Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

13/05/2012

ALERT ws. oszczerstw, obelg i poniżeń wobec Piotra Beina – Apel do publiki i sprawców

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 23:43

W sprawie oszczerstw, obelg i poniżeń wobec Piotra Beina – Apel do publiki i sprawców

Następujące osoby bezkarnie od czasu kampanii przeciw „pandemii” H1N1 w 2009 r. umieściły lub/i umieszczają na necie materiały uwłaczające godności, imieniu, reputacji i innym dobrom osobistym Piotra Beina, niezależnego badacza ludobójstwa, publicysty i działacza:

Szewczyk Dratewka (ksywa)

Ekolog (ksywa)

Michał Siemaszko (w 2009 r. w krakowskiem)

Grzegorz z Klubu Pralnia w Krakowie w 2009 r. (ksywa capricornus)

Maciej Pokora z Warszawy

Tadeusz Kisiel z Bydgoszczy (Zenobiusz)

Bronisław i Elżbieta Hotałowie z Lublina (Królowa Pokoju i Szach)

Konrad „In” NDB2010 (ksywa)

Jerzy Ulicki-Rek (Australia)

Admin StopSyjonizmowi

Adminów blogów i portali, gdzie ukazały się uwłaczające  komentarze i teksty ww. osób, proszę o kooperację w usuwaniu szkalujących mnie materiałów. Blogger Mocniejszy dał niedawno pozytywny przykład, usuwając u siebie z własnej inicjatywy obelgi od Admina StopSyjonizmowi.

Jeśli kogoś podobnie skrzywdziłem, proszę o podanie szczegółów do ewentualnego zadośćuczynienia przeze mnie. Jeśli ktoś z ww. osób przeprosił mnie już formalnie w przeszłości, proszę przypomnieć gdzie i kiedy.

W bezmyślnym, złośliwych próbach dokuczenia, niektóre z ww. osób (w tym zwolennik neo-ustaszy) ujawniły i rozpropagowały po necie moje miejsce zamieszkania, co stworzyło osobiste zagrożenie od neo-ustaszy w Kanadzie, którzy poprzednio ostrzelali cerkiew mej parafii. Miejscowa policja odnotowała tożsamość ujawniaczy mego adresu, na wypadek następnego zamachu. Mimo że osoby te usunęły nielegalne informacje o mnie, potencjał zagrożenia pozostaje z racji tematu mej działalności.

Proszę publikę o podawanie danych osobowych ww. sprawców: imię nazwisko, adres zamieszkania.

Rozważam przygotowanie spraw przeciw tym osobom, z sankcjami dla osób działających na moją szkodę przez internet zza granicy. Daję przedtem ww. osobom szansę zadośćuczynienia do 16.6.2012 r.:

–       Na blogach, portalach i forach, gzie ukazał się szkalujący mnie materiał, umieścić trwale do 16.6.2014 r. w widocznym miejscu nad obrażającym artykułem i/lub komentarzem (zrzuty ekranów wykażą wykasowania).

–       Skasować szkalujący mnie artykuł i/lub koment po 16.6.2014, przy pozostawionych przeprosinach do 16.6.2015 r.

–       Osobne formalne listy z przeprosinami emailem i pocztą zwykłą z poświadczeniem odbioru na mój adres osobisty.

–       Wszystkie ww. przeprosiny mają stwierdzić: (i) co, kiedy, dlaczego i przez kogo stało się obrazą Piotra Beina, (ii) przeprosiny, (iii) szczerą chęć pogodzenia się i cywilizowanego współżycia na necie.

Dla pozytywnego przykładu chciałbym podać godny najwyższej pochwały przypadek Jacka Boki, który początkowo zmylony oszczerstwami od ww. osób, wspaniałomyślnie i z wielką klasą przeprosił mnie.

Dr mgr inż. Piotr Bein

Vancouver, 13.5.2012

4 Comments

  1. […] Ws. oszczerstw, obelg i poniżeń wobec Piotra Beina – Apel do publiki i sprawców […]

    Pingback by Co każdy pies na Beina-“żyda” wiedzieć powinien | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 10/01/2015 @ 07:16

  2. […] Daleki jestem od pouczania, ale wydaje mi się, że forum admina jest jak tekst autora: jak niesprawdził faktu czy źródla, to nie propaguje plotki (w tym przypadku oszczerstwa, obelgi, ad hominem…). A jeśli przepuści z braku znajomości tematu, to usuwa na żądanie poszkodowanego. …Chyba, że pragnie dołączyć do szacownego grona szambodzierżców: https://piotrbein.wordpress.com/2012/05/13/alert-ws-oszczerstw-obelg-i-ponizen-wobec-piotra-beina-ape… […]

    Pingback by Co Bizoń z Pokorą uczynili u Gnojowego Maruchy pod “Osoba i czyn” | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 01/12/2017 @ 12:33

  3. […] Daleki jestem od pouczania, ale wydaje mi się, że forum admina jest jak tekst autora: jak niesprawdził faktu czy źródla, to nie propaguje plotki (w tym przypadku oszczerstwa, obelgi, ad hominem…). A jeśli przepuści z braku znajomości tematu, to usuwa na żądanie poszkodowanego. …Chyba, że pragnie dołączyć do szacownego grona szambodzierżców: https://piotrbein.wordpress.com/2012/05/13/alert-ws-oszczerstw-obelg-i-ponizen-wobec-piotra-beina-ape… […]

    Pingback by Wątek “boczny” u Maruchy pod Osoba i czyn | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 01/12/2017 @ 18:07


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: