Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

21/01/2016

[dyskusja] Polacy, włączcie myślenie: pół-bzdury o zagładzie Słowian w II wś.

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 18:32

Andrzej Szubert: Piotrek – u mnie ten “Piatek” od dawna ląduje w spamie”. Rozsyła masowo bez słowa komentarza brednie i demagogię. Tekst “Holokaust Słowian” to stek bzdur.
Dziwię się, że WPS nieodpowiedzialnie publikuje takie bzdury. A jeśli już publikuje, bo coś tam w kilku miejscach jest prawdą , to powinna je opatrzyć własnym krytycznym komentarzem z wypunktowaniem bredni i bzdur. Ale nie mój cyrk, nie moje małpy.

PB: Artykuł dotyczy Holokaustu. Technicznie, Holokaust to zagłada ponad 20 grup a rąk hitlerowskich, kilka lat przed i podczas II wś. Słowianie byli grupą największą.

Wykres udaje “dokładność”, a rzadko który kraj określił dokładnie liczbę swych ofiar. W Polsce zadanie utrudnili srule: żydokomuna zafałszowała statystyki, próbując uzasadnić żydłackie “6 mln” i umniejszyć straty polskie, a żydosowieci nie liczyli ludności etnicznej republik ZSRR z terenów II RP jako polskiej. Więcej tu: Rewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko-żydowski

Zdzisław Piątek: Jesli chodzi o Rosjan to od 1917 roku do konca rzadow bolszewikow i rzadzacych Slowianami do dzisiaj zginelo okolo 50 mln.

PB: Czy kto sądzi, że holokaust i Heil Hitler wywodzą się z jęz. słowiańskich? To jest ta sama szkoła pojebów, która twierdzi, że Adam i Ewa mówili po polsku, a Ziemia jest płaska.

Jak 1/3 wszystkich ofiar może być z RP, skoro straciła ok. 12 mln ludności (w tym zsyłki bez powrotu i włączenie w obywatelstwa republik ZSRR), podczas gdy samo ZSRR straciło ponad 20 mln ludności (ofiary wojskowe i cywilne).
Autor pieprznięty, interpretuje fakty jak mu leci… Chodzi o to, że RP była wśród największych PROCENTOWO poszkodowanych państw (podobnie Serbia utraciła ok. 1/3 ludności).

Dziwię się, że WPS opublikowało ten szmelc.

……………………..

TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: