Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

06/02/2016

Holokaust i Szydło… „prostytutka państwowa”

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 04:27

PB: Gwoli ścisłości.

Cierpisz utwierdza żydłackie wykręcenie pojęcia Holokaust na wyłącznie zagładę Żydów (Szoa).

Większą zagładą niż Szoa była zagłada Słowian przez tychże sprawców Holokaustu w okresie II wś.

W nauce o ludobójstwie, której mam zaszczyt być adeptem i której czołowi niezależni badacze b. wysoko uznali wkład grupy Polaków w powyższe opracowania naukowe, używa się Szoa w swoim wąskim znaczeniu. Zaś Holokaust to zagłada ponad 20 grup przez syjo-hitlerowców.

Zamiast skorygować Szydło i w ten sposób docierać do skołowanej hasbarą publiki, Cierpisz wzmacnia efekt holo-oszustnego przekłamania.

Polackie pojeby zorganizowały kilka nagonek na “żyda” Beina (i współautorów  ww. prac) za to, że używamy Holokaust prawidłowo i stawiamy zagładę Słowian (w tym Polaków) jako gorszą od Szoa (dziesiątki mln, pozbawienie narodów słowiańskich elit, podczas gdy srulowe syjo-elity i rotszyldziaki zorganizowali Holokaust (i Szoa), pozostając jedynymi “ocalałymi z Holokaustu”. Dziś Słowianie (w tym Polacy) są wśród  najbardziej zniewolonych przez żydłactwo — wide służalcze mowy Dódy i Szydło z okazji Ałszwic.

Holokaust na gojach trwa więc, od 11 IX także muzułmanie na srulo-celowniku. Ale wojny i rewolucje nie są dziś jedynym substytutem obozów zagłady! Patrz brak pracy i drożyzna, scypionki i radiacja, zatrute żarcie, woda i powietrze… instytucje wrogie obywatelom nie do zniesienia:

https://piotrbein.wordpress.com/2016/02/05/szok-lichwiarski-pro-banksterskie-antyspoleczne-i-antynarodowe-mf-polin/

……………………………………

Holokaust i Szydło…„prostytutka państwowa”

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: