Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

09/01/2017

Konfuzja w TV Chojeckiego typowa dla szefa, ale Włodzimierz Pawelec ze STOP NOP wygrał polemikę z prowadzącą, wypraną przez hasbarę farmacji

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 11:12

PB: Nie do zniesienia dla myślącego, babżdyl jak niegdyś Bżydakowa recytuje propagandę ż-farmacji scypionkowej (jak Chojecki z Kowalskim rusofobię):

  • Scypionki uratowały ludzkość przed chorobą Heinego-Medina (bzdura, patrz np. artykuł bodajże Dra Jaśkowskiego na ten temat).
  • W nieprofesjonalnej aurze nałukowości pokazuje  emocjonalne obrazki dzieci z objawami Heinego Medina oraz “statystyki” historyczne.
  • Powołuje się na National Geographic nt. rzekomo naukowy (ta kolorowa szmata dla durnych gojów łgała np. o Kosowie w zw. z inwazją ż-NATO na Bałkanach).
  • Za ż-ścierwomediami, posądza jakichś niesprecyzowanych “islamistów” o blokowanie scypień bodajże w Afganistanie, przez co rzekomo powróciła tam choroba Heinego-Medina. Pawelec odparł jej celnie: niewiadomo czy nie z tychże scypionek. Jeśli talibowie rzeczywiście zablokowali, to pokazali narodową mądrość lata świetlne przed mentalnością zjewropeizowanego babżdyla.
  • Opluła Dra Wakiefielda kłamstwami ż-farmackimi sugerując pazerność u tego niezmordowanego i bezinteresownego naukowca.
  • Za każdym zbiciem jej argumentu, niby przyznaje rację, ale nadal klepie swoje — wyprana jak trza?
  • Przez cały program wydaje się zbierać info dla ż-farmacji o nastrojach anty-scypionkowych (program w jewrounii B, w tym Polin, obdaŻonych tera musem scypień, “dzięki” ż-razwiedce farmackiej).
  • Pod koniec radzi anty-scypionkowcom, by nie atakowali swego lekarza, że robi dla ż-farmacji — sama jest przykładem, że “profesjonaliści” jednak robią, rozmyślnie czy nie, ale robią.

Ku jej zadowoleniu uradzono, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zostawić wolny wybór scypionkowy rodzicom. Tego właśnie chce ż-farma… Inteligentni się nie zgodzą na okaleczanie/zabijanie swych dzieci następcom ż-kartelu IG Farben z syjo-III Rzeszy, choćby z podstawowego prawa naturalnego, zapisanego także w Konstytucji. Tylko większość duracka w Polin może się zgodzi, bo potrzebują durnych  propagandystów jak Chojecki i Kowalski, by za nich “myśleli” (min. 1:29:20, kartka od p. Bożeny z Kanady). A to wysraczy, by opchnąć miliony dawek ludobójczej trucizny i jeszcze na tym zarobić w “przetargu” u skorumpowanych biuroqrev żondowych. Myślący zabulą za miliony dawek dla durni omamionych hasbarą, jakiej próbkę dał babżdyl… Po wsze czasy naród będzie płacił lichwę od poŻyczek żondu na “zdrowie” społeczne, jak i na kalectwo tysięcy poszkodowanych, straty ludzkie i degradację jakości genetycznej Polaków.

Swą postawą, babżdyl przypomina mi  durnie użyteczną, pro-syjonistyczną Żydówkę z mas eksploatowanych przez żydłactfo m.in. na szkodę żydostwa globalnie.

Trza powiedzieć okupacyjnemu, ludobójczemu żondowi i biuroqrvom: spierdalać, żadnych ż-scypionek dla Polaków. Wszystkie “zakontraktowane” dawki w podarku od całego narodu musowo im do dup wstrzyknąć, ale już za granicą, bo nie potrzebujemy gnijącego ścierwa w naszej ziemi…

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: