Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

08/12/2016

TYLKO W POLIN: DO CIUPY ZA PETYCJĘ W OBRONIE PRZED Ż-LUDOBÓJSTWEM

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 10:07
Apelujemy o przybycie i wsparcie naszych działań inaczej zamkną na usta skutecznie! Tylko aktywny udział licznej grupy pokaże władzy skalę problemu. Apelujemy przyjedźcie z rodzinami pokażmy że jesteśmy siłą. Klikanie w internecie nie ma takiej siły jak realny protest!

Spotykamy się 8 grudnia 2016 r. przed sądem o godz. 13:30. Rozprawa przeciw Justynie Socha za petycję http://zmienmy.to/petycja/stop-lobbystom-koncernow-farmaceutycznych-w-administracji-publicznej/ odbędzie o godz. 14:15 w sali nr 4 w Sądzie Rejonowym Poznań – Grunwald i Jeżyce, Wydział VIII Karny przy ul. Kamiennogórskiej 26 w Poznaniu.

Prosto z sądu zapraszamy do sali konferencyjnej przy ul. Węgorka (10 minut piechotą od sądu) na debatę pt. “Nadzór społeczny nad systemem szczepień w Polsce”, na którą zaprosiliśmy przedstawicieli urzędów. Rozpocznie się o godz. 16:00 w Centrum Kongresowym IOR, ul. Władysława Węgorka 20, Poznań, Sala B.

Tutaj możecie umówić się na wspólna podróż. https://www.facebook.com/events/343952795953992/

Zapewniamy osobną salę dla dzieci. Prosimy o zgłoszenia z informacją o wieku dziecka na stopnop@gmail.com

Kontakt dla mediów:
tel. 515307859
Email stopnop@mail.com
___________________

POLSKA – kraj w którym za petycję możesz trafić do więzienia*

Kraj, w którym maleńki noworodek jest kłuty ryzykowną szczepionką przeciw gruźlicy – wycofaną już 18 lat temu w Niemczech!
Kraj, w którym szczepi się nawet wcześniaki przeciw zakażeniom wzw B z powodu ignorowania standardów higieny w placówkach medycznych – tanią, koreańską szczepionką nie stosowaną nigdzie w Europie!
Kraj, w którym ciągle podaje się wycofaną w Europie, dwa razy bardziej ryzykowną, pełnokomórkową szczepionkę przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi.
Kraj, w którym przetarg na szczepionkę przeciw pneumokokom wygrywa koncern, dla którego pracował wiceminister zdrowia.
Kraj, w którym szczepi się dzieci niedopuszczonymi do obrotu szczepionkami stosując przepisy dotyczące… klęski żywiołowej.
Kraj, w którym zmuszą cię grzywną do zgody na podanie tych “dobrodziejstw” dziecku.
Kraj, w którym media publiczne cenzurują program z udziałem poszkodowanych rodzin na wezwanie odpowiedzialnej za patologię korporacji lekarskiej.
Kraj, gdzie lekarzom zakłada się sprawy w sądzie o odebranie prawa wykonywania zawodu za informowanie o działaniach niepożądanych produktów farmaceutycznych.
Kraj, w którym lekarze nie potrafią rozpoznawać odczynów i powikłań poszczepiennych.
Kraj, w którym szczepi się największy na świecie procent dzieci, mimo najmniejszej liczby szczepionych przeciw grypie lekarzy.
Kraj, w którym jedynym praktycznym przeciwwskazaniem do szczepienia jest zgon dziecka.
Kraj gdzie koncerny zamawiają medialne kampanie szczujące społeczeństwo przeciw jedynym adwokatom praw pacjenta strasząc zmyślonymi epidemiami!
Kraj, w którym główny urzędnik rapuje zamiast wykonywać swoje obowiązki kpiąc z poszkodowanych przez jego zaniedbania obywateli.
Kraj, w którym wycofuje się “ze skutkiem natychmiastowym” uznaną za niebezpieczną doustną szczepionkę przeciw polio, a jednocześnie zastrzega, że ma być zużyta “do wyczerpania zapasów”.
Kraj, w którym nie ma odszkodowań dla ofiar, a lekarze i urzędnicy są ponad prawem.

Paradoks polega na tym, że Polska leży w Europie, gdzie szczepienia w większości państw są dobrowolne, a rodzice MAJĄ WYBÓR: czy, czym i kiedy zaszczepić dziecko.

Mogą również wybrać szczepionki pojedyncze i szczepić w dłuższych odstępach czasu.

Mogą też zrezygnować ze szczepień bez żadnych konsekwencji prawnych i kar.

Nigdzie nie spowodowało to epidemii, którymi jesteśmy regularnie straszeni w mediach.

WIEMY JAK POZBYĆ SIĘ OPISANYCH PATOLOGII!
PRZYJEDŹ 8 GRUDNIA DO POZNANIA I POMÓŻ NAM DOPROWADZIĆ DO ZMIAN!
KONIECZNY JEST NADZÓR SPOŁECZNY NAD SYSTEMEM SZCZEPIEŃ!
___________________________
Więcej informacji:

1) Petycja „Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej” http://zmienmy.to/petycja/stop-lobbystom-koncernow-farmaceutycznych-w-administracji-publicznej/
2) Odpowiedź z Ministerstwa Zdrowia o rozwiązaniu zespołu ekspertów
https://www.dropbox.com/home/ODPOWIEDZI%20Z%20URZĘDÓW?pr

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: