Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

05/10/2016

Ws. “dzieci muzułmańskich” w Lublinie: natychmiast zwrócić je do własnej cywilizacji

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 09:58

Piotr Bein 3.10.2016

do: kancelaria@diecezja.lublin.pl

sekretarz@diecezja.lublin.pl

rektorat@kul.pl 

Czy kto pytał, czy one chcą, by im żydo-NATO, żydo-“rebelianci” czy żydo-ISIS zabili rodziców?

Czy kto pytał je, czy chcą być przedmiotem handlu w obozach dla uchodźców w Turcji czy gdzie tam proceder odchodził?

Czy kto pytał, czy chcą być wleczone do jewropy jako towar na wyższy socjal dla miglanców?

Kuria robi degustującą rzecz, zdefinowaną jako ludobójstwo: de facto porywa dzieci z muzułmańskiej wiary i kultury na skatoliczenie, wynarodowienie, odcywilizowanie od własnego gniazda, wszystko jedno sierocego czy nie. W Syrii i in. krajach, skąd “uchodźcy”przybywają, są ludzie, którzy się nimi zajmą, a decydenci kurii, którzy sprowadzili nieszczęśników, mogą tam dożywotnio pomagać materialnie ze swych osobistych dochodów. Żydo-“Arabia” Saudyjska zaś będzie mogła budować meczet dla nich w środowisku na to odpowiednim.

Zawsze lepszy swój na przybranego rodzica niż obcy. Wpakowanie ich w środowisko chrześcijańskie, którego słusznie nienawidzą po tym, co “chrześcijanie” im zgotowali biorąc udział w żydo-wojnach z “terrorem islamskim”, to wielki szowinistyczny błąd pomylonej hierarchii KK.

One niepotrzebują zabawek plastykowych… mają u siebie język ojczysty, jedzenie lepsze niż nasze ż-GMO i daj Boże, żadnych scypionek narzuconych przez ż-farmację. Niszczenie symboli chrześcijaństwa jest objawem gniewu na niesprawiedliwość i krzywdę, jaką m.in. NATOwski Polin im wyrządził — zapytajcie Macierewicza/Singera buhaha

Żądam: natychmiast załatwić przekazanie dzieci muzułmańskich w dobre ręce w krajach/cywilizacji, skąd pochodzą.

Środki, które szłyby na ich utrzymanie ze źródeł publicznych: kościelnych (datki wiernych, przecie KK nic nie produkuje) i rządowych, ustawowo przeznaczyć na wychowanie i utrzymanie tych nieszczęsnych dzieci w ich własnej kulturze.

To byłoby honorowe i uczciwe rozwiązanie dylematu Kurii Lubelskiej… Przyniosłoby Polakom chwałę wśród muzułmanów, cementując solidarność gojowską przeciw żydłackiemu, wspólnemu wrogowi śmiertelnemu…

Tak nam dopomóż Bóg

 

Piotr Bein, Ph D, P Eng

niezależny badacz ludobójstwa

PiotrBein.wordpress.com

Grypa666.wordpress.com

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: