Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

18/01/2016

:) Żydomasonobanderszczoch Mosiek Cysewski wojuje z Polakami

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 22:52
PB: Nikt srulka bander-zaszczanego nie zapraszał pod krowi ogon — sam się wepchał jak odór czosnku 🙂 Mamy ważniejszych mośków i krypto do obróbki.
Tera trza portki na zmianę — po chwieja zaczynasz ze starszymi, Mosze? LOL
Andrzej Dziąba: Mariusz Cysewski dostał się tutaj przypadkowo i tak narozrabiał. Ach wstyd Mariusz!
PB: Żydłacki debil zżyna z podręcznika dla trolli z Tel Awiwu 🙂
Jak batiuszka Stalin wykitował, miałem 8 lat. Ale mosiadziaki zawsze będą przywoływać linię o Stalinie, tak go kochali i kochają LOLLOLLOL — gojów im wyżynał na dziesiątki mln. Razwiedka666 już wysłana, kup portki na zmianę, banderszczany Mosze.
Cysewski: Hehe… Boli was wy esbeckie śmiecie parę słów prawdy.
Wystarczy porównać daty urodzeń :-)))
Spierdalajcie do swego Stalina zanim Polacy po was pójdą.
Andrzej Szubert: No to niech Pani napisze Kalksteinowi, Macierewiczowi/Sigerowi, Kopaczce, Tuskowi, Komorowskiemu, Dudzie, Szydłowej, Sikorskiemu, Palikotowi, Szechterowi, Rydzykowi i reszcie tej żydowskiej bandy to samo: Polska jest dla Polakow a zydzi maja swoj kraj i niech tam sie wynosza!
Zobaczymy czy poskutkuje, skoro to zawsze pomaga.
Otylia Zigman: A ja mu napisalam kiedy mnie atakowal ze Polska jest dla Polakow a zydzi
maja swoj kraj i niech tam sie wynosza!  I od tamtego czasu mam swiety spokoj!
I to nie tylko w tym przypadku to pomoglo, zawsze to pomaga! ZROZUMIANO???
Andrzej Szubert: Piotrek – ten Cysewski za młody na więźnia żydo-bolszewii. Nie mam pojęcia czy i kiedy siedział w ZSRR. I za co. Może za probanderowską propagandę. Jeśli tak, to na to zasłużył. Ciekawi mnie – bo na żydopisowskich niepoprawnych chwalił się swoją “opozycyjnością” – jaki to z niego był “opozycjonista”?
http://niepoprawni.pl/ludzie/mariusz-cysewski
Na mnie pierwszego w Kluczborku SB założyła kwestionariusz ewidencyjny. Prędzej niż na szefa MKZ-tu Dobrzyńskiego i innych “ważniaków” Solidurności. I byłem jedynym opozycjonistą w Kluczborku rozpracowywanym indywidualnym SOR-em krypt. “Idealista”. Z Kluczborka mnie najdłużej trzymali w obozie, choć byłem zwykłym szeregowym członkiem Solidurności. O mojej podmiance w Uhercach mówiła wolna Europa i głos z Ameryki, bezpieka była wściekła na mnie i deptała mi po piętach latami. I wiesz co wyszło na koniec – TW Renek i TW Piast insynuowali publicznie, że to ja miałem konszachty z SB a nie oni. Choć to oni byli na etacie.
https://piotrbein.wordpress.com/2014/06/19/tw-piast/
https://piotrbein.wordpress.com/2014/06/19/tw-renek/
https://piotrbein.wordpress.com/2012/07/02/brednie-michnikowszczyzny-ws-andrzeja-szuberta/Kto wie, jak to było z tym Cysewskim, skoro tak chętnie rzuca “esbeckimi chujami”. Często jest to metoda – “łapaj złodzieja”. Tak robili właśnie TW Renek i TW Piast.
Jak widać Cysewski to durny miłośnik banderowskiej swołoczy. No i jak wiemy obecnie, żydowska propaganda tę linię forsuje – kochać banderowską swołocz, bandycką juntę Patroszenki/Waltzmana – bo to szkodzi Rosji. Takich kiedyś odeślemy do banderowców lub nad Jordan.

O Piaście i Renku wspomniałem kiedyś u mnie na blogu, bo ktoś z ich szajki  szczuł na mnie u banderowca “Słowianina” Białczyńskiego:
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/07/tw-piast-lub-syn-tw-renka-goscinnie-u-bialczynskiego/
Cysewski to mała płotka żydoagentury szczującej Polaków na Rosję. Przywykłem zajmować się ważniejszymi agentami wpływu (Michalkiewicz, Braun i im podobni). Zresztą ty też. Płotki zostawmy płotkom.
PB: Jak na rzekomego profesjonalistę to ten Mariusz/Mosze zaiste ścierwo. Szkoda czasu i brudzić się… Mamy ważniejszych na liście 🙂
Kiedyś Polacy sami go załatwią:
Tacy nie mają już ŻADNEGO wpływu na uświadomionych Polaków. Wysłać na wszelki wypadek Razwiedkę666 do jego dzielnicy i zespołu tłumaczy 🙂
Siedział w pierdlu żydo-sowietów i nie wie, kto oni? Skończony dureń czy co?
Histeryczna bezsensowna reakcja wskazuje, że raczej sajanin (krypto-żyd frankista? zniekształcone przez wieki, ukradzione polskie nazwisko Czyżewski lub Ciszewski?), skoro zlewa sowieto-żydłactwo z Rosjanami, Serbami — jak typowy zeżydłacony katolicznik.
Tłumacz, dziennikarz to częsta przykrywka mosiadziaków.
Miał zadanie wyznaczone przez żydomasonobanderszczochów: zinfiltrować Niepoprawnych.pl:
Typowa reakcja pod następującym rozsądnym komenten nt. Judeopolonii, JewWorldOrder…
Więcej u inspektora Nieruchawego:
Tamże koment MatkiPolki, trafny na niemieckożydomasoński banderowski chłam typu Cysewski:
Jeśli macie coś ciekawego na tę mordę zakazaną, to podsyłajcie — będzie krótka zajawka dla ostrzeżenia publicznego.
……………………………….
On Monday, January 18, 2016 1:59 AM, Andrzej Szubert wrote:

PS

Pan, jeśli chce, może tamtemu powiedzieć słówko. Ja na szczęście wśród moich znajomych takich rynsztokowych typów nie mam.

A to mi on napisał. No to ruszaj, ty esbecki chuju.  Tak właśnie ruszyliście na Polskę. Wiemy dobrze kto cię wysrał, więc spierdalaj nim dowiedzą się sąsiedzi.

I w ogóle co za kutas dodał mnie na listę wysyłkową tych chujów szubertów… Eks-milicjantów i ormowców?

 

Wypierdalać z Polski.

2016-01-18 10:21 GMT+01:00 Andrzej Szubert:

Panie Andrzeju, I po co to robić? Mnie setki razy wyzwano od najgorszych. Nie zamierzam wdawać się w wojny z rynsztokiem. Nie ruszaj gówna – nie będzie śmierdziało.

 

2016-01-18 9:44 GMT+01:00 Andrzej Dziąba:

Szanowni Państwo! Znam osobiście Mariusza Cysewskiego. Mieszkam jeszcze u jego znajomego Zygmunta Miernika i nie jest mi zręcznie podjąć działania.
Na obraźliwy tekst, jaki wysłał do Andrzeja Szuberta, trzeba zareagować. Może Pani Otylia by się tym zajęła? Wykasowałem tę wiadomość i proszę Pana Andrzeja o ponowne przesłanie. Zaproponuje potem konkretne działania. Poniżej treść wiadomości przesłanej do Pana Andrzeja.
Panie Andrzeju!
Mariusz Cysewski to rusofob, banderowiec i żyd. Jest znajomym Adama Słomki i Zygmunta Miernika. Jemu również wysłałem informację z Konferencji w Sejmie. Na nią nie zareagował. Zareagował natomiast na wpis lub komentarz dotyczący innego wątku, który dotyczył Niemek. Ja go tam nie wprowadziłem. Oczywiście nie aprobuję jego chamstwa. Wcześniej wyraziłem mu swój stosunek do jego rusofobii i poparcia dla banderowców.
Pozdrawiam.
 
================================
PB: dzięki za przyczynek do dyskusji!
lepsza ‘ruska’ Serbia niż zżydłacone katolackie Polin
pope francis
Mariusz Cysewski: Rosyjskiej “serbii”, ty sowiecki chuju. Wypierdalaj do rodiny.
Pozdrawiam
Mariusz Cysewski
tłumacz przysięgły j. angielskiego (TP 1504/06)
mariusz_cysewski@poczta.onet.pl
tel. 511 060 559
PB: Gdzie byli katolaccy szczelcy, gdy muślimy naszczute przez żydłactwo masakrowało Serbów w Bośni, Kosowie, a katoliccy neo-ustasze — w Chorwacji?
Andrzej Szubert: Skończony idiotyzm! Jeśli są tacy szlachetni, dlaczego nie ruszają na pomoc Rosjankom mordowanym i gwałconym przez banderowską swołocz w Donbasie? Czyżby kult nadludzi? I wciskanie się Niemcom do dupy? No i ciekawe, jak Niemcy za tę “odsiecz” się odwdzięczą? Oby nie tak jak podczas okupacji!!!
Albo jak arcykatolicka Austria za “odsiecz wiedeńską” – udziałem w rozbiorach. Ej durni, durni, durni, durni…
……………………………………

ODSIECZ POLSKA DLA NIEMIECKICH KOBIET

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: