Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

14/02/2016

Robert Brzoza “się” dał zjudaizować

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 11:04

Piotr Bein 13.2.2016

Kiedy nasiąkamy spaczeniami naszej kultury i cywilizacji przez wpływy z cywilizacji judaistycznej, nazywam to judaizacją. Nie chodzi o jakieś wpływy w muzyce czy mowie ojczystej, bo to zachodzi przy mieszaniu czy styku jakichkolwiek kultur, tylko o zmiany ducha narodu czy rasy słowiańskiej.

Pogarda dla chłopstwa

Chłopi ostoją patriotyzmu, zwyczajów i obyczajów, folkloru, zdrowego rozsądku i bazy żywnościowej dla narodu. Z tego wywodzi się żydłacka pogarda dla rolnika-wieśniaka i poniżanie jego pracy z trzodą, na roli… bez czego naród ginie pozbawiony zdrowej bazy żywnościowej. Z tego co czytałem, pogardę tę wszczepili nam żydłacy wiedząc, że chłopstwo to najsilniejsza ostoja narodowych wartości, siła walki zbrojnej i duch. Poniż, zepchnij na margines i w końcu zdepataj  — ostoja narodu załatwiona. Patrz obecne wysiłki jewrounii wzgl. drobnych posiadaczy rolnych, ogromnej obszarowo grupy w skali kraju, trzymającej ww. wartości kulturowe i cywilizacyjne.

Podobno erudyta, wzorzec mądrości oraz cnót ludzkich i narodowych, Robert Brzoza stosuje wobec oponenta, z braku argumentu rzeczowego, wtarte Polakom żydłackie poniżenie chłopów. W dyskusji z Romkiem u Maruchy, Brzoza napisał: Panie RomanK żywcem nie ma pan co robić? Poczytaj, że pan dobrą książkę, wyjdź z psem na pole, a nie wyskakuj pan niepotrzebnie z butów… bo słoma wychodzi.

Zauważ zarozumiałość, bufonadę wyksztaucióha. No i wytarty szablon, świadczący o bogactwie yntylektu. Pogarda, brak szacunku, ale oczywiście “uprzejme” “panowanie” dupka druzgocącemu oponentowi. Wolę w takich przypadkach “tykanie”.

RomanK odparł: Dobre rady ….za darmo???? panie Brzoza:-))))) cus pan taki nerwowy, zamiast podziekowac, za reklame pan mnie tu sloma chce obrazic???? Nie obrazi pan:-)))) lepszymi sobie dupe wycieralem:-))))

Podobnie Brzoza do Beina w e-dyskusji mejlowej. Za dużo grzebania żeby przytoczyć… pyskówka nic nowego nie wniosła do dyskusji, więc nie udokumentowałem końcówki e-wymiany.. Jeśli jest doniosła, to Brzoza może zaśmieci… znaczy zamieści u siebie LOL

Zwrot o słomie/sianie w butach występuje na forach u prymitywnych forumowiczów i osób tępawych, niezdolnych  pisać poza szablonem judaizacji. Czemu biedak nosił to w butach (jeśli je miał!)? Nie posiadał onuc, skarpet czy futra w obuwiu. Czy to powód, by z tego żarty robić z doszczypkiem ad hominem? Dziś, wystrojone paniusie i odgarniturowane wykształcióhy z sieczką hasbarną we łbach, uważają się za lepszych od wsioków ze “słomą w butach”. Czy o to chodziło, panie Brzoza?

Ostro odpowiedziałem dupkowi u Maruchy (pomyliłem adresata, przeprosiny tu dla nr 91, Marucha na złość mi nie zamieścił). Omyłkowy adresat Maćko odparł: Pan prosiaków z kims innym pilnowal. Spotkałem pastuchów w różnych kulturach, nie widzę w czym gorsi od tych, co ich takimi zwrotami poniżają.

Hasbarna rusofobia, gojowska wiara w materializm i rynek

Wynikiem judaizacji jest też bezpodstawna rusofobia i wiara w elementy rynku, podczas gdy ten jest pod coraz większą  kontrolą banksterii. W obu kwestiach, Brzoza nie daje dowodów na wolność od myślenia szablonami wszczepionymi gojom, ani nie pokazuje szans na de-judaizację swej mentalności przy bufonadzie, zarozumiałości i apodyktyczności.

Utratę ducha społeczeństw zjudaizowanych (tzw. zachodnich”) poruszyłem w odpowiedzi Brzozie na jego hasbarny argument o rzekomej nędzy w Rosji Putinowskiej: Po co odsyłać do wiochy czy pipidówy rosyjskiej? — starczy zajrzeć do jednej w ‘kapitalistycznym’ Polin, albo tu w “zamożnej” Canadzie. Świat materialny to nie wszystko i chwała Bogu Rosjanie zachowali ducha. Toteż razi zjudaizowanego ślepca duchowego z Polin, co widzi w Rosji…

Wypaczone pojęcie wybaczania

Niedoszłe wstawiennictwo pani Otylii wywołało do tablicy kwestię przebaczania. Brzoza zażądał: Dopóki panowie nie przeproszą mnie publicznie, a pan Bein nie przestanie obrażać mnie przy każdym emailu, to nie możemy współpracować. Odparłem  nawiązując do kolejnego przejawu judaizacji narodu: Co do wybaczania, Polacy “dzięki” zjudaizowanemu katolicznictwu mają wypaczone o tym pojęcie. Wybaczyć można sobie w głowie dla własnego pokoju ducha, co nie znaczy popuścić skórwielowi. Chyba że szczerze wyrazi skruchę, przeprosi równie uczciwie i szczerze, po czym takoż poprosi o wybaczenie. Brzoza nalegał: żeby ktoś komuś wybaczył, to najpierw trzeba przeprosić…

Odparłem: Polacy “dzięki” zjudaizowanemu katolicznictwu mają wypaczone o tym pojęcie. Wybaczyć można sobie w głowie dla własnego pokoju ducha, co nie znaczy popuścić skórwielowi. Chyba że szczerze wyrazi skruchę, przeprosi równie uczciwie i szczerze, po czym takoż poprosi o wybaczenie. Brzoza jest nieszczery od momentu rozsyłki zajawki o swym biznesie.

Dlatego tak Polakami manipulują srule — komu myśmy już nie wybaczali! Dlatego tylu skórwieli wśród polactfa, bo ich KK nafaszerował zjudaizowaną dla gojów wersją “wybaczania”. Czy Chrystus wybaczył plemieniu żmijowemu? Nie popuścił faryzejom przy żadnej okazji.

Jako chrześcijanin, nie mogę “wybaczyć” o tak lekko na modłę zjudaizowaną, bo utwierdzam bliźniego w grzechu. Ponadto, widząc jak łatwo mu uchodzi, grzesznik zwiększy obroty. Tak było (jest) z Maciejem Pokorą, Tadkiem Kisielem, Józkiem Bizoniem i innymi, od których Pralnia się u mnie  przelewa.

Pogróżki dintojrą i odwetem

W zaawansowanej fazie dyskusji, Brzoza postawił ultimatum wobec krnąbrości PB i AS: Mają panowie dwa wyjścia: albo przeprosicie. Przeprosiny opublikuję na stronie i złagodzę artykuł, albo nie zatrzymam machiny. Niech leci opinia po całym internecie. W przeciągu kilku miesięcy dojdzie do całej branży. Wybór należy do panów.

Proponowałem Pani Otylii, zatroskanej rozwojem dyskusji, by wystąpiła w roli arbitra, zestawiając przebieg ad hominem, by ustalić kto zaczął i jaki był rozwój pyskówki. W trakcie dyskusji, Brzoza zaczął grozić kontaktami w “branży”.  Odparłem na ww. ultimatum przypominając pogróżkę: czemu obiecuje pan zemstę (wykorzystam wszelkie kontakty, aby ich usunąć), gdy nawet nie wyjaśniono obiektywnie, co kto przeskrobał?!  Wybór nastąpił na początku, zaraz po poniżeniu Szuberta i wymijających jeśli nie gnojkowych odpowiedziach na krytykę i pytania. Nie odwróci pan sofistyką, co się naprawdę stało. Nie widzę żadnych przesłanek do zmiany opinii o Robercie Brzozie. Więc chyba jednak pozostaje panu dintojra, bo opinie z Szubertem mamy tak ‘straszne’, że nic nam już nie zaszkodzi… A reklama przyda się; chciałbym dostukać 10 mln wizyt zanim zrezygnuję z orki dla Polaków pod wiatr polactfa.

Niedoczekawszy się przeprosin, Brzoza wyłożył nieco szczegółów odwetu w “branży”: Przykro mi panie Bein, nie doczekałem się od panów przeprosin, dlatego artykuł zostanie opublikowany, bezpośrednio przez admin/właściciela (wyższa skuteczność) na alexjones.pl. Dla pana informacji: ruch na moje strony to ok. milion wejść miesięcznie, na alexjones.pl ponad milion wejść miesięcznie. Pozostaje jeszcze jeden portal, który ma 2,5 mln wejść miesięcznie. Tak jak powiedziałem, mamy dostęp do całej branży. Oczekuję tylko pisemnych przeprosin, które opublikuje pod artykułem.

To jest systematyczny e-stalking… RCMP odesłało mnie do mecenasa, bo prawo cywilne nie ich zakres obowiązków.

 

1 Comment

  1. […] — złoto, obligacje, mamona — to przejaw judaizacji. Typowo wpadają w to ekonomiści, np. Robert Brzoza i Jeffery Sachs, sami będąc pazerni, notorycznie ignorując o wiele większe […]

    Pingback by [dyskusja] Fascynacja złotem, juan i co tam panie z banksterami | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 16/05/2016 @ 08:01


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: