Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

06/12/2016

Głosy ws. Piotra Rybaka, jego wyroku i propagowanego „bóntó” Polaków

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 17:22

PB: Rybak słusznie protestował (w ramach legalnego nieposłuszeństwa obywatelskiego) przeciw mega-zbrodniarzowi globalnemu, Sorosowi. Ponieważ za Sorosem stoi kompleks władzy judeocentrycznej:

Słusznie też przyczepił kukle pejsy — symbol żydłactfa u ludu, nie tylko w Polin. A nuż ktoś pomyliłby kukłę-symbol z ż/Żydami w ogóle, wśród których są porządni ludzie.

Rybak był kiedyś członkiem ekipy żulika Kukiza, co już pokazuje, że jest on co najmniej użytecznym idiotą, dającym nabierać się na prowokacje i ustawki okupanta. — Andrzej Szubert też był kiedyś (ja też) i dał się nabrać na Solidarność. Bein (i Jabłonowski) zaś dali się nabrać na Mariana Kowalskiego.

Wściekłość bojownikuf „antysemickich” jest co najmniej zastanawiająca – wszak nie wiadomo czy Soros ma korzenie semickie czy np. chazarskie. — “Antysemityzm” definiuje żydłactfo i wg tej pomylonej definicji piszą ścierwomedia, głędzą politykiery, wydaje wyroki dintojra… Jaka różnica korzenie? Sedno w tym, co ROBI Soros. W Rajchu, odurzeni hasbarą Niemcy niereagowali na zło syjo-hitlerowskie, toi wynikł Holokaust na ponad 20 grupach, w tym stosunkowo mała grupa żydowska w Szoa. Soros popełnia zbrodnie, które poważnie zagrażają bytowi Europejczyków, Amerykanów, Kanadyjczyków…. nie tylko Polaków. Brawo dla Pana Piotra Rybaka za reakcję!

manifestacja wrocławska, w której brał udział Rybak, była i owszem – antysemicka – była skierowana jak najbardziej przeciwko Semitom – przeciwko semickim Arabom i semickim muzułmanom — A skąd wiadomo jaki jest przekrój miglanców, skoro suszpy fałszują to?! Na pewno nie są z Syrii, a tam nie tylko muzułmanie ale i chrześcijanie, żydzi… i Arabów jak na lekarstwo — chyba że Szubert chce zrobić autochtonów z arabskich plemion najeźdźczych! Wśród miglanców rozeznano: Albańców, bośniackich muzułmanów (Słowianie), Czeczeńców (tacy semici i Arabowie jak Bein Ż/żyd), Irakijczyków (Persowie), Egipcjan i wielu in. Afrykanów (nie Arabowie!), czarnych zbójów z grupy ż-terroru Boka Haram, Azjatów (Dagestańczycy, Kirgizi, Turkmeni, Tatarzy)…

manifestacja podżegała do nienawiści na tle religijnym — W jaki sposób? Wrogość do wroga to nie nienawiść, tylko zdrowa samoobrona, gwarantowana prawem naturalnym.

ucieczce muzułmanów do jewrounii przed wojnami w ich krajach — Połknął mantrę hasbarną LOL  Do jewropy óciekajom też chrześcijanie i bezbożni.

Gdyby nie było wojen na Bliskim Wschodzie prowadzonych przez „biały” zachód, w tym jewrounię wspierającą Usrael, nie mielibyśmy problemu z muzułmańską imigracją. — To możesz gadać żontom i ich ż-mocodafcom, szaraki nie mają nic do gadania, są manipulowani.

A ci, którzy nie protestowali przeciwko tym bandyckim wojnom, nie mają moralnego prawa protestować przeciwko jednemu z jej skutków – czyli napływowi imigrantów. — Największa wojna w Syrii, a stamtąd najmniej miglanców.

Protesty przeciwko imigrantom i cała ta propagandowa „wojna z islamizacją” to zwykła gigantyczna fałszywa barykada – ku uciesze gwiazdy Dawida, „Syjonu”, menory i żydo-banksterów. Potrzebują oni mięso armatnie i użytecznych idiotów do walki z muzułmanami. — No to przyjmijcie z żoną do mieszkania kilkunastu miglanców, dajcie córkę do gwaltów, łóżcie na darmozjadów dożywotnio… Żydłactfo osiągnie oba cele: nenawiść goje-goje i podbój jewropy przez ż-wysterowanych muślimów.

straszenie islamizacją Jewropy służy odwracaniu uwagi Jewropejczyków od narzucanych im podstępnie CETA i TTIP — I GMO i radiacji i promieniowania elektromagnetycznego i scypionek i “leczenia” raka i ż-lekuf i chemośladów i…

narodowość Sorosa była w tym proteście sprawą absolutnie drugorzędną — Sprawą najważniejszą, gdyż tylko żydłactfo jest w wierchuszce kompleksu władzy judeocentrycznej.

palnął, że imigranci „demolują” państwa na zachodzie. — Demolują to za miękko powiedziane; widzę, co robią chinole i muślimy w Canadzie, a w jewropie gorzej.

Jakoś nie zauważyłem aby Irak, Afganistan i Libia bombarowały i okupowały Niemcy, Francję i UK. — A ja nie zauważylem że Hansy Schmidty i Johny Smithy najechały na te państwa… Najeżdża ż-Nato i ż-Usrael, a zwykli obywatele są w tym ofiarami psycho-manipulki, tak jak ty jesteś ofiarą w pokochaniu sukinsynuf miglanców.

nagle robi taki tolerasta wrzask – nie chcemy was tutaj — Qrva nie chcemy! I mamy do tego qrva niezbywalne prawo! Nie chcemy ż-wojen ani miglancji! A Soros nasze chcenie w dupie ma…

na cały głos publicznie oskarżył „islamistów” o dokonanie „zamachów terrorystycznych” we Francji. Zastanawia mnie, jak ślepym i durnym trzeba być, aby dać się nabrać na ewidentne operacje obcej flagi w wykonaniu zachodnich żydo-służb — Precyzyjnie oskarżył użytecznych sorosowskich durni, spalił kukłę żydłaka-reżysera. To nie Soros tylko debilne pazerne muślimy to wykonują. Putin zaplaci więcej, będą dla niego robić. W Egipicie kilka razy mało mi łba nie ocięli z nienawiści ciul wie za co…

dlaczego zaatakowali oni Francję a nie Rosję? — bo we Francji jest centrala terroru mosiadu na jewropę, w Rosji dostaliby serdecznego kopa w dupę.

… zamachy w Paryżu nie były dziełem islamistów/terrorystów z ISIS – była to operacja obcej flagi. — Szubert wie, ma wtyki w misiadzie LOL Z definicji, islamiści to celowy, bezpośredni lub pośredni produkt mosiadziaków i żydłactfa w ogóle (ż-wahabizm, ż-Bractfo Muzułmańskie, ż-ISIS, ż-Al Kaida, ż-Boka Haram…). W woększości fałszywych flag są wplątani przez swą durnotę i fanatyzm (toteż uważajta, katoliczniki, materiał na użytecznych w fałszywych flagach, np. przeciw Rosji, Donbasiakom…).

Andrzej Szubert:  Popierasz Rybaka? Przecież to użyteczny idiota lub wtyka. Wiem, że walczysz na barykadzie z “islamizacją” ale to co Rybak i inni tu wygadują to są w połowie żydowskie brednie:

 

 

 

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: