Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

03/02/2016

[dyskusja] Śląscy patrioci na fałszywej barykadzie żydłackiej rusofobii

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 15:37

PB (po powtórce od RB): zaczyna od spamu na rzecz swego biznesu, pod presją opinii i pytań na temat,  chce by go wypisac…

na mondrom 🙂 odpowiedz by nie wysyłać to nie dostanie, odpowiada spamem — i to ma być gwiazda publicystyki  …chyba dla durnych gojów w Polin!

PB: najlepszy na to sposób: nie wysyłać od siebie… przyssał żeś się pan jak pijawka 🙂 chowając (świętą) głowę jak struś LOL …słowem ZOO

Robert Brzoza: Witam, Proszę nie wysyłać do mnie więcej żadnych informacji z tej grupy. Nie chcę mieć nic wspólnego z nieuczciwymi osobami jakimi są: Piotr Bein i Andrzej Szubert. Tu jest potwierdzenie działalności tych osób. Informacja będzie wysyłana za każdym razem kiedy dostanę spam od tej osoby.

PB: no to wzajemnie się poznaliśmy 🙂 cieszę się również, że uczy się pan jak e-postępować ze skórwielami LOL

linki wg netykiety: podanie źródła info, żeby mógł pan rozpowszechniać 🙂

wspólnego tyż nie chcę 🙂 tylko odpowiedz pan na merytoryczne pytania tyczące własnej pana rozsyłki o własnym biznesie

powtarzam jak milicjantowi: wypisuje z listy inicjator wątku, ja nim nie jestem…

zaczął pan kijową “dyskusję” o sobie dupkowatą odzywką do mego sprawdzonego Przyjaciela i Patrioty Polskiego, Andrzeja Szuberta…

widzisz pan nie tylko srule potrafią sztamę trzymać i zadbać o swoje LOL

pozdravP

ps w końcu zdecydujcie się: Bein żyd czy ubek LOL

tu masz pan więcej do swego uczciwego wypracowania

Robert Brzoza: Witam, Proszę mnie wypisać z listy, ponieważ nie chcę być w grupie, gdzie znajduje się oszczerca pan Bein. Panie Bein proszę się nie chełpić swoim tekstem, proszę go przeczytać, kto zachował się nieuczciwie.

Proszę się nie martwić, poinformowałem swoich czytelników o pana działalności.  Wstyd znać nawet wirtualnie takich ludzi jak pan.
Proszę nie wysyłać mi już więcej pana linków, są nic nie warte, bo poznałem jakim pan jest człowiekiem.
Nie chcę mieć nic wspólnego z panem.

PB: panie Brzoza, listy sporządza inicjujący wątek; po co pan zawracasz gitarę ponad pół setce osobom?

e-rozsyłasz pan zajawki na rzecz swego interesu, a zamiast rzeczowych odpowiedzi na pytania i uwagi walisz pan ad hominem po nazwiskach…
sraszysz pan porządnych, myślących Polaków dintojrą (znajomości?)…
jak paranoik węszysz pan wszędzie esbecję i spiski przeciw sobie…
dowalasz się pan do uczciwych blogerów wg żydlackiego skryptu dla zjudaizowanych gojów…
niby odcinasz się pan od niewygodnych pytków, ale muszisz się pan ponownie przyp…ć — przerośnięte ego?
na koniec zabierasz pan zabawki — zdziczałeś pan w Polin 🙂
 
wyluzuj się pan, pisałem już — szkoda pana bo zdarzają się panu i dobre teksty
 
pan se niezłej anty-reklamy narobiłeś

Robert Brzoza: Witam, Bardzo proszę wypisać mnie z tej grupy.

Andrzej Szubert: Tych z  RAŚ wywalić do Niemiec, bez prawa powrotu, a “niezłomnych” z obłąkanym Słomką do kamieniołomów ew. do psychiatryka. Albo na UPAinę.
PB: Akcje przeciw zaborcom i RAŚ popieram, lecz niszczenie pomników krasnoarmiejców to odlot. Jeden z drugim gnojek ze Słomką na czele niech zobaczą np. cmentarz w Siekierkach — ilu i jacy młodzi! A że ginęli za srulowe interesa to inna sprawa. Niezłomni też dali się nabrać na żydłacki przekręt — rusofobię.
Otylia Zigman: NIEZLOMNI w 2013 r. ROZWALILI  POMNIK ZOLNIEZY RADZIECKICH>
w KATOWICACH>WYZWOLICIELI  POLSKI i NARODU> OD OKUPANTA
HITLEROWSKIEG!!! ZGINELO 600 tys. MLODYCH ROSJAN!!! WYNAJETYCH
DO WALKI ze ZBRODNIARZAMI  HITLEROWSKIMI. TAKICH ” PATRYJOTOW”
w POLSCE  NIE POTRZEBUJEMY!!!!! DZISIAJ  POLACY SA w WIELKIM
ZAGROZENIU i  NIEBEZPIECZENSTWIE >NIEZLOMNI  TEGO NIE WIDZA!!!
…………………………………….

Dnia 2 lutego 2016 4:02 Andrzej Borelowski:

Policja w obronie obcych interesów…
30 stycznia 2016 r. w ostatnią sobotę  Ruch Autonomii Śląska zorganizował szeroko reklamowane przez Gazetę Wyborczą i Dziennik Zachodni zgromadzenie w Katowicach na pl. Wolności, by „przypomnieć” o „polskich obozach” (!) próbując zdjąć odium zbrodni ze swego Vaterlandu. Piata kolumna z separatystycznego Ruchu Autonomii Śląska – zaledwie kilkadziesiąt osób – wystąpiła otwarcie pod flagami Niemiec. W licznej asyście „zaprzyjaźnionych” dziennikarzy. 
Naprzeciw renegatom stanęli Polacy z lokalnych organizacji patriotycznych z Adamem Słomką (KPN-Niezłomni, Solidarni 2010, Klub Gazety Polskiej z Chorzowa i Polski Związek Zachodni).
Patrioci stawili skutecznie czoła  folksdojczom – przypominając w przemówieniach, iż obóz w Świętochłowicach utworzyli Niemcy, a użytkowało go następnie NKWD i UB by więzić faszystów oraz patriotów z AK i Powstańców Śląskich. Podkreślano iż Tragedia Górnośląska nie trwała tylko w roku ucieczki Wermachtu w 1945 roku a faktycznie miała miejsce przez cały okres okupacji tj. od 1939 do 1989 roku. Wspaniale śpiewano patriotyczne pieśni. Niemcy byli zaskoczeni i kompletnie zdezorientowani, zupełnie się pogubili.  Do wsparcia ruszyła policyjna agentura…
Policja kondominium – kierowana nadal przez PRL-owskich zbrodniarzy komunistycznych – chroniła niemieckich oszczerców a poddała szykanom patriotów! Po zakończeniu pikiety próbowano wszystkich opozycjonistów wylegitymować, skuty w kajdanki i zatrzymany został Adam Słomka oraz dziennikarz Leon Węgliński (któremu policja przeszukała torbę bez podania powodu i celu!). Zatrzymanych  zwolniono z komendy w Katowicach wieczorem po interwencjach zgromadzonych świadomych obywateli.
Katowicka policja pozostaje nadal w służbie Ruskich i Niemców !
Polecamy relację portalu „Wolny Czyn”
FILM z całego wiecu PATRIOTÓW (i RAS) na placu Wolności w Katowicach
NAPAŚC POLICJI NA PATRIOTÓW pod koniec wiecu (film trwa 5 minut)
cdn
W załączeniu:
Oświadczenie  Stowarzyszenia NIEZŁOMNI
Protokół z policyjnego zatrzymania Adama Słomki (od godz. 12 do 20.00!)
Zdjęcie separatystów z flagami niemieckimi
Wzorcową cenzurą i manipulacją antypolską popisała się TVP Katowice (SLD+PO)
Foto i film dał Dziennik Zachodni (lokalny niemiecki szmatławiec – bardzo ciekawe zdjęcia!)
UWAGA ciekawostka – w marszu RAS wziął udział  RUCH NARODOWY patrz
“Dzisiaj, w samo południe z katowickiego Placu Wolności wyruszył trzeci już Marsz na Zgodę, zorganizowany tradycyjnie przez Ruch Autonomii Śląska. Trasa pochodu prowadziła przez Katowice i Chorzów aż do dawnej hali targowej w Świętochłowicach – szlakiem, którym zimą 1945 roku pędzono mieszkańców Górnego Śląska, ofiary komunistycznych represji. W marszu wzięło udział kilkadziesiąt osób, w tym przewodniczący RAŚ Jerzy Gorzelik” – napisał Reporter Adam_Skalski.
Obóz Zgoda jest w świadomości mieszkańców Górnego Śląska symbolem prześladowań. Represje – określane przez historyków jako Tragedia Górnośląska – rozpoczęły się wraz z wkroczeniem Armii Czerwonej pod koniec stycznia 1945 roku.
Jak podaje Polska Agencja Prasowa, coraz częściej stosowane przez historyków pojęcie Tragedii Górnośląskiej dotyczy aktów terroru wobec Ślązaków – aresztowań, egzekucji oraz wywózek na Sybir i do kopalń Donbasu, które miały miejsce przez kilka miesięcy po wkroczeniu Armii Czerwonej na Śląsk. Szacuje się, że na Wschód wywieziono w sumie – według różnych opracowań – od 20 do nawet 90 tys. mieszkańców.
2 tys. ofiar obozu na Śląsku
Termin uczczenia ofiar – koniec stycznia – to miesiąc, w którym Armia Czerwona wkroczyła na Górny Śląsk. W ostatnich dniach stycznia ponownie otwarto obóz w Świętochłowicach-Zgodzie, będący wcześniej filią hitlerowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz. Potem obóz służył Urzędowi Bezpieczeństwa Publicznego.
Trafiali tam m.in. Ślązacy podejrzewani o wrogi stosunek do władzy i żołnierze AK. Osadzane tam po wojnie osoby nazywano “zbrodniarzami faszystowsko-hitlerowskimi”. Liczba śmiertelnych ofiar tego obozu szacowana jest na blisko 2 tys. Ginęli z powodu tragicznych warunków sanitarnych, chorób, niewolniczej pracy i nieludzkiego traktowania.
Uczestnicy Marszu na Zgodę idą ok. 10-kilometrową trasą podobną do tej, jaką 66 lat temu przemierzyli pierwsi skierowani do obozu więźniowie. Najpierw zapędzono ich do hali targowej w Świętochłowicach (dziś w tym miejscu są obiekty handlowe), potem do obozu w Zgodzie – informuje PAP.
-===================================================
Stowarzyszenie Więźniów Politycznych  PRL  i  III RP

NIEZŁOMNI
Biuro Prasowe

Katowicka policja nadal w służbie Ruskich i Niemców !

Katowicka policja nielegalnie zatrzymała dziś na wiele godzin lidera niepodległościowej opozycji w PRL Adama Słomkę – żądamy dymisji Komendanta Policji w Katowicach

Biuro Prasowe Stowarzyszenia NIEZŁOMNI informuje, że wraz z przedstawicielami stowarzyszenia “Solidarni 2010” oraz polskiego Związku Zachodniego zorganizowano pikietę obok “Wiecu Pamięci RAŚ”.

Pikieta trwała przy cokole komunistycznego obelisku “wdzięczności Armii Czerwonej” na katowickim Placu Wolności. Naklejone na cokole nieistniejącego komunistycznego monumentu plakaty informowały o tym:
– jaki pomnik stał na tym miejscu:
monument dwóch cesarzy zaborów Wilhelma I i Fryderyka III – wysadzony  przez Powstańców Śląskich członków Polskiej Organizacji Wojskowej 13 grudnia 1920 roku;
— drugi plakat informujący o radzieckim pomniku zlikwidowanym w 2015 roku po wieloletnich demonstracjach środowisk patriotycznych
– trzeci , o rewizjonizmie Ruchu Autonomii Śląska, tj. twierdzeniu, iż obóz NKWD i UB w Świętochłowicach-Zgodzie (podobóz KL Auschwitz) to „polski obóz” oraz przypomnieniu, iż tragedia górnośląska trwała nie tylko w 1945 roku (wypędzenie i wywózki)  ale faktycznie trwała od 1939 do 1989 roku i obejmowała działania obu okupantów.

Przypominamy, iż obóz w Świętochłowicach był emanacją zbrodni komunistycznej, a za jego funkcjonowaniem poza Armią Czerwoną i NKWD oraz Urzędem Bezpieczeństwa Publicznego PRL stali też komendant Salomon Morel oraz m.in. agenci Gestapo: Wiktor Grolik – jako prezydent Katowic, Gerard (Gerhard) Kampert – jako komendant wojewódzki Milicji Obywatelskiej oraz Paweł Ulczok – z katowickiego Urzędu Wojewódzkiego. Agenci Gestapo Kampert i Grolik weszli w skład Komitetu Okręgowego komunistycznej partii PPR. Gestapo przekazało na potrzeby PPR lokal przy ul. Mikołowskiej w Katowicach. W listopadzie 1944 roku powołany został nowy (hitlerowski) Komitet Okręgowy PPR. Na jego czele stanął (jako sekretarz) Wiktor Grolik, Gerard (Gerhard) Kampert został komendantem Armii Ludowej, Paweł Ulczok – szefem propagandy.

Dzisiaj, w sobotę 30 stycznia, po zakończeniu udanej pikiety przypominającej prawdę o rzekomo „polskim obozie” policjanci napadli na lidera Konfederacji Adama Słomkę, wykręcili mu ręce, skuli w kajdanki i przetrzymywali na komendzie przez 7 godzin po pretekstem rzekomego „ustalania” tożsamości. Zatrzymali też i zrewidowali dziennikarza redakcji „Wolny Czyn” p. Leona Węglińskiego.

Kilka dni wcześniej tj. 17 stycznia 2016 roku analogiczne represje dotknęły lidera Konfederatów w Warszawie, w której to sprawie interpelacje poselskie złożyli posłowie dr Kornel Morawicki (Marszałek Senior Sejmu RP VIII kadencji), senator PiS mec. Zbigniew Cichoń oraz dr Józef Brynkus i Janusz Sanocki.
http://pressmania.pl/?p=24778 ]
Dzisiaj niemiecka prasa (wydawana dla tubylców chwilowo po polsku) Verlagsgruppe Passsau – Polska Dziennik Zachodni, cyt. “Inicjatywa organizowania takiego marszu wzbudza jednak kontrowersje. Jeszcze przed rozpoczęciem na pl. Wolności pojawili się przedstawiciele środowisk narodowych, m.in. Konfederacji Polski Niepodległej – Niezłomni, działaczy stowarzyszenia Solidarni 2010 i Polskiego Związku Zachodniego. Oni nie zgadzają się z wizją historii propagowaną przez organizatorów Marszu Pamięci o Zgodzie.

– Zgadzamy się co do tego, że pamięć o tej tragedii należy czcić i stanąć powinien w tym miejscu pomnik. Sprzeciwiamy się jednak zakłamywaniu historii przez RAŚ, a takim jest twierdzenie, że to polskie państwo odpowiada za tragedię i że to w polskich obozach byli przetrzymywani Ślązacy. Te obozy organizowały i odpowiedzialność za te zbrodnie ponoszą NKWD i UB. Jeśli ktoś uważa, że PRL była Polską, to mu współczuję mówi Adam Słomka, organizator kontrmanifestacji”

Najwyraźniej represje wobec Adama Słomki, lidera pozaparlamentarnej opozycji niepodległościowej stają się pretekstem do testowania przez SBeckie szajki w policji rządu Prawa i Sprawiedliwości. Wiemy,  iż rząd Beaty Szydło nie zdążył jeszcze usunąć z funkcji dyspozycyjnych siepaczy czasów PRL (poza zastępcą Komendanta Głównego Policji Cezarym Popławskim z ZOMO) i czasów rządów Platformy Obywatelskiej.

Warto także podkreślić, że uczestnikiem i komentatorem dzisiejszej prowokacji RAŚ, p.n. “Marsz na Zgodę” (dziś RAŚ szedł też pod flagami narodowymi Niemiec!) był europoseł PO Marek Plura – składający niedawno cześć pochowanym żołnierzom Wehrmachtu i zbrodniarzom z Waffen SS na cmentarzu niemieckim w Siemianowicach Śląskich. 

Wnosimy o natychmiastowe odwołanie z funkcji odpowiedzialnego za bezprawne represje Komendanta Policji w Katowicach, który najwyraźniej nawiązuje do sprawdzonych metod w/w towarzysza  komendanta wojewódzkiego MO …

Biuro Prasowe Stowarzyszenia NIEZŁOMNI
(-)     Ireneusz Wolański
Warszawa, 30 stycznia 2016 r

Advertisements

1 Comment

  1. […] Brzoza (w in. wątku): Witam, Bardzo proszę wypisać mnie z tej […]

    Pingback by [dyskusja] Robert Brzoza nagania Polaków na żydłackie “inwestycje”? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 04/02/2016 @ 08:36


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: