Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

31/03/2012

Newborn seized by police, vaccinated against parents’ will / Pennsylvania: Noworodek siłą odebrany rodzicom i zaszczepiony

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 07:22

Newborn seized by police, vaccinated against parents’ will

………………….

Polish / Po polsku

USA: Noworodek siłą odebrany rodzicom i zaszczepiony

Przekład-skrót Piotr Bein, dedykacja: prosor Brydakowej

Jeszcze jeden przypadek tyranii pracowników społecznych i służby zdrowia. W Pennsylvanii matka urodziła w karetce zdrową dziewczynkę. Rządowa pracownica pomocy społecznej groziła matce, twierdząc, że niepozwala na leczenie (nieprawda). Zmęczona porodem w karetce, matka pytała tylko, jak noworodka traktuje personel szpitala. Pracownica Angelica Lopez-Heagy w dalszym ciągu groziła matce, która kontynuowała swe grzeczne pytania, by dowiedzieć się, o co jest posądzona. Pracownica: Skoro nie współpracujesz, zawołam policję i przejmiemy dziecko. Następnie zażądała od rodziców podpisania planu bezpieczeństwa, który zobowiązałby ich do procedur szpitalnych narzucanych noworodkom, w tym poliwalentne szczepionki. Tak od urodzenia przygotowuje się klientelę kompleksu medyczno-farmacyjnegi. Scypionki powodują uszkodzenia nerek, szkody neurologiczne i układu pokarmowego, przyczyniając się do ogromnych długoterminowych zysków szpitali, lekarzy i firm farmaceutycznych.

Kiedy matka chciała porozumieć się z mecenasem przed podpisaniem papierka, pracownica zadzwoniła po policję, która wzięła (porwała) dziecko, podczas gdy personel szpitalny twierdził, że cierpi ono na chorobę lub okaleczenie – zupełny wymysł, by uzasadnić porwanie. Następnie dziecko dostało szczepionkę bez zgody matki! Wszystko zatwierdzone przez Lopez-Heagy. Mimo że szpital ukradł dziecko, w przypadku powikłań poszczepiennych, obciążenie kosztami [i zmartwienie na wiele lat – PB] spadnie na rodziców! Mogą nawet zostać oskarżeni o molestowanie dziecka, jeśli scypionka wywoła skutki przypominające pobicie (co nierzadko się zdarza, kiedy scypionka pozostawia sińce, opuchnięcia i uszkodzenie mózgu.

Wyrzuceni ze szpitala, rodzice przespali noc na parkingu Wal-Mart, dostając wstęp jedynie co 3 godz. na karmienie niemowlaka piersią (jestem zszokowany, że pozwolili – czy to nie SUROWE MLEKO?!). tak traktuje się rodziców w USA: jak kryminalistów, ktorzy mają tylko rodzić ofiary rządowi. Szczegółowy opis zdarzenia.

Obrona

Prawa rodziców ciągle są atakowane w USA, gdzie szaleństwo rządowych tyranów wzięło górę nad rozsądkiem. Powyższy przypadek wzięła w obronę grupa prawnicza Home School Legal Defense Fund, finansowana z datków, więc dołóż się.

Większość ludzi zgodziłaby się, że rodzice maja prawo pytać o podstawowe rzeczy tyczące opieki lekarskiej ich dzieci, lecz coraz częściej zadawanie pytań w szpitalach USAbrane jest za wyzwanie. Żądni władzy pracownicy społeczni (ktorym dobrze byłoby na posadach w TSA, sięgając w twe majtki) potrzebują zadawać cierpienie. Coraz częściej wołają policję, która porywa dzieci, a następnie dostają one szkodliwe scypionki, nawet pod bronią, by zmusić je do przyjęcia chemioterapii wbrew woli rodziców!

Oto nowe państwo policyjnej medycyny w Ameryce. Rodziców często kryminalizuje się za zachowania oczekiwane od odpowiedzialnych rodziców, podczas gdy państwo rutynowo porywa niemowlęta i dzieci i aplikuje im niebezpieczne nawet śmiercionośne procedury medyczne. Wiele było już podobnych przypadków w ciągu ub. kilku lat, np.:

Ken & Erin Stieler

Tina Marie Carlsen

Katie Wernecke

Maryanne Godboldo

Abraham Cherrix

Medyczny terroryzm sponsorowany przez państwo

Rozplakatujcie. W całej Ameryce trwa atak na nas – farmerów, rodziców, demonstrantow i in. Rząd mówi, że włada nie tylko naszymi ciałami, ale nawet naszymi dziećmi! A jeśli niepodporząkujesz się, to odprowadzają cię w kajdankach na tortury w więzieniach. Terroryzm ten zabija więcej niż każdy inny, w tym 11 IX. Musimy położyć temu kres. Lopez-Heagy powinna być aresztowana i oskarżona o porwanie. Personel szpitala, który brał w tym udział, powinien być pozwany jako współspiskowcy. Osoba, która zaszczepiła niemowlaka, powinna zostać pozwana o zamach śmiercionośną bronią.

Czas zatrzymać szaleńczą tyranię rządową. Czas aresztować i sądzić pracowników opieki społecznej za gwałcenie praw rodzicielskich. Najwyższy czas żądać ustawy o prawach pacjenta, która chroni wolności medycznej, tak wewn. jak i na zewn. szpitali.

PB: Scyzoryk sam się otwiera… Toż to Auschwitz i musowe „leczenie” ludobójczymi, kaleczącymi i odpładniającymi środkami! Czego hitlerowcy IG Farben tam nieosiągnęli, dopięli dziś.

Advertisements

1 Comment

  1. […] Carlsen • Katie Wernecke • Maryanne Godboldo • Abraham Cherrix   https://piotrbein.wordpress.com/2012/03/31/newborn-seized-by-police-vaccinated-against-parents-will- pennsylvania-noworodek-sila-odebrany-rodzicom-i-zaszczepiony/   Jeśli nie wierzysz, że […]

    Pingback by Kontynuatorzy hitlerowskiego IG FARBEN. Noworodek siłą odebrany rodzicom i zaszczepiony | 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego. — 05/03/2014 @ 04:32


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: