Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

06/11/2016

Nowy pomysł Sżydłacki dla gojów w Polin: powinno przyjść na świat każde chore dziecko

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 18:41

PB: C.d. żydłackiego projektu pn. genocyd na Polakach… Kwalifikuje się jako ludobójstwo wg Konwencji o Ludobójstwie.

Przepchali ustawki o zabójczych scypionkach, GMO, radiacji itp. instrumentach żydłackiego masowego mordowania i okaleczania, tera zapobiegają akcjom obronnym Polaków spędzania uszkodzonych płodów.

Co to za chujowa ustawka anty-aborcyjna, co zabrania usuwania uszkodzonych płodów?! Rodzice (i społeczeństwo) za życia człowieka urodzonego z uszkodzoniami na ciele i/lub umyśle) to wieczna udręka, miliony wydane na specjalne “leczenie” (beneficjentem ż-medycyna i ż-farmacja), specjalną edukację, opiekę i przyrządy (wózki inwalidzkie, rampy, specjalne windy, przewodnicy i opiekunowie). Te miliony oczywiście pożyczy żontowi ż-banksteria na lichwę, do wiecznego spłacania przez cały naród, zakończonego zarekwirowaniem majątku narodowego i własności prywatnej (niebój nic, żydłactfo i na to wymyśli sposób)

Projekt qrva samozagłady narodu!!!

Mam pomysł alternatywny: wszystkie niechciane uszkodzone noworodki podrzucać pod drzwi Sżydło.

Jak kalksztajnowi zależy na chrzczeniu gojów, niech wypie__ala do Izraela i zostanie tam jawnym żydłakiem.

………………………………

4 tys. zł za donoszenie wadliwej ciąży. Nowy pomysł Szydło

 

Polska

12:28 03.11.2016 (zaktualizowano 12:37 03.11.2016) http://sptnkne.ws/cBdJ

 

Tomasz Dudek

 

Do Sejmu wpłynął Rządowy Program Wsparcia Dla Rodzin “Za życiem”. Beata Szydło chce wypłacać 4 tys. zł jednorazowej zapomogi za donoszenie i urodzenie chorego dziecka.

Projekt ma dotyczyć “wsparcia w zakresie dostępu do świadczeń opieki zdrowotnej oraz instrumentów polityki na rzecz rodziny, m.in. świadczeń gwarantowanych, do których szczególnie należy zapewnienie dostępności dla kobiet w ciąży oraz ich dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci, u których zdiagnozowano ciężkie i nieodwracalne upośledzenie albo nieuleczalną chorobę zagrażającą jego życiu, które powstały w prenatalnym okresie rozwoju dziecka lub w czasie porodu”. Jego autorami są wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki, Wiesław Janczyk z Ministerstwa Finansów, Sebastian Chwałek z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Jarosław Pinkas z Ministerstwa Zdrowia oraz Teresa Wargocka z Ministerstwa Edukacji.

Nowy pomysł szefowej rządu ma oferować oprócz jednorazowej wypłaty także 10-dniową opiekę w hospicjum dla dzieci, które prawdopodobnie umrą wkrótce po narodzinach. Tym, które będą dorastać z niepełnosprawnością, Beata Szydło oferuje specjalistyczną opiekę do ukończenia 18. roku życia (choć nie wiadomo dokładnie, na czym będzie ona dokładnie polegać i co wejdzie w jej zakres), a także wsparcie psychologiczne dla rodzin.

 

Pomysłodawcy projektu nie kryją, że jest on odpowiedzią na ostatnie protesty kobiet, przerażonych perspektywą zaostrzenia prawa aborcyjnego. Beata Szydło przytoczyła niedawne słowa Jarosława Kaczyńskiego o tym, że w Polsce powinno przyjść na świat każde chore dziecko, choćby po to, aby przed śmiercią zostało ochrzczone.

 

 

Rządowy projekt ma kosztować kilkaset milionów złotych. Krytycy obawiają się, że to kropla w morzu potrzeb małych pacjentów — opieka pielęgniarska i paliatywna, rehabilitacja, konsultacje i zabiegi to olbrzymie koszty, na które nie stać rządu obciążonego tak bardzo jak rząd PiS — choćby wypłatami samych świadczeń 500 plus. Istnieje również prawdopodobieństwo, że nowa zapomoga będzie po prostu korumpować osoby znajdujące się w dramatycznej sytuacji życiowej: na urodzenie chorego dziecka zdecydują się osoby żyjące w skrajnym ubóstwie bądź zadłużone. Odbije się to w efekcie na samych dzieciach.

Poglądy autora mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji.

Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polska/201611034182261-projekt-za-zyciem/

 

http://sptnkne.ws/cBdJ

 

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: