Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

06/12/2016

[dyskusja] Żydzi nas okradli

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 15:29
Zbigniew Juźków:   W całej rozciągłości zgadzam się z Panem Romanem – diagnoza jest oczywiście trafna.
Nie ja jestem autorem filmu z dwiema wypowiadającymi się paniami (zresztą wiele z ich przekazów jest niejasna, co jest oczywiste mając na uwadze krótkość tych wypowiedzi).
Plusem tego filmiku jest ukazanie bezradności ludzi, wobec otaczających ich wrogich struktur.
Bezradność ta nie dotyczy tylko ludzi w tym wieku, wielu młodych jest zwodzonych różnymi propozycjami, są nastawieni entuzjastycznie, myślą że szybko zmienią świat, ale prędzej czy później stwierdzają, że nie takie to proste.
I tu dochodzimy do konieczności tworzenia różnych organizacji, które powinny powstawać w celu obrony, tak  pojedynczych ludzi, jak i całego państwa.
Wiele takich organizacji powstaje, ale wróg wewnętrzny stara się, aby w każdej z nich ulokować swoich ludzi, jeżeli nie na samej górze, to tuż obok.
Można pisać o wielu przykładach takiej dywersji.
Pomimo tego trzeba robić cokolwiek, aby bronić niszczonego społeczeństwa, jak i struktur państwowych działających dla dobra kraju i ludzi.
Dlatego z jednej strony przyjmuję krytykę Pana Romana, a z drugiej uważam że poruszanie tych spraw jest ważne – ukazuje na przykład odwagę  w wypowiadaniu się wspomnianych pań.

PB: Dokument nastroju narodowego. Elity – gdzie one?! Naród potrzebuje przywódców, żydłactfo dobiera przy wódce.

Kobieta mówi, że zanik więzi spolecznej zaraz po II wś. Ile to lat tamu?!
Beznadzieja, żadnego przywódcy, pozorni przywutcy jak Marian Kowalski okazują się oszustami żydłackimi, a elokwentni jak Jabkonowski — kolejnymi orędownikami gadulstwa.
Takiej wojny wielowymiarowej, narzuconej w nierównym układzie sił, nigdy nie było w historii Polaków. Większej świadomości nie będzie, potrzeba elitarnych cichociemnych. A za nimi, elitarnych Kafeli, Szubertów…
Żydłactfo STAWIA SPRAWĘ JEDNOZNACZNIE: POLACY DO GENOCYDU…
Roman: Panie Zbigniewie…tego typu wywiady….i tego rodzaju opinie i poglady sa swiadectwem. Waznym swiadectwem! Totalnego zagubienia…niemocy…i konca!

To o czym mowia te panie to przyklad, ze nastepuje w POlsce proces..zsklepiania sie narodowego…ehnicznego. Ucieczka do srodka…wewnetrzna emigracja..to powtorka stanu wojennego w o wiele gorszej sytuacji.Wtedy bylo wiadomo kto jest kto…jeszcze byla narodowa solidarnosc…to co pan pokazuje to uczciwe ale tragiczne dowody na brak tej solidarnosci.
Boje sie ,ze to ostatni taki stan spoleczenstwa przed utrata wlasnej podmiotowosci, tozsamosci..proby rozpaczliwe ratowania sie przed tym poprzez rozpaczliwe szukanie – ICH..WROGA, WINNEGO….
TO taniec weza z obcieta glowa….
I totalny brak zorganizowania..rozsyla pan stale do tych samych ludzi…nie szkoda panu czasu??? Oni nie sa w stanie sie zorganizowac w celu samoobrony….
poskamlec mozna sobie kazdy w swoim kacie. Zreszta nazywaja nas Polakow…Whining Nation…..

Jak sie panu wydaje. co zmieni pan sluchajac skamlen ludzi totalnie oszukanych , zdradzonych i abslutnie bezradnych???
Niech mi pan powie…

………………………..

http://www.youtube.com/watch? v=citCCRVpfY0

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: