Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

23/11/2016

Początek końca kijowskiej bandyckiej banderowskiej junty?

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 06:51

PB: Jak zawsze, dobra analiza Andrzeja Szuberta.

Dzieje się od początku tak, jak przewidział think-tank Putina.
Rosja niepotrzebuje współpracy, potaknięcia z ż-Zachodu dla normalizacji stosunków z Ukrainą, bo alternatywą jest wojna natowska, albo powstanie Ukraińców przeciw oliparchatowi. Poparcie ż-Zachodu jedynie przyspiesza jak  proces normalizacji dla Ukraińców (rosyjskich i nie). Wojna zakończyłaby się sromotną klęską ż-NATO (vide Syria), a powstanie poparłaby skrycie Rosja, a może  Chiny i Iran.
Zdumiewające, że żydłactfo miało nadzieje na co innego– świadczy to o tym, że nie jest tak genialne jak się maluje. Co nie znaczy, że ustąpi. Izrael jest tylko atrapą kompleksu władzy judeocentrycznej — nie najważniejszą, bez Izraela żydłactfo też przeżyje. Ten nelegalny, ludobójczy tfur jest  pretekstem do “wojen z terrorem” itp. podjazdów przeciw gojom wszelkimi metodami, podstawy już globalnej ż-polityki.itp.
Sklerotyki KiSSingery i BrzezinSSkie ustępują starci wiekiem, ż-neokony muszą się liczyć z in. mocarstwami — co wymyśli ż-banksteria dla kontynuacji planów NWO?
Czy osierocone kundle żydłactfa w Polin —  singery, kalksztajny, dudy…. wylecą na zbite pyski czy zmienią pieśń?
Wylansowanie Trampka przez ż-suszpy wróży “zmianę” polityki “wschodniej” ż-Zachodu, z konsekwencjami dla sojuszu rosyjskiego i świata arabskiego. Tylko zmianę na co? Rosja też obstawia wszystkie kąty. Z Fort Russ, głosu Rosyjskiej Racji Stanu:
Putin nienapugałsja ż-NATO: zgnieciemy NATO kiedy podejdzie za blisko
Putin: Międzynarodowy Sąd Karny o dupę otrzeć
Cienko zaśpiewają  Gawędziarze Narodowi, agenci wpływu jak prosorek A. Nowak itp. zżydłaceni opluwacze Rosji i Putina w Polin. Teraz to będzie kondominium rosyjsko-ruskie pod kremlowskim nadzorem buhaha

Przekleństwo chińskie: obyś urodził się w ciekawych czasach — i takie nadchodzą…

……………………

https://opolczykpl.wordpress.com/2016/11/22/poczatek-konca-kijowskiej-bandyckiej-banderowskiej-junty/

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: