Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

31/12/2016

Nawet Żyd nie chce osiedlać się w Polin

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 03:35
PB: np. Żydzi (i nie-Żydzi) z Rosji: wyjazd do Izraela był jedyną legalną okazją opuszczenia CCCP
Andrzej Szubert:  Piotr – ja tylko ironizowałem… Choć w ostateczności Kalkstein czy Orban “uciekinierów” by przyjęli. Orban w wywiadzie kiedyś powiedział, że “węgierscy” Żydzi nadal są częścią “narodu węgierskiego” i na Węgry mogą wracać.  A w Izraelu panuje pewna “fluktuacja” – jedni Żydzi (z diaspory) wracają do Izraela, a inni mieszkający już w Izraelu opuczczają go – mają dość życia na “beczce z prochem”.
PB: 1. Żydzi wiedzą, w co grają syjusie, nie dadzą się skusić na “ambrozję” w Izraelu 🙂
2. wątpię, by po luksusach i ochronie w jewropie zach.  chcieli zamieszkać w Polin
3. sujusie od czasów sprzed powstania nielegalnego tworu naganiają Żydów strachem do Erec Izroel:
  • plan rotszyldziaków w ramach budowy NWO (patrz badania Jona Christophera Bjerknesa)
  • III Rzesza była nastawiona na wypychanie Żydów do Palestyny
  • Endloesung miał przekierować Żydów europejskich do zażydzenia Palestyny, ale z powodu oporu zasymilowanych i ortodoksyjnych skończył się zagładą współplemieńców w Szoa jako kapitał cierpiętniczy na podpieranie przyszłego Izraela i globalną politykę ż-banksterską
  • po II wś. mosiadowe masakry Żydów w Polsce, Iraku miały sraszyć Żydów do emigracji, a mit 6 mln “Holokausta” poodtrzymuje się m.in. żeby naganiać frajerów do Izraela  (z coraz mniejszą skutecznością, jeśli nie z efektem odwrotnym — każdy student wydarzeń izraelskich wie to od dawna — patrz moje blogi)
  • srule muszą robić wokół siebie nieustanny hałas — rzadko które njusy nie są na ich temat lub z mosiadowego powodu, np. ostatnio: wybiury usraelskie, rezolucja ONZ przeciw kolonizacji Palestyny, wyzwolenie Aleppo, zamach na ambasadora Rosji, strącenie chóru rosyjskiego, “koniec” “zastoju gospodarczego” w Kanadzie  (rotszyldziaki objęli już tu pełną kontrolę nad bankiem centralnym)…

Andrzej Szubert: Aż tylu z Hiszpanii nie wypędzono. Mieli “furtkę” – który się “nawróci”, może pozostać. No i wielu się “nawróciło”. I w ten sposób katolactfo hiszpańskie samo sobie sprokurowało żydowską V kolumną.

Podobnie było w Portugalii, Francji, Anglii.  Pamiętam – w latach 80-tych XX wieku cała duża “katolicka” wspólnota w Portugalii wydała oświadczenie – byli potomkami żydowskich przechrztów z przymusu z końca XV wieku, przez 500 lat udawali katolików. A w końcu ujawnili się, odrzucili katolicyzm i wrócili do judaizmu.

A najgorzej było w Rzeczypospolitej – Żydów nie wyganiano, przyjmowano, a żydowskich ochotniczych przechrztów na mocy prawa wydanego przez Zygmunta III Wazę (za to ma kolumnę w Warszawie) nobilitowano. Dostawali herby i polskie nazwiska. I stąd potem tylu Mickiewiczów, Słowackich, Piłsudskich, Kaczyńskich i innych Szczeropolskich Patryjotów się namnożyło.

Andrzej Dziąba: Tak jak kilkaset lat temu z Hiszpanii?

Andrzej Szubert: Ano – czas na Polskę – Dóda i Szydło ogłoszą, że przyjmą żydowskich uchodźców z Francji…

Andrzej Dziąba:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,13 56,title,Izraelski-minister-do -francuskich-Zydow-uciekajcie- z-Francji,wid,18653959,wiadomo sc.html?ticaid=118555

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: