Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

06/10/2016

Kurator zawodowy ds. karnych mgr Piotr Biegański niekompetentny i arogancki

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 20:01
On Thursday, October 6, 2016 1:06 AM, Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com> wrote:

Panie Piotrze!

Przesyłam treść wystąpienia w związku z posiedzeniem Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim.
“14 października 2016 r. w Sądzie Okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim ul. Słowackiego 5 w sali numer XXIV o godz. 11 00 rozpocznie się posiedzenie w przedmiocie odwołania warunkowego zwolnienia w sprawie wyroku Sądu Rejonowego w Zabrzu sygn. akt VI K 1327/04, w którym zostałem skazany na 6 miesięcy pozbawienia wolności za legalne wzięcie 200 zł zaliczki od klientki. O 29 grudnia 2014 r. do 19 lutego 2015 r. odbywałem karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Wojkowicach, potem do 29 kwietnia 2015 r. w formie SDE (System Dozoru Elektronicznego), a od tamtego momentu na skutek warunkowego przedterminowego zwolnienia do chwili obecnej podlegam nadzorowi kuratorskiemu najpierw w Będzinie, a obecnie w Piotrkowie Trybunalskim. 
 
Kurator zawodowy ds. karnych mgr Piotr Biegański wystąpił z wnioskiem o odwołanie warunkowego zwolnienia. Ten niekompetentny i arogancki przedstawiciel władzy sądowniczej usiłował narzucić mi całkowicie podległy i służalczy stosunek do tej władzy. Nie mogłem się na to zgodzić.
 
W dwóch załącznikach znajdują się istotne informacje n.t. planowanego posiedzenia oraz okoliczności, jakie są z nim związane. Proszę o osobisty udział oraz poparcie moich działań na adresy internetowe piotrkowskich sądów: boi@piotrkow-tryb.so.gov.pl, Prezes SO Piotrkow Trybunalski <prezes@piotrkow-tryb.so.gov.pl>”
 

Pozdrawiam. Andrzej Dziąba. 

[załączniki niezaładowały się, zgłoś się do autora, jeśli potrzebujesz –pb]

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: