Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

13/09/2015

Polacy Przeciw Imigrantom – Warszawa 12.9.2015

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 08:14

PB: Mówcy są w cz. 1, 6 i 7.

Daleko jeszcze do milionów na ulicach i wskazania właściwego celu sprzeciwu:

https://piotrbein.wordpress.com/2015/09/07/zamiast-protestowac-przeciw-islamizacji-wyjsc-milionami-na-ulice-i-wypedzic-zondzoncych/

Pierwszy mówca podłożył się pod hasbarę, “bije się” z muzułamanami pod wojnę ‘religijną’ gojów chrześcijańskich przeciw muzułmańskim gojom.

Niektóre plakaty publiki wyrażają podobne odurnienie, np. Unia V kolumna islamu. Powinno być Islamiści V kolumna jewrounii. Oprawa plastyczna przy furgonie mówców również świadczy o ignorancji. Zakrwawiona i spętana kukła ciemnoskóra z napisem Bo wierzę w Jezusa reprezentuje tylko ok. 10 % ludności Syrii, jeszcze mniej irackiej czy afrykańskiej w strefach ogólnych konfliktów.

Słowa muzułmański terror na Bliskim Wschodzie to c.d. papki z gównomediów, patrz np. https://piotrbein.wordpress.com/2015/09/13/syrie-zajeli-ujgurzy-z-turkestanu-wypierajac-ludnosc-dokad/

Czemu mówca nie powie, że terroryści islamiści to twór suszp góralskich! Ktoś kto chce porwać do czynu miliony Polaków musi mówić prawdę. Inaczej czyn zostanie wymanipulowany na niekorzyść narodu:

https://piotrbein.wordpress.com/2015/08/15/nie-zapomniec-psychomanipulacje-narodami/

Mówca nie zidentyfikował przyczyny ani motoru konfliktów i wynikających fal uchodźcow wojennych i migrantów ekonomicznych:

https://piotrbein.wordpress.com/2009/12/30/judeocentrics-and-mass-crimes/

Dziś migranci jutro terroryści przypieczętowuje hasbarę, używa słownictwa eskimoskiego i uogólnia. Np. na Bałkanach umiarkowani muzułmanie bośniaccy nie chcieli wojny z braćmi Słowianami — Chorwatami i Serbami, aż górale musieli sprowadzić bandytów międzynarodowego dżihadu i pigmejskie NATO, żeby coś wskórać:

https://piotrbein.wordpress.com/2010/06/07/masowe-oszustwo-o-masowej-przemocy/

Drugi mówca zaczyna: walka z cywilizacją islamu. Dokładnie to zaprogramowali górale. Ale szybko koryguje: muzułmanie nie są przyczyną i wskazuje na lewicowo-liberalne idee. Idee swoją drogą, a reżyserzy i wdrażacze swoją, panie mówco.

Najlepiej wypadł Marian Kowalski (cz. 7): Ten reżym doprowadziłPolskę do takiego stanu, że nawet Murzyn tu nie chce jechać 🙂 Diagniza prawidłowa, ale wykonanie zadania utrudnione — Kowalski wskazuje na podziały wewn ruchu narodowego przed wyborami do KneSSejmu.

……………………………….

 

Advertisements

1 Comment


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: