Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

14/11/2013

Rusofobia dla polactfa, sterowana przez jot

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 20:08

Rusofobia dla polactfa, sterowana przez jot

Żydzi głęboko nienawidzą Rosjan, których przodkowie zniszczyli chazarskie imperium, ojczyznę przodków wielu neokonów. Carowie Rosji wladali większością terenów, na których Żydzi mieszkali w Europie, w tym carski zabór Polski. Syjoniści w Rosji chcieli przywłaszczyć sobie bogactwa Rosji i zmusić rosyjskich Żydów do wyjazdu do Palestyny.

Czerwony terror zamienił Rosję “w pustynię zamieszkałą przez białych czarnuchów”. Trocki obiecał “przelać rzeki krwi”, które “przewyższyłyby wszystkie klęski kapitalistycznych wojen”; “najwięksi bankierzy zachodni będą z nami współpracować. Jeśli wygramy rewolucję, ustanowimy władzę syjonistów na resztkach jej cmentarza i staniemy się taką siłą, że cały świat padnie na kolana […] Terrorem i rozlewem krwi wpędzimy rosyjską inteligencję w kompletne osłupienie, idiotyzm i upodlenie”. Zaapelował do Żydów w Rosji, by “wspaniale i radośnie” “nienawidzili wszystko, co rosyjskie” i z “zapałem” “unicestwiali rosyjską inteligencję – oficerów, inżynierów, nauczycieli, generałów, duchownych, naukowców i pisarzy!”. [147] Obietnice te spełnił.

Nienawidzący chrześcijan bolszewicy dokonali ludobójstwa na chrześcijańskich Słowianach, głównie Rosjanach. Głosili rewolucję komunistyczną poprzez zastąpienie boskiej władzy państwową. Wśród bolszewików przeważali fanatyczni Żydzi, a większość Żydów radzieckich uczestniczyła i sympatyzowała z rewolucją. Bolszewicka prasa l. 1917-1921 dokumentuje, że na 514 stanowisk w państwie bolszewickim, Żydzi zajmowali 437 (85%), a Rosjanie tylko 21. [148] W 1921 r. pracownicy organów bezpieczeństwa Czeka wymordowali ponad 140 tys. osób. [149] Aleksandra Sołżenicyna uznano za antysemitę i kłamcę za ujawnienie udziału Żydów w rewolucji i sowieckich pogromach. [150]

W l. 1930-ych, tajna policja NKWD “była jedną z najbardziej zażydzonych ze wszystkich radzieckich instytucji”. [151] Żydzi zarządzali Gułagiem w najgorszym okresie sowieckiego terroru (1930-1938), który pochłonął miliony istnień ludzkich. Stalin był figurantem dla chazarskich Żydow: jego zastępcy w partii komunistycznej, Łazara Kaganowicza i jego kuzyna Lawrentego Berii, który został szefem tajnych służb. Kaganowicz nakazał zniszczenie majestatycznej Cerkwi  Chrystusa Zbawiciela w Moskwie [152] oraz ludobójstwo przez zagłodzenie 5 mln ludzi na Ukrainie (1932-1933). [153] W systematycznym niszczeniu chrześcijan przez bolszewicki terror w ciągu 50 lat po 1918 r. w Rosji, a później w Europie Wschodniej, zamordowano 600 biskupów, 40 tys. księży, 120 tys. zakonników i zakonnic oraz miliony świeckich. [154] W l. 1918–1938 liczba otwartych cerkwi w ZSRR spadła z 50 tys. do poniżej 500.

Żydowscy bankierzy sfinansowali bolszewicką rewolucję i radziecką gospodarkę. […] Stara nienawiść zniszczyła imperium rosyjskie, cara (antychryst dla Żydów) i rosyjskich prawosławnych. Żydzi od wieków przeciwstawiali zachodnich chrześcijan prawosławnym, by zapewnić sobie dominację. Krypto-Żydzi i rząd Izraela “szerzą nienawiść religijną do Rosjan w USA”, indoktrynują również ewangelistów w USA “fałszywym przekonaniem, że Rosja jest “Gogiem i Magogiem” [narody pod panowaniem szatana] z żydowskiej księgi Ezekiela” i uczą amerykańskich chrześcijan, że “Ameryka musi wywołać wojnę nuklearną z Rosją, by nastąpił powrót Jezusa, choć ci Żydzi nienawidzą Jezusa i rosyjskich chrześcijan”.

NWO budowany będzie przeciw Rosji,na ruinach Rosji i poprzez Rosję — Zbigniew Brzeziński

Wyciąg z protokołu nr 468 posiedzenia Senatu Akademickiego KUL z dnia 21 czerwca 1990 r. w sprawie nadania tytułu doktora honoris causa KUL prof. Zbigniewowi Brzezińskiemu. Senat jednogłośnie zatwierdził uchwałę Rady Wydziału Nauk Społecznych o nadaniu doktoratu honoris causa byłemu doradcy Prezydenta USA prof. Zbigniewowi Brzezińskiemu za wkład w rozwój nauki oraz za zasługi dla narodu i kultury chrześcijańskiej w Polsce i na świecie.

każdy Polak ma konstytucyjne prawo nie lubić Ruskich — W.Cejrowski

Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do tego, kto jest odpowiedzialny za próby stworzenia światowej, globalnej religii?

…blisko tego incydentu z podpaleniem budki.Tam były 3 ogniska a nie jedno jak opisuje prasa.Ogień pokazał się nagle a podpalaczami byli ludzie w maskach którzy od początku zachowywali się jak by ktoś rozkazy dawał.To samo zjawisko z tęczą paru zamaskowanych typów nawołujących ruchem ręki spokojnych obywateli do wzięcia udziału w zamieszkach.Czyż to nie prowokacja i to widoczna gołym okiem.Podpisuję się pod przeprosinami ale muszę stwierdzić że przepraszamy naszych braci za zorganizowaną prowokację, którą zorganizowała ekipa rządząca tym krajem.

Opolczyk: Nie obwiniałbym za wszystko tylko i wyłącznie ekipy rządzącej. W marszu szły tysiące katolików-rusofobów. Ponadto bufetowa proponowała zmianę trasy marszu, aby nie szedł on w pobliżu rosyjskiej ambasady. Ale organizatorzy odmówili. Ponoszą więc przynajmniej pośrednio odpowiedzialność za to podpalenie. Słuchałem wielu wypowiedzi liderów tego ruchu pseudonarodowego. Oni kochają jahwizm, USA i nienawidzą Rosji.

Advertisements

1 Comment

  1. […] Rusofobia dla polactfa, sterowana przez jot […]

    Pingback by Użyteczni autorzy (dla ADL) | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 14/12/2013 @ 02:45


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: