Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

29/11/2017

ALARM NowaPolska: Potrzebna pomoc prawna dla Ryszarda Śmiecha

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 01:55
From: Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com>
To: =======
Sent: Tuesday, November 28, 2017, 6:42:22 AM PST
Subject: Potrzebna pomoc prawna dla Ryszarda Śmiecha
Moi Drodzy!

Nasz odważny i ofiarny przedstawiciel w powicie piotrkowskim Ryszard Śmiech padł ofiarą policyjnej prowokacji. Wystąpiłem do piotrkowskiej Prokuratury i Policji o udzielenie informacji, ale jak dotąd mi nie odpowiedziano. Poniżej zamieszczam treść tych wystąpień.
Prokuratura Rejonowa 

w Piotrkowie Trybunalskim

P.F. PROKURATORA REJONOWEGO

Agnieszka Kuźnicka

 
Uprzejmie proszę o informacje n.t. zatrzymania i zastosowania środków przymusu wobec naszego przedstawiciela w powiecie piotrkowskim Ryszarda Śmiecha. Informacje, jakie otrzymałem, mogą świadczyć o prowokacji zastosowanej wobec niego w związku z jego bezkompromisową postawą, dotyczącą patologii w piotrkowskim sądownictwie. Niedawno ja osobiście oraz Ryszard Śmiech zwróciliśmy uwagę na nie respektowanie prawa przez sędziego Bartłomieja Biegańskiego. Złożyłem w związku z tym doniesienie o popełnieniu przez niego przestępstwa. 
 
Nasi członkowie w kraju i za granicą są zaniepokojeni środkami przymusu zastosowanego wobec Ryszarda Śmiecha. Poproszę ich o nagłośnienie problemu i wsparcie.
 
 
Z poważaniem.
 
Ruch Społeczny “NOWA POLSKA
 
PREZES
 
mgr inż. Andrzej Dziąba 
 
 

Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim

insp. Dariusz Partyka

W związku z zatrzymaniem naszego przedstawiciela w powiecie piotrkowskim Ryszarda Śmiecha i zastosowaniem nieadekwatnych do sytuacji środków przymusu oraz nadużyciem uprawnień przez funkcjonariuszy Policji, proszę o podanie ich personaliów. Zamierzam wystąpić do Komendy Głównej Policji, aby przeprowadziła w tej sprawie kontrolę.

Z poważaniem.

Ruch Społeczny “NOWA POLSKA

PREZES

mgr inż. Andrzej Dziąba

Ryszardowi będzie potrzebna pomoc prawna, a nie mamy na to środków finansowych. Proszę o zorganizowanie zbiórki i udzielenie nam pomocy. Podaję numer rachunku bankowego Ruchu Społecznego “NOWA POLSKA“: 96 1020 2498 0000 8402 0615 7418.
Z poważaniem. Andrzej Dziąba.
Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: