Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

14/10/2016

Jak kapućką głosowałaś, to teraz wysyłaj petycje buhaha

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 11:30

PB: Jak durnie próbują prowadzić Polaków do czynu to tak jest. Pani Iwonka zauroczyła się kandydziorem Kukizem i mamy “patry-jotycznych” bandziorów w KneSSejmie. Kolejne 4 laty zmarnowane… Bein z Szubertem flaki se wypruwali próbując tłumaczyć farsę wybiurczą, a panie Iwonki kapuśckami zagłosowały — i kto mówi że tylko facetom rozum na dół ucieka buhaha

Andrzej Dziąba: Pani Iwono! Właśnie o to chodzi Pani Iwono. Brakuje roboty. Z naszym ziomkiem Tadeuszem Wolnickim z Olsztyna w sprawie Pani Danuty Jasik i nie tylko mnie się już udaje coś zrobić. A z Panią?

PB: Pani Iwono, takie petycje to już tylko ćwiczenie na sformułowanie problemu dla piszącego i upuszczeni ejego wściekłości na system — a na to nie trzeba publiki.  ani zawracać im głowy podpisami które pójdą na przemiał.

Rozsyłając takie robi pani podwójną szkodę:
1. Mami się, że działa i coś z tego będzie.
2. Daje nadzieję lemingom, że ktoś za nich to zrobi, żont się przesraszy i będzie co powinno być w normalnym panstwie od naczała.
pozdravP
Andrzej Szubert: Tę petycję koniecznie napiszcie na papierze toaletowym. Inaczej marionetki okupanta z żydo-PiS-u dupę se nią podetrą. A tak wyląduje “tylko” w koszu.

Pisanie petycji do okupanta to strata czasu. W ostatnich latych były wysyłane go niego setki przeróżnych petycji. I gówno one dały. Okupant ustąpi jeśli już, to jedynie wobec masowych protestów na ulicach i blokadzie wszystkich urzędów państwowych – od knessejmu, Belwederu, siedziby URM i ministerstw po urzędy wojewódzkie, powiatowe i miejskie – prowadzonych dzień w dzien, w razie potrzeby miesiącami – aż do skutku. Petycji natomiast asgentura okupanta nie boi się.

as

2016-10-13 23:38 GMT+02:00 Iwona Mozejko:
Witam!

Proszę o podpisanie i przesłanie dalej. Dziękuję. Iwona
http://www.citizengo.org/pl/ 37589-petycja-o-reforme- spoldzielczosci-mieszkaniowej- w-polsce
http://temidacontrasm.info/ oszustwo-wyborcze-pis/
Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: