Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

27/11/2017

Marsz Niepodległości 2017

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 21:27

Jacek Międlar: MANIPULACJA STRACHEM

PB: Brawo! Jacek Międlar dojrzewa jako publicysta i materiał na przywódcę. Dobry temat, ale nihil novi. Żydłactfo manipuluje żydostwem globalnie, od dawnych czasów talmudycznego rabinicznego terroru owieczkami żydowskimi. Współczesne metody żydłackie wywodzą się z tamtych czasów. Np. hormon oksytocyna, odpowiedzialny m.in. za odruchy agresywno-obronne wynikające ze strachu wobec zagrożenia plemiennego, zbadano dopiero w ostatnich latach. Rabini terroru znają ten tajnik od tysięcy lat. Jaką inną wiedzę mają bez mikroskopu? Na pewno o debilitującym wpływie obrzezania na psychikę, o wpędzaniu ofiary w stan podległości. Czy to tłumaczyłoby żydłacką solidarność plemienną? Dlatego np. w porodówkach Kanady obrzezuje się noworodki bez w pełni świadomej zgody matki. Moja żona uniknęła tego tylko dlatego, że ostrzegła ją bardziej doświadczona koleżanka. U muzułmanów obrzezywanie tłumaczyłoby ślepe posłuszeństwo fanatyzmowi religijnemu — manipulacji przez imamów i ż-służby.

Pyta.pl posumował historię MN

PB: Obecnie, manipulacje Marszem Niepodległości są mniej brutalne fizycznie, bardziej mentalne. Sądząc z wywiadów, w  br. wyselekcjonowali „tłum” pro-PiSraelski, podobnie jak na pszemuvienie Trampka. Histerie żydłactfa politykiersko-merdialne były również po poprzednich MN. Zobaczymy co wyniknie tym razem. Nie sądzę, żeby coś przełomowego. Waadza PiSraelska zmaga się z kryzysem zaufania, np. rezygnacja z katodebilnych miesiączek smoleńskich, przesiadka Kalksztajna na konia Pizduckiego, schodzenie żydłąckiego trio Frasyniuk/Szechter/Bolek Kone do „podziemia” cierpętników ustępu i demonkracji… Polacy widzą, że „lepsza” zmiana byłaby z tej samej żydomasońskiej stajni.

+++++++

Absurdalne uwięzienie Piotra Rybaka, haniebna reakcja jewro(p)osłów i DudyObłudy

PB: Dzięki [Józefie Bizoń], analizuję jak inne materiały nadesłane, ale po co ad hominem, Józku? Tak! jako „żyd” zorganizowałem wam wszystek szajs, ostatnio Aarona Paza i Potockiego, papieży zdrajców chrześcijaństwa…

Początek filmiku: oprawa graficzna, mundury historyczne, hasła o niczym nie świadczą… Trzeba wiedzieć, co jest w umysłach i duszach uczestników… We Wrocławiu niektórzy pojęcia nie mieli co to Polska Walcząca czy „1944” na ich ubiorze, przyszli bo wszyscy szli, bo tak wypada i to jest wg nich patriotyzm… „Chcemy Boga” każdy rozmówca Marcina Roli w W-wie po swojemu interpretował, nie koniecznie tak, jak mohery z Ks. Małkowskim na Różańcu pod KneSSejmem: dzięki Bogurodzicy za PiS, modlitwa o nawrócenie Rosji buhaha sami się najpierw nawróćcie z judeokatolicyzmu!

Od min. 3:00 „Pod sztandarami Boga” — Chrześcijanin śpi nawet pod tym. Ostentacja razi, następnie wielki posąg jezusa na tronie na szczycie Sanhedrynu Polin — Noahide Nation Wsch. Europa… A co dla słowianowiercy, Polaka nie-chrześcijanina na MN? Oni widzą wiarę w Boga Polaków przepoczwarzoną na katodebilizm i hipnozę niewolników… inkwizycję nad Szubertami broniącymi własnej wiary — z prawa naturalnego, na które powołuje się mówca.

Min. 4:00 mówca apeluje o pracę nad sobą, o zmianę sumienia każdego: przestańmy kłamać, kraść… <poniżać, ożydzać — kolego katoliku Bizoń LOL>

Min. 5:00 Prawie 100 lat temu odzyskaliśmy niepodległość — Nowa strategia Kalksztajna z Pizduckim ma dobre rokowania buhaha

Min. 6 Największa manifa w Europie :))) Po masakrze w Barcelonie 1.10.2017 (1 mln Katalończyków),  wyszło 3 mln na ulice, tj. ok. 30% narodu. Przeciw nachoćcom było pi razy drzwi tyle samo Niemców, nie raz do roku w paru miastach. We Francji przeciw żydłackiej władzy prostestowało jednocześnie kilka – kilkanaście mln Francuzów w całym kraju, zaraz potem trza było kilku fałszywych flag, by wprowadzić stan wyjątkowy i stopniowo wygasić narodowy BUNT. Do jasnej przestańcie z tą wyjątkowością!!!  robicie z siebie pośmiewisko.

Min. 6:15 i min. 9:15 cieszmy się że jesteśmy wolni

Tyle wytrzymałem, resztę streści Józek, zabrał mi czas na durnoty ad hominem.

Wniosek: ten sam co z relacji Roli w innej części tłumu: Chcecie Boga? voila! — wasze ulice. [patrz wpis poprzedni] Czyżby Kalksztajn pozwoził PiSraelitów do W-wy? MN Wrocław był znacznie lepszy, nawet była zadyma suszpowa, zorganizowana przez Beina i Podleckiego LOL

W retrospekcji, czy mówca na MN W-wa to profesjonalny manipulant masowy? Mówił o Bogu, o pracy nad sobą ale nie o żydłackiej okupacji ani zniewoleniu. Czy przegapiłem odkłamanie Niepodległość 1918? buhaha

Pisze pan piękny MN W-wa. Hollyłódzko piękny… Nie było przemocy, przed którą ostrzegałem za blogerami z lepszą razwiedką 🙂 nie było  dzięki dowodzeniu z Podleckim, które odesłało batalion banderowców na rozruchy w Barcelonie LOL Upadlina: 300 banderszczochów do zdławienia suwerenności Katalonii
Spokój był w W-wie, bo tak chciał prezes, bo tak jak na pszemowem Trampka we Wszawie, spędzili PiSraelitów darmowymi busami z podobno całego Polin. We Wrocławiu trza było sprowokować Rybaka i Międlara… i nie dało się kontrolować „kiboli”. Rybak wstrzymał marsz widząc żydłackich zboczenćow „Antify” i wezwał policję. „Rozwałkę” dla kamer i owsików w parlamencie jewżopy prawdopodobnie wykonała druga grupa specjalna żydłactfa. Rybak puścił marsz dopiero gdy sie uspokoiło.
Wykonał robotę znakomitą, Marek Podlecki nagrał osobistą relację Rybaka.
Nie wiem czy z powodu oburzenia widzów, ale znikł z netu filmik z hasbarnejTV (nie pamiętam nazwy) trąbiący  jak to na MN W-wa spokojnie było. Nie znikł zaś filmik z orędzia prezesa k. trumien Salmana i śp. brata na Wawelu, jak to zamiast miesiączek smoleńskich dla katodebili, będzie teraz Pizducki i Niepodległość od 1918 aż do dziś z małą przerwą na PRL.
Na MN W-wa było pięknie — dla Kalksztajna & Co. Tłumy odurnionych merdialną propagandą niewolników, zadowolonych z niewoli i zło-bytu…  omamione impotencją haseł religijno-patriotycznych, żeby goje czasem własnych pomysłów nie mieli — aj waj! pomysłów takich jak we Wrocławiu.
Międlar odzyskuje prowadzenie RN katolików? Rybak mu pomaga. Sikam z radości widząc współpracę patriotów. Skoro Kowalski u Chujeckiego narzeka, to tamci coś dobrze robią buhaha
To ucieszy pana i in. onano-ożydzaczy i -poniżaczy. Toteż nie ma potrzeby na noce bezsenne, mejle byłyby bardziej przemyślane, mniej powtórzeń i powodów do rzygania w rozdzielniku. Mecenas odpowiedział po rozeznaniu pańskiego fioła: max. uznanie przez sąd 10 tys. zł. Koszty na radcę i jego podróże do sądu okręgowego mniej więcej tyleż. Obliczyłem 😛 i nie chcę dopłacać do pana świrstfa…
Skarga na dzielnicowym posterunku RCMP, rozeznanko, rozpatrzenie przez sąd i szlaban spada… ani centa kosztów dla mnie kanadyjskiego podatnika — jeszcze poważne w jakimś stopniu państwo buhaha Zapraszam za szlaban.
Zostaje nam stara strategia podjazdowa skrinami :)) Jesteśmy dożywotnio skazani na siebie: modlę się o wykorkowanie …spoko, własne! żeby pan mógł wylać wszystkie pomyje na śp. Beina bez jego celnej 😛 riposty LOL
Józef Bizoń: Marek Padlecki sam mówi na filmie z Kękusiem, w którym wzywa Kukiza do pomocy Rybakowi, że był świadomy tego co z tego może wyniknąć. Więc nic się nie przemyciło, jakby.to chciał Bein. Teraz Kukiz ma pomóc mówi znawca Kękuś? Ciekawe jak. Kpi czy o drogę pyta?
Bein i spółka najskuteczniejsi? W czym? Kto was tak namaścił?
Bein spyta Marka Podleckiego kto mu ustawił linię obrony, gdy on był w tarapatach, gdy tym jego procesem karnym chciano otworzyć drogę (poprzez stworzenie precedensu) do ścigania ludzi za ich wypowiedzi w USA.
Panie Bein i spółka. Czy to wy zorganizowaliście ten przepiękny Marsz Niepodległości 2017 w Warszawie? Przecież przed tym marszem Pan straszył prowokacjami zniechęcając ludzi do udziału w tym marszu.
No to proszę teraz obejrzeć ten film z tego marszu „O czym milczą media. Poznaj prawdę o Marszu Niepodległości 2017”

PB: Faktem jest, że Marek Podlecki bardzo dobrze wie, czym pachnie dopuszczanie niecenzuralnych dla żydłactfa słów… tak jak Świroń i Ska wiedzą, czym pachnie ożydzanie buhaha teraz przez szlaban LOL więc szukam drogi krajowej :))) Np. podczas wspólnego redagowania Grypy666 w 2009, niedopuścił żadnego z moich słów na żydłactfo, bo obawiał się o los kampanii Grypa666, który zależał od bloga Grypa666. Po objęciu bloga pod koniec 2009, puściłem wodze, zmieniłem motto bloga jak widać na winecie.

Z tylu niekoszernych słów, co Marek ma w swoich filmikach, jedno mogło się przemycić, a to nie powód do kolejnej nikczemności, zjebie Josele. Rybak tak obficie używa celnych epitetów, że nie trza ciągać w szambo Podleckiego, np. filmiki z mordodarcia na procesach międlara, nakręcone nie rpzez Podleckiego, pod nosem samej dintojrii, zapewne utrwalone na kamerach wewnętrznych i zewnętrznych.
O ile wiem o niekoszernych słowach, w uzasadnieniu dintojrii uwięzienia Rybaka jest tylko użycie „Żydówa” w stos. do żony DudyObłódy. Żydłactfo popełnia na nas znacznie większe zbrodnie, rzuca na cały świat potwarzami co raz (faszyści, naziści…), a mimo pozostaje bezkarne… istnieje w prawie proporcjonalność kary do przestępstwa i nieważność decyzji sądowej, jeśli sędzia jest w konflikcie interesu — to wszystko leży u podstaw skandalu dintojryjnego z Piotrem Rybakiem, jeśli zrozumiałem dotychczas zebrane podkładki.
 Atak ad personam Bizonia na najskuteczniejszych patriotów znów mówi sam za siebie: skończony użyteczny idiota, regularny świr albo neo-ubek… U Bizonia Podlecki jest namierzony na laurkach terapeutycznych od dawna z in. osobami podczas gdy Bizoń jest wespół z nami  ofiarą neo-ubeckiego porno Szkodnicy & hasbara. Stawiam zatem na diagnozę środkową.

Dr Zbigniew Kękuś: Panie Kukiz, pan musi pomóc Piotrowi Rybakowi

Piotr Rybak za kratami, Jan T. Gross z medalami. Który z nich naprawdę stanowi „śmiertelne zagrożenie” dla wizerunku Polski na świecie?

Walerian Dąbrowski: Panie Wrzesiński – sądząc po liczbie 53  określajacej Pana wiek powinien Pan zdawać sobie sprawę z tego, że używając j. polskiego  posuwa sie Pan do iścier retoryki Chazarów. Nie staję w obronie p. P. Rybaka, uważając go za podstawianego nam Polakom kolejnego Bolka ale wypraszam sobie takie naciaganie jak zniewazanie Prezydenta Polski. Pan Rybak nie jechał po stanowisku a tylko po figurancie wciśniętym nam Polakom człowieka całkowicie skompromitowanego antypolską i antynarodową działalnością. Dopisując jego działalność już na stanowisku po objęciu władzy można określić ją jednym słowem, jest KARYGODNA.

Poseł Zdzisław Jankowski: Piotr Rybak nawołuję wszystkich ludzi do protestu przeciwko ugodowcom, sługom kapitału, tchórzom, nawołuje do walki uwielbionych wodzów a dzisiaj zdrajców. Piszę to z wielką odpowiedzialnością, bo go dobrze znam. Za poglądy jego w prawdziwym państwie do więzienia się nie wsadza. Podobnie zrobili to z Mateuszem Piskorskim i go trzymają w  wiezieniu drugi rok . Wstyd i hańba wymiaru sprawiedliwości. Rozdziobią nas kruki i wrony – potwór demokracji.

PB: Panie Grzegorzu, W zazdrości o rosnącą famę Rybaka przypomina Pan M. Kowalskiego, tego od Chojeckiego :))) Rybak miał zapalić kukłę z napisem Soros, ż-służby wywinęły podstęp bez napisu, o ile wiem. Podstępem było również puszczenie go z nadzoru elektronicznego na MN Wrocław, tylko że Rybak pilnował się i nic nie zrobił, co dintojra mogłaby wykorzystać przeciw niemu. Toteż wymyśliła zarzuty w uzasadnieniu wyroku więzienia. Cieszy mnie, że Rybak ma w końcu dobrych doradców — czy Pan jest wśród nich?

Każdy działa tak, jak mu sumienie i rozum dyktują — Pan będzie ustawiał 60 mln Polaków po kątach? Nietykalność cielesna: na atak fizyczny odpowiadam takoże, moje prawo naturalne. Nie wiem o którym przypadku Pan pisze, ale Jabłonowski był w takiej sytuacji co najmniej raz, drugi raz o ile wiem — strzelił bezpiecznie smarka w ucho za nikczemną potwarz — też popieram.

Jeśli Pan zazdrości tamtym famy, to Pana problem i pisanina nie pomoże. Co Pan zamierza zrobić by podnieść swe notowania publiczne? Publika zaczyna ziewać…

Bohater narodowy […] ma program, jasny scenariusz i merytoryczne, przedmiotowe przygotowanie — Naród decyduje intuicyjnie, kogo wybiera swym bohaterem. Wg tych kryteriów, daleko Panu do miana.

Podanych intryg nie skomentuję, bo nie znam. Fakt ambicji partyjnych Rybaka dobrze o nim świadczy w połączeniu ze szczerością. Odrzucili go różni m.in. za „ogładę” i „poziom merytoryczny”, a w tym nie widzę wielkiej różnicy w stos. do Pana.

„Kibole” i młodzież Polski B w ogóle, to pokaźna część elektoratu. O jego ‚zagospodarowanie” zabiegają kneSSejmowe szabas goje. Międlar z Rybakiem strategicznie prawidłowo postawili na ten elektorat.

Grzegorz Niedźwiecki: Piotr Rybak, to wichrzyciel, nieprofesjonalny egoista, a nie niezłomny bohater narodowy. Bohater narodowy, to nie ten, co robi za clowna, szopki, pali ksenofobicznie kukły, czy narusza nietykalność cielesną (inny szaleniec), tylko ten, co ma program, jasny scenariusz i merytoryczne, przedmiotowe przygotowanie.

Piotr Rybak szuka tanimi metodami sposobu do zaistnienia. Najpierw nie uwił gniazdka u Kukiza, bo myślał, że będzie ważniejszy od Morawieckiego i jak nie ugrał swojego, to zjechał Kukiza na czym pozostało. Potem próbował przytulić się do Samoobrony Ruchu Społecznego Sławomira Izdebskiego, ale szef dał mu „kopa”, bo budowlaniec to nie rolnik.

Nie ugrał w Oburzonych, nie stworzył formalnego stowarzyszenia, a chciał montować federację. Jak przytulili się do niego wspólnicy, to zamiast być empatycznym, solidarnym, koleżeńskim, to uciekał od „wspólników” na zjeździe Kukiza w Lubiniu, żeby samemu dostać się w kuluary do Kukiza z kwiatami. Kukiz olał „bohatera narodowego”, co widzi tylko własny czubek nosa.

Kolejnym manewrem, było przytulenie się Rybaka do Marcina Bustowskiego, następcy Mariana Zagórnego w Związku Zawodowym Rolników Indywidualnych. Myślał, że jak puści Rotę na pogrzebie trybuna, to będzie „patriotą”. To raz, że niepoważne było, dwa, że też nie właściwe miejsce i wyspecjalizowana profesja. Marcin pożegnał też „bohatera narodowego” Piotra Rybaka.

Teraz pozostali mu narodowcy (nieskupieni) i kibole (bo kibic to ma w nosie zadymy, interesuje się sportem, a nie polityką).

Piotr Rybak, aspołeczny człowiek, dostaje to, co kupił. Jak się zreformuje, dokształci i uspołeczni, to będzie człowiekiem. Na pewno nie bohaterem narodowym.

Edward Maciejczyk: 🙄Zadziwia mnie bezmyślność desperatów którzy decydują się na krytykę Polskich Bohaterów Narodowych🙏 Piotr Rybak zrozumiał że „dlalog” ze szczurami zagnieżdźonymi w Polskim domu już dawno stracił sens i przeszedł w fazę czynu.

Oszczędzę sobie czasu na kopanie trupa ale argumenty masz Pan groteskowe 😋 Intuicyjnie wyczuwacie  że nadchodzi cała armia Piotrów Rybaków bo Polacy się obudzili. Sanhedryn nas nie powstrzyma wsadzaniem do więzienia za głoszenie prawdy i obronę Polskiej Racji Stanu.
Zdrowy rozsądek nakazuje stanąć po stronie Ojczyzny Suwerennej bo nadchodzi era oddzielania ziarna od plew

PB: Panie/pani fwrzesniewski53. Polak podpisuje korespondencję swoim nazwiskiem lub inicjałami, jeśli jest już znany w e-gronie. Zamieszczę jako przykład szajby w drugą stronę, podejrzanie śmierdzącej hasbarą. Skórvielu (którą skórę noszisz?) jesteś klakierem mafijnej dintojrii, państwa w państwie?! Sędzia, który wydał wyrok na Rybaka (po raz drugi) jest anty-polski, pro-żydłacki.

Uzasadnienie sądu do uwięzienia Rybaka, wykonanego tym razem, nie zawiera nic konkretnego zgodnego z prawem. Uwięzienie Rybaka jest zatem absurdem podobnym do uwięzienia Dra Mateusza Piskorskiego, hańbą dla reżimu okupanckiego PiSraelitów i prezydenta Dudy. Ktokolwiek przyklaskuje tym praktykom, wyraża tym samym skrajną durnotę (jeśli jest Polakiem) lub plemienną wrogość dla Polskiej Racji Stanu.

Jak się tera czuje „rdzennie polski” fwrzesniewski? buhaha paszoł won do swoich! — pb

PS: Przymiotniki od nazw własnych w języku polskim piszemy z małej litery: amerykański, polski, żydowski, eskimoski, chazarski, izraelski.

On Saturday, November 18, 2017 11:01 PM, fwrzesniewski53 <fwrzesniewski53@gmail.com> wrote:

I bardzo dobrze , że poszedł siedzieć.  Takich ludzi należy zamknąćw zakładzie dla psychicznie chorych.  To drugi Hitler . Słyszałem jego wypodwiedzin i to mi wystarczy. Obrażanie Prezydenta jest naganne. Można się nie zgadzać ale nie po chamsku obrażać.  To jest typowy rasista . Czy on jest Polakiem ? Mam wątpliwości.  Polak tak się nie zachowuje. Nawet nazwisko nie jest czysto Polskie

Irracjonalny wniosek o więzienie dla Piotra Rybaka! Poszedł siedzieć za… „grzech” i „kompleksy”

Wrocław – Marsz Wielkiej Polski Niepodległej

PB: Ściervomedia i PiSraelici wygładzili 11 XI nagłaśniając jedynie przebieg we W-szawie. Merdialne reportaże podkreślały przebieg bez zakłoceń, wystąpił na ten temat specjalnie wódz policji. Próbka opinii w narodzie z Wrocławia pokazuje podobnie jak próbka Marcina Roli z MN w stolicy (poprzedni wpis): niska świadomość, wyprane mózgi, zwłaszcza młodzi… np. myślą że jest wolność i rząd pro-polski, edukacja historyczna oparta na prawdzie.

Chciałbym wiedzieć, jak skandujący i współuczestnicy marszu rozumieją Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę.

Zamiast powiedzieć, które „wyznanie” nasyła wahabickich islamistów na jewżopę, Jeyda Fransen gra pod hasbarny hejt goja chrześcijańskiego do muzułmańskiego. Tak samo ignorancka jak większość Polaków, Jeyda mówi o odzyskaniu niepodległości. To była ustawka  przez banksterię dla burzenia monarchii, imperiów na drodze do NWO, a ruchy narodowo-wyzwoleńcze banksteria wykorzystała tak samo jak je teraz rozwala w strategii odnaradawiania tychże narodów.  Złudna niepodległość trwała niedługo, do pojawienia się Piłsudskiego/Salmana, super-agenta wrogów Polski, zdrajcy interesu narodowego przez tych samych, których sanacyjną, nielegalną tradycję chciałby kontynuować hrabia (?) Jan Zbigniew Potocki.

Hymn Polaków… niektórzy młodsi wiekiem nie wiedzą, że stoi się na baczność?

Podsumowanie Sary Kosteckiej na końcu ww. filmiku — dobre.

 

Piotr Rybak o Marszu Niepodległości 2017 we Wrocławiu i skandalicznej wypowiedzi Dudy

 

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: