Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

03/01/2017

Żont co intronizował Chrystusa, dokonuje ludobójstwa na narodzie polskim rękoma sendziuf

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 22:21

Przemoc systemowa kaczolandu wobec dzieci

Żydomasońskie ścierwa z USrAela dokonują rękami sędziów antyrodzinnych, pogrobowców PRL-u, którzy nigdy nie zostali zweryfikowani – HOLOCAUSTU narodu polskiego. Tak działają antypolskie rządy, terrorystyczne rządy oprawców ZMOWY OKRĄGŁOSTOŁOWEJ !!!

Systemowe niszczenie narodu polskiego, przez oprawców zmowy okrągłostołowej trwa w najlepsze.

Antypolscy sędziowie skazują nasze, polskie dzieci na KONTAKTY z własnymi rodzicami. W tym kraju – odbierane jest dziecku prawo do WYCHOWANIA, przez własnego radzica !!! Oddzielenie dziecka od rodzica jest jedną z najbardziej wyrafinowanych form

PRZEMOCY psychicznej dokonywanej w Polsce, wobec naszych dzieci.

Skala zjawiska jest przerażająca. Od 89′-go roku, prawie 5 mln, dzieci zostało pozbawione miłości jednego, bądź obojga rodziców.

W sądach antyrodzinnych, które stały się współczesnymi obozami zagłady, kierowanymi obecnie, przez oprawcę systemowego Ziobro – na ogromną skalę kwitnie biznes około rozwodowy. Biznes na psychicznej krzywdzie dzieci !!!

Dziecko bez ręki – to niepełnosprawne dziecko, dziecko bez rodzica – to kaleka. Żydomasońskie ścierwa z USrAela dokonują rękami sędziów antyrodzinnych, pogrobowców PRL-u, którzy nigdy nie zostali zweryfikowani – HOLOCAUSTU narodu polskiego.

Tak działają antypolskie rządzy, terrorystyczne rządzy oprawców ZMOWY OKRĄGŁOSTOŁOWEJ.

Dziecko potrzebuje do wychowania obojga rodziców. Oddzielenie dziecka od ojca – który jest zgodnie z nauczaniem ŚPP JP II – fundamentem rodziny – to zbrodnia dokonywana na psychice dziecka. Zgodnie z najnowszymi badaniami w dziedzinie psychologii, każde trwałe oddzielenie dziecka, od miłości rodzicielskie, pozostawia negatywne skutki oraz nieodwracalne zmiany w psychice dziecka.

Czy rządz macochy systemowej Szydło– który kontynuuje politykę antyrodzinną stosowaną przez rząd PO, poprzez eksterminację polskich rodzin, za sprawą niezweryfikowanych sędziów antyrodzinnych, można nazwać polskim rządem?

Czy można ufać mecenasowi prezydentowi który wali w dudy, gdy znając skalę problemu – ‘wpompowuje’ w system nierządu i bezprawia, kolejnych 200 sędziów, by PiS mógł bogacić się na biznesie około-rozwodowy?

W systemowej TV Trwam prezes Kaczyński niedawno rozpętał kolejną medialną wojnę aborcyjną.

Gdy cicha aborcja systemowa – której od dziesięcioleci, dopuszczają się w umysłach naszych dzieci, oprawcy spod znaku PO-PiS-kiwaczy, jest największym złem – jakiego dosięgło naszego narodu w jego historii, polscy kapłani z dyrektorem Rydzykiem i Episkopatem – od tego kataklizmu odwracają wzrok. Cierpienie dziecka, jest dla nich niczym, liczy się władza i kasa. Święty Józef, gdy Synowi Bożemu zagrażało niebezpieczeństwo, wywiózł Dzieciątko do Egiptu. My nie zamierzamy uciekać z naszego kraju. Chcemy, by nasze dzieci żyły w wolnej Polsce.

Władza się zmieni !!!

Alienacja Systemowa dokonywana na naszych, polskich dzieciach w Wolnej Polsce zostanie uznana za ZBRODNIĘ PRZECIWKO NAROWI POLSKIEMU.

Każdy sędzia, oraz rządzący do tej pory naszym krajem zostaną z tej ZBRODNII rozliczeni.

I nie ochronią was – zdrajców narodu polskiego, nadane wam w totalitarnym państwie bezprawia – immunitety.

Panie Kaczyński, panie Tusk, wy i wasi poplecznicy – za łzy i krzywdy naszych dzieci, za niszczenie, rozdzielanie rodzin poniesiecie dotkliwą i zasłużoną karę.

 

Sławomir Dul

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: