Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

29/09/2015

(R)ewolucja Józka Bizonia… a tak się dobrze zapowiadał

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 03:24

PB: Niegroźny psychol, dobrze że się okopał pod Rozpiętym na Krzyżu; trzeba się zań modlić:

Panie Jezu Chryste Synu Boży zmiłuj się nad bratem moim, Józefem.

Na forum MonitorPolski, o miejsce Józka ubiega się grupka fanatyków rozmaitych ‘wyznań’: dalmat, łajza, sprawdzam, Roma, APA, lechita, no-name… Któreś z nich może się okazać psichujem, gdy ich bardziej podrażnimy 🙂

Vismaya: 1. Zmanipulował dobrze całą naszą stronę główną …zmienił ją do niepoznania

2. Rose of Sharon istniała już od kilku lat zanim ruszyła grypa666, Monitor Polski, strona p. Gawrońskiego ….
3. Wówczas nie miałam jeszcze pojęcia, że ktoś taki jak P.Bein, M. Podlecki, R. Gawroński, Z. Kękus żyją na tym świecie, do tej pory nie mieliśmy się okazji osobiście poznać (oprócz PB).
4. Nigdy, prowadzący Rose of Sharon (sztuk2) nie byliśmy i nie jesteśmy satanistami, ani nie zamierzamy być, wręcz przeciwnie walczymy z tym draństwem, które chce nas wykończyć ile mamy sił.
5. To przez takich fanatyków i ludzi nienawistnych ginie nie tylko nasza Polska ale cały świat …i dzięki takim zawdzięczamy dzisiejszą inwazję na Europę….
i jeśli Polska na tym ucierpi to nie z rąk tych “rzekomych” satanistów (którzy nota bene walczą o uświadomienie ludzi właśnie w tej kwestii)  jakich sobie znalazł Bizoń i próbuje ich wykreować na 1 miejsce jeszcze przed judosatanistami, tym samym zasłaniając swoimi ofiarami tych prawdziwych oprawców winnych obecnej sytuacji na świecie, w tym i w Polsce ….jednym słowem przekierowuje winę z prawdziwych winnych na swoich osobistych wrogów, ponieważ jego osobiste chamskie  zachowania wb, wielu ludzi doprowadziły do odsunięcia go od prywatnych rozmów i dyskusji na publicznych forach I
I to co robi jest to jego osobistą zemsta i chęć ukamieniowania tych ludzi –  swoich domniemanych wrogów, i wystawia nas na kamieniowanie tłumów.
I poważnie pytanie, czy jest tylko fanatykiem czy poważnym graczem na usługach satanistów.?
Bo nie sądzę aby człowiek wykształcony mógł być aż tak głupi?
I nie mogę uwierzyć, że człowiek idący za naukami Chrystusa jest zdolny do takiej nienawiści?

I albo czwany z niego lis  ….  albo groźny psychopata?

………………………………

Od tego

PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa – uaktualnienie

6 – KN1..S1 – PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa – uaktualnienie Jarosław Kaczyński _O naprawie Rzeczypospolitej [UWAGA! 27.04.2012 uaktualniono linki podawane w artykule] . Wykład wygłoszony w Fundacji im. Stefana Batorego w dniu 14.02.2005 „W 2002 roku radykałowie otrzymali … Czytaj dalej

https://jozefbizon.wordpress.com/wpisy-blog/

Poprzez to

Wydalony z redakcji 22.6.2011 za brak kultury dyskusji i nietolerancję na tle światopoglądowym. Józef Bizoń (od 6.7.2010)

Lat 60. Polak. Wyznanie rzymsko-katolickie. Żona Maria, trójka dzieci. Miejsce urodzenia: Polska, Podkarpacie. Po ukończeniu Technikum Chemicznego w Jaśle rozpoczynam i kończę studia na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu uzyskując tytuł mgr inż. elektronika o specjalności maszyny matematyczne. We Wrocławiu poznaję swą żonę Marię – córkę akowca, rolnika ze wsi koło Lubaczowa. Po ukończeniu studiów wraz z rodziną wraca na Podkarpacie [gdzie mieszka do chwili obecnej] i wykonuję zawód informatyka zdobywając umiejętności kierowania zespołami wykonującymi złożone prace projektowe i programowe w dziedzinie informatyki.

W 1980 r. wraz z innymi tworzę na terenie Polski struktury NSZZ „Solidarność”  w oddziałach Narodowego Banku Polskiego i PKO. W tamtym czasie jestem członkiem NSZZ „S”  i przewodniczącym NSZZ „S” Bankowców Regionu Rzeszowskiego, delegatem do władz krajowych NSZZ „S” Bankowców, delegatem na zjazdy NSZZ „S” Regionu Rzeszowskiego. Po 13 grudnia 1981 r. czynnie współpracuję ze strukturami podziemnymi „Solidarności”.

W latach 1990 do 1994 jestem radnym Gminy Boguchwała i delegatem tej gminy do Sejmiku Samorządowego Województwa Podkarpackiego – gdzie pełnię funkcję przewodniczącego Komisji Prawa Samorządowego Sejmiku Samorządowego Województwa Rzeszowskiego. Ten czteroletni okres czasu wykorzystuję do poznania nowej dziedziny wiedzy jaką jest prawo. Zdobyta wiedza z dziedziny prawa pozwala mi na udzielenie bezinteresownej skutecznej pomocy wielu skrzywdzonym ludziom, a to zaowocowało dobrą znajomością prawa w różnych jego dziedzinach – w tym w zastosowaniu procesowym.

Jestem absolwent Studium Edukacji Narodowej Instytutu Edukacji Narodowej w Lublinie, organizatorem  szeregu edycji dwusemestralnego Studium Edukacji Narodowej w Rzeszowie oraz Studium Edukacji Samorządowej w Rzeszowie [prowadzę również wykłady]. Nigdy nie należałem do organizacji politycznych – czy współpracujących z nimi innymi organizacjami – z okresu PRL  Szykanowany w pracy zawodowej po tzw. odzyskaniu wolności przez nowego dyrektora [członka nowej NSZZ „S”] z nadania Hanny Gronkiewicz Waltz – ówczesnego Prezesa NBP. Ostatecznie pozbawiony pracy zawodowej przez tegoż dyrektora.

Długi okres pozostawania bez pracy – zdobytą wcześniej wiedzę i doświadczenie – wykorzystuję do wykonania obszernych opracowań z 2002 r. [z cyklu cała władza w ręce RAD UE] pt. „Samorządy terytorialne na służbie procesu integracji z Unią Europejską” ukazujących zbudowane mechanizmy zniewolenia Narodu Polskiego.

Obecnie nie należę do żadnych związków zawodowych, ani też do żadnych partii politycznych.

Członek i pełnomocnik Stowarzyszenia „Rodzina Polska” na teren województwa podkarpackiego. Długi okres działalności społecznej i politycznej na Podkarpaciu. Bezwzględnie wyznający i stosujący zasadę: godziwy cel można uzyskać tylko i wyłącznie godziwymi metodami.

https://grypa666.wordpress.com/about/

Do tego — w 4 lata!

https://jozefbizon.wordpress.com/

Plansza_Maitreya_Piotr Bein_New Age_NWO

†††††††††††††††††††††††

Panie Jezu Chryste Synu Boży chroń nas od fanatyzmu…

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: