Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

04/10/2015

:) O Monarchii Sejmikowej rozmowa z samcem na poziomie genitalnym

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 15:59

Beata Andrejas: Panie Edwardzie, z samcem na poziomie genitalnym rozmawiam wyłącznie w sytuacjach intymnych, a w takiej nie jesteśmy i zdumiewa mnie Pański przerost tej czakry nad czakrami wyższymi…. a to byłby dowód szkodliwości pobytu w USA i wysługiwania się uzależnionym od seksu barbarzyńcom…
Ale wracając do rzeczy, poparcie, którego udziela Pan na antenie radia Chicago dla antypolskiego żyda Kukiza uważam za bardzo szkodliwe.
Otwarcie się Polonii na tematykę docelowych zmian ustroju Polski w Monarchię Sejmikową traktować należy jako patriotyczną misję i Polską Rację Stanu, ale niestety nie każdy to od razu rozumie.
,https://www.youtube.com/watch?v=qT3gzqcYTAw&list=PLsl9qhb8vVlKW_KDwaTEPqTrRMVTvcVQz&index=10
Pozdrawiam z Wrocławia

Edward Maciejczyk: Pani Beatko, Moje poczucie humoru ogranicza się li tylko do dyskusji na poziomie samca. Mam problem ze zdefiniowaniem bariery pomiędzy pedałem a babą uprawiającą politykę. Proszę mnie “oświecić” czym się różni np.”Gronkowiec waltz” od Grodzkiej/go ? Dla mnie jeden ma kutasa wielkości łechtaczki a druga w gaciach ukrywa torbę ze zbukami . Znacznie lepiej na babską komórkę ( czasem dwie) wpływa np. modelowanie lub taniec GO GO, u mnie zwykle pobudza wyobraźnie, czego nie doznaję podczas dyskusji o polityce.

PB: “nikt mnie nie słuchał” — a kto miałby słuchać pojeba:
https://piotrbein.wordpress.com/2015/01/09/dabrowski-waleriandagmail-com-maslinski-hulk1811wp-pl-wlazlinski-netpolinteraccess-com-bizon-jb-boguchwalagmail-com-i-gaska-vel-kielb-prezes-partia-1957gmail-com-na-dywanik/
https://piotrbein.wordpress.com/2014/08/22/suszpy-wypuscily-z-wariatkowa-scyropolskich-weszycieli/

Walerian Dąbrowski: O tym zawsze mówiłm jasno i otwarcie ale jakoś nikt mnie nie słuchał. Namawiałem do bezwarunkowej konsolidacji , bez której nie may najmniejszych zans z wrogiem. I co się dalej dzieje, zwycięża wróg poniważ ambicjonalizm wodzostwa przysłonił Wam całkowicie realizm a najgorsze w codziennym życiu zabieranie bezbronnych dzieci Polakom z Ich rodzin doprowadzonych na skraj nędzy. Piszcie sobie dalej te swoje rozważania przyznając sobie samym racje na tle codziennych działań wroga, od 26 lat niszczącego Polskę.
Życzę owocnych dalszych deliberacji nad historią ponieważ nad dniem dzisiejszym, nie mówiąc o jutrze mowy być nie może z Waszej strony. Dzielcie się też jak przez pączkowanie na różne frakcje i ugrupowania udowadniając tym, że Polsce nie służycie.

Andrzej Dziąba: Panie Pawle!  Przestańmy zajmować się nimi. Zajmijmy się sobą /nami. To warunek sine qua non powodzenia. Przełamanie tego syndromu niemocy jest kluczowe dla dalszych działań.

Beata Andrejas: Panie Maciejczyk, czy w Chicago to normalne, że Kobiet nie zaprasza się do dyskusji ? http://beata.neon24.pl/post/124989,w-co-gra-jasna-gora-watykan-sdm-i-partyjny-duda-urnowy
Pozdrawiam z Wrocławia nad modrą Odrą

Edward Maciejczyk: Panie Pawle, Zna mnie Pan na tyle żeby wiedzieć jak podchodzę do polityki. Dla mnie jest to groteska z kabotynami w trupie wędrownej. Stara zasada mówi ” Jak świnie jedzą ziemniaki to nie wolno podawać rodzynek”. Straci Pan pieniądze i nie zadowoli świni.

Nie może Pan poważnie traktować dyskusji na forach bo w połowie są to pospolite pojeby a w połowie tanie szpicle sądujące nastroje społeczne i spamujące pocztę.
Poziom “dyskusji” mnie ośmiela do zejścia poniżej poziomu glonów i to jest powód dla którego pozwalam sobie na mieszanie w mssadowym kiblu w pełni świadom sytuacji.
Dysponuję wiedzą z poziomu RF który nawet nie bierze pod uwagę współpracy z tzw. “narodowcami” bo wszyscy bez wyjątku popierdalają na kolanach za pedałami w czarnych sukienkach (watykańskie pastuchy) czyli Ormowcy mosradu.
Musimy czekać na przebieg sytuacji i w godzinie ZERO opowiedzieć się po stronie zwycięzcy.
Jest to jedyny sposób na ustawienie pozycji ofensywnej, jeden chuj z kim bo i tak na polu bitwy jest tylko dwoje naszych tzn. Pan i ja, (Chyba że Pani Beata się spełni jako tancerka na rurze)
Dotychczas wszystkie bitwy przegraliśmy i tylko obrócenie naszej działalności w “strusie jaja” pozwala na zachowanie równowagi. W dzisiejszym programie stworzyłem pozory “demokracji” bo już mi się odechciało walić łbem w koszerną latrynę zwaną “owczarnia”. Wszystko już przerobiliśmy z Rydzykiem i Bublem włącznie nic nie przebije “euroowieczki” którą zachodzę ostatnio od tylca i robię film na sprzedaż.
Nawet mi się spodobało kłamstwo za pieniądze i po spodziewanym sukcesie , planuję seryjne produkcję o “świętych i błogosławionych”.

Paweł Ziemiński: Dopełniając:  ONR był zbyt polski,dlatego został wypchnięty z Ruchu Narodowego, a w RN zostały w pełni filożydowskie organizacje, jak Młodzież Wszechpolska, UPR, Koliber, Kongres Nowej Prawicy i inna drobnica pseudoliberalna i pseudonarodowa. MW robi teraz za żołnierza syjonizmu, o czym masy dziciaków nie wiedzą, a najlepszym hasłem jest ‘raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę”

Edward Maciejczyk: Na pogodzenie stron najlepsza jest audycja radiowa z Chicago.
http://www.polskapolityka.com/
Proszę wysłuchać audycję z minionej niedzieli,- w temacie
Ps. Gwarantuję że nawet “as” zamilknie po T-90, bo jedni plują na żyda żeby go opluć a inni żeby umyć, jeszcze inni plują na wszystko dla samego plucia czy rozmywają meritum jakim jest parchata świnia koczująca w Europie..
Mam ostrzeżenie że jak jeszczre raz pojadę czołgiem to zejdę z anteny.

Otylia Zigman: Kazdy ma swoje urojenia.Skonka wedlug Pana zatrzymal sie w komunizmie a Pan chce zbrodniarzom zydowskim za komunizm wybaczyc i zapomniec!!!A tylko dlatego
zeby “nieuki” nie czepialy sie dzisiaj Rosjan i Putina?Nie tedy droga!Nieukow trzeba uswiadomic ze chazarska dzicz w Rosji w czasie komunizmu,ich tam krolowania,NKWD i STALINA, mordowala w strasznych torturach miliony niewinnych.
Ja ogladalam dokumentalny film z tamtego okresu,w ktorym to spychacze bandytow
spychaly do glebokiego rowu mase cial Rosjan z dziecmi,a takze zepchnely placzace zywe matki!!!Tego filmu nie moglam obejrzec do konca bo w pewnym momencie zostal zatrzymany, wyczyszczony, zobaczylam tylko czerwony pysk.Zamiast wybielac zbrodniarzy zydowskich trzeba im dolozyc i glosic prawde!:jak mordowali przedtem tak morduja i dzisiaj,bo maja w tym upodobanie i przyjemnosc.Prosze przyjac do wiadomosci ze w USRAELU w szkolach ucza jak
to Polacy byli najlepszymi mordercami zydow w czasie wojny,pewnie w Niemczech tez
a jesli chodzi o “ciemnote” w Polsce to, trzeba ja przeznaczyc na straty!Te dwa tematy zbrodni zydo-chazarow komunizmu i globalizmu,jako chazarska dzicz panem swiata,kiedy to w komunizmie zaczela a w globalizmie dokancza zaglade swiata!!!

Andrzej Szubert: Nie mam czasu na czytanie tasiemcowych gniotów oszołoma Skonki.
Dla niego zegar historii zatrzymał się w czasach żydo-bolszewizmi i
żydo-komuny. Nie zauważa, że PRL Gomułki czy Gierka był o wiele
lepszym państwem niż obecna III Rzydopospolita. To wtedy budowano
fabryki i huty niszczone po 1989 roku. I nie było bezrobocia. I nie
bankrutowały szpitale. Skonka nie zauważa, że obecnie nad światem wisi
katowski miecz żydo-banksteryzmu, żydo-kapitalizmu i żydo-globalizmu.
W kółko jak katarynka wraca do stalinizmu i żydo-bolszewii.
Polecam mu elektrowstrząsy. Może mu w łepetynie zaiskrzy i dokona
“aktualizacji”.
A tak – na marginesie – Kuroń też był Żydem, a nie szabasgojem.
I jeszcze wypisuje Skonka brednie o “eschatologii” Hitlera. W
dokumentach dot. Endlösungu nie ma ani słowa o mordowaniu Żydów. A
jedynie o wykorzystaniu ich do przymusowej pracy w obozach
koncentracyjnych.

> On Tuesday, September 29, 2015 8:46 AM, Ofiary Stalinizmu
> <ofiarystalinizmu@wroclaw.com> wrote:
>            Komitet Ofiar Stalinizmu
> Apel do  myślących i czujących po Polsku Obywateli
> Prosimy o najszersze upowszechnienie tych materiałów  wśród Rodaków w kraju
> i na świecie, chociaż tyle możemy zrobić dla Polski i dla Narodu.  Żydzi
> atakują Polaków bezpodstawnie, bezczelnie  i bezkarnie, a czynią to tylko
> dlatego, że nie  napotykają dostatecznego  oporu ze strony atakowanej, tj.
> ze strony Polaków. Do „okrągłego stołu” w 1989 roku broniły ich dominacji w
> Polsce stalinowskie bezprawie  tzw. „świętych krów, byli nie dotykalni”.
> Dlatego  plenipotent Stalina […]

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: