Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

04/12/2016

Caracale i mocodawcy rządu z USraela

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 12:01

Walerian Dąbrowski:

Podrzucę panu Wrzodakowi nowy temat a nawet dwa. Niedawno Prezesunio wspomniał, że odbudują polskie stocznie ponieważ będą zamówienia z Marynarki Wojennej i co się przytrafiło ano wystawili na sprzedaż za bezcen Stocznię Marynarki Wojennej w Gdyni no a w Gdańsku zaczęli demontaż Grupy Lotos.

CZARNE CHMURY NAD GRUPĄ LOTOS
W marcu 2002 roku szefostwo Rafinerii Gdańsk obejmuje pan Paweł Olechnowicz. Praktyczne przygotowanie do tego stanowiska poparte pracą w finansach w Polsce i w Szwajcarii, techniczne  w Kętach oraz w Zamechu w Elblągu. Na nowym stanowisku otacza się kadrą oraz ambitną załogą, zjednując ich sobie wraz z upływem czasu.  W zamglonej posocjalistycznej rzeczywistości oraz rodzącym się pokracznie kapitalizmem napotyka same przeszkody, schody a u ich szczytu drabina sięgająca chmur.
Jednak ciężka orka przynosi efekty. Rafineria z przetwarzanego surowca rozpoczyna własną produkcję. Poszerza działalność przejmując stare stacje paliwowe i budując nowoczesne z ponad europejskim standardem. Ta inicjatywa zaczyna być tworzącą się Grupą Lotos. Buduje się przeładunkowy port paliw płynnych, sieć magazynów rezerwy strategicznej kraju, spółki zależne, przejęcie poszukiwawczego Petro – Balticu wejścia na rynki międzynarodowe wraz z własnym systemem promowania.
To własnie Grupa Lotos po 14 latach prezesowania pana Pawła wraz z dobrymi płacami dla całej załogi, łożenia na sport, kulturę, oświatę znacznych funduszy, same sukcesy oprócz nie tyle jednej porażki a przegranej na polu norweskim jednak zabezpieczonej finansową asekuracją Ma to być zarzut do odwołania pana Olechnowicza przed upływem kolejnej kadencji przez Radę Nadzorczą. Zawiadomiona o tym pani Premier Szydło kieruie moją uwagę do Prokuratury.o odwołaniu pana Pawła Olechnowicza, p o Prezesa zostaje wnioskodawca dymisji pan Robert Pietraszyn wymieniony w listopadzie na kolejnego p o Marcina Jastrzębskiego a ten zaczyna działalność od grupowego zwalniania pracowników z kilkunastoletnim stażem pracy, wprowadza krok po kroku instrumenty rozkładu i demontażu Grupy Lotos. Biuro Rzecznika Prasowego Grupy Lotos odmówiło informacji na temat tego grupowego zwalniania pracowników a więc obecny zarząd knuje nam kolejną niespodziankę. Demontaż Grupy Lotos właśnie się zaczął a ten kombinat jest własnością wszystkich Polaków wraz ze zwalnianą Załogą. Jedynym pozytywnym czynnikiem była postawa pani Premier B. Szydło zawiadamiając Prokurature w Gdańsku.
Walerian Dąbrowski
Bardzo cieszy mnie ta “Dobra Zmiana” syjonistycznej recydywy, która sprzedała PZL – Mielec amerykanom za psie groszei zamykała polskie cukrownie a mochery zachłyśnięte + 500 jeszcze wierzą w tą zmianę swojego Prezesa od kanciatego Stołu i Magdalenki.
………………………………………

Zygmunt Wrzodak: Caracale i mocodawcy rządu z USraela

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: