Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

11/09/2016

[dyskusja] Wybiury w USA, Putin, Trump i poczta Clintonowej — nocnikara telawiwowni w Polin nawija…

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 06:07

PB: wsjo rawno jak się nazywa, prezio USraela musi podpisywać i wykonywać to, co podtykają ż-suszpy CIA, podobnie jak Duda-obłuda w Polin

taka sama zmyła w obu krajach: pod oczekiwania większości elektoratu –od czasu wybiuruf Obomby żydłactfo ds. wybiuruf poczyniło w tym ogromny postęp, skoro nawet Roman załapał się :))

Roman: ,,i nigdy nie byl ministrantem…i nie slucha Radyja..i lubi pieniadze. ON sam Luteranin ozenil sie z dwoma katoliczkami, i chyba baptystka , bez zadnego slubu..czyli widac- ze dla niego jakakolwiek religia nie ma zadnego znaczenia ..zreszta jak dla 90% obecnej populacji swiata.
TO ze corka dokonala konwersji….to nie Trump powiedzial – – Wart Paryz Mszy….
Ja mysle, ze dla tych ludzi wiara wyznanie to dodatek do ubrania i nic wiecej. Zenia sie ze soba fortuny. A te dwie fortuny w NY dzialaja w miejscy- gdzie najbardziej drogie neiruchomosci znajduja sie nawiekszego skupiska Zydow na swiecie.
Ponadto System nie jest zydowski ale Chazarski Illuminacki- stad zaangazwanie w nie Chabad ktore tylko udaje ortodoxyjany judaizm ale nim nie jest,,,to jedna z kabalistycznych sekt hasydzkich matecznik illuminatyzmu shabathaistycznego…antynomizm w czystej postaci….
A tych co trzesa Systemem..jakos nikt w zadnej synagodze nei widzial:-)))
O Tym -jaki jest stosunek Neoconow do Trumpa swiadczy stosunek do niego wielkich mediow. I tu tez nastepuje rozlam..wlasnied po linii neokonizmu….i donacje mega finansow dla Clintonowej ….i porownanie do Trumpa.
CO do wielkich dyssydentow, jak Johnes -czy Duke….
doskonale wiesz ,ze to folklor polityczny dla dekoracyjnych celow Systemu:-)))
Najleszym dowodem film, jaki zrobili z Norrisem..i szumnie zapowiadali- jaki to cios w System:-_)_)_)_
Quzwa takiej hallly nie widzialem w zyciu,…:-)))i przestali zachwalac….nikt- jak wiesz nie obnosi sie z posranymi porteczkami.
Ze nie jest bogaty powiadasz…to go postrasz swoja ksiazeczka czekowa:-)))))
A czy to jego czy nei jego???
POmaluj 747 na swoje kolory o napisz na nim BEIN…..:-)))

PB: nie byłbym taki pewien Trumpa, płaszczył się przed lobby Izraela w USraelu, dzieci powychodziły za żydów i przeszły na judaizm… przedtem był w zażyłych stosunkach ze sqrvielami neokonów, Clintonami

nie jest żadnym milarderem, a wieżowce z jego nazwiskiem należą do ż-miliarderów, u których Tump dorabia dając swoje, “lepsze” od ichnich :)))

do obecnego stadium wyścigów prezydęckich nie wchodzą wrogowie żydlactfa

kampania Trumpa w telawiwoni była często holyłuckim picem przed kamerami w studio

Brat Nataniel Kapner, James Corbett, David Icke sa podobnego zdania, zaś

Alex Jones zachwyca się Trumpem od początku, nawet Dr David Duke dał się zrobić

padażdjom, uwidim

inna sprawa, że frakcja rozsądna, patriotyczna w suszpach USraela może dążyć do normalizacji stosunków z Rosją, pofajdanych rozmyślnie przez żydłactfo celem wojny z nią, co byłoby szalenstwem, a neokony to wlasnie psychopaci do sześcianu

Roman: To zalosne, panie Zbigniewie… To co prezentuje dziennikarka polskojezycznej telAvizji…to czysta propagandowa obrabotka.
Przede wszystkim w Ameryce nikt nie wierzy w rosyjskich hakerow Clintonowej poczty…i nikt poza nia nie oskarza o to Rosji.
Malo- atut Trumpa to wlasnei jego zapowiedziane unormowanei i oparvie stosunkow z Rosja na twardych uczciwych, czyli chrzescijanskich zasadach. DO czego Clintonowa, ani ci ktorych reprezentuje- czyli Neocony nie sa zdolni… genetycznie:-)))
WOgole wbrew wmawianiu Polakowm, ze istenieja animozja pomiedzy Amerykanami, a Rosjanami to naduzycie.Nie ma czegos takego..poprostu nie ma. Amerykanie szanuja Rosjan i uznaja za wartosciowych partnerow, z ktorymi warto wspolpracowac zupelnie uczciwie i owocnie.
Wlasnie i dlatego Clintonowa zostanie zdruzgotana….i nie pomoga jej falszywki medialne…ktore same podkladaja leb.
Np stara tu znana gazeta codzienna Dallas Morning News od zarania uchodzaca za Konserwatywna…nalezaca do Corporacji Bello,,-jak sama nazwa wskazuje nalezaca do Zydow…nagle oglosila- ze popiera nie Trumpa, ale Clintonowa:-))))
Ludzie patrza i gadaja co to za konserwatyzm wspierajacy taka libertynska, komunistyczna wydre….
Gazeta przestala sie sprzedawac natychmiast:-))))
W Polsce nawet nikt nie zajaknie sie, ze tu w Ameryce idzie naprawde zaciekla walka- w ktorej o przezycie walcza …NEOCONY i wszystko co sie za nimi kryje!
Dlatego ma racje ten co mowi…ze wygrana Trumpa to zupelnie innych swiat.
Szczesc mu Boze!
…………………………….

From: Zbigniew Juźków
Subject: UKROBANDEROWIEC TARASIUK I PISOWSKI POSEŁ DWORCZYKMÓWIĄ O ZBRODNI NA POLAKACH.
Date: Sat, 10 Sep 2016 18:26:17 +0200

UKROBANDEROWIEC TARASIUK I PISOWSKI POSEŁ DWORCZYK MÓWIĄ O ZBRODNI NA POLAKACH.

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: