Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

30/10/2013

WolnaPolska.pl = wolna dla bigotów i mosiadziaków

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 18:56

[…] 3. Prosimy mieć na uwadze, że Wolna Polska i Forum Wolna Polska są witrynami prowadzonymi przez pasjonatów Ruchu Prawdy. Naszym wspólnym interesem jest łamanie mainstreamowej bariery informacyjnej i dociekanie prawdy. W tym celu wszyscy Polacy wznoszą się ponad podziały i pracują razem. Dla wspólnego dobra.

[…] 6. Wypowiedzi nawołujące do agresji lub nienawiści na jakimkolwiek tle są zabronione.

[…] 14. Ataki trollów z żydowskiego skansenu Andrzeja Szuberta vel „opolczyka” oraz lansowanie jego portalu czyli zostawianie linków to gwarantowany ban.

15. Linkowanie do portali zainfekowanych New Age’m wzbronione (w tym zostawianie linków do krypto „niu ejdżowca” „jarka kefirka”, wersji light propagandysty i szkodnika M. Podleckiego).

PB: Tzn. ujdą ataki trollów niezainfektowanych zarazami zbanowanymi na WolnaPolska, dla wspólnego dobra z “żydowskiego skansenu” Grypa666? 🙂 🙂 🙂

psychoza 29 września 2013 at 16:01

Geeez – muszę się podzielić „wrażeniami” z kimś kto mnie zrozumie. Byłem na stronce „wolnej polski”  i się tam wypowiedziałem. Poddałem pod wątpliwość, że WSZYSCY (lub 99,8%) Żydów jest zamieszana w ten nasz globalny spisek. Zrobiłem to w sposób kulturalny i wyedukowany. Jak mnie nie zjechali od najgorszych „Żydów”, kanalii, etc. Że promuje Żydostwo, że oni są wszystkiemu winni, etc.

Stronka ma czasem artykuły, ale nie sądziłem, że posiada właścicieli tak mocno zamkniętych na inne poglądy i zachowujących się w niektórych przypadkach (np. w tym) zupełnie jak oprawcy, których chcą „zamknąć”…

Więcej już tam się nie będę wypowiadał. Tylko jeśli Monitor pozwoli :-) to pozwolę sobie opublikować na jego serwerze (gdzie jeszcze wciąż jest wolność słowa) ostatnią wypowiedź jaką wystosowałem do właścicieli „wolnej polski”, a którą oni nikczemnie i bez honoru SKASOWALI. Oto ona:

„A proszę bardzo sobie publikujcie mój adres IP tylko pozwólcie mi opublikować moją odpowiedź na wasze zarzuty, a następnie przestanę w ogóle się tu udzielać na tym forum. I think it’s a fair deal. Zdarzyło mi się być obserwatorem tego jak potraktowaliście „obserwatora” i nie pochwalam tego jak zamknęliście mu usta i możliwość odpowiedzi oraz zachowania „twarzy”. Skasowaliście jego posty będące odpowiedzią na wasze wypowiedzi. To poniżej pasa. Zwłaszcza, że obserwator jedynie wyrażał swój pogląd i jakby inny nie był on od waszego to o ile nie namawiał do nienawiści według konstytucji ma prawo do wolności słowa. Nie potraficie sie pogodzić z tym, że ktoś ma inne zdanie i wyraża je w sposób kulturalny i wyedukowany? On nawet nie miał innego zdania, a chwilowy inny punkt widzenia i podkreślał, że może go zmienić, na zbieżny z waszym, gdy tylko przedstawicie mu przekonujące dowody na to i wytłumaczycie dlaczego niektórzy rabini się oficjalnie się nie zgadzają z syjonizmem oraz dzieci Izraelskie dobrowolnie idą do więzienia, by tylko uniknąć uczestnictwa w mordowaniu niewinnych Palestyńczyków. Czy Ci rabiny oraz te dzieci to część spisku?? Robią to by dodatkowo nas zmylić? Bo jeszcze zacznę myśleć, że to wy jesteście częscią spisku. jakie macie dowody na swoją obronę? wiecie takie sposoby „condemn people without due evidence” to w najgorszych totalitaryzmach miały miejsce… Co więcej on mowił, że on widział tych związków co wy widzicie, a nie, że ich nie ma… Filmik, który podał „obserwator” jest świetny i doskonale oddaje zaistniały problem – „dont’ judge too quickly”:

„Don’t be in a hurry to condemn because he doesn’t do what you do or think as you think
or as fast. There was a time when you didn’t know what you know today.” – Malcolm X

Chcecie upodobnic się do swoich oprawców w swoich działaniach? Przecież tym się różnimy od nich, że działamy inaczej… Po za tym jaki punkt regulaminy złamał obserwator? ponadto jeśli dobrze zrozumiałem przekaz obserwatora to on was chciał tylko lepiej zrozumieć, a nie zaprzeczać waszym prawdom.

i jeszcze jedno – chyba wiecie jak się kończyły gwałtowne rewolucje i niszczenie klasy rządzącej? zawsze stary porządek wracał tylko, że wykonywało go inne grono ludzkie, ale efekt ten sam. Dlatego ta rewolucja powinna być pokojowa. Stanowcza, ale pokojowa.

Czego się boicie? “The enemy is fear. We think it is hate; but, it is fear.” Gandhi”

A wy jakie macie doświadczenia z „wolną polską.pl”?

No coż, być może kolejna „koncesjonowana” strona, majaca pewne sprawy kanalizować i trzymać pod kontrolą…

Zawsze tego rodzaju strony chcą się uwiarygodnić podając jakieś prawdy, a z drugiej strony przyciagać określony rodzaj publiki.

 • WolnaPolska.pl = wolna dla bigotów i mosiadziaków

Piotr Bein 29.10.2013

Paszkwil wolnopolski z “polską” typografią  w tytule Szkodniki & hasbara jak wolna amerykanka osmarowuje Beina, Szuberta, Podleckiego i in. blogierów, z którymi admin ma na pieńku. Na Beina:

Putinologiczny żyd. Polskojęzyczny „Kanadyjczyk” – typowy koczownik. Niebezpieczny i niezwykle szkodliwy. Wywindował się z M.Podleckim podczas pandemii świńskiej grypy w 2009 r. na blogu grypa666, początkowo blog należał do M. Podleckiego ale gdy ten z niego odszedł, jego prowadzenie zostawił P. Beinowi. W wyniku krytyki zamknął komentowanie forum przez co na własną szkodę unicestwił popularność portalu.Bein dał się poznać jako niezwykle kłótliwy agresor, wszczynając „wojny” z każdym portalem dla siebie niewygodnym, stanowiącym „konkurencję” (w jego oczach). Nie zna języka rosyjskiego, choć w sprawach rosyjskich chce uchodzić za eksperta (jest to przypadłość każdego putinologa). Przemyca propagandę koczowników np. pokroju H. Makova i jawnych dezinformatorów jak syjonisty Alex’a Jones’a, czy koczowników jak Benjamina Fulford’a bądź Michała Tyrpy. Współtwórca mitów o rzekomym istnieniu armii „dobrych żydów” czemu posłużyła mu m.in. talmudyczna  sekta Neturei Karta. Owoce jego czteroletnich działań w sieci to utrzymywanie ludzi w nieświadomości nt. synarchii NWO, zażydzanie rozwiązań kwestii NWO, obsesyjne zwalczanie każdego kto dostarcza niezależne informacje nt. reżimu Putina czy reżimu mułłów w Iranie.

No i wiadomo, kto i dlaczego: Tomek, właściciel także StopSyjonizmowi, skąd skopiował większość materiału obiciążającego dla ilustracji swych racji. I tak, moja skarga na StopSy o kradzieży mego materiału przez jego blog ma ilustrować kłótliwość Beina. Miast sprawnie naprawić wykroczenie, złodziej napomina mnie o dobrych manierach! Na następną skargę, złodziej znów pyskuje bez naprawy kolejnego przekroczenia, ale tego już nieśmiał pokazać “wolnym polakom”. Może dlatego, że zaraz poniżej jest nawistny wpis, a wg regulaminu WolnaPolska nielzja nienawidzieć. Cosik się zmieniło Tomkowi między blogami…
Na scenę wchodzi Fircyk w zalotach, też ze StopSy, znany od jesieni 2009 jako Szewczyk Dratewka (mosiadziaki lubią literature?). Wciąż niezdolny znaleźć rzekomego nagrania z moim rzekomym antysemityzmem czy dowodem żem Zyd — sam już nie wiem 🙂  — Fircyk ładuje ten sam kit. Nie prościej zaskarżyć i pokazać dowody sądowi?  Niewiadomo czemu. temu obywatelowi b. sprzyjającemu zdrowiu Polaków niepodobała się kampania antyświńska Grypy666 w 2009, a szczególnie jej “marketingowa ikona” — Bein.
Następnym dowodem Tomka na “putinologiczny żydzizm” Beina jest moje paszkwilowe pytanie pod zdjęciem zboczeńca na paradzie w Vancouver: Delegat-putinolog ze StopSyjonizmowi w Polin? Dziwaczny facet  trzyma plakat ze zdjęciem kogoś podobno podobnego do Putina i napisem Putinmyass, co na polski przetłumaczyłbym Wsadź mi w odbyt uwzględniając preferencje faceta, lub Putin mój ośle, jeśli osoba wraca z demonstracji homciów pod konsulatem Rosji, gdzie potępili suwerenną decyzję Moskwy na Olimpiadę — chomciów njet! Nie wiadomo jak przetłumaczyć.., tak jak niewiadomo, czemu StopSy i klony promują żydo-sorosowskie “niezależne” porno antyputinowskie w zbiorze pt. Chutin-puj. Ani czemu promują mosiadziaków…
Może Putin nawet z żydów, kto wie, i to chazarskich — ratuj się kto w Boga wierzy 🙂 Ale jak Putin pogonił judeocentryczną Obombę z Syrii to spokój i najemna extrema islamska przekierowała uwagę z alamitów i chrześcijan w Syrii na poblliski Izrael. Tomek powinien więc ucieszyć się…
Szczytem jednak jego durnoty jest koronny dowód na żydzizm Beina: wycinek z żartobliwego zdjęcia w paszkwilu ze zjazdu Mędrców Antysyjonu .
Jaki neandertal bierze prowizoryczne “mycki” ze złożonej czapki narciarskiej, książkę o astronomii (konik Szuberta)  i świecznik 3-ramienny — za żydowskie?
To mi zaświeca lampkę pod czachą: fanatyk Tomek, żydojad i rusofob — cechy pożądane przez ADL Bani Brith — to idealny obiekt mind-control dla mosiadziaków. Zrobili mu psycho-profil, podsunęli przyjaznych korespondentów czy trolli na jego blogach i sterują nieborakiem, grając na jego fanatyzmie. naprowadzają przeciw najbardziej skutecznym. Co pochlebiałoby Beinowi i Szubertowi (szczuty od lat przez żydo-suszpy Polin) — na czele poczetu “żydostwa” i to “putinologicznego”, niewsmak antysyjoniście teoretycznemu, Tomkowi StopSy.
Andrzej Szubert: Myślę, że jest po prostu durny, naiwny i ślepy. Wykorzystują to służby i prowadzą go jak na powrozie. Albo i po tym, jak zamknął ze strachu Judeopolonię  kupili go. kto wie…
……………………….

………………………………….

Czytaj także:

31 Comments

 1. […] JUR (PolskaWalcząca) podsuwa brednie na Beina i Szuberta czołowemu publicyście anty-jot, Johnowi Kaminskiemu, który nieznawszy poloników ani języka, indosuje “donos”.  Wtedy Winkler w tradycji swych przodków nazywa Beina utytłana żydowska świnia, która udając Polaka wciska kłamstwa żydowskiej propagandy zapakowane w jakiś mentalnie zboczony polski nacjonalizm. To byłoby jak woda od neo-naziola po antykoszernej kaczce, gdyby nie konsekwencje: To kładzie twe krzykliwe poparcie dla Jima Stone w kompletnie nowym świetle, właściwie tłumacząc wszystko. Jakbym czytał Tomka StopSy… […]

  Pingback by Jerzy Ulicki-Rek z powrotem w Pralni, The Rebel wywalony z polecanych | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 02/11/2013 @ 21:40

 2. […] WolnaPolska.pl = wolna dla bigotów i mosiadziaków […]

  Pingback by Następny durny atak na Andrzeja Szuberta | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 22/11/2013 @ 09:11

 3. […] używa tekst zniewagi w WolnaPolska i podobnie bierze zdjęcia z naszych paszkwili – “zjazdów” Mędrców Antysyjonu. Sugeruje […]

  Pingback by Stanisław Staszewski: Szkodniki & Hasbara | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 23/11/2013 @ 09:19

 4. […] JUR (PolskaWalcząca) podsuwa brednie na Beina i Szuberta czołowemu publicyście anty-jot, Johnowi Kaminskiemu, który nieznawszy poloników ani języka, indosuje “donos”.  Wtedy Winkler w tradycji swych przodków nazywa Beina utytłana żydowska świnia, która udając Polaka wciska kłamstwa żydowskiej propagandy zapakowane w jakiś mentalnie zboczony polski nacjonalizm. To byłoby jak woda od neo-naziola po antykoszernej kaczce, gdyby nie konsekwencje: To kładzie twe krzykliwe poparcie dla Jima Stone w kompletnie nowym świetle, właściwie tłumacząc wszystko. Jakbym czytał Tomka StopSy… […]

  Pingback by Użyteczni autorzy (dla ADL) | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 14/12/2013 @ 02:44

 5. […] niniejszy artykuł we wrześniu br., a tu najpierw socjopata Tomek ze StopSy prostytuujący się na WolnaPolska i JewTubowym odprysku oraz neo-naziole John Kaminski, Andrew Winkler (TheRebel) i Jerzy Ulicki-Rek […]

  Pingback by Alex Jones coraz skuteczniejszy | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 15/12/2013 @ 20:39

 6. […] if it wasn’t for  sociopaths like Tomek of the former StopSy website, now pedaling his ass on WolnaPolska and on its JewTube scrub. Neo-Nazios John Kaminski, Andrew Winkler (TheRebel) i Jerzy Ulicki-Rek […]

  Pingback by Alex Jones increasingly effective | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 01/01/2014 @ 12:09

 7. […] i Alexa Jonesa rozwścieczyły też Tomka StopSy, Chutinpujoznawcę dla odmiany szalejącego na WolnaPolska i odprysku […]

  Pingback by 2013 Osobiście [brudnopis] | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 04/01/2014 @ 20:23

 8. […] i Alexa Jonesa rozwścieczyły też Tomka StopSy, Chutinpujoznawcę dla odmiany szalejącego na WolnaPolska i odprysku […]

  Pingback by 2013 Osobiście | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 05/01/2014 @ 01:37

 9. […] to zabrałem się za lekturę… Chutinpujoznawca Tomek StopSy (potem tu, tu i tu) zachwyca się takim szajsem, urągając inteligencji czytelnika… […]

  Pingback by Piotr Bein: Czarna i szara hasbara wokół Ukrainy | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 21/05/2014 @ 19:35

 10. […] skoro linkujesz hasbarska VI kolumne, kolportowana przez StopSyjonizmowi/WolnaPolska i twego durnego Admina na WierniPolsce (syjo-mosiadowej), to miej rzetelnosc ponoc badacza podac […]

  Pingback by Na Putina czyha kahał? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 24/08/2014 @ 04:03

 11. […] sie do tego pod-plemienia – definicje sa niewybaczalne. Po StopSy, Admin dwoi sie i troi na WolnaPolska i WierniPolsce – slabo z kadrami sajanskimi? […]

  Pingback by COŚ JEST NJET TAK z myśleniem MG – steruje nim kahał? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 24/08/2014 @ 04:39

 12. […] diatrybów. Dwie czyściuchy, porządusiek… Klasyczni antysemici i pomyleńcy jak Tomek StopSyTeraWolnaPolska, Jerzy Ulicki-Rek, Walerian Dąbrowski, Wojciech Właźliński, Boguś Maśliński itp. […]

  Pingback by :) Czas wybiuruf, czas świrów | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 01/12/2014 @ 05:12

 13. […] WolnaPolska.pl = wolna dla bigotów i mosiadziaków […]

  Pingback by Co każdy pies na Beina-“żyda” wiedzieć powinien | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 10/01/2015 @ 07:15

 14. […] tylko geniusze/agenciury jak Szewczyk Dratewka, Ulicki-Rek, Tomek ze StopSy (tera na WolnaPolska i WierniPolsce), Dylak, Dr Pokora z Markiem S, Wlazlinski z […]

  Pingback by :) Co musisz wiedzieć o ‘srulach’ Beinie i Szubercie | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 15/02/2015 @ 10:15

 15. […] WolnaPolska.pl = wolna dla bigotów i mosiadziaków […]

  Pingback by :) Finkelsztajnbergo zerżnęła z WolnejPolski hasbarę na patriotów do ożydzenia Putina | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 12/11/2015 @ 02:54

 16. […] (b. StopSyjonizmowi) nie czytuję — portal od dawna agenturalny, ze złodziejskim adminem […]

  Pingback by [dyskusja] ALERT “Monarchiści” znów wy..bią Polaków | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 04/01/2016 @ 10:55

 17. […] Komentator Tomek jest adminem WolnaPolska, tępi mnie i Szuberta od dawna: WolnaPolska.pl = wolna dla bigotów i mosiadziaków […]

  Pingback by Koment do oszczerczego wpisu i forum Roberta Brzozy pt. “Najpierw Żydzi, teraz ubeckie metody…” | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 10/02/2016 @ 03:52

 18. […] odrażające agit-porno w odwecie Tomka ze StopSyjonizmowi (więcej tu), potem admina WolnejPolski, za krytykę hasbarnej rusofobii i chutinpujologii tego […]

  Pingback by Brzozowe bzdury obciążają reputację bloga Marucha — neoubecja się kłania, karma wraca | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 11/02/2016 @ 23:30

 19. […] WolnaPolska.pl = wolna dla bigotów i mosiadziaków […]

  Pingback by Radwańska Vollus — walcowana w poprzek przez neo-ubecję | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 26/03/2016 @ 23:08

 20. […] VolnaPluskva pravdę głosi. […]

  Pingback by Piotr (Tuwim) Bein :P O Dydo! | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 24/04/2016 @ 03:57

 21. […] 27.3.2017 Po wczorajszym huraganie, dwa szkwały (12 minut i 27 minut) z podmuchem pomiędzy (Zenio), zakończone 3 godz. później, po konsultacji z Nietenjahujem, wszechmobilizacją na Grypę666. Spodziewamsię inwazji z „Branży”Roberta Brzozy i Mirka Wiechowskiego pod wodzą Tomka von VolnaPlusqva.  […]

  Pingback by PILNE — ROZPLAKATOWAĆ Blog Ks. Jacka Międlara zhakowali mosiadziaki/neo-ubecja… jednoczesna orgia mosiadziakuf u Grypy666 | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 27/11/2017 @ 12:28

 22. […] i bez godziwego zysku. Mogła “oddać” w zamian za np. czipy dla zbrojeniówki. WolnaPolskapubli kuje materiały V kolumny. Niektóre filmiki tu aż śmierdzą tym. Sorka nie wierzę […]

  Pingback by [Dyskusja] Wyrąb Rosji: Zamiast Tajgi – Pieńki! | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 03/08/2018 @ 05:04

 23. […] i desperacji o rozgłos, co w Pana działalności “technologicznej” i petycyjnej. WolnaPolska.pl = wolna dla bigotów i mosiadziaków Stanisław Staszewski: Szkodniki & Hasbara Z inspiracji użytecznie durnej „Branży” […]

  Pingback by Slalomowi merytorycznemu Mateusza Jarosiewicza akompaniują torsje moralne? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 10/03/2019 @ 11:05

 24. […] WolnaPolska.pl = wolna dla bigotów i mosiadziaków […]

  Pingback by Apjać Mateusz Jarosiewicz dezinformuje o 5G i SmartCity | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 25/06/2019 @ 18:50


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: