Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

08/01/2017

[dyskusja] Marian Kowalski rycerzem bez pana czy agentem singera?

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 05:11

Andrzej Szubert: Z góry przepraszam, ale będę rzucał mięsem! Kowalskiego już kilka lat temu rozszyfrowałem jako dezinformarora i agenta pchającego Polaków na fałszywe barykady. Od dawna nie oglądam jego bełkotu.Ten film wyjątkowo włączyłem i wytrzymałem do 4 minuty. Kowalski łże i pierdoli farmazony. Najpierw przypomniał czasy PRL i je chwalił – owszem, wszystko było na kartki, niczego nie można było kupić, ale była kultura, ludzie się spotykali, żartowali, używali kulturalnego języka. Potwierdzam! Tak było! A teraz – pierdoli dalej Kowalski – mamy kulturę sowiecką i kawały od pasa w dół. I chamstwo.

Co on pierdoli – kultura sowiecka była wtedy. Wszak zgodnie z wykładnią patryjotuf antykomuchów rusofobów to wtedy Polska była pod sowiecką okupacją. Wtedy “jęczeliśmy” pod sowiecką kulturą! Dzisiaj natomiast panuje w okupowanej Polsce nie sowiecka a zachodnia usraelsko-izraelsko- jewrounijana “kultura”. Czyli, jak to ktoś w aferze taśmowej powiedział – chuj dupa i kamieni kupa! To jest zachodnia a nie sowiecka kultura.
Panie Krzysztofie – ma Pan rację – Kowalski jest świetnym narratorem. I dlatego okupant tak go w sieci promuje. Aby ogłupiał Polaków.

Natomiast nie ma Pan racji, że to rycerz bez swojego pana – on uważa sam siebie za “pana” – kandydował  wszak jako przedstawiciel pseudo-RN na prezydęta. To on szuka rycerzy bez panów, giermków, pachołków i ciury obozowe. Aby dla niego walczyli.

Jeszcze jedno – nawet, gdybyśmy my chcieli uznać go za swojego – on takich jak ja nigdy za swojego nie uzna. Dla niego jestem ruskim pachołkiem i wrogiem katolicyzmu.

Ten były wykidajło z uporem maniaka miesza żydogenny katolicyzm z polityką. Jest to celowe ustawianie fałszywej barykady “obrony wiary”. Każdy kto miesza żydogenną religię z polityką, zasługuje na zesłanie nad Jordan. Tam niech se walczy o “wiarę”.
Dla nas ważna jest Polska, wolna, suwerenna, światopoglądowo NEUTRALNA. A nie katolicka. Katolickiego szariatu Polska nie potrzebuje. Już raz katolicy zdobyli supremację w potężnej Rzeczypospolitej. I w ciągu dwóch wieków doprowadzili ją do całkowitego upadku i unicestwienia. Nie ma sensu robić powtórki z tej żałosnej i haniebnej historii.
Jan Sposób do Niedźwieckiego: TAAAK, popieram: nadaje się na bramkarza do nocnego klubu. Taki jest jego zawód i niech tam pozostanie! Jeszcze trochę pokrzyczy na ulicznych manifestacjach i u Chojeckiego, pastora zresztą, zionący nienawiścią do prawosławnej Rosji.
Owszem, kreujmy pozytywne postaci, ale nie ta krowa daje mleko, co dużo ryczy!

Grzegorz Niedźwiecki:  Marian Kowalski to największy Polak
Krzysztof Kornatowicz: Odpowiadam Cierpiszowi – Ano po to, że o Kowalskim ludzie słyszeli, a o Cierpiszu słyszał tylko Cierpisz. Te słownictwo pod adresem Kowalskiego jest porażające ! Bez klasy . Zawziętość, chamstwo połączone z dziadostwem – z takimi ludźmi nic się nie wypracuje . NIC !!!
Do Andrzeja Dziąby – dlatego, że Kowalski i Winnicki nie byli w stanie przez kilka lat, będąc zauważalnymi, rozpoznawalnymi liderami strony obywatelskiej, utworzyć z nas żadnej siły, nie będą też stać na czele nowej, obywatelskiej, prężnie i skutecznie działającej obywatelskiej armii, ale mogą i powinni być jedną z wielu jej twarzy, jeśli takowa w ogóle powstanie . Czy się komu podoba , czy nie – Kowalski to marka ? Jesteśmy zbyt słabi i zbyt mało rozpoznawalni, aby szczekać , warczeć, szturchać i odrzucać ” Kowalskich “, bo sami niewiele znaczymy . No , co my znaczymy ?! Nic !!!
Trzeba grać na takich instrumentach, jakie orkiestra posiada, lub nie marzyć o koncercie !
Panie Piotrze , nie szukajmy sobie wrogów pośród nas, bo na razie dostatecznie jest ich dużo po stronie ludożerców politycznych, kradnących w Polsce władzę .
Faktycznie, należy ” podziękować” , odpowiednio ” podziękować ” tym liderkom wszystkim , z Ciesielczykiem i Qkizem na czele, którzy wikłali nas w pozorowane działania, uwiedli nas, marnując nasz zapał, nasze serca i wlewają w nasze dusze gorycz przegranej !
Ale to należy zrobić we właściwym czasie i w sposób spektakularny, aby zdegradować ich z funkcji liderów różnych organizacji ! Mam na to własny pomysł . Nie mogą być postrzegani za liderów opozycji NIEDORAJDY I BYĆ MOŻE AGENCI RÓŻNYCH SŁUŻB, KTÓRZY LATAMI NIE BYLI W STANIE UTWORZYĆ SIŁY I MARKI OBYWATELSKIEJ !!!

Razem z panem kopnę publicznie w dupy tych pseudo liderków, którzy nie zagospodarowali naszych talentów i determinacji !!!

PB: Panie Krzyśku, może mnie Pan w dupę kopnąć, opluć, zrobić co chce :)))  dla mnie liczy się tylko Prawda, ze załganymi  ludźmi jak MK z doświadczenia życiowego nie zadaję się ani nie liczę na ich reformę.
Problem witalny dla wszelkiej działalności patriotycznej — od użytecvznych idiotów jak Siemaszko i Maciej Pokora (mam wciąż nadzieję że nie agenciury) w kampanii H1N1, cwanych wtyk w przebraniu (singerowski Konrad po 10 IV), po celowe “zdalne” “branżowe” neo-ubeckie akcje krecie jak to robi WolnaPolska od czasów tamtej kampanii:

kto nie rozpozna i nie przeciw-zadziała, ten leży albo ma przerąbane na przyszłość (większość Pralni z tego powodu, podobnie jak ogólnie z klęskami inicjatyw patriotycznych) — toteż teraz na zimne dmucham… bezpardonowo LOL

Krzysztof Kornatowicz: Jaki Pan jest gburowaty, nadpobudliwy i bezpardonowy . Proszę i radzę nie rozdawać razów wszystkim i naokoło, aby nie robić sobie z przyjaciół wrogów . Takie zachowanie charakteryzują ludzi szalonych, do których nie chciałbym Szanownego Pana wrzucić .
PB: zaczyna Pan bredzić: scalania wszystkich sił przeciw ludożercom — przecie MK robi dla ludożerców, wcale się z tym nie kryjąc!!!
jedni z nas są prorosyjscy — to nie kwestia pro-komu, tylko czy za prawdą
jestem pro-żydowski, ale antyżydłacki, bo to ostatnie jest załganym ścierwem ludobójczym, a MK gęga z nimi — niezawodny test: po czynach ich poznacie

Krzysztof Kornatowicz:  Co do Qkiza to od początki lokowałem go po stronie służb . Sam osobiście kilkukrotnie próbowałem wynająć historyczną salę Stoczni Gdańskiej, aby doprowadzić do kolejnego zjazdu ” Platformy Oburzonych ” i ponad wszelką wątpliwość wiem, że bydło solidarnościowe bez przyzwolenia służb takiej sali nam – Oburzonym nie wynajmą !

A Qkiz wraz z salą otrzymał listę wyborcza z nazwiskami na ” jedynkach ” .
Owszem, wysłuchałem kilka audycji Chojeckiego z Kowalskim .
Ja bym się tak nie zapędzał z ocenami . To, że wypieprzyli Kowalskiego z ONR-u dobrze o nim świadczy . Również zrezygnowanie z mandatu posła, który miał w kieszeni ( co postrzegam jako błąd taktyczny ) .
Ja cenię sobie jego retorykę i talent oratorski . Oczywiście, że powinniśmy ( do czego zmierzam wraz z wiosną ) doprowadzić do WIELKIEGO , KOREKCYJNEGO ZJAZDU PLATFORMY OBURZONYCH w sali BHP Stoczni Gdańskiej !
Powinni się tam znaleźć poza wieloma , również Wojtek Olszański i Marian Kowalski ( każdy w innej części sali ) I WSZYSCY RAZEM POWINNI STWORZYĆ JEDNĄ ORGANIZACJE OBYWATELSKĄ ( nawet jak się nienawidzą i podejrzewają o agenturalność dla Tel Awiwu, Moskwy, Berlina . Dla bezpieczeństwa nie powinni piastować funkcji , a jedynie dołączyć swoją twarz nowej politycznej sile obywatelskiej .
jak wszyscy razem nie połączymy swoich szabel – nic z tego gęgania nie będzie !

Pana podejrzenia , moje podejrzenia i czyjeś podejrzenia pozostają jedynie podejrzeniami  Nie można się nimi posługiwać , w okresie scalania wszystkich sił przeciw ludożercom . A w czasie działań wyjdzie szydło z wora i wtedy można będzie każdą zdemaskowaną szuję kopnąć oficjalnie i spektakularnie w dupę oskarżając o zdradę ! Po owocach ją poznamy , ale wtedy, kiedy rozpocznie się wraz z wczesną wiosną konkretne działania . A teraz to są tylko oskarżenia , bo jedni z nas są prorosyjscy ( ja oficjalnie oznajmiam, że do nich się zaliczam ), a inni Rosji boją się genetycznie , nic więcej ! Czyli ja powinienem Kowalskiego szczególnie tępić, a jednak zachowuję się z umiarem w swoich  (o)sądach .

PB: wolałbym, Panie Krzysztofie, by zastanowił się Pan, zanim Pan coś kropnie w tym gronie

nie odpowiedział Pan, czy wysłuchał MK u Chojeckiego i ile godzin
proponuje Pan absolutną bzdurę: ponieważ MK jest jednym z niewielu, przyjmijmy w szeregi domniemanego agenta ż-suszp czy oczywistego kretyna…
MK ma ambicje przywódcze, jest qrevsko pazerny (oczywiste dla obserwatora, np. MK utyskuje, że za mniej niż tyle a tyle działacz jak on nie będzie robił dla sprawy), co przykrywa hipokryzją wytykając to u innych, nierzadko w kompletnej bzdecie maglowej, charakterystycznej dla jego bełkotu u Chojeckiego za 800 zł/godz. od singera
słyszał Pan o nawróceniu się Judasza? bo ja nie…
podobnie było z Kukizem: z marszu, lepszego nie ma, jakoś to będzie… pytam: co mamy dziś  z takiej durnej filozofii wybiurczej? ŻADNYCH ZMIAN — bo o to okupantowi chodzi i po raz kolejny wybiegł durnych gojów… kukizowcy pokwikują w KneSSejmie (coraz cieniej z ładowaniem ich koryta), a ludobójcze i antynarodowe ustawki coraz gorsze wychodzą
godnych przywództwa jest wielu, tylko spychani są do więzień (Staruch “kiboli”, Piskorski….), rugowani w przedbiegach wybiurczych, zabijani… a że naród durny, to przyjmie erzac — wykazują to wybiury po wybiurach; gdyby MK nie miał zadania zebrania głosów do oddania Goldbergowi, to z błogosławieństwem kalksztajna i jego ż-masońskich mocodawcuf mógłby być dziś VIPem w żondzie
moje modum operandi w obecnych, bezprecedensowo ż-zawojowanych warunkach: każdy kto udowodnił własnymi postępkami durnotę lub agenciurstwo — won!

stosowałem to w kampani przeciw zmyłce H1N1 w 2009 i może dlatego udała się

Krzysztof Kornatowicz: Dlatego też nie on może stanąć na piedestale armii obywatelskiej , ale nie trzeba do niego strzelać z kapiszonów . Kowalscy są nam potrzebni, bo w naszym gronie mamy wyjątkowo mało zdolnych liderów . Jeno trza go uformować . Przyjdzie na to odpowiedni czas

PB: Panie Krzyśku, 

Obama, Duda, Trump… tysz stanęli (na czas wybiuruf) po stronie obywatelskiego niezadowolenia społecznego LOL
Czy słuchał Pan MK w programie Chojeckiego, ile razy, ile w sumie godzin? Nieznalazłem tam inteligencji, żona podobnie jak i wielu komentujących u Chojeckiego. Z każdą falą krytyki MK spuszczał z tonu, ale później jak najęty (przez singera?) w koło macieju o sowietach = Rosja, Putin, bolszewia, lewactwo, miglance — przecie to kretyn jeśli nie zawodowy łgacz.
Ja też dałem się zauroczyć jego krasomówstwem wybiurczym… On oręduje ale dla sprawy okupanta! Nie drasnął żadnego z ludożerców przy korycie, posłusznie wg ż-skryptu wyszedł na ulicę przeciw KOD buhaha z tejże stajni, którą odwiedza w swym pisizmie.
MK ma cechy pożądane na agenta wpływu:
– zdolność artykułowania i bełkotu na każdy temat
– fanatyzm/durnota lub totalne zakłamanie
– charyzma
– wyczucie potrzeb publiki i mówienie pod nie…
Ruch narodowy nie może się od dekad wydźwignąć na znaczące miejsce w dziejach narodu, właśnie przez infiltracje typami podobnymi do MK, Zawiszy, Kukiza i wielu in. obecnych wtyk ż-suszp:
Jeśli kto pretendujący na przywódcę nie potrafi czy rozmyślnie nie rozróżnia wroga rzeczywistego od urojonego/propagndowego, to mi z nimi nie po drodze. Kropka.
Tacy są Michałkiewicz, Braun i wielu innych. Ja do MK nic nie mam 🙂 tylko wynocha ze sceny publicznej Polaków.
Krzysztof Kornatowicz: A ja mam inne zdanie . Moim zdaniem Kowalski to jeden z nas – rycerz bez swojego pana . To, że ma swoje własne zdanie na tematy polityczne, nie musi być podstawa do tego, aby zrobić z niego wroga naszego obywatelskiego obozu politycznego .
Jedni są uwiedzeni kościołem, inni skrajnie homofobiczni, jeszcze inni utożsamiają wroga w Rosji, czy USA ( czytaj Izraelu ), bądź Berlinie,
ALE WSZYSCY ONI SA PO NASZEJ STRONIE BARYKADY ! Nie róbmy zatem z nich automatycznie, jak się różną w ocenie sytuacji , wroga naszej sprawy .
Faktycznie , i moim zdaniem Kowalski poszedł z tym Chojeckim w szkodę i wytraca swój dorobek polityczny . Zupełnie niepotrzebnie . Ale Kowalski, podobnie do Olszańskiego, jest świetnym narratorem, z charyzmą,inteligencją I WARTO TAKIEGO RYCERZA MIEĆ PO SWOJEJ STRONIE !
Nie musi on siedzieć w jednej ławce z Olszańskim, ale i nie powinien być w ogóle skreślony z listy żołnierzy naszej obywatelskiej armii .
Wszyscy sie od siebie różnimy i wielu miało wzajemne animozje związane z kierunkiem działań . Sam niepotrzebnie wychylałem się wielokrotnie tam, gdzie rozum nakazywał pozostanie w cieniu . Być może nawet obraziłem bezzasadnie tego i owego, bo mam gorącą krew . Ale doskonale sobie zdaję sprawę, że każda szabla w walce z ludożercami politycznymi jest cenna . I kowalski tez jest cenny, tym bardziej , że Kowalski to jakaś marka. Nie skłócajmy się zatem wzajemnie, bo w rozproszeniu nie stanowimy nic !
Każdy, który jest po stronie obywatelskiego niezadowolenia społecznego , powinien być naszym przyjacielem , choćby do czasu jakiegoś małego sukcesu politycznego naszej strony, którego na razie ni widu , ni słychu .
Kowalski to Kowalski i nie wypyszczajmy się na niego, bo wielu z nas do pięt mu nie sięga z artykułowaniem krzywd naszej ojczyzny !!!
Jeden ma takie zdanie, drugi inne, jeden jest ładny, drugi paskudny, jeden wierzy drugi kocha inaczej
ALE KAŻDY, KTO WALCZY WE WSPÓLNEJ NASZEJ SPRAWIE JEST NASZ I NIE MUSI MYŚLEC IDENTYCZNIE JAK MY !!! Inaczej po nas !
Odpierdulta się od Mariana Kowalskiego !

PB: Mister Hipokryzja Polin — niech zacznie od siebie, schludne ubranka markowe o niczym nieświadczą (poza płytkością i materializmem, których dowodzi raz po raz)…

co wiecie i co myślicie? moje obserwacje:
– wściekły rusofob, co dzień godzinkę u chujeckiego,
– piewca USraela, pisizmu, kaczyzmu, ż-NATO, singera
– skłóca,
– łże jak z nut hasbarę  za jedyne 16 tys. zł/mies. z “datków” od suszp singera…
myślę, że świadomy agent, może mason, oddał podpisy kandydziurskie Ozjaszowi Goldbergowi… miał za zadanie przechwycić młodych w Polsce B?

od Wojtka Olszańskiego (Aleksander Jabłonowski) podobne obserwacje i zawód w stos. do samoprezentacji MK w kampanii kandydziurskiej

………………………………………

 

Otylia Zigman: Marian Kowalski: Jak naprawić Polskę?  A MOZE TAK PIACH W TRYBY???
Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: