Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

05/01/2017

Prokuratura Polin kryje fałszywą ż-flagę Berlin

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 00:54

PB (kopia do prokuratur): Szanowny Panie Kosiewski, W propagowaniu wysuwanych przez Pana słusznych spraw pomogłaby mniej enigmatyczna forma i link bezpośredni, np. jak zrobiłem to do SRIBDa:

PwP, czyli Państwo w Państwie, Prokuratura w Polin słynie z przelewania z próżnego w próżne, np. Od ajfasza do kajfasza: od miesiąca bumagi krążą wewnątrz tej samej Prokuratury!

Pozdrawiam Pana serdecznie

Piotr Bein

Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com

………………………………..

https://www.scribd.com/document/335590991/OSZUSTWO-Art-286-kk-PDO429-DOSIEGO-ROKU-H-N-Y-Pidgin-Art-LIRA-KORBOWA-ZR-Geszeft-Glinskiego-a-MNI-Centrum-Uslug-S-A-FO354-384-von-Stefan-Kosiewski

von: Zachodniopomorski WZPK  [mailto:wzszczecin@szczecin.pr.gov.pl]

Gesendet: Montag, 2. Januar 2017 14:09

An: skosiewski@gmail.com

Betreff: odpowiedź

W załączeniu przesyłam odpowiedź na Pana korespondencję nadesłaną drogą elektroniczną w dniach 30 i 31 grudnia 2016 roku. Bożena Cygan Referendarz Prokuratury Regionalnej https://twitter.com/sowa/status/816244731072118784  O kontrole MNI Telecom S.A. 20140823 FO354 Stefan Kosiewski do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji https://de.pinterest.com/pin/452752568775249467/

02-01-2017-pk-aldona-lema

 Stefan Kosiewski

Magazyn Europejski SOWA
Polnisches Kulturzentrum e.V. OSWIATA Postfach 800626 65906 Frankfurt am Main

Szanowna Pani Referendarz Cygan,

dziękując za pismo  z 2 stycznia 2017 podpisane: Naczelnik Zachodniopomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej Aldona Lema, chciałbym złożyć obu Paniom szczerze życzenia na nowy 2017 r.: Opieki Bożej w życiu prywatnym  H.N.Y. a w pracy zawodowej sukcesów przede wszystkim.

Przypomnę, że wskazałem pani prok. Lema na konieczność niezwłocznego sprowadzenia z Mediolanu pistoletu, z którego zastrzelony został rzekomo śp. Łukasz Urban, kierowca ciężarówki zatrzymanej strzałami oddanymi przez policjanta niemieckiego na oczach całego świata, albowiem nie można udawać tylko, że prowadzi się dochodzenie prokuratorskie w Polsce w .:Sprawie Zamachu Berlińskiego, bez wykonania podstawowych analiz, bez porównania pocisku wyjętego przez policję niemiecką z głowy zabitego Polaka z pistoletem znalezionym przy zabitym w Mediolanie przez policjanta włoskiego, bez badań balistycznych obejmujących porównanie trajektorii pocisków, oddanych w kierunku szoferki ciężarówki strzałów i nałożenia kalibru broni palnej na średnicę dziury w czaszce Łukasza Urbana, którego zwłoki jeżeli trzeba będzie jeszcze ekshumować, jak ciało Lecha Kaczyńskiego tylko dlatego, że Prokuratura Krajowa w Szczecinie tendencyjnie przyjęła za premier Beatą Szydło, która dała się w populistycznym a nierozważnym działaniu zwieść propagandzie Bild Zeitung, zadymiającej niczym Antoni Macierewicz, że „zabił ten, kto porwał ciężarówkę w celu zabicia”, co jest nonsensem takim samym jak to, że żyjący jeszcze  Łukasz Urban – znajdując się w ogniu strzałów pistoletowych niemieckiego policjanta – usiłował rzekomo bohatersko chwytać się jeszcze kierownicy pędzącego auta, które miało się według prasy niemieckiej zatrzymać automatycznie, chociaż nie sychać na żadnym filmie w sieci pisku hamowania, ani nie było na miejscu pomiaru na jezdni drogi hamowania i nie podano do dzisiaj tej liczby do wiadomości publicznej, jak gdyby każdy posiadacz prawa jazdy  nie umiał sobie wyliczyć, ile to jest halber Tacho przy prędkości, którą można odtworzyć z filmu na youtube.  

Prokuratura Krajowa musi wycofać się z fałszywej teorii, że Tunezyjczyk ostrzeliwany przez policjanta niemieckiego oddał strzał śmiertelny do 37-letniego Łukasza, natomiast nie odpowiedział ani jednym strzałem ostrzeliwującemu go policjantowi, chociaż w Mediolanie podobno to on pierwszy zaczął strzelać.

Lira3-pdo429-pidgin-art-sowa

Szanowna Pani Referendarz,
w życiu wszystko jest możliwe i może być jeszcze i tak, że Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro będzie chciał pójść na ugodę z rodziną zamordowanego Łukasza, a pani premier Szydło zamiast przyznanej pospiesznie renty za rzekome (a nie udowodnione niczym) bohaterstwo, którego we wskazanych powyżej okolicznościach nie sposób wszak dłużej podtrzymać, zapłaci wzorem premiera Tuska po 250 tys. zł dla każdego członka rodziny prawdziwie poległego śp. Łukasza Urbana. Cześć Jego Pamięci, która dopisana została do Pamięci po Górnikach zamordowanych kulami na Wujku.

Stanowczo muszę zaprotestować także przeciwko mataczeniu przez panią prokurator Aldona Lema w sprawie oszustwa popełnionego przez wicepremiera Glińskiego, tj. przestępstwa o którym mówi art. 286 kk.

Wyjaśniam, że nie poczułem się bynajmniej dotknięty żydoskim przekabacaniem faktów przez panią prokurator Aldonę Lema, albowiem nie mam na imię Stanisław (jak Lem) i nie dotarło to do mnie, czym chciała pani Lema zakryć brak doświadczenia w życiu tudzież myślenia w praktyce, przed podjęciem działań służbowych, usłużnych polityce, nie zaś Prawdzie i Sprawiedliwości.

https://3.bp.blogspot.com/-Rn6OtX4_h8g/Vq7gVdLexPI/AAAAAAAAC-c/knZTzD0Q9hMFV8EqosfBkKcqp3WcUKs-ACPcB/s320/sk%2Bklub%2Bdziennikarzy%2Bstudenckich%2Bsowa.jpg
Dodam jeszcze tylko może fakt, że z pierwszą legitymację dziennikarską wchodziłem na mecze piłki nożnej klubu CKS Czeladź przed blisko 40 laty, w 1978 r. jak również byłem razu pewnego obecny jako dziennikarz na treningu II-ligowej drużyny tenisa stołowego w Czeladzi, zatem korespondencja moja z 30.12.2016 nie stanowiła z pewnością, jak to napisała pani prok.: „wyłącznie subiektywnej polemiki z doniesieniami medialnymi”, bo czy widział to już jakiś prokurator Krajowy, żeby Dziad Narodowy wdawał się kiedykolwiek w polemiki z młodziankami robiącymi w Polsce za dziennikarzy?

Lira-korbowa-pdo429-pidgin-art-sowa-sk

Mowa była przysłowiowego Dziada z Lirą Korbową i włosami do ramion nie tyle do Obrazu Prawa i Sprawiedliwości, czy „w korespondencji” z adresu skosiewski@gmail.com do pani prok. Lema, ale mówione było w medium internetowym Magazyn Europejski SOWA https://pl.scribd.com/document/335409213/

Paser Gliński wyprowadził miliony z budżetu rządu RP płacąc za Damę z gronostajem i przyległości, nie pertraktując z prawnymi właścicielami, Zarządem Fundacji Książąt Czartoryskich http://sowa.typepad.com/blog/2016/12/

23 grudnia zarząd Fundacji Książąt Czartoryskich podał się do dymisji. Prezes zarządu Marian Wołkowski-Wolski decyzję tę tłumaczył utratą zaufania do fundatora. “Negocjacje dotyczące sprzedaży zbiorów były prowadzone bez naszej wiedzy” – powiedział PAP.
Sitwa żydowska w Polsce by magazyn europejski
https://de.pinterest.com/pin/452752568775189428/

https://www.facebook.com/komisjabezstronna/posts/1092837407491491

Szanowna Pani Referendarz,
zaniedbując w sposób zamierzony obowiązek służbowy spoczywający na Naczelniku Zachodniopomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej, pani prok. Aldona Lema nie zorganizowała oficjalnej konferencji prasowej chyba tylko dlatego, żeby nie musiała zapoznać dziennikarzy krajowych i zagranicznych z przebiegiem dochodzenia interesującego wszak całą kulturalną Europę w .: Sprawie Geszeftu Glińskiego i żydoubeckiej sitwy figurantów o manierach fałszywych arystokratów i historycznych nazwiskach w Polsce, związanej z aferą wokół Fundacji Książąt Czartoryskich, tzn. żeby móc ograniczyć się do bżydko mówiąc:  puszczenia bąka pary w gwizdek „Superstacji”, rozgłośni radiowej o charakterze „rozrywkowo-informacyjnym”, czyt. na youtube, której udziela wywiadów pijany Stonoga, prowokujący żydoskich prokuratorów najbardziej bżydkim językiem wyzwisk wzburzonego rynsztoka żydoskiej Węgrody w Czeladzi, którego nie znali bracia Glińscy z ul. Wąskiej, zatem pani prok. Aldona Lema znalazła sobie sama trybunę „superstacji”, za którą nie wybżydzając powtarzać może każde głupstwo PAP, Gazeta Michnika, Rzeczpospolita a także bezkarnie mataczyć i zadymiać przy tym sposobem ”na gadane Macierewicza” .:Sprawę nie tyle odpowiedzialności karnej Kaczyńskiego (jednego z drugim) za, jak to ostatnio celnie określił prawosławny Prezydent Rosyjskiej Federacji Władymir Putin, nazywając po imieniu nieudzielenie dyrektorowi Kazanie mądrej i męskiej, odpowiedzialnej decyzji Prezydenta RP  w sprawie odwołania lądowania w Smoleńsku wobec braku warunków do lądowania i wobec braku zgody miejscowych właścicieli lotniska na lądowanie dla Lecha Kaczyńskiego, który zawinił przez kunktatorstwo i własne tchórzostwo zamordowanie 95 osób, jak skrupulatnie wyliczył b. Prezydent Wałęsa, albo przyczynił się do śmierci 96 osób, jak nakazuje kodeks karny  rzeczowe podejście do każdej .:Sprawy Miłosierdziu Bożemu po zakończeniu Roku Miłosierdzia w Kościele św. dla hierarchii, która odmawia z reguły samobójcy prawa pochówku w poświęconej ziemi, natomiast pomija milczeniem sprawczą współodpowiedzialność osoby fałszywego mentora, w tym wypadku kochającego inaczej  brata, za spowodowanie katastrofy powietrznej 10 kwietnia 2010 r. w okolicach Smoleńska.

http://sowa.blog.quicksnake.pl/obrazky/sowa.blog.quicksnake.pl/collage/matejko-wernyhora-pdo429-pidgin-art-sowa.jpg.tn.jpg

Z tych powodów korespondencję Wernyhory z 30 i 31 grudnia 2016 r. pozostawiono bez dalszego biegu.

Ze względu zaś na życzenia H.N.Y nie będziemy wskazywać prok. Aldonie Lema na błąd przyjęty przez nią przy rozpoznawaniu rzeczywistości, w której nie każda przecież wypowiedź Stonogi, czy CANTO Wernyhory musi zaraz  być podniesione w diapazonie D., albo kojarzona bżydko z pismem procesowym, które jeżeli już Prokuratura Krajowa chciałaby otrzymać, zamiast pouczenia, to powinna przecież sama pouczyć obywatela urzędowo z ustawowego obowiązku, że w rozumieniu art. 119 § 1. Pismo procesowe powinno zawierać: 1) oznaczenie organu, do którego jest skierowane, oraz sprawy, której dotyczy, 2) oznaczenie oraz adres wnoszącego pismo, 3) treść wniosku lub oświadczenia, w miarę potrzeby z uzasadnieniem, 4) datę i podpis składającego pismo. § 2. Za osobę, która nie może się podpisać, pismo podpisuje osoba przez nią upoważniona, ze wskazaniem przyczyny złożenia swego podpisu.

Uprzejmie proszę Panią Referendarz o przekazanie Wszystkim Pracownikom Prokuratury Krajowej w Szczecinie razem z H.N.Y. wiedzy o tym, że media elektroniczne, takie jak Europäisches Magazin SOWA (wydawany we Frankfurcie nad Menem od 1993 r.) nie prowadzą polemik z polskojęzycznymi mediami w Polsce za pośrednictwem korespondencji wysyłanej do Prokuratury Krajowej w Warszawie, natomiast nie od dziennikarzy zależy to, czy mataczącą prokurator Aldonę Lema pozostawi Minister Sprawiedliwości Zb. Ziobro (dla zaszkodzenia samemu sobie?) z dochodzeniem, ew. mataczeniem w .:Sprawie szukania winnego śmierci kierowcy ciężarówki w Zamachu Berlińskim WEIHNACHTSMARKT AD 2016.

Zaleglosci-mni-2

Przyszłość Narodu Polskiego strukturuje melodyka pieśni śpiewanej przez Dziada z lirą korbową w poezji Goszczyńskiego, Mickiewicza, Słowackiego… Poeta Polski na emigracji politycznej od stanu wojennego, od przylotu do Frankfurtu nad Menem 15 grudnia 1982 r. z paszportem „upoważniającym do jednokrotnego przekroczenia granicy PRL” jednakowo kręci korbą liry, nieustannie śpiewa Pieśń Narodową. Harmonia i Dobro Narodu Polskiego w Ojczyźnie Naszej są współrzędnymi, na których rozciąga się pytanie CANTO LIRNIKA KORBOWEGO: czy Pani Prokurator Aldona Lema zechce może przekazać do właściwej jednostki Prokuratury w Tomaszowie Mazowieckim korespondencję na temat nie całego ZŁA wyrządzonego przez bandy osobników o żydoskich nazwiskach, zamelinowane w strukturze Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji?

 

 

 

Mni-wezwanie-1Zachęcam do zapoznania się z treścią dokumentacji w PDF, wysłuchania plików dźwiękowych, które poprzedza tekst napisany przeze mnie w dniu dzisiejszym “O kontrole firmy MNI Telecom S.A. w Warszawie (niedawno jeszcze pod nazwą Telefonia Pilicka w Tomaszowie Maz.)”.

11-08-2014-mni


https://1.bp.blogspot.com/-1HKQEBaL3JI/VenJ9BwHm0I/AAAAAAAACfQ/kvcKZXd_FNYt-vQHtFWxjY-mb_gfQW49wCPcB/s1600/centrum-niemcy.jpg.tn.jpg
Stefan Kosiewski

Magazyn Europejski SOWA  Polnisches Kulturzentrum e.V. OSWIATA

Postfach 800626 65906 Frankfurt am Main

 

[więcej…]

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: