Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

02/07/2012

Brednie michnikowszczyzny ws. Andrzeja Szuberta

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 23:40

Giewu Opole: Nawet po śmierci wyzywają od agentów SB

……………..

Odpowiedź Andrzeja Szuberta: List otwarty do Leszka Frelicha

kopia

…………………….

Andrzej Szubert: Było to tak:
GW przy wydatnej pomocy Bereszyńskiego i Ryszarda Gleicha przerobiła Gilewicza/Piasta na bohatera “S”. Wcześniej Bereszyński był po drugiej stronie barykady. Po “oświadczeniu” internowanych z Kluczborka, zmienił front i poszedł na służbę w GW. Opisałem to tutaj. Gleich, członek Zarządu Regionu “S” był “gwarantem” domniemanej uczciwości Piasta. Sprawa się rypła gdy moja żona dotarła do teczki Gleicha – TW “Renka”. Misterna konstrukcja kłamstw dwóch TW runęła – jeden TW wystawiał “gwarancję lojalności” drugiemu. No i skompromitowany został Bereszyński – samozwańcza “legenda opolskiej opozycji niepodległościowej”.
GW ruszyła do szturmu. Gleich wystąpił o odszkodowanie za areszt. Sąd w pobieżnym procesie uznał go za nie-agenta. Opisałem tę hucpę tutaj, także tutaj. W obronie Ryszarda Gleicha na łamach GW zaatakował mnie Bereszyński. W międzyczasie GW ten artykuł “skasowała”. Ale jest on dostępny. Wykazałem jego kłamstwa i manipulacje, także tutaj. Krótko potem Gleich wytoczył mi i żonie proces z powództwa cywilnego. Najbardziej bolą go “kwity” wiszące na stronie żony. Proces przegraliśmy mimo oczywistego faktu współpracy Gleicha z SB.
GW wznosiła się na szyty propagandowych kłamstw i manipulacji cytatami.
Odpowiedziałem na bełkot i kłamstwa GW m.in. tak:

“Najbardziej chamską i ordynarną manipulacją GW jest zdanie – cytuję:
“Z kolei Andrzej Sz. i Bożena Sz. domagali się oddalenia pozwu. Argumentowali, że “jest rzeczą notoryjną, że dyskusje i polemiki internetowe znacznie odbiegają od salonowej elegancji”.”
W manipulacyjny sposób GW wycięła z naszej obszernej na 4 arkusze maszynopisu odpowiedzi na pozew jedno mało istotne zdanie, ponadto wyrwane z kontekstu. GW robi to celowo, aby przedstawić nas jako osoby z zamiłowaniem uprawiające i pochwalające internetowe pyskówki i wyzwiska.”

Nastąpił ponowny perfidny, pełen kłamstw i pomówień atak GW. Odpowiedziałem, na wszelki wypadek wkleiłem odpowiedź i tutaj.

Nastąpił kolejny atak GW pełen kłamstw i pomówień. I moja odpowiedź, także tutaj i tutaj. Ostatnim atakiem z tej serii jest ten artykuł. Tym razem jako odpowiedź wybrałem szyderstwo. Skoro na normalne argumenty GóWno nie reaguje – to należy je wyszydzić. Tak wygląda “obiektywna prasa” w “wolnej Polsce”. I takie mamy sądy…

……………………

PB: Pyszny przykład dziennikurestwa! Czy Frelich i Żbikowska chcą się uwiecznić na sektorówkach “kiboli”? Szechter już tam jest, w hańbie większej niż potrafiłbym napisać na blogu. Internauci: kopiujcie, zwłaszcza z gadzinówki, bo ten szmatławiec może skasować kompromitujące wpisy i komenty. Nie ulega wątpliwości, że zasraniec żmijowy współpracuje z kolesiami w załganych sądach kneblujących prawdę w Polin. W pale się nie mieści, że po decyzji sądu 1-ej instancji, Szubert musiał apelować oczywisty przypadek!

Tak to żydomendia przekłamują rzeczywistość… patriotów zmuszono do “emigracji”. Zastąpili ich agenci i szabas-goje solidaruchy: Bolki Kone, Bereszyńscy i Gleiche, którzy zbierają laury za rzekome wywalczenie rzekomej wolności i rzekomej demokracji. Zydomendia i skorumpowani politykierzy na smyczy kompleksu jot wpajają nam jewro-raj jako kwintesencję tych “zwycięstw”, podczas gdy rabunek i zniewalanie Narodu trwają, a Judeopolonia coraz bliżej… Szubertowie na wygnaniu w ubóstwie, a Szechtery jak tuczniki przy korycie z napisem Polin otwierają wrota swjołoczy z Izraela i wyżymają Umęczoną. Za pierestrojki myśleliśmy, że gorzej być nie może — a tu podatek wykastrowany, emerytura po śmierci, masowe eksmisje,  zabójcze ubezpładniające chorobotwórcze scypienia dzieci, bezprawie w sądownictwie, zamach na ogródki działkowe, tera-przekręt z jewro2012, zalichwienie finansów państwowych, ubóstwo i patologie społeczne… zakazana niegdyś loża talmudinatów Bnai Brith, marsze żywych nienawistników i Orzeł zwieszony z hexagramu, globalne żydo-opluwanie Polaków, żydo-przekłamania historii, szczanie na Krzyż, gminne klauny w TV, redukcja programów nauczania, wciskanie zboczeń… podła opieka nad chorobami, tyrania bezpieki i służby chorób jak w USraelu,  globalne eksperymenty na Polakach z trującym GMO, fluorem, przymusem scypień… Na dodatek coraz nachalniej zaciągają wyniszczone polskie mięso armatnie na globalne wojny żydo-banksterii.

Advertisements

3 Comments

  1. […] . W sprawę zaangażowana była opolska gadzinówka Zionzeitzng GW: https://piotrbein.wordpress.com/2012/07/02/brednie-michnikowszczyzny-ws-andrzeja-szuberta/ […]

    Pingback by TW Piast lub syn TW Renka gościnnie u Białczyńskiego | blog polski — 07/03/2015 @ 03:26

  2. […] Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 22:52 PB: Nikt srulka bander-zaszczanego nie zapraszał pod krowi ogon — sam się wepchał jak odór czosnku 🙂 Mamy ważniejszych mośków i krypto do obróbki. Tera trza portki na zmianę — po chwieja zaczynasz ze starszymi, Mosze? LOL Andrzej Dziąba: Mariusz Cysewski dostał się tutaj przypadkowo i tak narozrabiał. Ach wstyd Mariusz! PB: Żydłacki debil zżyna z podręcznika dla trolli z Tel Awiwu 🙂 Jak batiuszka Stalin wykitował, miałem 8 lat. Ale mosiadziaki zawsze będą przywoływać linię o Stalinie, tak go kochali i kochają LOLLOLLOL — gojów im wyżynał na dziesiątki mln. Razwiedka666 już wysłana, kup portki na zmianę, banderszczany Mosze. Cysewski: Hehe… Boli was wy esbeckie śmiecie parę słów prawdy. Wystarczy porównać daty urodzeń :-))) Spierdalajcie do swego Stalina zanim Polacy po was pójdą. Andrzej Szubert: No to niech Pani napisze Kalksteinowi, Macierewiczowi/Sigerowi, Kopaczce, Tuskowi, Komorowskiemu, Dudzie, Szydłowej, Sikorskiemu, Palikotowi, Szechterowi, Rydzykowi i reszcie tej żydowskiej bandy to samo: Polska jest dla Polakow a zydzi maja swoj kraj i niech tam sie wynosza! Zobaczymy czy poskutkuje, skoro to zawsze pomaga. Otylia Zigman: A ja mu napisalam kiedy mnie atakowal ze Polska jest dla Polakow a zydzi maja swoj kraj i niech tam sie wynosza!  I od tamtego czasu mam swiety spokoj! I to nie tylko w tym przypadku to pomoglo, zawsze to pomaga! ZROZUMIANO??? Andrzej Szubert: Piotrek – ten Cysewski za młody na więźnia żydo-bolszewii. Nie mam pojęcia czy i kiedy siedział w ZSRR. I za co. Może za probanderowską propagandę. Jeśli tak, to na to zasłużył. Ciekawi mnie – bo na żydopisowskich niepoprawnych chwalił się swoją “opozycyjnością” – jaki to z niego był “opozycjonista”? http://niepoprawni.pl/ludzie/mariusz-cysewski Na mnie pierwszego w Kluczborku SB założyła kwestionariusz ewidencyjny. Prędzej niż na szefa MKZ-tu Dobrzyńskiego i innych “ważniaków” Solidurności. I byłem jedynym opozycjonistą w Kluczborku rozpracowywanym indywidualnym SOR-em krypt. “Idealista”. Z Kluczborka mnie najdłużej trzymali w obozie, choć byłem zwykłym szeregowym członkiem Solidurności. O mojej podmiance w Uhercach mówiła wolna Europa i głos z Ameryki, bezpieka była wściekła na mnie i deptała mi po piętach latami. I wiesz co wyszło na koniec – TW Renek i TW Piast insynuowali publicznie, że to ja miałem konszachty z SB a nie oni. Choć to oni byli na etacie. TW “Piast” TW “RENEK” Brednie michnikowszczyzny ws. Andrzeja Szuberta […]

    Pingback by :) Żydomasonobanderszczoch Mosiek Cysewski wojuje z Polakami | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 19/01/2016 @ 03:08


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: