Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

23/12/2016

Rzekome mordy w Aleppo: krajowa globalna propaganda podłości od żydłackich mord

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 19:02
On Friday, December 23, 2016 4:18 AM, Ambroży Mejer:

 

Kochani, nasze krajowe media tzw. „narodowe” z ramienia globalnej propagandy, aż huczą w kłamstwie o niby rzekomych wielkich mordach po faktycznym wyzwoleniu miasta Aleppo w Syrii. W treści tych przekazów jest niesłychana podłość w informacji traktowania nas jako odbiorców. Coraz wyraźniej w propagandzie tej uwidacznia się apokaliptyczny „Wielki Babilon”. Mówi się tam o stosowanym obłudnym odwecie oraz o stawianym postulacie dania „miłosierdzia” dla „oswobodzonych” cywilów, niby Bogu ducha winnych tam ludzi. Każdy wie poza „naszą” globalną teraz propagandą, że ci „cywile” to zbrodniarze najwyższej rangi talmudyczni mordercy, którzy wsławiali się „chlubnie” w bestialskim mordowaniu Chrześcijan – naszych wiernych współbraci – i wszystkich tych, którzy stali im na drodze „świętego” jihatu sterowanego za duże pieniądze światowej lichwy zza oceanu. Niemal wszystkie autentycznie niezależne media w internecie jednoznacznie poza krzykliwą propagandą ten kłamliwy stan w „zorganizowanej” propagandzie potwierdzają i moralnie obalają.

Ukazują się już swoiste z humorem komentarze wzbudzające pośmiewisko wierutnych bez skrupułów stosowanych krzykliwych kłamstw w „naszej” propagandzie podległej bez krzty sumienia uczciwości zorganizowanemu wszem wobec realizowanego na naszych oczach doktrynie globalizmu. Ideologicznie podległej programowi talmudu w tle logo menory masońskiej organizacji BB (B’nai B’rith po hebrajsku Synowie przymierza – gdzie w 330 w tajemniczenia wyznawany jest kult lucyfera).

Posłuchajmy kpiącego z tego stanu link zatytułowany: Putin i Asad zdobyli Aleppo – Ludzie tańczą na ulicach – Co się dzieje? – swoisty komentarz, proszę kliknij – z humorem opowiedziane jest tam jak traktuje nas ta krajowa globalna propaganda podłości – jako ostatnie bezmyślne pospólstwo!!! – niczym naiwną, głupią gawiedź. Słowem tej rangi kłamstwa w informacji uwłaczają ludzkiej godności. Co robić, co myśleć, jak nas tak traktują? Prezydent Rosji trafnie odpowiedział tym światowym i „naszym” obłudnikom wobec ich propozycji „miłosierdzia” !!! – patrz niżej w P.S.

Skutkiem działań tej propagandy potwierdza się aktywność istnienia apokaliptycznej „synagogi szatana”, którą to świątynie, jako światowy kościół (ukryci przed nami „prorocy”) mają już gotowy w projekcie zamiar budować – zapewne (bliska) to już kwestia czasu w tym burzliwym stanie zła w (obecnej nam) krzykliwej propagandzie globalnego kłamstwa i to w każdym niemal wymiarze życia publicznego. Oczywiście ta faryzejska obłuda zawsze prezentuje się pod szyldem krzykliwego dobra i szlachetnych intencji poczucia pozorowanej w ich „sumieniu” ludzkiej litości. Wyjaśnia takie pozory działań przekaz odważnego kapłana – kliknij i posłuchaj: Szatańskie „miłosierdzie”     Ks. Roman Adam Kneblewski.  Diabeł stara się nam zapewnić jak największy komfort życia … w grzechu.

Dla uczciwie wierzących katolików niech nam służą wskazania samego Jezusa Chrystusa – proszę poczytaj o takich ludziach w Ewangelii u św. Mateusza, oraz jednoznaczną przestrogę poznającą i odróżniającą drogę życia od drogi zguby – patrz Mt7,13.

Sursum Corda

Serdecznie pozdrawiam – Ambroży Mejer

P.S. Oczywiście, niestety, dominująco są wokół nas ludzie, którzy automatycznie ad hoc pewni siebie z pogardą odkrzykną nam twierdząc, że „to polityka”. To nie jest „polityka” – to realność faryzejskiej obłudy permanentnie stosowanej powszechnie każdego dnia w krzyku na bieżąco w każdej dobrze zorganizowanej wszędzie już medialnej informacji. Są w tym zawodowi „spece” i eksperci. Jest permanentny chaos oceny co się dzieje. Jedną z mądrości daną nam z daru od Stwórcy rozumu jest dociekanie do prawdy i odrzucenie krzyku z niewalającego nas jazgotu – po samodzielności myślenia, jest wsłuchiwanie się wiarygodności w cichości poza celowo stosowaną agresją z wszem wobec zorganizowanej z rozmysłem premedytacji propagandy. Wsłuchajcie się co ona głosi, zbrodniczych rebeliantów, dosłownych bestialskich islamistów o talmuckim programowym tworze satanistów traktują w głośności jako „cywilów” uchodzących przed pogromem słusznej kary ze zniszczonego miasta Aleppo, a jakże „niewinnych” zwykłych świeckich ludzi. W ogłupiającej tej propagandzie poprzez komentatora eksperta twierdzi się nawet, że państwo islamskie zostało założone przez Syrię przy pomocy Rosji – krętactwo kłamstwa wbrew logice faktów i co się tam dzieje oraz jakie są tam strony wojny. No przecież wystarczy trochę wejść na jakąkolwiek anty-globalną stronę (przeciwko co w Apokalipsie nazwano „Wielki Babilon” lub „nierządnica”, o czym tam się pisze jako o końcowym czasie) – Jaką stronę? – kliknij i patrz: http://www.wicipolskie.org/; www.katolickie.media.pl; http://wolna-polska.pl/; http://wolnemedia.net/; https://wiernipolsce1. wordpress.com/; http://www.monitor-polski.pl/; http://www. klubinteligencjipolskiej.pl/; http://inteligencjapolska.org; http://patriotyczna. listastron.pl/; http://www.cido.pl/; http://wrealu24.pl/; http://www.neon24.pl/; https://pl.sputniknews.com/; http://zaprasza.net/; http://www.watra.pl/; http://www.bibula.com/; http://www.mysl-polska.pl/; http://www.romandmowski.pl/; http://www.ojczyzna.pl/; http://www.ojczyzna.org/; http://www.katolik.pl/; http://sanctus.pl/; – wydaje się jest ich bez liku do wyboru.

Spójrz tam, jak zniszczono miasto Aleppo, niczym stan miasta po powstaniu warszawskim – tam nie ma manipulacji.

P.S.-2 „Rosja rozpoczęła szeroką kampanię oczyszczającą Jej kulturę, obyczaje, język i cywilizację, od zachodniego śmiecia, reprezentowanego przez tabuny libertyńskich „intelektualistów”, „twórców”, „artystów”, „naukowców”, itd.  Przy czym Prezydent podkreśla, że ludzie ci nie tylko „zaśmiecają” społeczeństwo, ale obsadzając przeróżne stanowiska, blokują faktycznie możliwość rozwoju i służenia ojczyźnie młodym pozbawionym koneksji talentom. /…/

Zachód wszedł na najwyższą orbitę „miłosierdzia”, jak zwykle gdy mu się noga powinęła.  Strategię tą przerabiają Polacy od tysiąca lat, jednak bez nadziei że kiedykolwiek pojmą jej prawdziwą wymowę.  Od zarania Rzeczpospolita wykazuje w momencie swego triumfu  „chrześcijańskie miłosierdzie” dla swych wrogów, którzy z kolei niszczą Ją bez miłosierdzia w chwilach własnej przewagi.  Stosowanie takiej filozofii w praktyce, doprowadziło Polskę z pozycji bogatego europejskiego mocarstwa, do roli wymierającej podrzędnej kolonii Zachodu.

W odpowiedzi na błagania o „miłosierdzie” dla islamskich bestii, Putin stwierdził że „w rękach Boga jest miłosierdzie, a moim zadaniem, jest jedynie jak najszybsze dostarczenie tych terrorystów przed Jego Oblicze”. 

Dla nich bestialstwo i sadyzm pastwienia się nad drugim człowiekiem nie ma granic pohamowania i litości. Globalna propaganda bestii o tym milczy.

Więcej zobacz na stronie i co jest w załączeniu – w celu dla samodzielnego rozróżnienia, gdzie jest prawda, gdzie jest dobre ziarno, a gdzie szatański kąkol i kto je posiał, czytaj. Proszę dochodź do swego rozumu, walcz o siebie, o swoją godność – nie daj się zgubić w chaosie zła. Tu już trzeba krzyczeć o prawdę i dobro wobec jazgotu zła w globalnej propagandzie zwalającej nas jako ludzi godnych dzieła Stwórcy na „obraz i podobieństwo ….” Trzymaj się i walcz o siebie. To nie jest „polityka”, jak Ci wmawiają słabi z charakteru i powierzchowni ignoranci wokół. To postawa ludzkiej godności, nie uleganie przemożnemu złu i swoich ludzkich słabości – dawanie posłuchu „większości” z manipulowanych wokół ludzi i wśród nam bliskich.

P.S.-3 Chcesz wiedzieć, kto jest reprezentantem chaosu przemożnego zła? Proszę b. uważnie posłuchaj co mówi w Izraelu śp. Lech Kaczyński – https://www.youtube.com/watch? v=x9o9m08F5AE

P.S.-4 Dziś od rana (po niedzieli) doniosłe wydarzenia terrorystyczne w Ankarze, w stolicy Turcji zabito ambasadora Rosji, w Zurychu strzelanina islamistów i w Berlinie, masakra najazdu w publicznym targu – szczegóły we wszelkich informacjach, ciężko pojąć – bestialstwo islamu, obecnych nasłanych teraz nam światu satanistów jest już na co dzień porażająca z pytaniem – co dalej? – co przyniesie kolejny dzień, kolejny Rok 2017 jest blisko – rok jubileuszowy 2017; 300-lecia powstania masonerii – rok szczególny światowego satanizmu, aktywnego skrycie w/w BB. A czy można to powiązać? – na pewno tak.

P.S.-5 Zbliża się przysłowiowa Gwiazdka 2016 – Święta Bożego Narodzenia – rodzi się Nadzieja. Ruch w przygotowywaniu do Świąt, pod choinkę prezenty. Rozpocząłem ten tekst pisać sprzed tygodniem będąc pod wpływem bezczelności kłamstw nadawanych z publicznych informacji jako modelowej globalnej propagandy jaką doświadczamy na swym grzbiecie zapędzającej nas do jakiejś globalnej stadnego życia wioski z powieści Orwella, gdzie każdy w świecie zwierzęcym ma określone miejsce. Co ludzkie jest ułomne, proszę wybaczyć niedoskonałości co jest ode mnie. W medialnej informacji radiowych nadawana jest teraz bezustannie co się jada przy stole wigilijnym, przeplatane co można gdzie kupić – nic z ducha po co są te Święta jakie przeżywamy.

Bóg się rodzi, moc zła truchleje, jako do nowego innego, lepszego nam życia danego w miłosierdziu i ofiarności dla każdego wokół nas dobra podarowanego dla wszystkich ludzi od Najwyższego nam Dobra z Mocy ducha ponad nami z dzieła Jego Stworzenia.

Niech składane i otrzymane życzenia z okazji Świąt będą przejawem miłości i ludzkiej dobroci, a wspólne kolędowanie

w blasku choinkowych światełek niech rozbudza najpiękniejsze wspomnienia, refleksje i budzi nadzieję na odkrywanie wokół siebie dobra, miłości i pokoju.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Życzymy, by Chrystus stawał się towarzyszem naszych dróg

w Nowym 2017 Roku.

                            Życzy Ambroży Mejer

                                z Rodziną

Przyszła nareszcie chwila ciszy uroczystej
Stało się – między ludzi wszedł MISTRZ-WIEKUISTY,
I do historii, która wielkich zdarzeń czeka,
Dołączył biografię każdego człowieka;
Do Epoki – dzień każdy, każdą dnia godzinę,
A do słów umiejętnych – wnętrzną  s ł ó w  p r z y c z y n ę,
To jest:  i n t e n c j ę  s e r c a…

                                                                               C. K. Norwid

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: