Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

06/02/2016

:) [dyskusja] POWIADOM POLAKÓW-SŁOWIAN: POLSCE GROZI KOLOROWA REWOLUCJA i MAJDAN — SOROSA SPRAWKA!

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 05:07

Andrzej Szubert: Piotrek – z oszołomstwem z NSZ Szikago nie dyskutuje się. Ja od miesięcy wywalam ich z listy adresowej. Są ogłupieni propagandą Michalkiewicza i rebe Rydzyka. We łbach mają żydo-katolicyzm, rusofobię i antykomunizm. Próbowałem z nimi parę razy dyskutować, ale bezskutecznie. Do tych zakutych łbów nic nie dociera.

PB do NSZ Chicago: nie codzień dostaję pochwały, więc dziękuję wielce!

a co, was też srule nabrały na Budapeszt? pociągiem czy samolotem? LOLLOLLOL
żeby było jasne szikagoskim wykształcióhom:
– w tym przypadku Żyd piszemy z dużej litery, jako że krytykujemy grupę narodowościową, plemię, zbiorowisko chorych pod sufitem, a nie wyznanie = co nie znaczy że grupa i wyznanie nie mają związku LOL
– nigdzie nie piszę w mejlu ani poza, że JR Nowak to Żyd czy żyd, krypto- czy nie… bo tylko debil może tak twierdzić gdy nie ma na to dowodu; przeciwnie, prof. JP Nowak broni Polskiej Racji Stanu w przypadkach nierusofobicznych i niekalksztajnowo-popisdzielczych, np. odnośniki do niego w:
 
– okazuje się też, że debil może wsadzać słowa w usta innym LOL .. chyba że macie na myśli Cohn-Bendita, ale to żydłak-ścierwo pewnikiem, jak wynika np. z żydowojen bałkańskich
– gdyby zamiast się mączyć (oj, mąka coraz droższa i dar Boży), smarkate mondrale szikagoskie kliknęły jak polecam w mejlu, dowiedziałyby się:
 
nie znam nawet z nazwiska wielu z uprzejmie wymienionych, no ale jeśli towarzysze (nie moi, więc nie rozumiem spoufalenia) żydo-komunistyczni znają, to musi co prawda

Narodowe Siły Zbrojne-Nowe Pokolenie Chicago NSZ-NP <nszchicago@gmail.com>: Dziękujemy ci, że rozpoznajesz każdego zakamuflowanego Żyda- srula (pardom, iż wielką literą). Kto jak nie ty rozwikłałby agenta JR Nowaka. Sam bóg słońca nam cię zesłał (czy zesrał – niepotrzebne skreślić). Jesteś nam Unszlichtem, Robespierrem i Dzierżyńskim w jednym. Ach, co tam słońce, sam Marks z Engelsem cię posłali, abyś wybawił zżydziałe dusze proli! Sam wujek Osetyniec i starszy brat Kałmuk natchnęli twe serce i umysł! Żyj nam sto lat towarzyszu!

Andrzej Szubert: Pani Otylio, Niestety kolejny raz rozsyła Pani bzdurną propagandę, tym razem otrzymaną od Domaradzkiego!

W zgnojonym jewrounijnym baraku polskim nikt nie szykuje “kolorowej rewolucji” czy jewromajdanu! NIKT! A tym bardziej Soros!!! Dlaczego miałby on wspierać proizraelską i prousraelską rusofobiczną żydo-PO przeciwko jeszcze bardziej ślepo proizraelskiemu, prousraelskiemu i wściekle antyrosyjskiem żydo-PiS-owi?

No – proszę mi odpowiedzieć – z jakiego powodu i w jakim celu Soros chciałby obalić żydo-PiS?
Soros to popychadło Rothschilda i Rockefellera. Dlaczego chciałby obalić żydo-PiS gorliwie służący żydowskim interesom?

To że jakaś durna baba napisała idiotyzmy o rzekomej grożącej Polsce “kolorowej rewolucji” i jewromajdanie (powołujc się na agenta wpływu Śliwińskiego), i że te brednie rozsyła jakiś inny dureń nie jest jeszcze powodem, aby i Pani brała udział w żydowskiej operacji zapędzania Polaków na fałszywą żydowską barykadę inscenizowanej “wojny” bratnich kibuców PO i PiS.

To co się dzieje w Polsce to nie jest “kolorowa rewolucja” ani przygotowania do niej. I żaden majdan srajdan. To istniejąca od lat fałszywa żydowska barykada odwracająca uwagę Polaków od tego, że POPiS to jedna i ta sama żydowska szajka ograbiająca Polskę, udająca walkę pomiędzy sobą. A takie teksty jak ten z “prawego.pl” (strona durniów, użytecznych idiotów manipulowana agenturą wpływu) mają za zadanie zapędzać durnych Polaków na barykadę obrony żydo-PiS-u.

Zanim Pani takie bzdury zacznie rozsyłać dalej pisząc jeszcze, za za ową domniemaną “kolorową rewolucją” stoi Soros – niech się Pani na spokojnie zastanowi – po co Soros miałby obalać najbardziej prożydowski PiS!

I jeszcze garść uwag odnośnie tego: Czy Węgry mogą być przykładem dla polskich reform?

Takie coś może pisać ktoś, kto zna sytuację na Węgrzech jedynie z żydo-PiS-owskiej propagandy.
“Reformy” Orbana sprawiają, że garstka bogaczy staje się coraz bogatsza, a rzesze biedoty coraz biedniejsze. A wszystko za sprawą podatków. Już wielokrotnie pisałem, że Orban podatkami okrada Węgrów. Nie tylko ja tak myślę. Inni teżNa Węgrzech będziemy mieć do czynienia z sytuacją, w której podatek dochodowy będzie rekordowo niski, natomiast podatek VAT –  bardzo wysoki.  Pomimo retoryki, że Fidesz sięga do głębokich kieszeni, trzeba jednak pamiętać, że podatek VAT jest podatkiem pobieranym przede wszystkim od ludzi biednych. Jeżeli jest on bardzo wysoki, uderza po kieszeni przede wszystkim ubogich. Jeżeli VAT wynosi bisko 30% – a tak jest na Węgrzech – a biedny człowiek wydaje cały swój dochód na bieżące potrzeby i nie starcza mu pieniędzy na robienie oszczędności, wtedy tak wysoka stawka VAT jest dla niego poważnym obciążeniem. Człowiek bogaty natomiast wydaje na życie mniej więcej 1/3 swoich dochodów, resztę odkłada oszczędności na konto bądź inwestuje. Płaci wtedy VAT tylko z trzeciej części swoich dochodów. Efektywna stawka VATu od całości dochodu stanowi u niego zaledwie 10%. U człowieka ubogiego natomiast – aż 30%. Pamiętajmy, że VAT to podatek uderzający w biednych ludzi i im wyższy podatek VAT, a niższy podatek dochodowy, tym bardziej taka sytuacja uderza po kieszeni ubogich, sprzyjając jednocześnie bogatym. Wydaje mi się, że ten kierunek podatkowania, będzie coraz bardziej uderzał w biednych ludzi.”

A to tutaj pisał Kosiur. A tak wyglądają rzeczywiste reformy Orbana:

 

https://i1.wp.com/www.kimlan-lam.pl/duze/majtki-damskie-p6063883.jpgPolitycznie Orban jest na jedynie słusznej żydowskiej linii.

W Polsce obradował niedawno knesset, a wcześniej żydowski „parlament jewropejski”. W Budapeszcie natomiast obradował Światowy Kongres Żydów. Widać mają oni pełne zaufanie do pobratymca Orbana.  A jeszcze przed tym kongresem Orban udzielił wywiadu żydowskiej gazecie. Oto kilka jego głównych myśli z tego wywiadu:

– jakakolwiek koalicja mojej partii Fidesz z antysemicką partią Jobbik jest wykluczona,
– moja polityka w stosunku do antysemityzmu to „zero tolerancji”,
– uważam, że Izraelczycy, którzy wywodzą się z Węgier, są nadal częścią narodu węgierskiego,
– kiedy pierwszy raz zostałem premierem, to wprowadziłem obowiązkowe nauczanie o Holokauście do szkół,
– Europa jest w kryzysie i szuka sobie kozłów ofiarnych,
– Węgry to jedyny kraj w Europie Środkowej, w którym mieszka sporo Żydów, którzy przeżyli Holokaust, ale także węgierscy potomkowie hitlerowskich kolaborantów.”

Uciekinierów muzułmańskich Orban nie wpuścił na Węgry dlatego, że miejsca zarezerwowane są tam dla
Izraelczyków, którzy wywodzą się z Węgier i są nadal częścią narodu węgierskiego. Wszystko jasne?

PB: Ciekaw jestem co naiwny (więc super-) agent wpływu, pisowiec sierota kalksztajnowa hasbarny rusofob Profesor JR Nowak (wyszukiwarka wewn. na PiotrBein.wordpress.com) podszepnie Polakom ws. Węgier…
Srule ustawili “Grupę Wyszehradzką” i dysydencję węgierską na uciechę gojom, żeby myśleli że walczą o swą wolność. Za PO, odurnieni Polacy jeździli do Budapesztu pokrzyczeć na manifach orbanowskich, gdzie przemawiało żydzisko Cohn-Bendit, podgrzewając tłumy duraków.
Cohn-Bendit  to ten od żydowojen bałkańskich przeciw Serbom:
Nieskończona jest durnota gojów, a przewrotność sruli — wieczna…
…………………………………………..
On Friday, February 5, 2016 4:41 PM, Adam Domaradzki <adomek2@gmail.com> wrote:
Szanowna Braci Konfederacka !

Dziękując za wsparcie przed poprzednim spotkaniem, uprzejmie donoszę, iż:

1.
Relację ze spotkania nt. “Czy Polsce grozi “kolorowa rewolucja”? można znaleźć m.in. na:

a) http://prawy.pl/z-kraju/12489-w-polsce-realizowana-jest-pierwsza-faza-kolorowej-rewolucji

b) kanale youtube:  https://www.youtube.com/channel/UC8cFYKGpDd_wWc-FizpbIPQ (3 filmy z jednego spotkania – do soboty powinien być komplet wgrany).

2.
Już zapraszamy na kolejne spotkanie otwarte 9 lutego 2016, o godz. 18 do Amicusa.
Temat: Czy Węgry mogą być przykładem dla polskich reform?
Prelekcje wygłoszą: Prof. Jerzy Robert Nowak oraz red. Maciej Szymanowski, po czym będzie możliwość zadawania pytań.

Szczegóły na plakacie w załączeniu. Warszawiacy – plakat drukujcie i wywieście w widocznym miejscu.

3.
23 lutego 2016 z kolei, temat debaty brzmi “Zapaść demograficzna czy wojna demograficzna”, a prelegentami będą dr. A. Wronka oraz poseł J. Żalek.

Z uszanowaniem,

Adam Domaradzki

Koordynator spotkań
Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: