Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

24/10/2012

Lex Nostra: Marian Wegera ciężko pobity przez służbę więzienną w Lublinie!

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 23:47

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym tj. 23 października 2012 r. w godzinach wieczornych otrzymałem telefon od. p. M.N. przekazującego wiadomość od p. Mariana Wegera, osadzonego w Areszcie Śledczym w Lublinie, którego sprawę Fundacja LEX NOSTRA opisywała:

http://fundacja.lexnostra.pl/index.php/strasburg-potwierdza-bezprawny-areszt–przedsibiorca-siedzi-dalej-

Marian Wegera prosił o przekazanie, iż zostały skradzione od niego przez funkcjonariuszy Służby Więziennej w AŚ w Lublinie wszystkie dokumenty, oraz artykuły biurowe – tj.: dokumenty procesowe, skarbowe, korespondencja z Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu, Fundacją LEX NOSTRA, Rzecznikiem Praw Obywatelskich, Prokuratorem Generalnym , Ministrem Sprawiedliwości i inne, także takie, które są mu niezbędne do obrony.

Marian Wegera powiedział, że został ciężko pobity przez Służbę Więzienną i stracił przytomność. Prosił o wezwanie pogotowia ratunkowego, lub przynajmniej lekarza więziennego, ale funkcjonariusze Służby Więziennej odmówili.

Jeden z funkcjonariuszy stwierdził podczas bicia, że “ten Lisowski też ci już nie pomoże, bo jest już u nas”

Zapraszam do zapoznania się ze sprawą p. Mariana Wegery, który najpierw został pozbawiony wolności, a następnie okradziony z wielomilionowego majątku przez osoby powiązane ze służbami specjalnymi ( jedna z tych osób miała nawet zarejestrowaną prywatną firmę o wdzięcznej nazwie “ABW” )

Zapraszam także do zapoznania się z moimi wypowiedziami w tej sprawie:
http://fundacja.lexnostra.pl/index.php/fundacja-w-mediach/nasze-interwencje-w-mediach/89

Pozdrowienia

Maciej Lisowski
Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

http://www.fundacja.lexnostra.pl

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: