Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

05/12/2017

[dyskusja] Kurdupel Kalksztajn wprowadza kult Pizduckiego — dla siebie czy na dłuuugie lata dla żydłactfa?

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 06:54

Andrzej Szubert: I tu widać durnotę katolactfa – potępiają Selmana bo z żydo-katolickim klerem wojował. W sumie, gdyby miał czyste zamiary, robiłby dobrze, bo to żydo-kk doprowadził do upadku Rzeczypospolitą szlachecką. W wojence Selmana z klechami i kk szło o to – kto ma sprawować rząd dusz na Polakami – arcyszkodniki pasożyty – czarne klechy, czy arcyszkodniki, pasożyty – żydowska lichwa i syjoniści. 

Selman budował Judeopolonię a nie Polskę. I dlatego ograniczał wpływy duszpastuchów klechów – agentury Watykanu. W interesie Polskiej Racji Stanu jednych i drugich należy odesłać nad Jordan – tam jest dla jednych ich “ziemia święta” a dla drugich “obiecana”.

To co robił Selman z klechami było zaciąganiem katolactfa na fałszywą barykadę obrony kk, kleru i żydogennej wiary, która dla katolactfa ważniejsza jest niż Polska w myśl zasady – Polskę niech nawet szlag trafi, byleby żydogenna nadjordańska wiara przetrwała.

as

2017-12-07 4:44 GMT+01:00 Otylia Zigman:
Hide original message
A JA GWARANTUJĘ, ŻE NIE MA DRUGIEGO KRAJU NA ŚWIECIE JAK POLSKA, 
ABY PRAWIE KAŻDY OBYWATEL TEGO KRAJU ZNAŁ INNĄ PRAWDĘ, CO JEST
CELOWE, ŻEBY NIE BYŁO JEDNOŚCI!!  “DZIEL I  RZĄDZ!”  TEGO NIESZCZĘŚCIA
DOCZEKALIŚMY SIĘ, TOŻ TO JEST PODZIĘKOWANIE POLAKOM ZA ZBYTNIĄ
TOLERANCJĘ……………..
Otylia
On Wednesday, December 6, 2017 9:23 PM, Halina Zawadzka:
To jest dopiero propaganda jaka uprawia od lat Henryk Pajak – czysta “bolszewia”, ktorej ten pan ulega a moze reprezentuje. Czesto to jest tak sprytnie podane z pewnoscia nie tylko dla gospodyn domowych.

Pozdrawiam.

W dniu 6 grudnia 2017 20:20 użytkownik Robert Redlinski:

Nie ma i nie bylo ludzi idealnych, sa natomiast i byli ludzie wielcy.  Takim wielkim czlowiekiem byl rowniez Jozef Pilsudski. Brzydkie ataki na niego  to bardzo gruba ksiega, a wsrod atakujacych, oprocz agentow wielu wywiadow, sa tlumy ludzi: malych, zazdrosnych, zawisnych itd,

Serdecznie pozdrawiam

2017-12-06 8:53 GMT-06:00 Kazimierz Panek:

Henryk Pająk- PONURA PRAWDA O PIŁSUDSKIM – CO TO ZA WÓDZ?
Co to za historycy, co to za „polska” historiografia, która przez 70 lat nie stawiała tych pytań, okłamując Polaków legendą o nim – BUDOWNICZYM POLSKI ODRODZONEJ? Jak Piłsudski wojował z katolickim klerem.

PRAWDA O PIŁSUDSKIM
Stworzenie legendy o Piłsudskim i Sanacji jest majstersztykiem niepolskiej propagandy, ale „prawda jest jak oliwa i kwestią czasu na wierzch wypływa”.
Ojciec Piłsudskiego przed powstaniem styczniowym był oberpolicmajstrem w Warszawie. Znienawidzony przez Polaków, miał opinię gorliwego sługusa Rosjan, złodzieja, łapownika i okrutnika.
– kard. Sapieha nie pozwolił umieścić jego trumny w Kaplicy Królewskiej na Wawelu jako apostaty i wroga narodu, ale jego kamaryla wymusiła to siłą!
Ideowo socjalista, zwolennik teorii Marksa, działający w zdominowanym przez Żydów ruchu socjalistycznym. W okresie rewolucji 1905 r. wszczynał bratobójcze walki – ma na sumieniu wielu zamordowanych Polaków.
Człowiek niewykształcony, prostacki w zachowaniu, przesądny (ważne decyzje podejmował pod wpływem impulsu lub z kart). Już jako Naczelnik Państwa brał udział w tajnych zebraniach masonów i uczestniczył w seansach spirytystycznych. Po trupach parł do władzy. Polityk bez głębszej wizji politycznej dla Polski, bez wiary w istnienie suwerennego państwa polskiego: zwolennik straceńczej idei powstańczej i podporządkowania się Niemcom. Z polecenia Berlina wojska niemieckie oddały się mu do dyspozycji, a zależna od Niemiec Rada Regencyjna przekazała mu władzę. Wierny sojuszowi z Niemcami nie udzielił pomocy Powstaniu Wielkopolskiemu, był przeciwny odzyskania Gdańska i dostępu do Bałtyku (!).
Osadzenie u władzy Piłsudskiego było dalekowzrocznym pociągnięciem Niemców, neutralizującym w ten sposób politykę R. Dmowskiego i znienawidzonego przez nich Obozu Narodowego. Chorobliwie nienawidził Rosji, a był obojętny na polską politykę wobec Zachodu. Stał się narzędziem niemieckiej racji stanu.
Marszałek samozwaniec. Samouk wojskowości, sam siebie mianował Marszałkiem Polski (19.03.1920 r.)!!! Nigdy nie służył w wojsku, nie miał żadnego doświadczenia bojowego – Legionami dowodzili zawodowi wojskowi austriaccy (Austriacy otwarcie przyznawali, iż jest dyletantem wojskowości, ale trzymają go ze względów politycznych). Był rasowym rewolucjonistą.
12 sierpnia 1920 r. w momencie krytycznym dla egzystencji państwa, tchórzy i składa rezygnację z funkcji Naczelnego Wodza i Naczelnika Państwa (dezercja!). W tej sytuacji powinien być rozstrzelany, ale niezdarny premier chłop Witos nie stanął na wysokości zadania i ukrył ten fakt przed narodem.
12 maja 1926 r. siłą obala legalny rząd – w bratobójczych walkach zginęło 379 Polaków, a 920 zostało rannych. W ówczesnej sytuacji politycznej Europy była to zbrodnia, której owoce zebraliśmy w 1939 r.
Na jego polecenie skrytobójczo zamordowano wybitnych generałów Polaków (potencjalnych kandydatów na stan. Naczelnego Wodza): gen. Zagórskiego, gen. Rozwadowskiego, gen. Malczewskiego, gen. Hempela, gen. Franka; innych zdymisjonował (np. Dowbór–Muśnicki, M. Januszajtis, J. Haller, Szeptycki, Sikorski). Na generałów mianował ludzi miernych, ale ślepo sobie oddanych. Wojsko uczynił prywatnym folwarkiem.
R. Dmowski po odbytym z nim spotkaniu 21.05.1920 r., stwierdził: „… To człowiek niepoczytalny, nie da się z nim sensownie rozmawiać!”. Otaczał się ludźmi małymi, służalczymi i bezkrytycznymi. Wybitny uczony prof. F. Koneczny rządy piłsudczyzny oceniał jako zapaść cywilizacyjną Polski, narzucenie narodowi mieszanki cywilizacyjnej bizantyńsko–turańsko–żydowskie j. Rydz Śmigły w prywatnych rozmowach z zaufanymi osobami uważał Piłsudskiego za człowieka nienormalnego.
Rozbroił armię. Po maju 1926 r. dezorganizuje naczelne władze wojskowe, likwiduje Ścisłą Radę Wojenną, a Sztab Generalny pozbawia zasadniczych kompetencji. W Wyższej Szkole Wojennej ograniczono zakres nauczania: już nie ma tworzyć doktryny wojennej i szkolić wyższych dowódców. Do 1939 r., mimo wielkich wysiłków, nie dało się tego naprawić.
Megaloman. W testamencie przekazał swój mózg do badań Uniwersytetowi Wileńskiemu (ha, ha, ha !) – człowiek, którego życie prywatne było wysoce niemoralne, niewykształcony, wysławiający się wulgarnie i po chamsku, rewolucjonista, agent wywiadów austriackiego, niemieckiego i japońskiego, o rękach splamionych bratobójczą krwią, polityk na usługach niemieckich, polityk bez racjonalnego programu politycznego… miał o sobie tak wysokie mniemanie!
W l. 30. prowadził tajne konszachty z hitlerowcami, wg tych umów Polska miała z Niemcami uderzyć na ZSRR, oddać Niemcom Pomorze i Gdańsk w zamian za Litwę i Kłajpedę! Okres międzywojenny był bezlitosną walką z Narodem (włącznie z eksterminacją fizyczną Polaków myślących narodowo) o zmianę jego duszy katolicko–narodowej na socjalistyczno–kosmopolityczną .
Znamienne fakty: Niemcy po zajęciu Polski w 1939 r. wystawili przy jego grobie na Wawelu wartę honorową (sic!). Zaś Żydzi przyznali mu honorowe obywatelstwo Izraela, obdarowali go działką ziemi, jeden z kibuców nazwali jego imieniem, utworzyli muzeum Piłsudskiego i zawsze okazują mu cześć, a znając ich wrodzoną pogardę do gojów, to już samo mówi za siebie.
P.S. Proszę powysyłać te przesłanie gdzie się tylko da, a szczególnie w Rodzinie nawet jeśli one wśród znajomych będą się wzajemnie powtarzać. Te ważne informacje związane są nie tylko z potrzeby poznania prawdy co jest na faktach, ale aby uchronić się od upodlenia własnej godności i narodowej dumy jako narodu – bądź sobą na prawdzie i odważnie podnoś do czego jesteś sam przekonany. Ideą jako misją godności jest zawsze prawda. Nie należymy do jakiegoś ideologicznie określonego środowiska, tym bardziej do takiego co nas oszukują i spychają do niebytu mające nie polskie cele. Przy wysyłaniu dla zainteresowanych wokół i tym co powinni wiedzieć, uprzejmie proszę o wymazanie źródła wyjścia tych informacji. Ważne są tu tylko fakty i zasady, a nie jakieś poglądy bez względu z czyjego, jakiego źródła one są.

……………………………………

Kogo chciałby wyprzeć Kalksztajn i jego szefunie

W dniu 8 stycznia 1999 r., w sześćdziesiątą rocznicę śmierci Roman Dmowskiego, Sejm RP docenił jego zasługi następującąuchwałą:
W związku z 60 rocznicą śmierci Romana Dmowskiego Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wyraża uznanie dla walki i pracy wielkiego męża stanu na rzecz odbudowania niepodległości państwa polskiego i stwierdza, że dobrze przysłużył się Ojczyźnie. W swojej działalności Roman Dmowski kładł nacisk na związek pomiędzy rozwojem Narodu i posiadaniem własnego państwa formułując pojęcie narodowego interesu. Oznaczało to zjednoczenie wszystkich ziem dawnej Rzeczypospolitej zamieszkałych przez polską większość, a także podniesienie świadomości narodowej wszystkich warstw i grup społecznych. Stworzył szkołę politycznego realizmu i odpowiedzialności. Jako reprezentant zmartwychwstałej Rzeczypospolitej na Konferencji w Wersalu przyczynił się w stopniu decydującym do ukształtowania naszych granic, a zwłaszcza granicy zachodniej. Szczególna jest rola Romana Dmowskiego w podkreślaniu ścisłego związku katolicyzmu z polskością dla przetrwania Narodu i odbudowania państwa.
Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wyraża uznanie dla wybitnego Polaka Romana Dmowskiego.
**********************************
Jestem Polakiem
JestemPolakiem–to słowo w głębszym rozumieniu wiele znaczy.
Jestem nim nie dlatego tylko, że mówię po polsku, że inni mówiący tym samym językiem są mi duchowo bliżsi i bardziej dla mnie zrozumiali, że pewne moje osobiste sprawy łączą mnie bliżej z nimi, niż z obcymi, ale także dlatego, że obok sfery życia osobistego, indywidualnego znam zbiorowe życie narodu, którego jestem cząstką, że obok swoich spraw i interesów osobistych znam sprawy narodowe, interesy Polski, jako całość, interesy najwyższe, dla których należy poświęcić to, czego dla osobistych spraw poświęcić nie wolno.
Jestem Polakiem – to znaczy, że należę do narodu polskiego na całym jego obszarze i przez cały czas jego istnienia zarówno dziś, jak w wiekach ubiegłych i w przyszłości; to znaczy, że czuję swą ścisłą łączność z całą Polską: z dzisiejszą, która bądź cierpi prześladowanie, bądź cieszy się strzępami swobód narodowych, bądź pracuje i walczy, bądź gnuśnieje w bezczynności bądź w ciemności swej nie ma nawet poczucia narodowego istnienia; z przeszłą – z tą, która przed tysiącleciem dźwigała się dopiero, skupiając koło siebie pierwotne pozbawione indywidualności politycznej szczepy, i z tą, która w połowie przebytej drogi dziejowej rozpościerała się szeroko, groziła sąsiadom swą potęgą i kroczyła szybko po drodze cywilizacyjnego postępu, i z tą, która później staczała się ku upadkowi, grzęzła w cywilizacyjnym zastoju, gotując sobie rozkład sił narodowych i zagładę państwa, i z tą, która później walczyła bezskutecznie o wolność i niezawisły byt państwowy; z przyszłą wreszcie, bez względu na to, czy zmarnuje ona pracę poprzednich pokoleń, czy wywalczy sobie własne państwo, czy zdobędzie stanowisko w pierwszym szeregu narodów. Wszystko co polskie jest moje: niczego się wyrzec nie mogę. Wolno mi być dumnym z tego, co w Polsce jest wielkie, ale muszę przyjąć i upokorzenie, które spada na naród za to, co jest w nim marne.
Jestem Polakiem – więc całą rozległą stroną swego ducha żyję życiem Polski, jej uczuciami i myślami, jej potrzebami, dążeniami i aspiracjami. Im więcej nim jestem, tym mniej z jej życia jest mi obce i tym silniej chcę, żeby to, co w mym przekonaniu uważam za najwyższy wyraz życia stało się własnością całego narodu.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.
Roman Dmowskifragment “Myśli nowoczesnego Polaka
www.naszdziennik.pl   Piątek-Niedziela, 10-12 listopada 2006, Nr 263 (2673)

On Monday, December 4, 2017, 10:15:01 AM PST, Ambroży Mejer:

Realizowane są obecnie niemal codziennie audycje medialne przygotowujące obowiązującą poprawność na 100R. odzyskania niepodległego bytu Polski. Styl i treść tych przekazów na przykładzie emisji TVP i PR-1-programu (mieniące się za media publiczne i polskie, politycznie „narodowe”) jest wyłącznie jednostronny, tak jakby poza postacią Józefa Piłsudskiego nie było żadnej godnej osoby, aby choć na chwilę wspomnieć o nich. Nie ma Romana Dmowskiego, Wincentego Witosa, nikogo poza mitycznym geniuszem „Wskrzesiciela”. Te słowo na rozum bluźniercze są niemal na każdej tablicy znajdujące się przy wzniesionych jego pomnikach. Słowo „wskrzesiciel” dotyczy już jednostronnie urzeczywistnianej propagandy bez żadnej dyskusji dla widocznego już obrazu głupoty narodowej wciskanej nam na siłę jako narodu polskiego w sposób podły „wskrzeszanego” niby objawienia, jako oczywistej bez wątpliwości „prawdy” – jest to faktem – nie tylko w propagandzie, ale w ustawowych postanowieniach władz naszego kraju. Dla wrażliwego normalnego słuchacza Polaka w polskim nam Kraju znającego choć odrobinę prawdę burzy się tu przyrodzona inteligencja człowieka w naturalny sposób nie zgadzająca się na nikczemne kłamstwa pomijające elementarne fakty i zasady przekazywania tych informacji jako całości składające się na stan prawdy w oparciu o fakty jak było. Nie trudno pojąć w jakim celu się to dzieje i jaki panujący w Polsce establishment tą propagandę uprawia i podnosi do rangi „kultu’ nie kwestionowanej w to „wiary” – jako stempel przedwojennej sanacji – jako też wizytówka elementarnej kultury traktowania nas jako ludzi godnych Polaków dla nazywania się narodem. Tego już nie ma, są tylko słowa, w propagandzie obowiązuje globalizm bez zasad i ducha co jest w sercu. Ale posłuchajmy proszę, co oni zuchwale bezczelnie głoszą – owszem, jest tylko „Wskrzesiciel” – tylko kliknąć.

PolskieRadio.plJedynkaSto na sto – znaki Niepodległej

https://www.polskieradio.pl/7/ 6392/

Zobacz też ramówkę https://www.polskieradio.pl/ Portal/Schedule/Schedule.aspx? pid=12042

Do słuchania audycji z cyklu “Labirynt historii” w niedzielę (3.12) o godz. 14.10 zaprasza Jacek Raginis-Królikiewicz.

Ostatnie urodziny Marszałka. Premiera w Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2017 13:50

https://www.polskieradio.pl/7/ 5609/Artykul/1944295,Ostatnie- urodziny-Marszalka-Premiera-w- Jedynce

Zapraszamy do Teatru Polskiego Radia na antenie radiowej Jedynki na słuchowisko Tomasza Lerskiego pt. “Czas życia taki krótki. Ostatnie urodziny Józefa Piłsudskiego”. Reżyseria: Janusza Kukuła. Niedziela 3 grudnia, godz. 21.05.

Tomasz Lerski: “Czas życia tak krótki. Ostatnie urodziny Józefa Piłsudskiego”.

Reżyseria: Janusz Kukuła, Realizacja dźwięku: Paweł Szaliński

Obsada: w spisie załącznika

***

Młodość marszałka Józefa Piłsudskiego

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2017 14:16

https://www.polskieradio.pl/7/ 5410/Artykul/1944315,Mlodosc- marszalka-Jozefa-Pilsudskiego

1 maja 1897 roku 19-letni Józef Klemens Piłsudski, zwany przez najbliższych Ziukiem, został skazany na zesłanie w głąb Rosji. (Komentarz od siebie: skazany bez winy z marszu za sprawą brata, który wraz z bratem Lenina organizował zamachy na życie Cara Rosji)

———————

Polska: MEN usuwa Dmowskiego z podstawy programowej

https://gloria.tv/article/ TuFdVBgvRX6a19nqG6KPxgaJw

W nowej podstawie programowej dla szkół podstawowych Ministerstwo Edukacji Narodowej usunęło Romana Dmowskiego z zestawienia postaci historycznych, o których uczniowie maja posiąść wiedzę.

Nowa podstawa programowa została upubliczniona 13 czerwca 2017 r.

W nowej podstawie programowej już go nie ma, zaś w jego miejsce pojawiła się formuła:

Uczeń sytuuje w czasie i opowiada o Józefie Piłsudskim i jego żołnierzach.

Źródło:prawica.net

Komentarz Redakcji:Taka polityka historyczna obecnej obsady MEN nie zaskakuje; nigdy nie należy zapominać, że PiS to partia na polskiej scenie politycznej ściśle wywodząca się z KOR. Tym niemniej dywersję MEN należy uznać za działanie skandaliczne. Liczymy, że nie pozostanie ono bez odzewu. (A.D.)

za: xportal.pl

———————

Drogi Przyjacielu, Rodaku! Poślij dalej tą publikacje dla pokrzepienia kondycji moralnej i lepszego samopoczucia dobrze spełnionego obowiązku względem Ojczyzny – dla przyszłego rozwoju naszego narodu – całość jest w załączeniu.

                               – – – – – – –

Na dzień 11 listopada na rynku wydawniczym pojawiła się książka odrzucająca propagandowy fałsz postaci, pt. jaki jest tytuł tej książki.

—————————— —–

W dniu 11 listopada 2017 r. w dzień Święta Niepodległości w Warszawie na głównej Mszy św. celebrowanej przez Abp K. Nycza Bp polowy (kapelan) Wojska Polskiego w wygłoszonej homilii, którego nazwisko nie warto wspominać nazwał Piłsudskiego narodowym i wojskowym geniuszem. Nic nie wspomniał o tym, że tego narodowego polskiego „geniusza” przywieźli z Berlina do Warszawy Niemcy o czym bliżej w informacji poniżej. A w tymże roku 27 grudnia Polacy w Wielkopolsce na ziemiach zaboru pruskiego musieli się bić z Niemcami – wywołując chwalebnie Powstanie Wielkopolskie – o przyłączenie swych ziem Wielkopolski do tworzącego się państwa polskiego, którego międzynarodowe usankcjonowanie nastąpiło w postanowieniach Traktatu Wersalskiego podpisanego chlubnie przez Jana Ignacego Paderewskiego i Romana Dmowskiego w dniu 28 czerwca 1919 roku na pokojowej konferencji w Wersalu pod Paryżem.

—————————— —–

Mit Piłsudskiego

Jego postać okryta legendą propagandy jawi się zupełnie inaczej, gdy zapoznamy się z faktami. Każdy kto chce wiedzieć jakie było prawdziwe życie Józefa Piłsudskiego powinien tę książkę przeczytać.

Okładka miękka. 184 stron. Bogato ilustrowana na każdej stronie.

Zamów książkę

Wysyłka w: 5 dni – Cena: 39,90 zł

http://sklep.giertych- wydawnictwo.pl/

Piotr Giertych-Wydawnictwo Giertych

os. Białoboka 4

62-035 Kórnik

NIP: 7851393629

biuro@giertych-wydawnictwo.pl

lub kontakt telefoniczny: zamówienia:   +48  669 150 335

Zobacz pierwszy rozdział

******************************

11 listopada – Święto Niepodległości

Wnioski wobec propagandy 11 listopada nasuwają się same przez sie

Drogi Rodaku !

Ø  Kto jest uczciwy nie ulega stadnej poprawności i nie czci Święta Niepodległości (11 listopada) z gloryfikacją postaci Józefa Piłsudskiego na ustach. Czemu? – bo jest to fałsz i urąga naturalnej inteligencji ludzkiej godności Człowieka, inaczej, jest to akt wyrzeczenia się przyrodzonego rozumu. Publiczne kłamstwo powoduje zbiorową głupotę naszego narodu.

Ø  Mieszkańcy Wielkopolski mają szczególne powody do odrzucenia politycznego tła czci marszałka J. Piłsudskiego – mianowany tak po zamachu stanu w 1926 r. –  w dniu 11 listopada. Czemu ?– w dniu tym Niemcy przekazali mu władzę, przywieziony przez nich specjalnym pociągiem (w wagonie-salonce kanclerza Niemiec) z Berlina do Warszawy, aby przeszkadzać patriotycznym dążeniom Polaków w Wielkopolsce i nie tylko, aby Wielkopolska nie była integralną częścią Odrodzonej Polski w jej starych piastowskich granicach. Mieszkańcy Poznania i okolic mogą nabyć tą książkę bezpośrednio w Kórniku jadąc tam (np. po pracy) na wskazany adres mając nie z pełna 20 km drogi – zachęcam do tego swych Przyjaciół, wszystkich znajomych, członków rodziny i całą rzesze blisko mieszkających tam Polaków patriotów.

Ø  Bez wątpienia zapowiadane oficjalne przyszłoroczne obchody 100R. Odrodzenia się Polski nie pominą bezkrytycznej roli „zasług” postaci Józefa Piłsudskiego z nagłośnionym kultem „hymnu” 1 kadrowej. Są już odgłosy informacji tej propagandy w tytule „Piłsudski Superstar” w publikacji co poniektórych pism: „Przyszłoroczne obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę upłyną nam pod znakiem, a jakże, Józefa Piłsudskiego. Już 5 grudnia zbierze się Zgromadzenie Narodowe, które w 150 rocznicę urodzin Marszałka zainauguruje „Rok niepodległościowy”. Zapowiada się więc dostojnie i na poważnie. Nad myślą i czynem Marszałka pochylać się będzie szkolna dziatwa, duchowieństwo oraz oficjele zgromadzeni na licznych sesjach, apelach i capstrzykach, których z pewnością nie zabraknie.” itp. Więcej: http://www.mysl-polska.pl/1380

*****************************

From:Jerzy Poleszczuk

Sent: Thursday, November 09, 2017 6:58 AM

To:Ambroży Mejer

Subject: SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ

Szczęść Boże Czcigodny Panie Ambroży!

       Wielkie, wielkie Bóg zapłać i serdeczne dzięki za wszelkie materiały które Pan przesyła, a zwłaszcza ostatni o Piłsudskim i wiadomość o książce którą na pewno zakupię.

Poniżej  materiał z moich zbiorów.

     Z Panem Bogiem serdecznie i ciepło pozdrawiam – wdzięczny Jerzy

– – – – – – –

From:Ambroży Mejer

Sent: Thursday, November 09, 2017 14:19 PM

To:Jerzy P

Subject: Re: SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ

 Dziękuję Panie Jerzy za chlubny odzew – potwierdza to, że nie jestem sam. Służymy Bogu i Ojczyźnie według otrzymanego talentu do końca swych dni, tak nam dopomóż Boże. Pierwszo planowe zadanie dla nas, to bój z publicznym wokół faryzeizmem, inaczej, ze stanem form satanizmu zewsząd panującego dziś establishmentu władzy.

Sursum Corda

Serdecznie pozdrawiam – Ambroży Mejer

*****************************

PIŁSUDSKI NIE BYŁ POLAKIEM-KATOLIKIEM !

Jan Bodakowski

Skrót

Wśród partii politycznych i osób określających swoje poglądy jako prawicowe i katolickie wyrażające się w zestawieniu Polak-katolik, panuje wielki mit Marszałka. Mało osób jednak wie, jak wyglądały prawdziwe poglądy Józefa Piłsudskiego na wiarę katolicką.

W 1926 Piłsudski obalił demokratyczne władze Polski podczas zamachu majowego. Plany zamachu były doskonale znane komunistom, międzynarodowej finansjerze i Niemcom, a zamach majowy współorganizowała masoneria w łonie piłsudczyków.

Dzięki zamachowi Piłsudskiego władzę w II RP przejęli masoni.Piłsudski przed I w.ś. wspierał rozwój masonerii w organizacji Strzeleckiej.

Wyrazem masońskich porządków po przewrocie majowym był dekret prezydenta Mościckiego, który usuną z orła (będącego godłem Polski) krzyż i uzupełnił go masońskimi gwiazdami. Po zamachu na rozkaz Piłsudskiego torturowano jego przeciwników politycznych w Berezie Kartuskiej, w tym narodowców późniejszych bohaterów w walce z Niemcami, komunistyczną Rosją i bezpieką.

Józef Pilsudski nie nawrócił się również na łożu śmierci. Wezwany ksiądz Korniłowicz ostatniego namaszczenia udzielił najprawdopodobniej już zwłokom Piłsudskiego. Współpracownicy Piłsudskiego (wszyscy masoni) wezwali za późno księdza, by uniemożliwić spowiadającemu się marszałkowi zdradę tajemnic sanacji.

Arcybiskup Sapieha był przeciwny pochówkowi Piłsudskiego na Wawelu. Wieniawa-Długoszowski po śmierci Piłsudskiego nakazał zaś luterańskiemu pastorowi by nie robił trudności w zorganizowaniu katolickiego pogrzebu marszałka.

W dniu śmierci Piłsudskiego święta siostra Faustyna Kowalska miała widzenie że dusza możnego człowieka który właśnie umierał trafi na jakiś czas do piekła gdzie będzie cierpieć męki piekielne.

Jan Bodakowski

SPOWIEDŹ KSIĘDZA – być mądrym (kapłanem) przed szkodą!

Warto przypomnieć, ku przestrodze, „spowiedź publicznąkapelana legionów, księdza Józefa Panasia, wygłoszoną w warszawskim kościele garnizonowym przy ulicy Długiej, w obecności Arcybiskupa Galla w dniu 17 maja 1926 r., po nabożeństwie za żołnierzy poległych w bratobójczej walce, podczas zamachu majowego Józefa Piłsudskiego.

          „Ja, były kapelan wojsk legionowych Piłsudskiego, oświadczam wobec Boga, trumien pomordowanych mych braci i wszystkich obecnych, co następuje:

          Zgrzeszyłem ciężko, gdyż niemal bałwochwalczo czciłem i wierzyłem w prawość i uczciwość żołnierską Piłsudskiego, lecz Pan Bóg sprawiedliwy mnie za to ukarał, gdyż dzisiaj muszę patrzeć na największą  ze zbrodni w świecie, która popełnił Piłsudski. Ordery, które dotąd zdobiły mi piersi…….. otrzymane z rąk Piłsudskiego, nosiłem z dumą i chlubą.

          Dziś po tej zbrodni, którą on popełnił, palą mi pierś, zrywam je, gdyż te same ordery znajdują się na piersiach gen. Dreszera, zwycięzcy w bratobójczej walce, rzucam mu pod nogi, ponieważ zostały zhańbione”

          Po tych słowach zerwał z piersi ordery i rzucił je gen. Dreszerowi, po czym oddalił się do zakrystii.

Piłsudczycy do niebywałych rozmiarów rozkręcili propagandę ubóstwiającą Piłsudskiego,jako nadczłowieka i zbawcę Polski, wydali ustawę zabraniającą pisania czegokolwiek negatywnego o Piłsudskim! Propaguje ona naiwny, sentymentalny patriotyzm (patriota – jeździec bez głowy) i jest zawsze nieświadomym narzędziem politycznym naszych wrogów. To im „zawdzięczamy” trzy katastrofy narodowe: wyprawę kijowską, klęskę wrześniową i powstanie warszawskie.

FAKTY i MITY o J. PIŁSUDSKIM

Obszerne fragmenty tekstu Roberta Grunholz.      http://argo.nowyekran.pl/post/ 83419,13-warstw-klamstw

Kiedy 2 lata temu pisałem Werwolfa zapisałem w nim tezę, że Piłsudski musiał – po prostu MUSIAŁ – być niemieckim szpiegiem. Był sabotażystą. Dbał o pozory, o kolejne tony kłamstw, o spowolnienie Polskie i „przygotowanie jej” do kolejnej wojny.PIŁSUDSKI TO MAJSTERSZTYK TAJNEJ DYPLOMACJI PRUSKIEJ.
95% Polaków do dziś wierzy, że był bohaterem narodowym i zbawcą Polski. – nic bardziej złudnegoNajbardziej utrwalony mit o Piłsudskim to „CUD NAD WISLĄ

Niemcy prowadzili politykę FAKTÓW DOKONANYCH.

Przemocą narzucili Polsce rząd Piłsudskiego

Trzy osobowa Rada Regencyjna (Aleksander Kakowski, Józef Ostrowski, Zdzisław Lubomirski), która miała wybrać Wilhelma II na króla Polski rozwiązała się i przekazała rządy Piłsudskiemu, którego Niemcy przysłali w salonce z Berlina. Piłsudski miał urządzać Polskę po niemiecku.
         Piłsudski odmówił pomocy dla powstańców wielkopolskich, twierdząc, że Wielkopolska należy do Niemiec. A powstańcy wielkopolscy toczyli ciężkie walki z Niemcami – to była regularna wojna polsko niemiecka.

        DMOWSKI O PIŁSUDSKIM Fragment listu do Stanisława Grabskiego z 14 marca 1919 r.
“Kochany Stachu! List Twój z 5. b.m. częściowo potwierdził moje pojęcia o sytuacji w kraju, częściowo obudził we mnie nowe troski.
Od dłuższego już czasu doszedłem do przekonania, że Piłsudski śni o dyktaturze wojskowej, o roli Napoleona wypływającego na fali rewolucji
.
Ten człowiek ma różne wielce niebezpieczne strony:
1.nie rozumie Polski, nie zdaje sobie sprawy z tego, co w niej jest potrzebne i co możliwe;
2. nie jest człowiekiem dzisiejszym, należąc swoją konstrukcją psychiczną do I–szej połowy XIX w.;
3. nie jest jednolity: to kombinacja starego romantyka polskiego z bolszewikiem moskiewskim, dająca się genetycznie wyjaśnić;
4. nie jest sobą, ale przedrzeźnia wielkie wzory historyczne, co zawsze prowadzi do czynów poronionych;
5. otrzymawszy posadę boga od jołopów, którzy go otaczają, usiłuje być większym, niż go Pan Bóg stworzył, robi pozory siły wielkiej, poza którymi ukrywa się słabość itd. Robi czasem na mnie wrażenie wołu, któremu wydaje się, że jest bykiem, i wdrapuje się na krowę
       Taki człowiek, podniecany przez swoich wespół konspiratorów, łakomych na władzę, łatwo gotów pokusić się o zamach na sejm.
Zamach taki, moim zdaniem, skazany jest na fiasko w tym znaczeniu, że Polską rządzić bez poparcia narodu nikt nie jest w stanie.
Nam wszakże musi chodzić nie o to, żeby podobny zamach spotkał się z niepowodzeniem, ale o to, żeby zamachu nie było.”

                     Henryk PająkPONURA PRAWDA O PIŁSUDSKIM – CO TO ZA WÓDZ?
Co to za historycy, co to za „polska” historiografia, która przez 70 lat nie stawiała tych pytań, okłamując Polaków legendą o nim – BUDOWNICZYM POLSKI ODRODZONEJ?Jak Piłsudski wojował z katolickim klerem http://nczas.com/publicystyka/ pilsudskiego-wojenki-z-klerem/

PRAWDA O PIŁSUDSKIM

Stworzenie legendy o Piłsudskim i Sanacji jest majstersztykiem niepolskiej  propagandy, ale „prawda jest jak oliwa i kwestią czasu na wierzch wypływa”.  

Ojciec Piłsudskiego przed powstaniem styczniowym był oberpolicmajstrem w Warszawie. Znienawidzony przez Polaków, miał opinię gorliwego sługusa Rosjan, złodzieja, łapownika i okrutnika.

– kard. Sapieha nie pozwolił umieścić jego trumny w Kaplicy Królewskiej na Wawelu jako apostaty i wroga narodu, ale jego kamaryla wymusiła to siłą!

Ideowo socjalista, zwolennik teorii Marksa, działający w zdominowanym przez Żydów ruchu socjalistycznym. W okresie rewolucji 1905 r. wszczynał bratobójcze walki – ma na sumieniu wielu zamordowanych Polaków.

Człowiek niewykształcony, prostacki w zachowaniu, przesądny (ważne decyzje podejmował pod wpływem impulsu lub z kart). Już jako Naczelnik Państwa brał udział w tajnych zebraniach masonów i uczestniczył w seansach spirytystycznych. Po trupach parł do władzy. Polityk bez głębszej wizji politycznej dla Polski, bez wiary w istnienie suwerennego państwa polskiego: zwolennik straceńczej idei powstańczej i podporządkowania się Niemcom. Z polecenia Berlina wojska niemieckie oddały się mu do dyspozycji, a zależna od Niemiec Rada Regencyjna przekazała mu władzę. Wierny sojuszowi z Niemcami nie udzielił pomocy Powstaniu Wielkopolskiemu, był przeciwny odzyskania Gdańska i dostępu do Bałtyku (!).

Osadzenie u władzy Piłsudskiego było dalekowzrocznym pociągnięciem Niemców,neutralizującym w ten sposób politykę R. Dmowskiego i znienawidzonego przez nich Obozu Narodowego. Chorobliwie nienawidził Rosji, a był obojętny na polską politykę wobec Zachodu. Stał się narzędziem niemieckiej racji stanu.

Marszałek samozwaniec. Samouk wojskowości, sam siebie mianował Marszałkiem Polski (19.03.1920 r.)!!! Nigdy nie służył w wojsku, nie miał żadnego doświadczenia bojowego – Legionami dowodzili zawodowi wojskowi austriaccy (Austriacy otwarcie przyznawali, iż jest dyletantem wojskowości, ale trzymają go ze względów politycznych). Był rasowym rewolucjonistą.

12 sierpnia 1920 r. w momencie krytycznym dla egzystencji państwa, tchórzy i składa rezygnację z funkcji Naczelnego Wodza i Naczelnika Państwa (dezercja!). W tej sytuacji powinien być rozstrzelany, ale niezdarny premier chłop Witos nie stanął na wysokości zadania i ukrył ten fakt przed narodem.

12 maja 1926 r. siłą obala legalny rząd – w bratobójczych walkach zginęło 379 Polaków, a 920 zostało rannych. W ówczesnej sytuacji politycznej Europy była to zbrodnia, której owoce zebraliśmy w 1939 r.

Na jego polecenie skrytobójczo zamordowano wybitnych generałów Polaków (potencjalnych kandydatów na stan. Naczelnego Wodza):gen. Zagórskiego, gen. Rozwadowskiego, gen. Malczewskiego, gen. Hempela, gen. Franka; innych zdymisjonował (np. Dowbór–Muśnicki, M. Januszajtis, J. Haller, Szeptycki, Sikorski). Na generałów mianował ludzi miernych, ale ślepo sobie oddanych. Wojsko uczynił prywatnym folwarkiem.

R. Dmowski po odbytym z nim spotkaniu 21.05.1920 r., stwierdził: „… To człowiek niepoczytalny, nie da się z nim sensownie rozmawiać!”. Otaczał się ludźmi małymi, służalczymi i bezkrytycznymi. Wybitny uczony prof. F. Koneczny rządy piłsudczyzny oceniał jako zapaść cywilizacyjną Polski, narzucenie narodowi mieszanki cywilizacyjnej bizantyńsko–turańsko– żydowskiej. Rydz Śmigły w prywatnych rozmowach z zaufanymi osobami uważał Piłsudskiego za człowieka nienormalnego.

Rozbroił armię. Po maju 1926 r. dezorganizuje naczelne władze wojskowe, likwiduje Ścisłą Radę Wojenną, a Sztab Generalny pozbawia zasadniczych kompetencji. W Wyższej Szkole Wojennej ograniczono zakres nauczania: już nie ma tworzyć doktryny wojennej i szkolić wyższych dowódców. Do 1939 r., mimo wielkich wysiłków, nie dało się tego naprawić.

Megaloman. W testamencie przekazał swój mózg do badań Uniwersytetowi Wileńskiemu (ha, ha, ha!) – człowiek, którego życie prywatne było wysoce niemoralne, niewykształcony, wysławiający się wulgarnie i po chamsku, rewolucjonista, agent wywiadów austriackiego, niemieckiego i japońskiego, o rękach splamionych bratobójczą krwią, polityk na usługach niemieckich, polityk bez racjonalnego programu politycznego… miał o sobie tak wysokie mniemanie!
W l. 30. prowadził tajne konszachty z hitlerowcami, wg tych umów Polska miała z Niemcami uderzyć na ZSRR, oddać Niemcom Pomorze i Gdańsk w zamian za Litwę i Kłajpedę! Okres międzywojenny był bezlitosną walką z Narodem (włącznie z eksterminacją fizyczną Polaków myślących narodowo) o zmianę jego duszy katolicko–narodowej na socjalistyczno– kosmopolityczną.

Znamienne fakty: Niemcy po zajęciu Polski w 1939 r. wystawili przy jego grobie na Wawelu wartę honorową (sic!). Zaś Żydzi przyznali mu honorowe obywatelstwo Izraela, obdarowali go działką ziemi, jeden z kibuców nazwali jego imieniem, utworzyli muzeum Piłsudskiego i zawsze okazują mu cześć, a znając ich wrodzoną pogardę do gojów, to już samo mówi za siebie.

P.S. Proszę powysyłać te przesłanie gdzie się tylko da, a szczególnie w Rodzinie nawet jeśli one wśród znajomych będą się wzajemnie powtarzać. Te ważne informacje związane są nie tylko z potrzeby poznania prawdy co jest na faktach, ale aby uchronić się od upodlenia własnej godności i narodowej dumy jako narodu – bądź sobą na prawdzie i odważnie podnoś do czego jesteś sam przekonany. Ideą jako misją godności jest zawsze prawda. Nie należymy do jakiegoś ideologicznie określonego środowiska, tym bardziej do takiego co nas oszukują i spychają do niebytu mające nie polskie cele. Przy wysyłaniu dla zainteresowanych wokół i tym co powinni wiedzieć, uprzejmie proszę o wymazanie źródła wyjścia tych informacji. Ważne są tu tylko fakty i zasady, a nie jakieś poglądy bez względu z czyjego, jakiego źródła one są. 

 

 

 

Advertisements

2 Comments

  1. […] Kurdupel Kalksztajn wprowadza kult Pizduckiego […]

    Pingback by Jaki żont, wojsko i gospodarka dla Polin | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 09/12/2017 @ 12:21

  2. […] Większości takie detale (niektóre niezamierzenie zmylające, jak wskazał Andrzej Szubert) nie interesują. Odbiorca nie ma czasu na długie materiały, publika potrzebuje zwięzłej informacji. Moim zdaniem należy krótko i węzłowato podkreślać następujące: – Prawda o Piłsudskim i sanacji została poważnie przekłamana. Polityka historyczna PiSraelitów (i ktokolwiek rządziłby dla żydłactfa)  chce nam wymazać z pamięci narodowej wzorce godne upamiętnienia i naśladowania, a w ich miejsce wstawić ersatz w żydomasońskim programie odnaradawiania. [dyskusja] Kurdupel Kalksztajn wprowadza kult Pizduckiego — dla siebie czy na dłuuugie lata dla … […]

    Pingback by [komenty] Piłsudski i sanacja – mity vs. prawda historyczna | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 05/05/2018 @ 18:45


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: