Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

02/02/2016

[dyskusja] Robert Brzoza nagania Polaków na żydłackie “inwestycje”?

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 07:42
PB: Panie Robercie, znów ma być tak jak pan chce… nie ta epoka LOL

1. Guru? Niech pan spojrzy w lustro LOLLOLLOL — apjać!!!

2. Co panu do sprawy Bizonia z Beinem? Bizoń doprowadził sprawę do takiego absurdu, że sztubak w temacie się nie rozbierze (strategia Bizonia i podobnych od początku?).

3. Powtarzam jak milicjantowi po raz trzeci, żeby mi to ostatni raz… :))

Wątku nie inicjowałem, pretensje do inicjatora.

4. Jeśli mejl pana nie interesuje czy nie dotyczy, spytać wnuczka, jak naciskać “kasuj” czy zablokować niechcianego nadawcę.

5. Dobryś pan materiał na szabas goja LOL Choćbyś miał pan bilion wejść/dobę, to nieprzeproszę, chyba że za to, żeś pan apodyktyczny bufon tak pewien swej racji, że zamiast uprzejmie (rzekomo pana styl) odpowiedzieć w debacie na skierowane doń uwagi, poniżasz pan porządnych ludzi.
6. Dmucham na pana współpracę i “branżę” (skąd żydłacki termin u podobno antysrulowego guru?), boś pan poniżej standardu publicystycznego i moralnego (co tłumaczyłoby ilość wejść, zresztą ustawialnych na żydo-necie LOL).
Niech się więc pan nie chełpi, nie przyrównuje do Alexa Jonesa… bo i tam zdarzają się żenujące wpadki. BTW czy ma pan koment na następujące:
RB (w in. wątku): Witam,Panie Bein, ile wy się tutaj obrażacie, wyzywacie. Każdy chce być guru tej społeczności.

Jaki to ma sens? Jeżeli pan uważa, że ktoś nie ma racji, to niech pan to udowodni argumentami, a nie wyrzuca pomyje. Powinniście napisać kodeks wewnętrzny. Sytuacja jest prosta, jeżeli dana osoba nie wpisuje się w kanon poglądów, to jej email usuwacie. Proste?

Nie da się czytać waszych emaili. Skoro nie chce mnie pan usunąć z tej społeczności, to zablokuje wasze emaile i będą szły do spamu. Zrobię tak pomimo, że niektóre linki są dobre i warto by je było promować.
Tak jak to robię w przypadku Józefa Kamyckiego.

P.S. Przykro mi panie Bein, nie doczekałem się od panów przeprosin, dlatego artykuł zostanie opublikowany, bezpośrednio przez admin/właściciela (wyższa skuteczność) na alexjones.pl.
Dla pana informacji: ruch na moje strony to ok. milion wejść miesięcznie, na alexjones.pl ponad milion wejść miesięcznie.
Pozostaje jeszcze jeden portal, który ma 2,5 mln wejść miesięcznie.
Tak jak powiedziałem, mamy dostęp do całej branży.

Oczekuję tylko pisemnych przeprosin, które opublikuje pod artykułem – http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/korupcja/najpierw-zydzi-teraz-ubeckie-metody/

PB: Głosu nie zmieniłem, może to pan zaczyna przejrzewać …siebie LOL
RB: Witam, Łoł, mówi pan ludzkim głosem. jednak można…

PB: Panie Robercie, do kogo mejl?

Brzoza dałby się zastrzelić serią z kałacha za zesrulone ideały LOL
Co pan czytuje? Taa, komunista Putin, a pozwala oliparchom rządzić gospodarką Rosji! LOL
Za dużoś się pan nasłuchał narodowych gawędziarzy Michalkiewicza, Brauna oraz prosorów Nowaków 🙂
Widzę , żeś pan knypek w analizie geopolityki — to i trza się podeprzeć Biblią na wykładach o “inwestowaniu” LOL Cytuje Biblię czy Koran jak żydłactwo, odurniając gojów. W tymże czasie srule “udowadniają” z Biblii: Izrael i mamona motorem postępu i bezpieczeństwa globalnego.
Bieda tam, jak na UkrainieSpoko, jeszcze nie, póki Putin z patriotami  trzymają sruli w jakim takim szachu poprzez podział wladzy — inaczej nie idzie w obecnej sytuacji. Putin odziedziczył Rosję-ruinę po latach żydłackiej dewastacji. To co zdążył zrobić, zakrawa na cud, a Chińczycy jeszcze nie weszli z inwestycjami za ruską ropę i gaz. Rosjanom żyje się coraz lepiej, a Polakom (i zachodniakom) — coraz gorzej. Jak tak dalej pójdzie, będziemy masowo stukać do bram Rosji — to są poważne prognozy.
Smoleńsk? Putin mataczył w śledztwie.– Tak ‘mataczył’ jak w MH17 i A321. Śmierdzącego szczura się trzyma jako atut do rozgrywki z żydłactwem. Putin odrzucił srulom już parę szczurów, jeśli śledzi pan niekoszerną prasę 🙂
Trudno, by durackie, żydłacko rusofobiczne polactfo obdarzać prawdą, kosztem racji stanu Rosjan.
Po co odsyłać do wiochy czy pipidówy rosyjskiej? — starczy zajrzeć do jednej w ‘kapitalistycznym’ Polin, albo tu w “zamożnej” Canadzie. Świat materialny to nie wszystko i chwała Bogu Rosjanie zachowali ducha. Toteż razi zjudaizowanego ślepca duchowego z Polin, co widzi w Rosji…

Putin odsuwa żydłactwo stopniowo od władzy. Jak pan przeprosisz, to poszukam najnowszych analiz 🙂
Na sruli dzierżących gospodarkę (od niej zależy zamożność) czas jeszcze nie przyszedł, były rzeczy ważniejsze. Geopolityczny erudyta w pretensjach, za chudyś pan w uszach (zbyt zjudaizowany?), by zrozumieć, jak cwany jest Putin.
Umiem dostrzec plusy Putina, ale również minusy. —To postęp 🙂 teraz niech pan popatrzy na siebie LOL

Robert Brzoza: Witam,Widzę tutaj człowieka, który oddałby życie za komunistę Putina… Putin walczy z banksterką, ale trzyma społeczeństwo za mordę. Bieda tam, jak na Ukrainie.
Smoleńsk? Putin mataczył w śledztwie.
Ma pan prokomunistyczne zapędy. Umiem dostrzec plusy Putina, ale również minusy. pan w ogóle nie dostrzega minusów. Polecam wyemigrować do Rosji i zobaczyć jak się żyje na wiosce albo w małym mieście.

Andrzej Szubert: Zacznijmy od tego, że Brzoza to zwykły żydowski agitator szczujący na Rosję. Kiedyś wywołałem go do tablicy, ale nie odezwał się. Oto jego cytaty:

1. Cieszy mnie przyznanie racji o wbijaniu noża w plecy jako obłudzie. Jednak nie tyczy naszego przypadku — nikt nikogo nie przepraszał.  Nawiązuję do  przypadków: po przeprosinach lub pogodzeniu się — nawet gdy nie musiałem, bo wykroczenie po drugiej stronie było oczywiste, a przeprosiny jeśli w ogóle były to nie wg standardu moralnego (poprzedni mejl) — osoba winna incydentu wkrótce po moich przeprosinach/ugodzie powtórzyła poniżenie.

🙂 To też dobre! Nazywałem pana zachowania, ale nie napisałem, “Bein to…”

Nazywanie zachowań Beina opisuje jego, więc poniżenie zachowań jest poniżeniem Beina — czy w Polin inaczej?

2. Na szacunek trza zasłużyć. Nikomu nie “panuję”, w Kanadzie używa się nazwiska (a jeszcze lepiej imienia) bez Mr.

Pana “grzeczność” nie warta funta kłaków, bo na rzeczową opinię i krytykę, czepiasz się pan nazwiska oskarżając o esbecję i ubecję. Z braku rzeczowych argumentów sraszysz pan też dintojrą i “zemstą”.

3. W teorii jest pan dobry 🙂

4. Nie to, że obchodziłoby mnie, co pan wypisuje, ale czemu obiecuje pan zemstę (wykorzystam wszelkie kontakty, aby ich usunąć), gdy nawet nie wyjaśniono obiektywnie, co kto przeskrobał?!

Wybór nastąpił na początku, zaraz po poniżeniu Szuberta i wymijających jeśli nie gnojkowych odpowiedziach na krytykę i pytania. Nie odwróci pan sofistyką, co się naprawdę stało.

Nie widzę żadnych przesłanek do zmiany opinii o Robercie Brzozie. Więc chyba jednak pozostaje panu dintojra, bo opinie z Szubertem mamy tak ‘straszne’, że nic nam już nie zaszkodzi… A reklama przyda się; chciałbym dostukać 10 mln wizyt zanim zrezygnuję z orki dla Polaków pod wiatr polactfa.

RB: Witam
1 – Co za obłuda: “wbiją w plecy”. Zapomniał pan jak pan wyrzucił na mnie całe błoto? Kto komu wbił w plecy nóż?
Proszę podać mi cytat w którym ja pana bezpośrednio obraziłem. Nazywałem pana zachowania, ale nie napisałem, “Bein to…”
2 – Proszę do mnie nie zwracać się Brzoza. Szacunku i kultury. Ja nie piszę Bein… tylko pan Bein.
3 – żeby ktoś komuś wybaczył, to najpierw trzeba przeprosić…
4 – Mają panowie dwa wyjścia: albo przeprosicie. Przeprosiny opublikuję na stronie i złagodzę artykuł, albo nie zatrzymam machiny. Niech leci opinia po całym internecie. W przeciągu kilku miesięcy dojdzie do całej branży. Wybór należy do panów.

PB: “Zajście” nie było przypadkowe, wynikło z “anielskich” cech nieskazitelnego Brzozy… nikomu nie pozwala obryzgać własnej szacownej qźwa osoby, tylko on może to innym LOL

Z hipokrytami, cynikami i durniami trudno (i nie warto z mego doświadczenia) wchodzić w ugodę, bo wbiją nóż w plecy zaraz po.

Co do wybaczania, Polacy “dzięki” zjudaizowanemu katolicznictwu mają wypaczone o tym pojęcie. Wybaczyć można sobie w głowie dla własnego pokoju ducha, co nie znaczy popuścić skórwielowi. Chyba że szczerze wyrazi skruchę, przeprosi równie uczciwie i szczerze, po czym takoż poprosi o wybaczenie.

Brzoza jest nieszczery od momentu rozsyłki zajawki o swym biznesie.

Dlatego tak Polakami manipulują srule — komu myśmy już nie wybaczali!

Dlatego tylu skórwieli wśród polactfa, bo ich KK nafaszerował zjudaizowaną dla gojów wersją “wybaczania”. Czy Chrystus wybaczył plemieniu żmijowemu? Nie popuścił faryzejom przy żadnej okazji.

Jako chrześcijanin, nie mogę “wybaczyć” o tak lekko na modłę zjudaizowaną, bo utwierdzam bliźniego w grzechu. Ponadto, widząc jak łatwo mu uchodzi, grzesznik zwiększy obroty. Tak było (jest) z Maciejem Pokorą, Tadkiem Kisielem, Józkiem Bizoniem i innymi, od których Pralnia się u mnie  przelewa.

Grubo się też Pani myli, że “zajście” nie ma żadnych konsekwencji dla polskiej racji stanu:

1. Brzozie wytknięto parę tendencji, mam nadzieję niecelowych, nabytych wskutek judaizacji Polaków, zwłaszcza agentów wpływu (nieświadomi manipulacji sobą przez hasbarę,  gorliwi profesorowie, luminarze…).

Rola przepraszanego pokrzywdzonego utwierdza go w przekonaniu, że te jego tendencje nie są społecznie szkodliwe.

2. Skuteczni dla polskiej racji stanu (z Pani doświadczenia), Szubert i Bein tracą ochotę robić cokolwiek więcej dla Polaków, borykając się co chwila z takimi jak Brzoza.

Ale jeśli chce Pani kontynuować jako negocjator, zacznijmy od podkreślanej przez Brzozę listy (na razie jest  pusta, nie sprecyzował np. jak Bein go ubódł), kto kogo i jak poniżył, obraził.

Obawiam się, że skoro “machina ruszyła” to szansa niewielka 🙂 Celem Brzozy od początku jest wybielenie się. Nie zniesie żadnej nie wiem jak racjonalnej krytyki… Powodzenia LOL

Robert Broza: Witam, Rozumiem pani pogląd i zgadzam się: zgoda jest potrzebna. Tylko: to ja zostałem potraktowany nieuczciwie przez obu panów. Obryzgali mnie potwornie. Nikomu na to nie pozwalam. Poza tym w każdym emailu pan Bein mnie przezywa.
Ugoda tak, ale nie za wszelką cenę. Dopóki panowie nie przeproszą mnie publicznie, a pan Bein nie przestanie obrażać mnie przy każdym emailu, to nie możemy współpracować.
Machina ruszyła. Ludzie będą dowiadywać się kim są panowie. Przykro mi ale nie wyobrażam sobie, aby tacy ludzie, którym tak łatwo przychodzi obrażanie, pracowali dla Polski. Jeżeli będą w jakichkolwiek projektach wykorzystam wszelkie kontakty, aby ich usunąć.
Aby komuś wybaczyć, najpierw ktoś musi przeprosić. To jest intuicyjna wartość. Jak można wybaczać, skoro nie ma skruchy u oponentów?

Otylia Zigman: Panie Robercie, My wszyscy Polacy, obojetnie gdzie los wyznaczyl nam zyc, w Polsce czy poza granicami Polski, na tym “samym koniu” jedziemy. My Polacy wszyscy razem powinnismy walczyc przeciwko jedynemu wrogowi jakiego mamy, tj. okupantowi, ktory od wielu lat pije nasza polska krew. Chazarzy, najwieksi oszusci i zbrodniarze Polakow i calego swiata! Jest to nasz jedyny prawdziwy wrog!!!  Wtargneli juz wszedzie, zupelnie opanowali i zniewolili caly Polski narod!!!  Cala nasza Ojczyzne i dokonuja na nas strasznych przestepstw w obliczu i majestacie prawa!!! W takiej sytuacji my powinnismy walczyc razem, z nimi a nie ze soba! To byloby nie adekwatne w porownaniu z krzywda jaka spotyka nas ze strony chazarskich koczownikow abysmy za jakies tam mierne pomowienia ciagali siebie po sadach! Po tym calym zupelnie przypadkowym zajsciu pomiedzy Panami, nie ma dla Was ani calego Narodu Polskiego, zadnych powaznych konsekwencji. To O>zero znaczy w porownaniu do tego spustoszenia jakie dokonuja chazarscy banksterzy!!! Ja znam Was wszystkich i uwazam kazdego z Was za bardzo madrych, nieprzecietnych myslicieli Polskich Patryjotow!!!

Zlaczmy sie wszyscy razem poczciwi z duza wiedza i haryzma do uswiadamiania spoleczenstwa polskiego, bo wrog nasz nie spi i nie traci czasu na walke pomiedzy  soba, tylko kazda chwile wykorzystuje na niszczenie naszych rodakow i nas! WROCMY  DO  GLOWY  PO  ROZUM, OK?

Pozdrawiam was serdecznie >with love…………

PB (po powtórce od RB): zaczyna od spamu na rzecz swego biznesu, pod presją opinii i pytań na temat,  chce by go wypisac…

na mondrom 🙂 odpowiedz by nie wysyłać to nie dostanie, odpowiada spamem — i to ma być gwiazda publicystyki  …chyba dla durnych gojów w Polin!

PB: najlepszy na to sposób: nie wysyłać od siebie… przyssał żeś się pan jak pijawka 🙂 chowając (świętą) głowę jak struś LOL …słowem ZOO

Robert Brzoza: Witam, Proszę nie wysyłać do mnie więcej żadnych informacji z tej grupy. Nie chcę mieć nic wspólnego z nieuczciwymi osobami jakimi są: Piotr Bein i Andrzej Szubert. Tu jest potwierdzenie działalności tych osób. Informacja będzie wysyłana za każdym razem kiedy dostanę spam od tej osoby.

PB: no to wzajemnie się poznaliśmy 🙂 cieszę się również, że uczy się pan jak e-postępować ze skórwielami LOL

linki wg netykiety: podanie źródła info, żeby mógł pan rozpowszechniać 🙂

wspólnego tyż nie chcę 🙂 tylko odpowiedz pan na merytoryczne pytania tyczące własnej pana rozsyłki o własnym biznesie

powtarzam jak milicjantowi: wypisuje z listy inicjator wątku, ja nim nie jestem…

zaczął pan kijową “dyskusję” o sobie dupkowatą odzywką do mego sprawdzonego Przyjaciela i Patrioty Polskiego, Andrzeja Szuberta…

widzisz pan nie tylko srule potrafią sztamę trzymać i zadbać o swoje LOL

pozdravP

ps w końcu zdecydujcie się: Bein żyd czy ubek LOL

tu masz pan więcej do swego uczciwego wypracowania

Robert Brzoza: Witam, Proszę mnie wypisać z listy, ponieważ nie chcę być w grupie, gdzie znajduje się oszczerca pan Bein. Panie Bein proszę się nie chełpić swoim tekstem, proszę go przeczytać, kto zachował się nieuczciwie.

Proszę się nie martwić, poinformowałem swoich czytelników o pana działalności.  Wstyd znać nawet wirtualnie takich ludzi jak pan.
Proszę nie wysyłać mi już więcej pana linków, są nic nie warte, bo poznałem jakim pan jest człowiekiem.
Nie chcę mieć nic wspólnego z panem.

PB: panie Brzoza, listy sporządza inicjujący wątek; po co pan zawracasz gitarę ponad pół setce osobom?

e-rozsyłasz pan zajawki na rzecz swego interesu, a zamiast rzeczowych odpowiedzi na pytania i uwagi walisz pan ad hominem po nazwiskach…
sraszysz pan porządnych, myślących Polaków dintojrą (znajomości?)…
jak paranoik węszysz pan wszędzie esbecję i spiski przeciw sobie…
dowalasz się pan do uczciwych blogerów wg żydlackiego skryptu dla zjudaizowanych gojów…
niby odcinasz się pan od niewygodnych pytków, ale muszisz się pan ponownie przyp…ć — przerośnięte ego?
na koniec zabierasz pan zabawki — zdziczałeś pan w Polin 🙂
 
wyluzuj się pan, pisałem już — szkoda pana bo zdarzają się panu i dobre teksty

pan se niezłej antyreklamy narobiłeś

Robert Brzoza (w in. wątku):Witam, Bardzo proszę wypisać mnie z tej grupy.

PB do RB: Szczerze i uczciwie. Zdziczał pan w Polin, zrobił się defensywny i zaczepny po srulowemu: przywala się za nazwisko i że się “czepiają” nieskazitelnego Roberta Brzozy LOL a merytorycznie nic tu pan nie debatuje. Po srulowemu również skupił się pan na wątku mamony, podczas gdy w mojej ripoście są ważniejsze i mnogie. Dałeś się pan zjudaizować :))) Do tego sraszysz pan Polaków dintojrą… komplet zjudaizowania!

Publikuje pan, jest osobą publiczną. Zamieszczam czasem pana produkcje. Kursa ogłosił pan publicznie… dostałem wiadomość, więc proszę podać cenę, jak u normalnych w normalnej ofercie. W usłudze dla publiki dot. bailin, wyszczególniam co klient dostaje i wymieniam cenę. Guvno mnie pana dochody obchodzą, ale chcem wiedzieć jak normalny klient, jaka cena. Jeśliś pan taki czuły na tym punkcie, to podejrzane LOL

Wyluzuj się pan, nikt nie czyha na pana cenne życie, tylko pilnujemy, żeby choć luminarze nie judaizowli się w trybie przyspieszonym.

Robert Brzoza do PB: Witam, Mam pytanie do pana. Proszę tak szczerze odpowiedzieć, jak uczciwy człowiek: CO TO PANA OBCHODZI? czyli co pana obchodzi moja działalność. Czy ja się interesuje pana dochodami, pracą.

Proszę nie wypisywać tych niedorzeczności, bo nie mam czasu tego czytać.
Robert Brzoza do AS: Witam, Za kolejny raz oskarżania mogę panu zrobić sprawę. Zapłaci pan na dom dziecka 30tys, to od razu rozum i uczciwość przyjdzie panu do głowy.

Ale póki co niech pan sobie żyje swoim życiem. Poczekam na dalsze wybryki, a emaile zachowam, jako dowód.
i zapamiętam to dziwnie brzmiące nazwisko. Jakby nie polskie…

Andrzej Szubert:Panie Brzoza, Najpierw pisze pan:  Proszę się do mnie więcej nie oddzywać, wymazać email.  I gdy poszedłem za tą radą i pana wsadziłem do spamu to znów się pan indyczy i nadal do mnie pisze. To jak ma być – mam więcej do pana nie pisaś czy pisać? Hę? Bo trudno zrozumieć czego pan chce.
Sbckie metody sam pan stosuje. Bo zamiast merytorycznych argumentów insynuuje mi pan stosowanie sbckich metod. I to jest właśnie typowa sbcka metoda. Wiem coś o tym, bo lata miałem SB na karku.
Nie wiem wprawdzie dlaczego i za co miałbym pana przepraszać ale zrobię to – przepraszam pana za to, że jest pan naciągaczem, że szuka pan naiwniaków na kupno kota w worku, i to zdechłego i cuchnącego.
Zadowolony?
A teraz wraca pan do spamu. Trzymam się pańskiej prośby:
Proszę się do mnie więcej nie oddzywać, wymazać email
Załatwione! Tak zrobię!
:lol:

Robert Brzoza:Panie Szubert i po co pan wywołuje awanturę? Udowodniłem panu kłamstwo i ubeckie metody szkalowania ludzi. A pan odpowiada: “Proszę nie spamować! Ląduje pan w spamie.”

Na drugi raz proszę używać rozumu i uczciwie oceniać ludzi. Na kłamstwie daleko panie Szubert pan nie zajedzie, a prawda szybko się rozchodzi… Uczciwość nakazywałaby przeprosić, ale zapewne to jest za wysoki pułap jak dla pana.

Andrzej Szubert:Proszę nie spamować! Ląduje pan w spamie.

PB: Panie Robercie, Szubert skrytykował, że nagabuje pan Polaków na odpłatne (skolko?) kursa o żydłackim “inwestowaniu”. Nie odparł pan tej krytyki. Cokolwiek robimy — materialnie czy politycznie — to tkwimy w ramach żydłackiego paradygmatu. Szczwanie go narzucają, trudno kapnąć się iż robimy na swą zgubę — ścierwomedia, masowa psychotronika i społ-manipulacje, wybiury w Polin, USraelu… Zapewne pan wie, a jeśli nie, to jest w moich knigach, referatach naukowych i artykułach oraz w publikacjach innych na obu moich blogach :))))))

Potencjalny uczestnik pana wykładów i czytelnik blogowy chcieliby wiedzeć, co jest inne od żydłackiego paradygmatu w pana kursach. Trudno to wykapować z nagłówków czy z pana twórczości, jeśli kto jej nie zna. Odwoływanie się do Biblii wanijajet religionizmem i populizmem…  Tyle interpretacji ilu manipulatorów… W żydoskatoliczonym Polin jest to niedopuszczalne elitom (do takich chciałbym pana zaliczyć).

Co do “przepowiedni” na podst. Biblii — trzeba mieć tupet, by uważać się za proroka! Które się panu sprawdziły? Zrył pan “geopolitykę” i Biblię, więc ma pan rozwiązania na bolączki świata?! Od poznania do działania droga daleka…

Metoda srulowa: zarzucić drugiemu czego u siebie brak 🙂 Nawet nie pytam coś pan, panie Szubert zrobił dla Polski, bo pewnie nic, oprócz narzekania i używania metod sb Zarzuca pan Szubertowi, że nie posprawdzał pana twórczości, a co pan robi? Zasługi Szuberta u mnie na blogach, wpisz Andrzej Szubert na wyszukiwarkę wewn.

Rodziców, wyglądu, pochodzenia, nazwiska, rasy się nie wybiera. Przytyka pan ad hominem przeciwnikowi na początku wymiany: Panie Szubert,  dziwne nazwisko przyznam… a jak panu brzozą dowalił, to obraża się pan. Dowalę od siebie: nazwisko obrał pan pod brzózkę Maciarewicza/Singera? :))))

Kto dał panu prawo oceniać… — obowiązkiem blogera służącego racji swego narodu jest oceniać polityków, publicystów, autorów, wydarzenia. Szubert robi to skutecznie i merytorycznie, w odróżnieniu od emocjonalnych wybuchów większości polskich publicystów i autorów. W 2015 wyróżniłem go za to “Bloger Roku 2015” obok Putina “Człowieka 2015” 🙂 

Jedyne kursa warte propagowania: jak pozbyć się dominacji sruli nad naszym życiem. Gdy tylko pan opracuje, ogłaszam u siebie… z dopłatą dla ubogich, których jakby pan zapomniał  😦

Kursa pana skierowane są do forsiastych — ci są u waadzy lub korzystają z niej. W tym sensie kursa umacniają status quo.

Robert Brzoza: Witam, Wystarczy dobry człowieku poczytać artykuły i darmowe ebooki panie Szubert…
I wtedy oceniać. Tylko, że łatwiej być nieuczciwym i oczerniać panie Szubert… Metody sbeckie…
Pisze pan: No i wreszcie Brzoza się odezwała… Kto dał panu prawo zwracać się w ten sposób do mnie? Kto dał panu prawo oceniać drugiego człowieka? Niech pan lepiej popatrzy w lustro i oceni swoje zachowanie… Znam takich ludzi jak pan, nic nie robią ale pięknie umieją wskazywać palcem i oczerniać. Zapamiętam to nazwisko…
Takich jak pan należy wykluczać z naszego środowiska.
Proszę się do mnie więcej nie oddzywać, wymazać email i iść w swoim kierunku. Nie chce mieć wspólnego z takimi osobami jak pan, które niszczą a nie budują panie Szubert… Nawet nie pytam coś pan, panie Szubert zrobił dla Polski, bo pewnie nic, oprócz narzekania i używania metod sb. WSTYD! Od takich ludzi z daleka…

Andrzej Szubert: Heheh witam, No i wreszcie Brzoza się odezwała…

Pierwsze zdanie – pierwsza manipulacja – rzucić podejrzenie na adwersarza obojętnie jakie – ot choćby – dziwne nazwisko. Wolę swoje! A kota w worku nie kupuję, zwłaszcza jak cuchnie na odległość naciąganiem.
Pisze pan: Jeżeli byłby pan uczciwy, to najpierw zapoznałby się z produktami, ocenił je i dopiero wyrażał swoją opinie — A jak mam je “sprawdzić” skoro najpierw trzeba zapłacić? Frajera pan szuka?
I skoro pan taki spec od giełd, to powinien pan mieć już prywatne pałace, wyspy, jachty, samolot i helikopter. A nie szukać naiwniaków w internecie jak drobny żydowski kupiec nawołując – u mnie kupcie, u mnie – specjalna okazja. i tanio. Z biblijną gwarancją.
Drugi Soros się znalazł. Spekulant giełdowy jeden. Tyle, że nie miliarder jak tamten.
Nie kalam pańskiego nazwiska i nie szkaluję pańskiej osoby tylko demaskuję naciągacza – ot co! Nie chcę aby Otylia wyszła jak Zabłocki na mydle. Paniał? I nie strasz mnie pan – bom niestrachliwy.

Robert Brzoza: Witam, Panie Szubert,  dziwne nazwisko przyznam…

Nie zna pan moich produktów, więc kategorycznie nie życzę sobie i nie pozwolę, aby pan kalał moje imię.
Nie interesuje pana moja działalność – do widzenia.
Ja panu nie staję na odcisk, nie wchodzę na pana podwórko i w ogóle nie interesuje mnie pana postać.

Jeżeli byłby pan uczciwy, to najpierw zapoznałby się z produktami, ocenił je i dopiero wyrażał swoją opinie.
Pan jest nieuczciwym człowiekiem, dlatego sieje bzdury.
Dla pana informacji, moja metoda inwestycyjna całkowicie odradza inwestowania na giełdzie i w jakichkolwiek systemach bankierów.
Ale pan tego nie wie, tylko woli siać kłamstwa.

Pisze pan: “Można latami spekulować i na tym zarabiać. Aż przyjdzie zapowiadany przez Rockefellera odpowiednio wielki kryzys i wtedy w ciągu jednego dnia każdy naiwniak straci wszystko, co przez lata “wygrał”. No chyba że należy do żydowskiej spółki i dostanie cynk, których akcji się pozbyć. Idiotyczne jest zachęcanie do inwestycji w “złoto”! Idiotyczne, bo bandyci puścili w obieg  tysiące ton pozłacanego wolframu. Akurat krótko wcześniej Rothschild wycofał się z tansakcji złotem na giełdzie londyńskiej, co oznacza, że to była jego robota.”

Dokładnie o tym uczę na szkoleniu, aby wyjść z wszelkich systemów bankierskich bo kryzys zawieje wszystko.
Forex to wielkie oszustwo. Ale pan nie zbadał tego, tylko nieuczciwie kala moje nazwisko.

Idź pan w swoją stronę, ponieważ nie pozwolę na sianie oszczerstw. Czyta pan “protokoły mędrców syjonu”, a niczym pan od nich się nie różni. Mam na myśli sprzedawczyków. To co pan robi jest najgorszym szkalowaniem drugiej osoby.

Podłe sbeckie metody!!!!!! Rzucić jakieś puste słowa i pastwić się nad osobą. Nie zbada pan tematu tylko potwornie kłamie.

Jeżeli dalej będzie siał pan kłamstwa na mój temat, nie zostawię tego w spokoju.

……………………………………


Otylia Zigman:
Panie Andrzeju, dziekuje bardzo za kazde upominanie mnie, jest to dobra
nauka i wiedza na obecne niecne czasy. Jesli chodzi o Roberta Brzoze to
owszem przeslalam ta jego reklame paru osobom ale bez przekonania o
wartosci tego co on poleca. Liczylam ze kazda madra i myslaca osoba sama
zorientuje sie co do wartosci tego  “SZOKU WIEDZY”. Na temat  R.BRZOZY
od samego poczatku zetkniecia sie z jego biznesowym blogiem mam wyro-
biona opinie. Jest to typowy czlowiek biznesu prowadzony przez kogos(?),
kto wie jak manipulowac spoleczenstwem polskim .W jego dzialalnosci przede
wszystkim reklamowej nie ma iskry patryjotyzmu, jest tylko suche obliczenie
na zysk! Te jego “knigi”, ktore reklamuje i sprzedaje o tematyce zakazanej dla
innych o bardzo odwaznych tytuach(nie wiadomo co zawarte wewnatrz, moze
oglupiajace barankow Bozych?), rzucaja pierwsza podejrzliwosc na jego intencje.
Dziwny jest ten swiat dzisiejszy, tzn. ludzie. Dlaczego nawet najmadrzejsi, np.jak
Jozef Kamycki nic nie podejrzewa, tylko propaguje reklamy R.Brzozy na tematy
finansowe???  Moze Pan A.DZIABA zapozna sie na jakiej wiedzy Roberta Brzozy
maja zamiar sie podeprzec? O co tam dokladnie chodzi? Te linki z Brzozy reklam,
Pan Kamycki zalacza i przesyla do wszystkich, tak ze mozna sie z nimi zapoznac.
Ja moge po prostu ostrzec Pana Kamyckiego, jesli to jest sluszne, prosze mi w
tym wzgledzie podpowiedziec, czekam na porade.
Andrzej Szubert: Pani Otylio,Brzoza to zwykły naciągacz. Może to Pani rozesłać:
Wkliknąłem się na podany link. Jak to oceniam? Otóż Brzoza sprzedaje kota w worku i to kota zdechłego i cuchnącego. Drastyczna obniżka cennika jego “usług”  świadczy jednoznacznie, że na jego “biznes” zbyt mało frajerów dało się oszukać i przez to ta “przecena”.

Zastanawiam mnie, dlaczego ten naciągacz zachęca ludzi do spekulacji na żydowskich giełdach. Giełdy są drugim po bandyckim systemie bankowym  podstawowym narzędziem żydo-banksterów do ograbiania gojów. Wszysko na nich jest zza kulis manipulowane.

Podstawowymi celami istnienia giełd jest:
– wywoływanie okresowych kryzysów i wykup bankrutów za grosze,

– manipulowanie wartością akcji i przejmowanie za bezcen nieżydowskich firm po manipulacyjnym obniżeniu ich akcji,

– walka z opornymi krajami przy pomocy manipulacji wartością ich walut i firm.

Celem końcowym jest przejęcie przez żydo-banksterów i ich popłuczyny wszystkiego na prywatną własność. W “protokołach mędrców syjonu” stoi jak byk, że gdy Żydzi przejmą już wszystko na własność to giełdę zlikwiidują.

No i właśnie – dlaczego naciągacz Brzoza zachęca ludzi do udziału w tym żydowskim oszustwie? Przy czym jego obiecanki są tylko obiecankami. Można latami spekulować i na tym zarabiać. Aż przyjdzie zapowiadany przez Rockefellera odpowiednio wielki kryzys i wtedy w ciągu jednego dnia każdy naiwniak straci wszystko, co przez lata “wygrał”. No chyba że należy do żydowskiej spółki i dostanie cynk, których akcji się pozbyć.

Idiotyczne jest zachęcanie do inwestycji w “złoto”! Idiotyczne, bo bandyci puścili w obieg  tysiące ton pozłacanego wolframu. Akurat krótko wcześniej Rothschild wycofał się z tansakcji złotem na giełdzie londyńskiej, co oznacza, że to była jego robota.

A już szczytem odlotu są Brzozy analizy geopolityczno-biblijne. Nawet uczciwi żydowscy naukowcy mówią otwarcie – żydowska biblia Tanach, czyli tzw. “Stary Testament” jest wyssany z palca.

I na podstawie wyssanych z palca żydowskich rasistowskich zbrodniczych bredni Brzoza dokonuje analizy geopolitycznej. Czy można bardziej upaść na łeb?

Cały ten jego “szok wiedzy” to zwykłe żydowskie oszustwo – zapędzanie idiotów do spekulacji na żydowskich giełdach, aby w efekcie końcowym napchać żydowskim oszustom kieszenie pieniędzmi naiwniaków.

Inną rzeczą są publikowane u niego teksty. Z wyjątkiem b. nielicznych w ogromnej większości naciągane, zakłamane, co nawyżej zawierające pół-prawdy i ćwierć-prawdy wymieszane z gówno-prawdą.
Szkoda na niego czasu.

Otylia Zigman: PANIE ANDRZEJU WARTO SIE ZAINTERESOWAC TYM TEMATEM PODANYM PONIZEJ:

……………………………………

On Monday, December 21, 2015 9:55 AM, Robert Brzoza <biuro@robertbrzoza.pl> wrote:
Witaj
Chciałem Cię osobiście poinformować o kończącej się promocji na “Inwestor Trader II”.
Cieszę się, że interesujesz się inwestycjami i geopolityką.
To szkolenie, które Ci teraz proponuję jest na wideo.
Nagrałem, aż 19 filmów, w których przedstawiam całą swoją wiedzę na temat geopolityki.
Jeżeli dalej inwestujesz lub interesujesz się inwestycjami i geopolityką, to wiedza,
którą przekazuję w szkoleniu na pewno pomoże Ci lepiej i mądrzej inwestować oraz
podejmować świadome decyzje prywatne i zawodowe.
Raporty z pierwszego szkolenia to pierwszy poziom zdobywania wiedzy.
To szkolenie jest drugim poziomem.
Jest ono dojrzalsze, pełniejsze i ciekawsze.
Promocja z mocno obniżonymi cenami kończy się, dlatego postanowiłem napisać do Ciebie.
Sprawdź koniecznie ten link – http://brzozainfo.szokwiedzy.pl/l/1761/613/24/
i te dwa widea:
13 Wideo – Dlaczego system bankowy musi upaść?
16 Wideo – Czy międzynarodowa finansjera, to wielka nierządnica?
Zobacz pełny zestaw wideo, które proponuję w szkoleniu:
1 Wideo – Strategie Inwestycyjne, czyli w co i jak inwestować?
2 Wideo – Jak inwestować w złoto?
3 Wideo – Jak zarabiać na walutach?
4 Wideo – Waluty transakcyjne w Polsce i na świecie?
5 Wideo – Wojna walutowa – Walka o pieniądz.
6 Wideo – Czy dolar i gospodarka USA upadną?
7 Wideo – Czy inwestować w ziemię orną?
8 Wideo – Spekulacje na ETF-ach.
9 Wideo – Jak deflacja/inflacja wpływa na kurs waluty?
10 Wideo – Wzrost stóp procentowych czy druk pieniądza?
11 Wideo – Co zrobić z kredytem frankowym?
12 Wideo – Czy międzynarodowa finansjera wdroży NWO?
13 Wideo – Dlaczego system bankowy musi upaść?
14 Wideo – W jakim banku trzymać swoje pieniądze?
15 Wideo – Przykładowy upadek banków.
16 Wideo – Czy międzynarodowa finansjera, to wielka nierządnica?
17 Wideo – Jak upadnie międzynarodowa finansjera? – Analiza geopolityczno – biblijna.
18 Wideo – Czy państwo żydowskie będzie kolejnym mocarstwem? – Analiza biblijna.
19 Wideo – Aktualna sytuacja geopolityczna. Analiza teraźniejszości i przyszłości.
Jeżeli tylko zdecydujesz się, to serdecznie zapraszam w świat geopolityki i inwestycji.
Promocja kończy się i szkolenie nie będzie dostępne w wolnej sprzedaży.
Dziękuję, że jesteś z nami 🙂
Serdecznie Pozdrawiam
Robert Brzozahttp://brzozainfo.szokwiedzy.pl/l/1761/613/9/ 
Polski Portal Internetowyhttps://SzokWiedzy.pl/BrzozaNews 
Geopolityczna Analiza Tygodnia

9 Comments

 1. […] pan, pisałem już — szkoda pana bo zdarzają się panu i dobre teksty   pan se niezłej anty-reklamy narobiłeś Robert Brzoza: Witam, Bardzo proszę wypisać mnie z tej […]

  Pingback by [dyskusja] Śląscy patrioci na fałszywej barykadzie żydłackiej rusofobii | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 04/02/2016 @ 08:30

 2. […] jest manipulowalna w “branżach” cennych dla sruli — vide najświeższe tu: [dyskusja] Robert Brzoza nagania Polaków na żydłackie “inwestycje”?  Tylko się pospiesz, bo bufoniastego materiału przybywa błyskawicznie […]

  Pingback by :) Nawrót mentalny u katolicznika Joszki Bizonia | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 06/02/2016 @ 22:51

 3. […] na stronie Piotra Beina w odwrotnej kolejności (czytać należy maile po kolei od dołu do góry): https://piotrbein.wordpress.com/2016/02/02/robert-brzoza-nagania-polakow-na-zydlackie-inwestycje/ . Niemniej sprawa spekulacji ma znacznie szerszy i ogromnie szkodliwy wymiar i o tym chcę parę […]

  Pingback by Robert Brzoza – nieudolna miniaturka George Sorosa… – blog polski — 07/02/2016 @ 06:57

 4. […] [dyskusja] Robert Brzoza nagania Polaków na żydłackie “inwestycje”? […]

  Pingback by Koment do oszczerczego wpisu i forum Roberta Brzozy pt. “Najpierw Żydzi, teraz ubeckie metody…” | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 10/02/2016 @ 03:52

 5. […] Tak, to mój blog i mój paszkwil w odpowiedzi na bezczelnie załgany (agenciurstwo?) art Brzozy i przeklejkę z dodaniem szajsu przez tutejszego admina. Proszę ocenić tak szczerze, jak mnie Pan tu powitał. https://piotrbein.wordpress.com/2016/02/02/robert-brzoza-nagania-polakow-na-zydlackie-inwestycje/ […]

  Pingback by Komenty do Gnojowiska Maruchy, gdyby zcenzurował | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 10/02/2016 @ 09:53

 6. […] @ 118 admin Na początek dziękuję: za obcięcie końcowki artu Brzozy z żydoubecką agitką na PB i AS. Nie powstrzymało to Brzozy od wklejenia tej końcowki na forum. Opublikowałeś szkalujący tekst Brzozy: wredne łgarstwa o współpracy z Otwartą, o koresponencji i kto zacząl poniżać. Brzoza sugestywnie zakwestionował “polskość” nazwiska AS i jego patriotyzm, zaczął manipulować, rzucać w nas ad hominem i… zażądał przeprosin LOL Pełna korespondencja, bez brzozowych manipulacji: https://piotrbein.wordpress.com/2016/02/02/robert-brzoza-nagania-polakow-na-zydlackie-inwestycje/ […]

  Pingback by Bein do Wiechowskiego (Maruchy): NIE WYBACZAM OSZCZERSTW NI PONIŻEŃ!!! | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 10/02/2016 @ 09:54

 7. […] Po co brać się za odpowiedzialną pracę, gdy bosowi zespołu brak pożądanych cech?  Brzoza nie znosi sprzeciwu, a uwagi  bierze za szkalowanie. Przekonaliśmy się krytykując jego ekspertyzę: napada na pytka za rzekomy atak na swą osobę, rzucając z miejsca ad hominem bez udzielenia odpowiedzi rzeczowej. I żąda przeprosin!!! Nie dostawszy ich, w odwecie fałszuje fakty, szantażuje, grozi i zmyśla oszczercze scenariusze, by się zemścić. Oceń sam… […]

  Pingback by :) Kim jest Robert Brzoza co zgubił dowody na spisek Bein-Szubert-Otwarta | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 11/02/2016 @ 23:37

 8. […] gadaj tu z egocentrykiem! Wyjaśniłem detalicznie, lecz Brzoza nigdy do tego nie powrócił, dalej wybielał […]

  Pingback by Bein do Brzozy po analizie jego załganego szmatławca: jesteś gnidą godną swych neoubeckich sponsorów!!! | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 12/02/2016 @ 05:43

 9. […] rusofobię i papugowanie hasbary przez Brzozę wyszczególnił Szubert: Zacznijmy od tego, że Brzoza to zwykły żydowski agitator szczujący na Rosję. Kiedyś […]

  Pingback by Afera brzozowa: rusofob duracko papuguje hasbarę | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 13/02/2016 @ 11:02


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: