Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

27/12/2016

Chanuka w Boże Narodzenie, więc samolotu strącenie

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 07:43

On Monday, December 26, 2016 5:12 PM, Marek Glogoczowski:

Konieczne uzupełnienie do Życzeń Świątecznych – 26 grudnia 2016

Przyznaję, że się pomyliłem z datą rozpoczęcia Chanuka 2016. Skorygował mnie jeden z mych kolegów-korespondentów: mianowicie żydowskie święto Chanuka zwycięstwa Hebraistów (czczących MISOLOGOS mojżeszowego boga Jahwe) nad Hellenistami (czczącymi LOGOS podstawowych filozofów Hellady) w roku 2016 rozpoczęło się 25 GRUDNIA br. (A nie 13 grudnia, jak to będzie w roku 2017, jak to błędnie odpisałem z żydowskiego kalendarza.) Otóż inny z mych “dobrze ustawionych” kolegów (b. dziekan jednego z wydziałów UW) czytając te me “na wyrost” spisane opisy “zabaw Chanuka 2016″ zauważył, że czeka nas jeszcze Purim – i że będzie ciekawie.

A zatem święto Chanuka 2016 rozpoczęło się w Boże Narodzenie 25 grudnia OBCIĘCIEM GŁOWY PROPAGANDOWEJ, ZNIENAWIDZONEJ PRZEZ ŻYDOSTWO ARMII CZERWONEJ, W POSTACI TEJ “ARMII ZŁA” CHÓRU ALEKSANDROWA! – chóru spoczywającego obecnie na dnie Morza Czarnego.

Jak dotąd nie wiadomo co spowodowało ten “wypadek lotniczy”, ale mamy już dość ciekawe skojarzenia – i to nie tylko moje. Otóż także rosyjscy eksperci zauważyli, że  ten rosyjski wojskowy TU 154 zakończył nagle swój lot nad Morzem Czarnym, w sposób bardzo podobny do katastrofy rosyjskiego pasażerskiego tym razem Airbusa 321 nad Synajem rok temu: w obu samolotach nastąpiło nagłe wyłączenie wszystkiej elektryczności na pokładzie. Nie było żadnej informacji od załogi, że coś jest w nieporządku. Jeśli chodzi o wypadek na Synaju, to po kilku dniach stwierdzeń. że żadnych śladów po wybuchu nie ma, nagle rosyjscy badacze tego wypadku z komisji MAK zmienili zdanie, że to jednak był wybuch w części ogonowej, od bomby w puszce po coca-coli podłożonej przez arabskiego terrorystę. (Szefowa MAK Tatiana Anodina po tygodniu prac jej komisji, zbiegła z Rosji do Francji, obawiając się o swe życie).

Była wtedy i inna koncepcja zamachu – wrogie przejęcie kontroli nad pilotem automatycznym Airbusa przez silną wiązkę elektromagnetyczną sterującą Airbusem z zewnątrz z terenu stacji radiolokacyjnej w położonym o kilkadziesiąt kilometrów od miejsca wypadku Izraelu. Nie zdziwiłbym się, gdyby i nad Morzem Czarnym – w odległości kilku dziesiątek kilometrów of Gruzji i patrolujących ten teren okrętów amerykańskich,  to też był atak elektroniczny – ale gdyby tak było, to Ruskie ze strachu nie pisną ani słowa, kto go przeprowadził.

Ale wróćmy, z okazji rozpoczęcia się Świąt MISOLOGOS-CHANUKA, do sprawy “Pana Świata”, który zarządza takie dziwne przypadki.

Na przykład 3 wieże WTC zawaliły się 11 września 2001 roku, czyli w dzień 9-11, w notacji amerykańskiej. W ten sam dzień 9-11, ale w 1948 roku, ogłoszono powstanie państwa Izrael, a 9-11 (w notacji europejskiej) padł Mur Berliński i że 9-11-1973 roku w Chile obalono socjalistyczny rząd Salwadora Allende – itd.

Wszystko to są “zbiegi okoliczności”, które szczególnie często występują w grach hazardowych, charakteryzujących obecne Święto Chanuka – a to Wspaniałe Święto Zwycięstwa Nad Rozumem ZAKOŃCZY SIĘ DOKŁADNIE W NOWY ROK 2017, upamiętniający 2016 rocznicę Obrzezania Pana Jezusa.

Wytrenowany w obserwacji rzeczywistości, starożytny pitagorejski filozof w sposób nie przypadkowy jest w stanie dookreślić zarówno Dobrze Widoczną – jak i tą Ciemną, trzymaną w ukryciu – SZEŚCIO-PRZYMIOTOWĄ POSTAĆ “JESTEM, KTÓRY JESTEM” MOJŻESZOWEGO BOGA MISOLOGOS:

Czekajmy zatem, niecierpliwie, na Nowy Rok 2017 i na kolejne Wspaniałe Święta MISOLOGOS Narodu Wybranego przez Boga, na chociażby to Purim, w rocznicę którego to sławnego wydarzenia USA, w roku 2003, zaatakowały Irak:

 

MG

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: