCA jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ……. 3000 zł !!

PB: Moim zdaniem, dziecinnie w fochach się kończy potencjał współpracy dla Wspólnej Sprawy. Nie jestem radcą prawnym, ale nie ma chyba podstawy dla autora żądać zapłaty za reprodukcję artu z podaniem linka do pierwotnego źródła, na którym nie widnieje zastrzeżenie praw autorskich Copyright.
Wg prawa polskiego wolno jest: rozpowszechniać w publicznie dostępnych mediach wcześniej rozpowszechnione materiały o charakterze aktualności lub przeglądu wydarzeń (sprawozdania z wydarzeń, aktualne artykuły na tematy polityczne, mowy wygłoszone publicznie itp.), jednak jest to w przypadku większości tego rodzaju materiałów obarczone możliwością roszczeń ze strony odpowiednich organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi;”
[…] „Prawo dozwolonego użytku publicznego wymaga zawsze wymienienia źródła i nazwiska oraz imienia twórcy. O ile ustawa nie określa tego inaczej, podmiotowi uprawnionemu nie przysługuje prawo do roszczeń majątkowych z tytułu użycia jego utworu na zasadach dozwolonego użytku.

Zaś wg prawa autorskiego USA, korzystanie i dzielenia się materialami są tak dalece posunięta, że strony nieoznaczone przez właściciela „Copyright” można re-blogować w systemie WordPressa , jeśli admin umieści taki guzik, oczywiście z podaniem źródła i autora, i pod warunkiem użycia nie-komercyjnego. Miziaforum spełnił te warunki, za wyjątkiem umieszczenia nazwiska, a o to iść do sądu byłoby durnotą, skoro nazwisko autora figuruje na pierwotnym materiale, w zasięgu kliknięcia na podany u Mizi link. Nie wiem, jak z Polski można pozwać za przestrzeganie prawa USA…

Ktoś rozsądny acz bezstronny powinien z solami trzeźwiącymi skontaktować się z p. Bednarzem, Mizią i autorką „ukradzionego” artu celem polubownego załatwienia dziecinnego konfliktu i kontynuacji współpracy. Na razie dobrze wszyscy zrobiliście wrogom Polaków i handlarzom dzieci, a każdy z Was stracił:

— Pan Bednarz może stracić bezinteresowne wsparcie od Mizi… bez zastanowienia dał się ponieść „ambicji” autora „ukradzionego” materiału.

— Autor „okradziony” skompromitował się. Zamiast więcej wizyt na własnym portalu, zniechęcił świadków tej, kolejnej wśród patriotów, kłótni.

— Mizia uniósł się ambicją zamiast okazać się mądrzejszym od ww. osób. Niewiadomo skąd wnioskuje, że druga strona mu celowo podrzuciła celem wyłudzenia 3 tys. zł. Stracił okazję pomóc w cennej inicjatywie patriotycznej. Ile dzieci przez to opóźnienie zostanie ofiarą Koszer Nostra?

Co do zapłaty na obcesoweżądanie autora post facto — absolutnie nie! To jest terroryzm… zjudaizowany… Te bany i usunięcia materiałów w Polin za zacytowanie, reprodukcję kawałka nagrania to talmudyczne nękanie za wymianą informacji niezbędnej do wyzwalania się narodu spod żydłackiego jarzma. Wstyd autorowi „okradzionemu” i solidaryzującemu się p. Bednarzowi, że walcząc z objawem zniewolenia (handel dziećmi) jednocześnie wojują za inne aspekty talmudycznego systemu.

PB nieco późniejMiziaku, dobrze zadecydowałeś.
Zupełnie przypadkiem znalazłem C w kółku (symbol Copyright) wkomponowane w wyraz na dole portalu „okradzionej”. To nie jest właściwe oznakowanie Copyright… nie wiem, czy sąd uznałby jej rację na tej podstawie wg prawa USA.

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: