Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

04/08/2016

Zygmunt Miernik więźniem suszp dla zmyły?

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 23:17
Jan Sposób: Tak, zdecydowanie! Miernika należy wykreować na kandydata do fotela prezydenckiego w następnych wyborach! Bo w Polsce nie ma ważniejszych spraw niż rzucanie tortem w sędziego, niszczenie pomników poległych żołnierzy czy rozliczenie “zbrodniarzy komunistycznych (Kiszczak, Jaruzelski, WRON)”. Komuś chyba padło na dekiel!

Otylia Zigman: JA DODAM OD SIEBIE, DLACZEGO POLSCY PATRYJOCI NIE PROTESTUJA. TAKZE ws.  WIEZNIA POLITYCZNEGO MATEUSZA PISKORSKIEGO??? ZAARESZTOWANY i OSADZONY w WIEZIENIU na podst. UKNUTYCH KLAMSTW OBECNEGO REZIMU, KTORY JEST KONTYNUACJA POPRZEDNIEGO SYSTEMU w O WIELE GORSZYM WYDANIU od STRONY ZACHODU, PRZEZ TA SAMA GRUPE WICHRZYCIELI SYJONISTYCZNYCH!  WIECZNYCH ZDOBYWCOW SWIATA i DRECZYCIELI NARODOW UJARZMIONYCH!!!

Andrzej Szubert: Miernik to idiota, albo prowokator. Zasługuje na psychiatryk lub kamieniołomy. Za umieszczenie zdjęcia prezydenta Putina na transparencie ze Stalinem, Jaruzelskim i innymi komunistami organizatorzy tej manifestacji zasługują na dwa lata kamieniołomów. Każdy jeden! Prezentują chory, antypolski pseudopatryjotyzm. Polska ginie, a ci durnie zajmują się prehistorią i staruszkiem Kiszczakiem, który całkiem słusznie z Jaruzelskim rozwalili żydo-watykańską Solidurność.

Oglądałem film do momentu, gdy mignął mi transparent (min. 2:06 sek) gazety żydo-polskiej (klub w Chorzowie). Od razu widać, że to pejsate bractwo stoi za tą manifestacją, odwracając uwagę Polaków od spraw FUNDAMENTALNYCH.

Bronić Miernika nie ma sensu. Za zajmowanie Polaków pierdołami (Kiszczakiem), gdy obecny okupant o niebo gorszy od Kiszczaka i Jaruzelskiego, zasłużył na kamieniołomy. A tym bardziej za to zdjęcie prezydenta Putina na transparencie. Do ludzi chorych na rusofobię nie mam litości. Im potrzebna jest terapia szokowa.

Andrzej Dziąba: https://www.youtube.comcwatch?v=-_LrNPihTKw

………………………………….
On Wednesday, August 3, 2016 3:05 PM, Andrzej Borelowski:
                           ZYGMUNT  MIERNIK  WIĘŹNIEM  POLITYCZNYM   III RPRL
                                             RELACJA   (prosimy o publikowanie i kolportowanie)
Zygmunt Miernik, który uczestniczył w 2013 roku w proteście „tortowym” wobec systemowej ochrony zbrodniarzy komunistycznych (Kiszczak, Jaruzelski, WRON) przez sędziów sądu okręgowego w Warszawie został skazany przez ten sam sąd na 10 miesięcy więzienia.
Zbrodniarze są w III RPRL uniewinniani lub zawsze otrzymują wyroki w zawieszeniu.
Tylko były internowany Zygmunt Miernik ofiara represji PRL, koordynator stowarzyszenia NIEZŁOMNI  trafił 2 sierpnia 2016 roku do więzienia.
Sam się zgłosił na wezwanie sądu. Pod więzieniem w Wojkowicach (na obrzeżach aglomeracji Śląskiej) odprowadzało go wielu patriotów.
Była konferencja prasowa dla dziennikarzy, mini koncert Pawła Piekarczyka  oraz wiec pod bramą więzienia.
Przybyły licznie delegacje:
Więźniów politycznych PRL z Krzysztofem Bzdylem (KPN) na czele.
Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych z Adamem Słomką.
Klubów Gazety Polskiej z Krakowa (dwa samochody!) , z Katowic (Wiesław Wrona) i Klubu GP z Chorzowa (Zygmunt Korus) z własnym banerem.
NSZZ „Solidarność” sekcji ochrony zdrowia z dr. Władysławem Kostrzewskim.
Solidarni 2010 z Elą Kogowską.
Reprezentanci stowarzyszenia praw ojca Dzielny Tata z Lechem Osikowiczem
Stowarzyszenia Solidarności Walczącej, Ruchu Kukiz15,  fundacji Lex Nostra oraz RKW na czele z Andrzejem Gużkowskim.
Wiele osób indywidualnych z Facebooku, poinformowanych przez Internet.
Zgromadzeni rozpoczęli kampanię pod hasłem „ZWOLNIĆMIERNIKA – ZAMKNĄĆ MICHNIKA”
(Stefan Michnik brat Adama jest  zbrodniarzem komunistycznym)
W całym kraju w najbliższych tygodniach organizowane będą kolejne akcje na rzecz uwolnienia więźnia politycznego III RP oraz oczyszczenia wymiaru sprawiedliwości ze zbrodniarzy PRLu. Szeroko mówił o tym na wiecu Adam Słomka.
Za biuro Prasowe NIEZŁOMNI
/-/ Ireneusz Wolański
Relacja filmowa
https://www.youtube.com/watch?v=-_LrNPihTKw
relacja TVP3 http://katowice.tvp.pl/26388746/2082016-godz1830
opis
http://wpolityce.pl/polityka/302112-skandaliczny-wyrok-dla-zygmunta-miernika-w-koncu-znalazl-sie-ktos-kto-wlasciwie-potraktowal-pseudo-wymiar-sprawiedliwosci
protest Tortowy NIEZŁOMNYCH zdjęcia
http://www.se.pl/rzut-tortem,303943/
 Dziwi brak informacji w głównych Wiadomościach TVP…

CDN

Advertisements

1 Comment

  1. […] Co robił Zygmunt Miernik na manifie za uwolnieniem Poleszukowej? Miernik (jak Kukiz) pajacował na Majdanie kijowskim. Czy był służbowym do majdanu w Polin? W każdym razie jego uwięzienie wyglądało grubymi nićmi. […]

    Pingback by Na tropie syjonistycznej agentury w ruchu narodowym | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 13/12/2018 @ 06:31


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: