Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

12/10/2012

Maciej Strzykawka: OGŁOSZENIE! :<]

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 21:55

OGŁOSZENIE!

Maciej Strzykawka 25.10.2009 (obecnie Sanepizd – Gęsi Staw, z awansu za sprawą prosor Brzydak)

Prywatna Klinika Chorób Nabytych „Biały sęp” w Kaczym Stawie ogłasza rozpoczęcie akcji szczepień na A/H1N1. Szczepionki dla różnych grup docelowych zostały odpowiednio nazwane i pogrupowane celem lepszej organizacji pracy personelu medycznego jak i naszych pacjentów.
Na szczepienia prosimy się zgłaszać z dokumentem tożsamości podając grupę do jakiej państwo należą.

Dla państwa informacji podajemy grupę docelową oraz nazwę szczepionki w ramach A/H1N1:

– grupa wysokiego ryzyka – „Bóg – Honor – Szczepionka”
– dzieci od 6 miesiąca do 6 lat – „Mam swój świat”
– dzieci od 7 – 18 lat – „Przymusowa nadpobudliwość”
– dorośli od 19 – 50 lat – „Świadoma antykoncepcja”
– dorośli od 51 – 65 lat – „Choroba moim przyjacielem”
– osoby starsze od 66 lat – „Spokojna eutanazja”
– kobiety w ciąży – „Żegnam Cię Aniołku”

Jak podaje GOZ (Globalna Organizacja Zdrowia) szczepionki są skuteczne i bezpieczne: Szczepionki testowane były na 5.000 szczurów, 200 szczurów na 3 dzień zdechła, sekcja zwłok wykazała, że cierpiały na rozległe problemy kardiologiczne i zakończyły swój żywot śmiercią naturalną, kolejne 1000 osobników straciło kontakt z otoczeniem, wywołane zatruciem się nieodpowiednią karmą zawierającą metale ciężkie i podaną przez naszego początkującego stażystę, kolejnych 666 szczurów dostało silnych drgawek na skutek nagłej zmiany temperatury w pomieszczeniu. 150 szczurów zachorowało na grypę, jednak stwierdzono u nich wirus A/H7N3 wywołujący skręt kiszek. Te 2016 przypadków zostało wykluczonych z testów ze względu na nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Reszta szczurów jest ciągle pod obserwacją, jednak do tej pory nie stwierdzono u nich żadnych nieporządanych skutków ubocznych szczepionki. Z czystym sumieniem jako GOZ możemy powiedzieć, że szczepionka jest bezpieczna i nie powoduje skutków ubocznych. Dzięki tym testom odkryliśmy nowego wirusa A/H7N3 tzw. wirus amazoński, który jest bardziej agresywniejszy od tego z którym się teraz zmagamy. Trwają już prace nad szczepionką na nowego wirusa. Prosimy jednak wszystkich o zachowanie spokoju, obiecujemy, że dopóki wszyscy nie zaszczepią się na A/H1N1 wirus A/H7N3 nie wymknie się z naszego laboratorium. Nie możemy jednak obiecać czy wirus ten nie zakaził jakiejś partii szczepionek na świńską grypę. Wasze zdrowie jest celem naszej organizacji.

Myślę, że słowa Johna Smitha z GOZ przekonały Was do przyjęcia tej ratującej nasze zdrowie i życie szczepionki. Szczepionki są bezpłatne więc za zaoszczędzone pieniądze możecie kupić swoim dzieciom lalkę Barbie lub samochodzik.
Czekamy na Was i Wasze rodziny w pełnej gotowości. Prosimy jednak przed przybyciem telefonicznie zarezerwować szczepionkę bo nie posiadamy wystarczających zapasów dla wszystkich naszych pacjentów.
W razie jakichkolwiek negatywnych reakcji na szczepionkę proszę o skontaktowanie się z naszą Kliniką, my wyślemu Państwu formularz do wypełnienia ze 150 pytaniami. Kompletnie wypełniony formularz prosimy wysłać na adres firmy NorvaBaxt na Biegun Północny. Firma otoczy państwa dalszą troskliwą opieką.

Z poważaniem
Dyrektor Kliniki Chorób Nabytych „Biały sęp”
Maciej Strzykawka

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: