Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

27/11/2017

Hitlerek Kornatowicz wyszedł na wojnę: „Bein – pocałuj ty mnie w dupę, tylko ryja wyszoruj” :)))

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 12:46

C.d. sagi Zauważ hitlerka w swym środowisku, Kornatowicz pokazuje więcej obżydliwego oblicza w zw. z dintoryjnym nękaniem Andrzeja Dziąby

PB: Reakcja asymetryczna na wojnę hybrydową hitlerka zadziałała   :)))))))))))))

Kornatowicz: Tak, tak, szajba u nawoza Beina się rozwija . Myślę nawet, że doprowadzi go ostatecznie do zguby ( a może i już doprowadziła ) . Jak możecie z takim agresywnym, nieokrzesanym chamem się zadawać ? PRZESTRZEGAM, BO KTO Z KIM SIĘ ZADAJE, TAKIM SIĘ I STAJE . Chcecie być takim jak nawóz Bein ? Już pozostał mu tylko Dziąba, do dziąbania, w tych dyskusjach, cała reszta wyśmieca jego przekazy automatycznie . NAWOZIE BEIN – Kornatowicz jest lekarstwem na takie kreatury jak ty .

PB: Panie Kornatowicz, Doprosił się pan przesranego, słowa dotrzymuję :)))

Nawozem naturalnym 😛 być zaszczyt: podtrzymuje życie i produkcję dlań pożywienia, zaludniony obficie pożytecznymi drobnoustrojami.

Natomiast Kornatowicza jak zwykle precyzyjnie 😛 nazwałem gnojem w znaczeniu gnojek, śmierdziel, smarkul, zasraniec, srajdak, pętak… i co tam jeszcze oznacza młodszych łajdaków od nas starszych i mądrzejszych 😛 chodzących cnót :PPP

bez przyczyny nazwał mnie — Patrz poniżej i początek sagi hitlerka (kliknij powyżej)

nie mam w zwyczaju wychylać się tam, gdzie rozum nakazuje pozostanie w cieniu ! — Chyba że dla mamony… W przypadku ze szpitalem, instytucją ż-medycyny dla durnych gojów,  pozwał dyrekcję za to, że być może uratowała mu życie, odmawiając dalszego trucia „na raka”. A gdyby wygrał, naraziłby siebie na ryzyko śmierci, a podatnika na 400 tys. zł odszkodowania i Bóg wie ile na dodatkowe ż-„leczenie”.

Tenże „mecenas” Kornatowicz poucza Dziąbę o procedurach, a wredna dintojra od początku 17 spraw przeciw Dziąbie współdziała z mafią biznesowo-sądową Polin, bo inaczej musiałaby sama siebie osądzić i skazać.

Sugeruje nam pan kłamliwie, że za te 500 zł zostałby pan skierowane na wielomiesięczne prace zastępcze — Inna sprawa przeciw Dziąbie (też z poradą mecenasa)  który wyklarował w apelu o pomoc, że sąd chce zamienić grzywnę na 25 DNI w ciupie: 83,33 groszy grzywny na każdą godzinę w ciupie, a sam pisze, że najniżej jest 11 zł/godz. Absurdalna taryfa wymiany wyroku ze sfałszowanego oskarżenia! Prawy człowiek nie podda się, dla zasady, bo inaczej dintojra będzie dawać wyroki niedużej grzywny na podstawie fałszywych zeznań, a jak się kto słusznie postawi, to dostanie taki odpowiedni przelicznik na ciupę, że mu się odechce wojować z dintojrą. To są tysiące przypadków w Polin.

Tak to zarozumiały pyskaty hitlerek chce pouczać… nie daj Boże przewodzić Polakom!

deklaracji, której o ile sobie przypominam, to nie przypominam sobie — To ja przypomnę: Dziąba gdy prosi o pomoc to jest źle… Nieafiszuje się czczo jak Kornatowicz… niezałatwia na czyichś blogach prywaty o mamonę przed sprawami publicznymi i społecznymi… nierozwala inicjatyw innym. Zaś Kornatowicz jest najważniejszy i wiej najlepiej. Usłyszał od  klawiaturowca w wątku (prawdopodobnie agenciura, bo zjawił się znikąd niebędąc choćby ukrytym adresatem — ułożyłem pod-listę i wiem na pewno), że to lipa naciągana przez Dziąbę. Olał Dziąbę, uważał jak zwykle że wie najlepiej ze swego zagnojonego łba. Niezaznajomił się jak widać z sednem. Typowo dla swej bufonady, Kornatowicz dokładał się do wątku, popierał klawiaturowo Dziąbę, w tym o potrzebie hucznej reakcji społecznej, na co on ma pomysł na przyszły rok, praktykę pyskacza, portal w budowie itd.

Fakt, nie obiecał formalnie, ale i nie powiedział: ja tu tylko picupicu, a pan jesteś łgacz full of shit, broń się pan sam, mam 100 tys. ojro do wygrania i pszywuctfo narodu na głowie.

Pan jak zwykle, ujawnił tą prywatną, do niego tylko kierowana korespondencje, aby się nią posłużyć, czym zwolnił mnie pan automatycznie z świadczenia mu wszelkich przyjemności — Rzeczywiście?! Tonący brzytwy się łapie, Dziąba użył „tajemnicy” w pozytywnym sensie, by pobudzić śpiących, że ktoś nie jest obojętny i też nawołuje do szerszego zaangażowania obronnego. Każdy sam zweryfikuje w wątku poniżej. Czy psychol Kornatowicz wyleczy się ze swoich „tajemnic” i ego?

zasugerować panu, aby starał się zamienić karę izolacji więziennej , na kare dozoru domowego, z aparatem na nodze . Reakcja pana była niegrzeczna , nie podziękował pan za tą podpowiedź i stwierdził, ze nie zamierza z tego skorzystać . A zatem –                    A SIEDŹ CZŁOWIEKU W CIUPIE, JAK TAKIŚ TO HARDY ! — Czy trza więcej na sqrviela niż sam dał dowód? Kornatowicz robi dla dintojrii i żydłactfa, czy dla Prawdy i godności Polaka? Niech sam tak działa; za podobne Andrzej Dziąba momentalnie straciłby nasz respekt. Taki ma cel żydłactfo, by goje przyjęli jako normalkę talmudyczne prawo zamiast naturalnego.

Dziąba: Nie jest Pan ogrodnikiem tylko pospolitym pieniaczem. Gdyby Pan dociekał prawdy obiektywnej, byłoby w porządku, ale Pan tego nie robi. Przeczytał Pan opis moich 17 procesów karnych? Proszę to najpierw zrobić, następnie zadać mi pytania, wyrazić wątpliwości i dopiero potem oceniać. A Pan się ślizga po powierzchni. Nie pomaga, a jeszcze przeszkadza.

Kornatowicz: Mam nadzieję, mam nadzieję .  Cóż, trafił pan na ogrodnika, któremu nie ciąży wyrywanie chwastów w ogrodzie .

Dziąba:  Panie Kornatowicz! Nie mam przyjemności z Panem dalej się komunikować. Nie należy Pan do tych, z którymi warto zgubić. Żegnam.

Kornatowicz: czym niby ja obrażam nawoza Beina ?! Gdzie pan był, kiedy nawóz Bein wielokrotnie, bez przyczyny nazwał mnie ” gnojem ”  ?!!!

Panie Dziąba, ja rozumiem, że dla pana ja również powinienem nazywać nawóz gnojem . Jednak to się kłóci z wychowaniem mnie przez moją mamę, która zawsze powtarzała mi, że ” nie mówi się gnój, tylko nawóz, bo tak jest elegancko ”  Czyżby zmuszał mnie pan do nieelegancji ?! Wybieram nauki mojej mamy, bo pańska logika zdradza wiele ułomności .

Co do zarzutów pod moim adresem, że panu nie pomogłem , otóż ja nie mam w zwyczaju wychylać się tam, gdzie rozum nakazuje pozostanie w cieniu !

Takich jak pan sprawami zarzucany jestem raz w miesiącu . Specyfiką aparatu (nie)sprawiedliwości jest precyzyjne trzymanie się procedur . Jeśli pan tych procedur nie zachował, zaniedbał swoje sprawy, to dał się pan złapać na ich łajdacki lep . Każdy, kto żyje w Niemczech zna tą precyzje trzymania się procedur . Ten natomiast, który nie żyje za naszą zachodnią granicą widział zapewne wiele razy, jak na granicy niemiecki urzędnik celny dosłownie NOSEM W DOKUMENTACH czyta jego treść i nie przeoczy jednego przecineczka . Naszym urzędasom jeszcze daleko do takiej precyzji . Tak , czy siak, na skutek pana niefrasobliwości pojawiły się pewne konsekwencje . Nałożono na pana karę w wysokości 500 zł, z którą pan walczy jak rycerz niepokalanej . Sugeruje nam pan kłamliwie, że za te 500 zł zostałby pan skierowane na wielomiesięczne prace zastępcze

Według przepisów prawnych obowiązujący przelicznik godzinowy zasądzonej grzywny , zamienionej na wniosek ukaranego na prace społecznie użytecznąwaha się od 11 zł, do 200 zł za godzinę ( według widzi mu się sędziego ).                                             W pana przypadku , w najgorszym razie byłoby to około 45 godzin ” pracy ” , do wyboru z listy ośrodków, gdzie taką pracę można świadczyć . Na owej liście instytucji użyteczności społecznej są tak zacne instytucje, jak hospicja i szpitale, a skierowany może sobie wskazać, gdzie owe prace , w zależności od jego oceny, zdecyduje się odbyć .                      A jak wygląda owa pokutnicza praca opowiem, bo już ją wielokrotnie odbywałem ( dla dociekliwych służę adresem do weryfikacji, że tam byłem miód i wino piłem )

Prace takie , z przymrużeniem oka ” pracodawcy ” polegają na leniwym zgrabieniu liści w parku i wokół budynku, drobnych prac porządkowych, w niewielkim odśnieżaniu ( bo codziennie mają „skazanych” i jest komu robić ) i innych niezbyt ciężkich prac, które zazwyczaj są traktowane przez ośrodek, do którego ” skazany ” jest skierowany bardzo łaskawie, z przymrużeniem oka na ich jakość i CZAS .                                                           Jeśli chodzi o mnie, to zawsze wybieram hospicjum, bo to instytucja bardzo zacna i nawet bez skierowania uważam, że wypada jej pomagać, CO TEŻ I CZYNIĘ, ŚWIADCZĄC IM NIEODPŁATNIE USŁUGI TRANSPORTOWE, W RAZIE ICH POTRZEB . Wczoraj, dla przykładu, zawiozłem im swojej artystycznej produkcji na wartość około 500 zł, bo jutro mają bal charytatywny .

Tu też zatem pan kłamie, sugerując, że zostałby pan skierowany na pół roku do prac na wysypisku śmieci !

Pan kłamie !!!

Kłamie pan również, skarżąc się do nawoza Beina i innych adresatów, że Kornatowicz nie wywiązał się z deklaracji pomocy , co z nieskrywaną przyjemnością nawóz Bein wykorzystał, aby robić pode mną krecią, parszywkę .

Nie wywiązał się Pan z deklaracji pomocy zarzucił pan i mi, w jednym z maili, po czym zapytany o wskazanie owej deklaracji, której o ile sobie przypominam, to nie przypominam sobie, stwierdził pan „nie wiem. Pisał Pan o zbiorowej histerii

Owszem, pisałem o zbiorowej histerii w ataku na sądy, ALE NIE W PAŃSKIEJ SPRAWIE, W KTÓREJ TYLE POTRZEBY RATOWANIA, CO KOT NAPŁAKAŁ ! Pan jak zwykle, ujawnił tą prywatną, do niego tylko kierowana korespondencje, aby się nią posłużyć, czym zwolnił mnie pan automatycznie z świadczenia mu wszelkich przyjemności, i za które to ujawnianie na forum publicznym prywatnych do niego korespondencji kolejny już raz go poszturchałem .

Ostatnią kwestię, jaką poruszę w tej sprawie jest moje staranie ślepe, które kazało mi, mimo wszystko, zasugerować panu, aby starał się zamienić karę izolacji więziennej , na kare dozoru domowego, z aparatem na nodze . Reakcja pana była niegrzeczna , nie podziękował pan za tą podpowiedź i stwierdził, ze nie zamierza z tego skorzystać . A zatem –                    A SIEDŹ CZŁOWIEKU W CIUPIE, JAK TAKIŚ TO HARDY !

Tak właśnie wygląda precyzja i logika, której zdaje się pan nie posiada, co skazuję pana na wykopanie z mojego kółka różańcowego i co sprawiło, że sąd skazał pana na zasadną karę grzywny, której nie zamierza pan uiścić, a ja nie zamierzam panu w takim stanie pana rozumowania pomagać !

Adieu !  Proszę do mnie więcej się nie produkować, bo nie zamierzam bełkotać setkami śmieci elektronicznych o dupie Maryny !

Dziąba: Reagują Panie Krzysztofie. Proszę nie obrażać dr Piotra Beina.

Kornatowicz: Panie nawozie Bein i panie Dziaba – odpowiem wam pozniej bo teraz z przyczyn technicznych nie moge . Ale odpowiem, w przeciwienstwie do tych, ktorzy na wasze belkoty nawet nie reaguja

PB: Panowie Kornatowicz i Dąbrowski: ustwiacie ludzi po kątach, że nie tak działają albo niedziałają… A tu co — uwiąd fiuta? Panie Dąbrowski, stać pana na wsparcie finansowe dla Dziąby i NowejPolski… Obu wam ręka nieodpadłaby od wysłania gotowca do dintojrii…

Smutne to i żałosne

Andrzej Dziąba: Panie Piotrze! Ma Pan rację. Kornatowicz i Dąbrowski nie udzielili mi poparcia.

PB: […] Kornartowicz i Dąbrowski obiecali poparcie. Czy i co zrobili dla Pana?

Andrzej Dziąba: Panie Piotrze! „Kazał pan, musiał sam”. Dzięki za pomoc.

PB (po pytaniach o dostępie Dziąby do mecenasów): Czy ma Pan pomocników-sekretarzy i organizatorów, czy zdany na siebie samego?

Kornatowicz: Ja bym zapisał to tak ; Szanowni przyjaciele – spotkała mnie taka, a taka krzywda …….. , którą spowodował taki … sędzia, który sporządził wadliwą ocenę sprawy tyczącej ( tu opis preludium krzywdy ) i ukarał mnie niesprawiedliwym wyrokiem …..Dołączam jego kopię w załącznikach . W wyniku tej właśnie decyzji rozpoczęła się latami trwająca moja walka z aparatem terroru i niesprawiedliwości, którą ostatecznie przegrałem z powodu…. i zostałem skazany na ……  Proszę was, jeśli kto blisko mieszka i może o taką niezbędną mi pomoc …….

Dziąba: Panie Krzysztofie! „Idę za ciosem” Z czym Pan ma problem? Jest krótkie wystąpienie, a na końcu prośba, aby wyrazić swoją opinie. W załącznikach jest wezwanie na posiedzenie, następnie postanowienie o zamianie kary grzywny 500 zł na karę 25 dni więzienia, zażalenie na te karę, dokładny opis tej sprawy, pismo do prokuratury, a następnie upoważnienie dla męża zaufania i pismo od niego z wnioskiem o umorzenie kary grzywny. Zabrakło w załącznikach jednego pisma, gdyż Grzegorz Piątek pisząc w odpowiedzi zamieścił swoje załączniki. W liście adresowej na początku były adresy internetowe moich prześladowców, aby wyrazić im swoją opinię na temat prześladowania mnie w tej sprawie. Co jeszcze potrzeba, aby cokolwiek zrobić?

Dziąba: Drodzy Przyjaciele! 22 lutego 2017 r. w Sądzie Okręgowym w Częstochowie odbędzie się o godz.10 10 w sali numer 51 posiedzenie w przedmiocie rozpatrzenia zażalenia na postanowienie Sądu Rejonowego w Częstochowie z 14 grudnia 2016 r. W załącznikach znajduje się pełna informacja o tej sprawie. Było to siedemnaste postępowanie karne wobec mnie, które w urągających praworządności okolicznościach zakończyło się wyrokiem skazującym. Pozostała jeszcze do wykonania grzywna w kwocie 500 zł, którą zamieniono na 25 dni aresztu.

Odpowiedzialni za tę sytuację są funkcjonariusze częstochowskiej prokuratury i sądów włącznie z aktualnym Prezesem Sądu Okręgowego w Częstochowie Adamem Synakiewiczem, który uczestniczył w prowokacji wobec mnie 11 września 2009 r. oraz ich przełożeni w Częstochowie, Katowicach i Warszawie. Adresy internetowe instytucji publicznych odpowiedzialnych nie tylko za prześladowanie mnie jako człowieka i obywatela podaję na początku. 

Proszę o wyrażenie swojej opinii na te adresy internetowe jako potwierdzenie stanowiska wobec jawnego zła, łamania praw jednostki, obywateli i społeczeństwa przez okupacyjną władzę żydowską w Polsce . Z poważaniem. Andrzej Dziąba.

 

Advertisements

1 Comment


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: